Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
03/02/24 16:00 Luuk Schuurman Dalfsen Gereformeerde Kerk
03/02/24 16:30 Projectkoor o.l.v. Patrick van der Linden en Gerben Budding (orgel) Barneveld Oude Kerk
28/01/24 16:00 Anna Karpenko (orgel), Katja Pitelina (fluit) Amsterdam De Duif
28/01/24 12:30 Jeroen Koopman (orgel), Dick Klomp (orgel en lezing) Amsterdam Singelkerk
27/01/24 16:00 Bert den Hertog en Anna Karpenko Leiden Marekerk
25/01/24 12:30 Adriaan Hoek (orgel), Marijke Schaap (viool) Capelle a/d IJssel St.Paulus’ Bekering
21/01/24 15:00 Mieke Boonstra (orgel), Heurneman & Tandarei Oostwoud Protestantse kerk
20/01/24 15:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
20/01/24 15.00 Johan den Hoedt & Eric Koevoets Dordrecht De Wijnstok
14/01/24 16:00 Choral Evensong, Convocati o.l.v. Gerard Beemster Wijk bij Duurstede Grote Kerk
14/01/24 11:00 Una Cintina Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
13/01/24 16.30 Erik van Bruggen Leiden Waalse Kerk
13/01/24 20:00 Sander van den Houten (orgel), Cappela Campen o.l.v. Ab Weegenaar Putten HHG kerk
07/01/24 15.00 Arian van der Mark Peize Dorpskerk
06/01/24 16:00 Annet Menkveld, Janneke Oosterhuis, Thea Steenbergen, Fenna van der Weide Dalfsen Gereformeerde Kerk
06/01/24 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
06/01/24 16:00 Gerben Budding Gouda Sint Jan
06/01/24 15.30 uur Jan Hage Utrecht Domkerk
06/01/24 16:00 Luuk Schuurman Zwolle Lutherse Kerk
06/01/24 20:00 Mark Brandwijk en Reinier Korver Nijkerk Grote Kerk
06/01/24 16.00 Simon Stelling (orgel), klarinet-ensemble “Hart van Hart” Alphen aan den Rijn Adventskerk
06/01/24 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
03/01/24 12:45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
01/01/24 16:00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/01/24 15.00 Jan Pieter Karman (ivm ziekte helaas afgelast) Breukelen Pauluskerk
01/01/24 15.00 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
01/01/24 15:30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
31/12/23 13.00 Adriaan Hoek Groningen Lutherse kerk
30/12/23 16.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
28/12/23 10:00 Robert van Deelen, Jan Hogendoorn en Job van Boven Veenendaal Andante Orgels
27/12/23 20:00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/12/23 20:00 Peter Eilander Dordrecht Grote Kerk
26/12/23 12:00 Dirk Luijmes (harmonium/orgel), Joep van Geffen (bas), Hans Rijkmans (viool) Elst Grote Kerk
26/12/23 15:00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/23 15.30 Jos Moeke Breukelen Pieterskerk
26/12/23 15:30 Maurits & Lisa Bunt en Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
26/12/23 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/12/23 20:00 Festival of Lessons and Carols door Kampen Boys Choir olv Rintje te Wies Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
23/12/23 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
23/12/23 15:00 Ruud Huijbregts m.m.v. Rianne Wilbers, sopraan Eindhoven Catharinakerk
21/12/23 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
17/12/23 16:00 Christiaan de Vries (orgel), vocaal ensemble “Kobra” Amsterdam Ronde Lutherse- of Koepelkerk
16/12/23 19.00 Adriaan Koops (orgel), Jongenskoor Dalfsen o.l.v. Erik Korterink – Hengelo Ov Kristalkerk
16/12/23 16,00 Erik-Jan Eradus Rotterdam St Dominicuskerk (Het Steiger)
16/12/23 20.00 Gert van Hoef Rijsenhout Het Lichtbaken
16/12/23 20.15 Kamerkoor Cantiago o.l.v. Herman Mussche dirigent m.m.v. Gerrrit Christiaan de Gier, orgel IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
16/12/23 15:30 Kampen Boys Choir o.l.v. Rintje te Wies, m.m.v. Sander van den Houten (orgel) Den Haag Lutherse Kerk
15/12/23 20.00 Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) Leerdam Grote kerk
10/12/23 15:00 Hayo Boerema Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
09/12/23 16:00 Edwin Vooijs en Johan den Hoedt Rotterdam Bergsingelkerk
← Vorige | Pagina 4 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
03/02/24 16:00 Luuk Schuurman Dalfsen Gereformeerde Kerk
03/02/24 16:30 Projectkoor o.l.v. Patrick van der Linden en Gerben Budding (orgel) Barneveld Oude Kerk
28/01/24 16:00 Anna Karpenko (orgel), Katja Pitelina (fluit) Amsterdam De Duif
28/01/24 12:30 Jeroen Koopman (orgel), Dick Klomp (orgel en lezing) Amsterdam Singelkerk
27/01/24 16:00 Bert den Hertog en Anna Karpenko Leiden Marekerk
25/01/24 12:30 Adriaan Hoek (orgel), Marijke Schaap (viool) Capelle a/d IJssel St.Paulus’ Bekering
21/01/24 15:00 Mieke Boonstra (orgel), Heurneman & Tandarei Oostwoud Protestantse kerk
20/01/24 15:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
20/01/24 15.00 Johan den Hoedt & Eric Koevoets Dordrecht De Wijnstok
14/01/24 16:00 Choral Evensong, Convocati o.l.v. Gerard Beemster Wijk bij Duurstede Grote Kerk
14/01/24 11:00 Una Cintina Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
13/01/24 16.30 Erik van Bruggen Leiden Waalse Kerk
13/01/24 20:00 Sander van den Houten (orgel), Cappela Campen o.l.v. Ab Weegenaar Putten HHG kerk
07/01/24 15.00 Arian van der Mark Peize Dorpskerk
06/01/24 16:00 Annet Menkveld, Janneke Oosterhuis, Thea Steenbergen, Fenna van der Weide Dalfsen Gereformeerde Kerk
06/01/24 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
06/01/24 16:00 Gerben Budding Gouda Sint Jan
06/01/24 15.30 uur Jan Hage Utrecht Domkerk
06/01/24 16:00 Luuk Schuurman Zwolle Lutherse Kerk
06/01/24 20:00 Mark Brandwijk en Reinier Korver Nijkerk Grote Kerk
06/01/24 16.00 Simon Stelling (orgel), klarinet-ensemble “Hart van Hart” Alphen aan den Rijn Adventskerk
06/01/24 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
03/01/24 12:45 Geerten van de Wetering Den Haag Kloosterkerk
01/01/24 16:00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/01/24 15.00 Jan Pieter Karman (ivm ziekte helaas afgelast) Breukelen Pauluskerk
01/01/24 15.00 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
01/01/24 15:30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
31/12/23 13.00 Adriaan Hoek Groningen Lutherse kerk
30/12/23 16.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
28/12/23 10:00 Robert van Deelen, Jan Hogendoorn en Job van Boven Veenendaal Andante Orgels
27/12/23 20:00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/12/23 20:00 Peter Eilander Dordrecht Grote Kerk
26/12/23 12:00 Dirk Luijmes (harmonium/orgel), Joep van Geffen (bas), Hans Rijkmans (viool) Elst Grote Kerk
26/12/23 15:00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/23 15.30 Jos Moeke Breukelen Pieterskerk
26/12/23 15:30 Maurits & Lisa Bunt en Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
26/12/23 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/12/23 20:00 Festival of Lessons and Carols door Kampen Boys Choir olv Rintje te Wies Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
23/12/23 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
23/12/23 15:00 Ruud Huijbregts m.m.v. Rianne Wilbers, sopraan Eindhoven Catharinakerk
21/12/23 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
17/12/23 16:00 Christiaan de Vries (orgel), vocaal ensemble “Kobra” Amsterdam Ronde Lutherse- of Koepelkerk
16/12/23 19.00 Adriaan Koops (orgel), Jongenskoor Dalfsen o.l.v. Erik Korterink – Hengelo Ov Kristalkerk
16/12/23 16,00 Erik-Jan Eradus Rotterdam St Dominicuskerk (Het Steiger)
16/12/23 20.00 Gert van Hoef Rijsenhout Het Lichtbaken
16/12/23 20.15 Kamerkoor Cantiago o.l.v. Herman Mussche dirigent m.m.v. Gerrrit Christiaan de Gier, orgel IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
16/12/23 15:30 Kampen Boys Choir o.l.v. Rintje te Wies, m.m.v. Sander van den Houten (orgel) Den Haag Lutherse Kerk
15/12/23 20.00 Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) Leerdam Grote kerk
10/12/23 15:00 Hayo Boerema Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
09/12/23 16:00 Edwin Vooijs en Johan den Hoedt Rotterdam Bergsingelkerk
← Vorige | Pagina 4 van 112 | → Volgende