Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
wo 08/02/23 13.00 Víctor Baena (orgel) – Lisette Carlebur (viool) Amsterdam Buiksloterkerk
za 11/02/23 16.30 Francesca Ajossa Leiden Waalse Kerk
za 11/02/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Annelies Schep (sopraan) Dordrecht De Wijnstok
za 11/02/23 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
za 11/02/23 15.00 Ruud Huijbregts (orgel), Nico Agusto (cello) Eindhoven Catharinakerk
zo 12/02/23 16:00 Kamerkoor Saudade o.l.v. Vincent Doek Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 12/02/23 16.00 Theo Jellema Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
vr 17/02/23 20.00 Martin Mans, Urker Mans Formatie, Carina Bossenbroek en Mark Brandwijk. Kampen Bovenkerk
vr 17/02/23 20.00 Minne Veldman Bergentheim De Hoeksteen
za 18/02/23 20.00 Gerben Budding (orgel), Boudewijn Zwart (orgel, kamerbeiaard), Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo), Judith Groen (cello) Barneveld Oude Kerk
za 18/02/23 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Elma Dekker (sopraan) Rotterdam Goede Herderkerk
za 18/02/23 20:00 Minne Veldman Urk Huisconcert
za 18/02/23 19.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
zo 19/02/23 15.00 Jos Maters (orgel), Marlon Valk (saxofoon) – Duo Calyptura Rolde Jacobuskerk
zo 19/02/23 16:00 Kamerkoor Cantiago o.l.v. Herman Mussche Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 19/02/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Muntendam Protestantse Kerk
za 25/02/23 15.00 Anton Doornhein Eindhoven Catharinakerk
za 25/02/23 20.00 Gert van Hoef Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
za 25/02/23 13.00 Jos Moeke Zwolle Grote kerk
za 25/02/23 16.00 Laurens de Man Leiden Marekerk
za 25/02/23 16.00 Lennert Knops Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
zo 26/02/23 16.00 Léon Berben Beek Koningskerkje
za 04/03/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Jantine Woudstra (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
za 04/03/23 11.00 Ton Koopman & Tini Mathot Utrecht Tivoli Vredenburg
wo 08/03/23 13.00 Víctor Baena Amsterdam Buiksloterkerk
za 11/03/23 20:15 Capella Dorestad – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
za 11/03/23 16.30 Eric Koevoets Rotterdam St. Lambertuskerk
za 11/03/23 15.00 Johan den Hoedt & Joost van Beek Dordrecht De Wijnstok
wo 15/03/23 20.00 Gerben Budding – Samenzang Rotterdam-Delfshaven Pelgrimvaderskerk
za 18/03/23 20.00 Evert van de Veen Barneveld Emmauskerk (Voorheen Bethelkerk)
za 18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St. Alexanderkerk
za 18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
za 18/03/23 20:00 Minne Veldman Hasselt Grote of Stephanuskerk
za 18/03/23 16:00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 19/03/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Boksum Sint Margareta-Kerk
vr 24/03/23 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
za 25/03/23 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
za 25/03/23 15.00 Petra Veenswijk Eindhoven Catharinakerk
za 01/04/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Boudewijn Zwart (beiaard) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
za 01/04/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit) Dordrecht De Wijnstok
za 01/04/23 19:30 Minne Veldman Terneuzen Grote Kerk
wo 05/04/23 13.00 António Pedrosa Amsterdam Buiksloterkerk
wo 05/04/23 20:30 Vocaal Ensemble Multiple Voice – Paul de Kok Wijk bij Duurstede Grote Kerk
za 08/04/23 16.00 Henk Gijzen (orgel), Solisten en strijkersensemble van het Brederode Consort Leiden Marekerk
ma 10/04/23 12.00 Berry van Berkum Utrecht Tivoli Vredenburg
ma 10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
ma 10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
vr 14/04/23 20.00 Willeke Smits Zoeterwoude Dorpskerk
za 15/04/23 20.15 André van Vliet Lisse Sint-Agathakerk
vr 21/04/23 20.00 Jos Moeke (orgel), Arjan en Edith Post (trompet) Tiel Maartenskerk
Pagina 1 van 4 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
wo 08/02/23 13.00 Víctor Baena (orgel) – Lisette Carlebur (viool) Amsterdam Buiksloterkerk
za 11/02/23 16.30 Francesca Ajossa Leiden Waalse Kerk
za 11/02/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Annelies Schep (sopraan) Dordrecht De Wijnstok
za 11/02/23 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
za 11/02/23 15.00 Ruud Huijbregts (orgel), Nico Agusto (cello) Eindhoven Catharinakerk
zo 12/02/23 16:00 Kamerkoor Saudade o.l.v. Vincent Doek Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 12/02/23 16.00 Theo Jellema Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
vr 17/02/23 20.00 Martin Mans, Urker Mans Formatie, Carina Bossenbroek en Mark Brandwijk. Kampen Bovenkerk
vr 17/02/23 20.00 Minne Veldman Bergentheim De Hoeksteen
za 18/02/23 20.00 Gerben Budding (orgel), Boudewijn Zwart (orgel, kamerbeiaard), Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo), Judith Groen (cello) Barneveld Oude Kerk
za 18/02/23 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Elma Dekker (sopraan) Rotterdam Goede Herderkerk
za 18/02/23 20:00 Minne Veldman Urk Huisconcert
za 18/02/23 19.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
zo 19/02/23 15.00 Jos Maters (orgel), Marlon Valk (saxofoon) – Duo Calyptura Rolde Jacobuskerk
zo 19/02/23 16:00 Kamerkoor Cantiago o.l.v. Herman Mussche Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 19/02/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Muntendam Protestantse Kerk
za 25/02/23 15.00 Anton Doornhein Eindhoven Catharinakerk
za 25/02/23 20.00 Gert van Hoef Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
za 25/02/23 13.00 Jos Moeke Zwolle Grote kerk
za 25/02/23 16.00 Laurens de Man Leiden Marekerk
za 25/02/23 16.00 Lennert Knops Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
zo 26/02/23 16.00 Léon Berben Beek Koningskerkje
za 04/03/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Jantine Woudstra (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
za 04/03/23 11.00 Ton Koopman & Tini Mathot Utrecht Tivoli Vredenburg
wo 08/03/23 13.00 Víctor Baena Amsterdam Buiksloterkerk
za 11/03/23 20:15 Capella Dorestad – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
za 11/03/23 16.30 Eric Koevoets Rotterdam St. Lambertuskerk
za 11/03/23 15.00 Johan den Hoedt & Joost van Beek Dordrecht De Wijnstok
wo 15/03/23 20.00 Gerben Budding – Samenzang Rotterdam-Delfshaven Pelgrimvaderskerk
za 18/03/23 20.00 Evert van de Veen Barneveld Emmauskerk (Voorheen Bethelkerk)
za 18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St. Alexanderkerk
za 18/03/23 16.00 Gonny van der Maten (orgel), Berdien Machiels (barokfagot), Tara Kumar (barokcello) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
za 18/03/23 20:00 Minne Veldman Hasselt Grote of Stephanuskerk
za 18/03/23 16:00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries Wijk bij Duurstede Grote Kerk
zo 19/03/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Boksum Sint Margareta-Kerk
vr 24/03/23 21.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
za 25/03/23 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
za 25/03/23 15.00 Petra Veenswijk Eindhoven Catharinakerk
za 01/04/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Boudewijn Zwart (beiaard) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
za 01/04/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit) Dordrecht De Wijnstok
za 01/04/23 19:30 Minne Veldman Terneuzen Grote Kerk
wo 05/04/23 13.00 António Pedrosa Amsterdam Buiksloterkerk
wo 05/04/23 20:30 Vocaal Ensemble Multiple Voice – Paul de Kok Wijk bij Duurstede Grote Kerk
za 08/04/23 16.00 Henk Gijzen (orgel), Solisten en strijkersensemble van het Brederode Consort Leiden Marekerk
ma 10/04/23 12.00 Berry van Berkum Utrecht Tivoli Vredenburg
ma 10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
ma 10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
vr 14/04/23 20.00 Willeke Smits Zoeterwoude Dorpskerk
za 15/04/23 20.15 André van Vliet Lisse Sint-Agathakerk
vr 21/04/23 20.00 Jos Moeke (orgel), Arjan en Edith Post (trompet) Tiel Maartenskerk
Pagina 1 van 4 | → Volgende