Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
18/06/21 20.00 Minne Veldman Noordbroek Kerk
19/06/21 20:00 Arjan Breukhoven en Henk-Jan Drost Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
19/06/21 15.30 Hans Okkerse (orgel), Manja Okkerse (viool) Dordrecht Grote Kerk
19/06/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/06/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
20/06/21 15.30 Ton van Eck (orgel), Frans Berkhout (fagot) Hoorn Koepelkerk
20/06/21 16.00 Wietse Meinardi (orgel),Friso Valkema (trompet) en mannenkwartet Vesperdienst Assen Adventskerk
21/06/21 20.15 uur Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk
22/06/21 20.30 Klaas Stok Nijmegen Sint Stevenskerk
23/06/21 20.00 Sietze de Vriies Groningen Martinikerk
24/06/21 20:00-21:00 Adriaan Hoek (orgel) & Camerata Delft (kamermuziekensemble) Delft Nieuwe Kerk
26/06/21 17.00 Evan Bogerd 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/06/21 20.00 Sander van den Houten Rotterdam Paradijskerk
26/06/21 14.00 Steven Knieriem Boxtel Sint Petrusbasiliek
27/06/21 15.30 Stephan van de Wijgert Westwoud Sint Martinuskerk
28/06/21 20.00 Gerwin Hoekstra Sneek PKN Martinikerk
28/06/21 20.15 uur Iddo van der Giessen Brielle Sint-Catharijnekerk
29/06/21 20.30 Adriaan Hoek Nijmegen Sint Stevenskerk
29/06/21 20.00 Jaap de Kok & Wietse Ouwejan West-Terschelling Westerkerk
30/06/21 20.00 Els Biesemans Groningen Martinikerk
30/06/21 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
02/07/21 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
03/07/21 15.30 Laurens de Man Utrecht Domkerk
03/07/21 20.00 Reitze Smits Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
03/07/21 17.00 Ton van Eck m.m.v. van vocaal ensemble EVA Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
04/07/21 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/07/21 12.00 Johan Luijmes Elst Grote Kerk,
05/07/21 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Veenhuizen Koepelkerk
05/07/21 20.15 uur Wouter van der Wilt Brielle Sint-Catharijnekerk
06/07/21 20.30 Dirk Luijmes en Berry van Berkum Nijmegen Sint Stevenskerk
07/07/21 20.00 Jochem Schuurman Groningen Martinikerk
07/07/21 20:00 uur Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/21 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
08/07/21 20:00-21:00 Matthias Havinga Delft Nieuwe Kerk
09/07/21 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
09/07/21 20.00 Victor Baena de la Torre Beverwijk Grote Kerk
09/07/21 20.00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
10/07/21 17.00 Bas de Vroome 's-Hertogenbosch Grote Kerk
10/07/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
10/07/21 16.00 uur Liene Stradina Brielle Sint-Catharijnekerk
10/07/21 17.00 Nicolò Sari Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
11/07/21 15:30 Geerten van de Wetering Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
11/07/21 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
12/07/21 20.00 Bob van der Linde, Peter van der Weide en Frits Haaze Sneek Doopsgezinde kerk aan de Singel
12/07/21 20.15 uur Geerten van de Wetering Brielle Sint-Catharijnekerk
12/07/21 19.00 uur Maurits Bunt Brielle Sint-Catharijnetoren
13/07/21 20.30 Dorien Schouten Nijmegen Sint Stevenskerk
13/07/21 20.00 Marco den Toom Bolsward Martinikerk
14/07/21 20.00 Anna Scholl (orgel), Lydia Pacevicius (blokfluit) Langweer Dorpskerk
14/07/21 20.00 Eeuwe Zijlstra Groningen Martinikerk
Pagina 1 van 6 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
18/06/21 20.00 Minne Veldman Noordbroek Kerk
19/06/21 20:00 Arjan Breukhoven en Henk-Jan Drost Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
19/06/21 15.30 Hans Okkerse (orgel), Manja Okkerse (viool) Dordrecht Grote Kerk
19/06/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/06/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
20/06/21 15.30 Ton van Eck (orgel), Frans Berkhout (fagot) Hoorn Koepelkerk
20/06/21 16.00 Wietse Meinardi (orgel),Friso Valkema (trompet) en mannenkwartet Vesperdienst Assen Adventskerk
21/06/21 20.15 uur Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk
22/06/21 20.30 Klaas Stok Nijmegen Sint Stevenskerk
23/06/21 20.00 Sietze de Vriies Groningen Martinikerk
24/06/21 20:00-21:00 Adriaan Hoek (orgel) & Camerata Delft (kamermuziekensemble) Delft Nieuwe Kerk
26/06/21 17.00 Evan Bogerd 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/06/21 20.00 Sander van den Houten Rotterdam Paradijskerk
26/06/21 14.00 Steven Knieriem Boxtel Sint Petrusbasiliek
27/06/21 15.30 Stephan van de Wijgert Westwoud Sint Martinuskerk
28/06/21 20.00 Gerwin Hoekstra Sneek PKN Martinikerk
28/06/21 20.15 uur Iddo van der Giessen Brielle Sint-Catharijnekerk
29/06/21 20.30 Adriaan Hoek Nijmegen Sint Stevenskerk
29/06/21 20.00 Jaap de Kok & Wietse Ouwejan West-Terschelling Westerkerk
30/06/21 20.00 Els Biesemans Groningen Martinikerk
30/06/21 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
02/07/21 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
03/07/21 15.30 Laurens de Man Utrecht Domkerk
03/07/21 20.00 Reitze Smits Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
03/07/21 17.00 Ton van Eck m.m.v. van vocaal ensemble EVA Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
04/07/21 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/07/21 12.00 Johan Luijmes Elst Grote Kerk,
05/07/21 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Veenhuizen Koepelkerk
05/07/21 20.15 uur Wouter van der Wilt Brielle Sint-Catharijnekerk
06/07/21 20.30 Dirk Luijmes en Berry van Berkum Nijmegen Sint Stevenskerk
07/07/21 20.00 Jochem Schuurman Groningen Martinikerk
07/07/21 20:00 uur Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/21 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
08/07/21 20:00-21:00 Matthias Havinga Delft Nieuwe Kerk
09/07/21 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
09/07/21 20.00 Victor Baena de la Torre Beverwijk Grote Kerk
09/07/21 20.00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
10/07/21 17.00 Bas de Vroome 's-Hertogenbosch Grote Kerk
10/07/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
10/07/21 16.00 uur Liene Stradina Brielle Sint-Catharijnekerk
10/07/21 17.00 Nicolò Sari Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
11/07/21 15:30 Geerten van de Wetering Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
11/07/21 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
12/07/21 20.00 Bob van der Linde, Peter van der Weide en Frits Haaze Sneek Doopsgezinde kerk aan de Singel
12/07/21 20.15 uur Geerten van de Wetering Brielle Sint-Catharijnekerk
12/07/21 19.00 uur Maurits Bunt Brielle Sint-Catharijnetoren
13/07/21 20.30 Dorien Schouten Nijmegen Sint Stevenskerk
13/07/21 20.00 Marco den Toom Bolsward Martinikerk
14/07/21 20.00 Anna Scholl (orgel), Lydia Pacevicius (blokfluit) Langweer Dorpskerk
14/07/21 20.00 Eeuwe Zijlstra Groningen Martinikerk
Pagina 1 van 6 | → Volgende