Agenda-archief

DatumTijdUitvoerende(n)PaatsLocatie
18/09/1920.00Cor ArdeschDordrechtGrote Kerk
17/09/1920.15Hayo BoeremaHaarlem Grote of St.-Bavokerk
17/09/1912.00Jean-Pierre SteijversVaalsDe Kopermolen
16/09/1920.15Rien DonkerslootBrielleSint-Catharijnekerk
15/09/1915.30Gijs BoelenWestwoudR.-K. Martinuskerk
15/09/1920.00Jan van de LaarHelmondSt.-Lambertuskerk
15/09/1914.00Jolanda ZwoferinkRotterdamParadijskerk
15/09/1919.00Koor voor nieuwe Nederlandse religieuze muziek o.l.v. Antoine OomenHaarlemGrote of St.-Bavokerk
15/09/1915.00Marcus Bergink (orgel), Marike Tuin (viola da gamba), Ruth Houtman (viool)DoesburgGrote of Martinikerk
15/09/1914.30Pieter RynjaWervershoofSint-Werenfriduskerk
15/09/1916.00Sietze de Vries (orgel) en Eran Wajsenblum (blokfluit)BellingwoldeMagnuskerk
15/09/1914.15The Gents en Wouter van Belle (orgel)AmsterdamOrgelpark
14/09/1920.00André van VlietMaassluisGroote Kerk
14/09/1920.00Bram BrandemannKampenBuitenkerk
14/09/1913.00Casper de JongeDen HaagWaalse kerk
14/09/1916.00Cor de VriesLisseSint-Agathakerk
14/09/1911.00Daniel SeegerUtrechtJanskerk
14/09/1915.00Dirk OutHaarlemR.-K. Bavo
14/09/1912.00Doe-orgel – educatief project voor kinderenHoornKoepelkerk
14/09/1914.00Eric KoevoetsRotterdamLambertuskerk
14/09/1916.00Frank van WijkLeeuwardenGrote of Jacobijnerkerk
14/09/1914.15Gerrit Christiaan de GierUtrechtJacobikerk
14/09/1915.30Gijsbert KokDen Haag-LoosduinenAbdijkerk
14/09/1920.00Jaap den BestenSchoonhovenDe Hoeksteen
14/09/1917.00Jamie de Goei's-HertogenboschGrote Kerk
14/09/1914.30Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Daniëlle Ferdinand (cello)OostvoorneDorpskerk
14/09/1915.00Jan VerschurenLeidenHartebrugkerk
14/09/1915.30Jelte HulzebosGroningenNieuwe Kerk
14/09/1915.30Jeroen de Haan (orgel) m.m.v. Ev.-Lutherse CantorijWoerdenEvangelisch-Lutherse Kerk
14/09/1920.00Jochem Schuurman (orgel), Marja Klazenga (trompet)LeensPetruskerk
14/09/1916.00Johan BeeftinkGroningenLutherse Kerk
14/09/1916.00Jos MatersNoordwolde (Grn)Hervormde Kerk
14/09/1919.30Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit)ErmeloConcertzaal Content
14/09/1913.00Karel DemoetUtrechtNikolaikerk
14/09/1920.15Kate MooreAmsterdamOrgelpark
14/09/1914.30Lambert van Eekelen m.m.v. de Johann-Walter-Kantorei (Torgau, D) o.l.v. Ekkehard SaretzOosterhoutSt.-Jansbasiliek
14/09/1917.00Leerlingen van Erik van Bruggen.LeidenWaalse Kerk
14/09/1920.00Ludolf HeikensWildervankGrote Kerk
14/09/1916.30Manuel TomadinUithuizenJacobikerk
14/09/1916.00Maurits BuntBrielleSint-Catharijnekerk
14/09/1919.30Piet CnossenRhedenDorpskerk
14/09/1913.00Rob Nederlof en Iskander ZalialdinovTilburgSt.-Dionysius (Heikesekerk)
14/09/1915.00Roder Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries, Sietze de Vries (orgel)Hengelo (O)Lambertusbasiliek
14/09/1920.00Slotconcert 9e YouTube-OrgeldagUrkRehobothkerk
14/09/1920.00Sonus Vita o.l.v. Anjo de HaanNoordwolde (Grn)Hervormde Kerk
14/09/1920.00Stef TuinstraHasseltIchtuskerk
14/09/1913.00Tjeu Zeijen, Anja Hendrikx, Roy JaspersGeleen-Sittard-LimbrichtDiverse kerken
14/09/1914.00Tommy van DoornBoxtelSint-Petrusbasiliek
14/09/1912.00Tymen Jan BrondaGroningenLutherse Kerk
14/09/1915.30Victor Baena, Jas Hutchinson-Bazely en Kasumi HamanoUtrechtDomkerk
Pagina 1 van 26 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

DatumTijdUitvoerende(n)PaatsLocatie
18/09/1920.00Cor ArdeschDordrechtGrote Kerk
17/09/1920.15Hayo BoeremaHaarlem Grote of St.-Bavokerk
17/09/1912.00Jean-Pierre SteijversVaalsDe Kopermolen
16/09/1920.15Rien DonkerslootBrielleSint-Catharijnekerk
15/09/1915.30Gijs BoelenWestwoudR.-K. Martinuskerk
15/09/1920.00Jan van de LaarHelmondSt.-Lambertuskerk
15/09/1914.00Jolanda ZwoferinkRotterdamParadijskerk
15/09/1919.00Koor voor nieuwe Nederlandse religieuze muziek o.l.v. Antoine OomenHaarlemGrote of St.-Bavokerk
15/09/1915.00Marcus Bergink (orgel), Marike Tuin (viola da gamba), Ruth Houtman (viool)DoesburgGrote of Martinikerk
15/09/1914.30Pieter RynjaWervershoofSint-Werenfriduskerk
15/09/1916.00Sietze de Vries (orgel) en Eran Wajsenblum (blokfluit)BellingwoldeMagnuskerk
15/09/1914.15The Gents en Wouter van Belle (orgel)AmsterdamOrgelpark
14/09/1920.00André van VlietMaassluisGroote Kerk
14/09/1920.00Bram BrandemannKampenBuitenkerk
14/09/1913.00Casper de JongeDen HaagWaalse kerk
14/09/1916.00Cor de VriesLisseSint-Agathakerk
14/09/1911.00Daniel SeegerUtrechtJanskerk
14/09/1915.00Dirk OutHaarlemR.-K. Bavo
14/09/1912.00Doe-orgel – educatief project voor kinderenHoornKoepelkerk
14/09/1914.00Eric KoevoetsRotterdamLambertuskerk
14/09/1916.00Frank van WijkLeeuwardenGrote of Jacobijnerkerk
14/09/1914.15Gerrit Christiaan de GierUtrechtJacobikerk
14/09/1915.30Gijsbert KokDen Haag-LoosduinenAbdijkerk
14/09/1920.00Jaap den BestenSchoonhovenDe Hoeksteen
14/09/1917.00Jamie de Goei's-HertogenboschGrote Kerk
14/09/1914.30Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Daniëlle Ferdinand (cello)OostvoorneDorpskerk
14/09/1915.00Jan VerschurenLeidenHartebrugkerk
14/09/1915.30Jelte HulzebosGroningenNieuwe Kerk
14/09/1915.30Jeroen de Haan (orgel) m.m.v. Ev.-Lutherse CantorijWoerdenEvangelisch-Lutherse Kerk
14/09/1920.00Jochem Schuurman (orgel), Marja Klazenga (trompet)LeensPetruskerk
14/09/1916.00Johan BeeftinkGroningenLutherse Kerk
14/09/1916.00Jos MatersNoordwolde (Grn)Hervormde Kerk
14/09/1919.30Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit)ErmeloConcertzaal Content
14/09/1913.00Karel DemoetUtrechtNikolaikerk
14/09/1920.15Kate MooreAmsterdamOrgelpark
14/09/1914.30Lambert van Eekelen m.m.v. de Johann-Walter-Kantorei (Torgau, D) o.l.v. Ekkehard SaretzOosterhoutSt.-Jansbasiliek
14/09/1917.00Leerlingen van Erik van Bruggen.LeidenWaalse Kerk
14/09/1920.00Ludolf HeikensWildervankGrote Kerk
14/09/1916.30Manuel TomadinUithuizenJacobikerk
14/09/1916.00Maurits BuntBrielleSint-Catharijnekerk
14/09/1919.30Piet CnossenRhedenDorpskerk
14/09/1913.00Rob Nederlof en Iskander ZalialdinovTilburgSt.-Dionysius (Heikesekerk)
14/09/1915.00Roder Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries, Sietze de Vries (orgel)Hengelo (O)Lambertusbasiliek
14/09/1920.00Slotconcert 9e YouTube-OrgeldagUrkRehobothkerk
14/09/1920.00Sonus Vita o.l.v. Anjo de HaanNoordwolde (Grn)Hervormde Kerk
14/09/1920.00Stef TuinstraHasseltIchtuskerk
14/09/1913.00Tjeu Zeijen, Anja Hendrikx, Roy JaspersGeleen-Sittard-LimbrichtDiverse kerken
14/09/1914.00Tommy van DoornBoxtelSint-Petrusbasiliek
14/09/1912.00Tymen Jan BrondaGroningenLutherse Kerk
14/09/1915.30Victor Baena, Jas Hutchinson-Bazely en Kasumi HamanoUtrechtDomkerk
Pagina 1 van 26 | → Volgende