Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
27/11/22 11.00 Ere Lievonen (orgel), Gregory Oakes (klarinet), Ned McGowan (fluit) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
27/11/22 16.00 Henk Veldhuizen & Ulbe Tjallingii Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
26/11/22 15.00 Arie de Korte & Johan den Hoedt – orgel Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
26/11/22 29/12/22 Festival Internacional de Órgano de San Antonio de los Alemanes 2022 Madrid Church of San Antonio de los Alemanes
26/11/22 10.00 Gert van Hoef Veenendaal Andante Orgels
26/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
26/11/22 14.15 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
26/11/22 19.30 Leendert Verduijn (orgel), ensemble Scherzando Heusden Catharijnekerk
26/11/22 20:00 Leonore Lub Kerk Noordbroek
26/11/22 16.00 Martien de Vos & Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
26/11/22 20:00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
26/11/22 16:00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk Leiden
26/11/22 15:00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
26/11/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
26/11/22 13.00 Zwolse orgelmiddag Zwolle Diverse kerken
20/11/22 16:00 Capella Dorestad | Dorestad Consort – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
20/11/22 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterlittens St. Margryt kerk
20/11/22 16.00 Ton van Eck (orgel), strijkorkest Lundi Bleu o.l.v. Carel den Hertog Amsterdam De Duif
19/11/22 20:15 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
19/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
19/11/22 15.00 Matthijs Breukhoven Wateringen Hervormde Kerk
19/11/22 middag Maurits Bunt Groningen Martinitoren
19/11/22 20.00 Peter van Dijk Leiderdorp Dorpskerk
19/11/22 20.00 Sietze de Vries Hengelo (O) Kristalkerk, P.C. Hooftlaan 210
19/11/22 20.15 Simon Stelling en Toonkunstorkest Leiden Alphen aan den Rijn Adventskerk
19/11/22 15:00 Theo Jellema – 16e Bachconcert Koarnjum Kerk
19/11/22 16.00 Ton Koopman Bennekom Oude of St Alexanderkerk
18/11/22 20:00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
18/11/22 20.00 Petra Veenswijk Haarlem St. Josephkerk
13/11/22 15:00 Geerten Liefting Groningen Lutherse Kerk
13/11/22 15.00 Johan Luijmes Arnhem Bakermat
12/11/22 15:30 Aarnoud de Groen, orgel m.m.v. Arise Kampen o.l.v. Sander van den Houten Den Haag Lutherse Kerk
12/11/22 16.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
12/11/22 19.30 Evert van de Veen Terneuzen Grote kerk
12/11/22 10.00 Harm Hoeve Veenenedaal Andante Orgels
12/11/22 15:00 Jan Hoegee m.m.v. Michel Mollen, slagwerk Eindhoven Catharinakerk
12/11/22 20.00 Reitze Smits. (orgel) en Concerto Strumentale Zaltbommel Gasthuiskapel
11/11/22 12:00 Bob van der Linde Groningen Martinitoren
11/11/22 20.00 Gert van Hoef Maassluis Immanuëlkerk
11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
06/11/22 12.00 Jeroen de Haan 's-Gravenhage Houtrustkerk, Beeklaan 535 hoek Houtrustweg1
06/11/22 16.00 Pieter Dirksen Heeswijk Dinther Abdij van Berne
06/11/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
05/11/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
05/11/22 20.00 Geert Bierling Rotterdam Hoflaankerk
05/11/22 20:00 Gerben Mourik – Jose Marchal-Donkersloot – Kamerkoor Cantus Gouda Gouda Gereformeerdde Gemeente
05/11/22 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Muriel Zwart-Flückiger (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
05/11/22 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
05/11/22 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
Pagina 1 van 81 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
27/11/22 11.00 Ere Lievonen (orgel), Gregory Oakes (klarinet), Ned McGowan (fluit) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
27/11/22 16.00 Henk Veldhuizen & Ulbe Tjallingii Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
26/11/22 15.00 Arie de Korte & Johan den Hoedt – orgel Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
26/11/22 29/12/22 Festival Internacional de Órgano de San Antonio de los Alemanes 2022 Madrid Church of San Antonio de los Alemanes
26/11/22 10.00 Gert van Hoef Veenendaal Andante Orgels
26/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
26/11/22 14.15 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
26/11/22 19.30 Leendert Verduijn (orgel), ensemble Scherzando Heusden Catharijnekerk
26/11/22 20:00 Leonore Lub Kerk Noordbroek
26/11/22 16.00 Martien de Vos & Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
26/11/22 20:00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
26/11/22 16:00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk Leiden
26/11/22 15:00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
26/11/22 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
26/11/22 13.00 Zwolse orgelmiddag Zwolle Diverse kerken
20/11/22 16:00 Capella Dorestad | Dorestad Consort – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
20/11/22 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Easterlittens St. Margryt kerk
20/11/22 16.00 Ton van Eck (orgel), strijkorkest Lundi Bleu o.l.v. Carel den Hertog Amsterdam De Duif
19/11/22 20:15 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
19/11/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
19/11/22 15.00 Matthijs Breukhoven Wateringen Hervormde Kerk
19/11/22 middag Maurits Bunt Groningen Martinitoren
19/11/22 20.00 Peter van Dijk Leiderdorp Dorpskerk
19/11/22 20.00 Sietze de Vries Hengelo (O) Kristalkerk, P.C. Hooftlaan 210
19/11/22 20.15 Simon Stelling en Toonkunstorkest Leiden Alphen aan den Rijn Adventskerk
19/11/22 15:00 Theo Jellema – 16e Bachconcert Koarnjum Kerk
19/11/22 16.00 Ton Koopman Bennekom Oude of St Alexanderkerk
18/11/22 20:00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
18/11/22 20.00 Petra Veenswijk Haarlem St. Josephkerk
13/11/22 15:00 Geerten Liefting Groningen Lutherse Kerk
13/11/22 15.00 Johan Luijmes Arnhem Bakermat
12/11/22 15:30 Aarnoud de Groen, orgel m.m.v. Arise Kampen o.l.v. Sander van den Houten Den Haag Lutherse Kerk
12/11/22 16.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
12/11/22 19.30 Evert van de Veen Terneuzen Grote kerk
12/11/22 10.00 Harm Hoeve Veenenedaal Andante Orgels
12/11/22 15:00 Jan Hoegee m.m.v. Michel Mollen, slagwerk Eindhoven Catharinakerk
12/11/22 20.00 Reitze Smits. (orgel) en Concerto Strumentale Zaltbommel Gasthuiskapel
11/11/22 12:00 Bob van der Linde Groningen Martinitoren
11/11/22 20.00 Gert van Hoef Maassluis Immanuëlkerk
11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
11/11/22 20.15 Minne Veldman Katwijk aan Zee Vredeskerk
06/11/22 12.00 Jeroen de Haan 's-Gravenhage Houtrustkerk, Beeklaan 535 hoek Houtrustweg1
06/11/22 16.00 Pieter Dirksen Heeswijk Dinther Abdij van Berne
06/11/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
05/11/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
05/11/22 20.00 Geert Bierling Rotterdam Hoflaankerk
05/11/22 20:00 Gerben Mourik – Jose Marchal-Donkersloot – Kamerkoor Cantus Gouda Gouda Gereformeerdde Gemeente
05/11/22 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Muriel Zwart-Flückiger (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
05/11/22 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
05/11/22 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
Pagina 1 van 81 | → Volgende