Calendar-archive

DateTimeMusician(s)CityLocation
19/11/1920.15Bert van den Brink (piano), Jos van der Kooy (orgel)HaarlemPhilharmonie
17/11/1915.00Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel), Helene van Noord (liturg)AssenAdventskerk
17/11/1914.00Eric KoevoetsRotterdamParadijskerk
17/11/1914.15Kamermuziekensemble Oxalys, Xavier Deprez (orgel)AmsterdamOrgelpark
17/11/1917.ooTimo BeekDinslaken (Dld)Kirche St.-Vincentius
16/11/1920.30Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering)HattemGrote of Andreaskerk
16/11/1920.15Hollands Vocaal Ensemble met Berry van Berkum en Ko Zwanenburg (orgel)UtrechtNicolaikerk
16/11/1915.30Jan HageUtrechtDomkerk
16/11/1915.00Jan van Westenbrugge en Sander van MarionWateringenHerv. Kerk
16/11/1915.00Johan den Hoedt (orgel) en Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit)DordrechtDe Wijnstok
16/11/1916.00Matthijs BreukhovenRotterdamSt.-Dominicuskerk (Het Steiger)
16/11/1920.15Orkest De EreprijsAmsterdamOrgelpark
16/11/19Sietze de VriesGenemuidenSt.-Nicolaaskerk
16/11/1920.00Willem Harold Boog (orgel), Wouter Harbers (vleugel), Maurice van Dijk (trompet)ZeistTheater Figi Zeist
15/11/1920.15André van Vliet met solistenKatwijk aan ZeeVredeskerk
15/11/1913.13Ere LievonenAmsterdamOrgelpark
15/11/1917.00Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello) en Frans van Ruth (piano)LeeuwardenDorpskerk Huizum
15/11/1920.00Minne VeldmanHardenbergHet Morgenlicht
15/11/1920.00Warner Fokkens, Ruud Lems (saxofoon)MaassluisImmanuëlkerk
15/11/1920.00Willem van TwillertWapenveldHervormde Kerk
13/11/1912.45Jos van der Kooy (piano en orgel)Den HaagGotische Zaal
10/11/1915.00Daniel Roth (Parijs)DelftMaria van Jessekerk
10/11/1916.00Darija Schneiderova en Winfried DahlkeBellingwoldeMagnuskerk
10/11/1911.00Ere LievonenAmsterdamMuziekgebouw aan 't IJ
10/11/1916.00Erik Jan EradusAmsterdamDe Duif
10/11/1916.00Jamie de GoeiMacharenParochiekerk
10/11/1914.15Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker, Hayo Boerema (orgel)AmsterdamOrgelpark
09/11/1916.00Arno van Wijk m.m.v. Ab Brouwer (trompet)GoesGrote of Maria Magdalenakerk
09/11/1920.00Bart JacobsRotterdamOude Kerk Charlois
09/11/1915.30Ben van OostenDen HaagAbdijkerk
09/11/1916.00Bram Brandeman (orgel) en Rineke de Wit met Voci Vocal EnsembleNijkerkDe Fontein
09/11/1915.00Daniël Roth (Parijs)LeidenHartebrugkerk
09/11/1916.30Lidia KsiązkiewiczLeidenWaalse Kerk
09/11/1920.15Trevor Grahl e.a.AmsterdamOrgelpark
08/11/1913.13Ansgar Wallenhorst, Carl Adam Landström, Markus HinzAmsterdamOrgelpark
08/11/1920.00Hugo van der MeijNijverdalRegenboogkerk
08/11/1920.00Jubileumconcert vier organistenZoeterwoudeDorpskerk
08/11/1920.00Krzysztof UrbaniakZutphenWalburgiskerk
07/11/1920.00Ria Kornet (marimba) en Jonathan Kooman (orgel)TielSt.-Maartenskerk
03/11/1920.15Dante Boon (piano), Samuel Vriezen (orgel)AmsterdamOrgelpark
03/11/1916.00Erik Visser (orgel), Jeanneke van Buul (sopraan)HeeswijkAbdij
03/11/1916.00Jelena Bazova (orgel) m.m.v. Sacramentskoor BredaTilburgHet Cenakel
03/11/1912.00Kamerkoor Poco Piu o.l.v. Saskia Regtering, Wim Roelfsema (orgel)ElstGrote Kerk
03/11/1915.00Koor Voix Jolies en Petra Veenswijk (orgel)DelftMaria van Jessekerk
03/11/1910.00Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel)GroningenLutherse Kerk
03/11/1914.15Trio Omphalos, Johan Luijmes (orgel)AmsterdamOrgelpark
02/11/1920.00Arjan BreukhovenBerkel en RodenrijsDorpskerk
02/11/1914.00Dennis VallenduukAlmeloDoopsgezinde Kerk
02/11/1914.00Geert Jan Pottjewijd (lezing)ElburgOrgelmuseum
02/11/1920.30Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering)HattemGrote of Andreaskerk
Page 1 of 31 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

DateTimeMusician(s)CityLocation
19/11/1920.15Bert van den Brink (piano), Jos van der Kooy (orgel)HaarlemPhilharmonie
17/11/1915.00Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel), Helene van Noord (liturg)AssenAdventskerk
17/11/1914.00Eric KoevoetsRotterdamParadijskerk
17/11/1914.15Kamermuziekensemble Oxalys, Xavier Deprez (orgel)AmsterdamOrgelpark
17/11/1917.ooTimo BeekDinslaken (Dld)Kirche St.-Vincentius
16/11/1920.30Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering)HattemGrote of Andreaskerk
16/11/1920.15Hollands Vocaal Ensemble met Berry van Berkum en Ko Zwanenburg (orgel)UtrechtNicolaikerk
16/11/1915.30Jan HageUtrechtDomkerk
16/11/1915.00Jan van Westenbrugge en Sander van MarionWateringenHerv. Kerk
16/11/1915.00Johan den Hoedt (orgel) en Jeanette Jelier-den Hoedt (fluit)DordrechtDe Wijnstok
16/11/1916.00Matthijs BreukhovenRotterdamSt.-Dominicuskerk (Het Steiger)
16/11/1920.15Orkest De EreprijsAmsterdamOrgelpark
16/11/19Sietze de VriesGenemuidenSt.-Nicolaaskerk
16/11/1920.00Willem Harold Boog (orgel), Wouter Harbers (vleugel), Maurice van Dijk (trompet)ZeistTheater Figi Zeist
15/11/1920.15André van Vliet met solistenKatwijk aan ZeeVredeskerk
15/11/1913.13Ere LievonenAmsterdamOrgelpark
15/11/1917.00Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello) en Frans van Ruth (piano)LeeuwardenDorpskerk Huizum
15/11/1920.00Minne VeldmanHardenbergHet Morgenlicht
15/11/1920.00Warner Fokkens, Ruud Lems (saxofoon)MaassluisImmanuëlkerk
15/11/1920.00Willem van TwillertWapenveldHervormde Kerk
13/11/1912.45Jos van der Kooy (piano en orgel)Den HaagGotische Zaal
10/11/1915.00Daniel Roth (Parijs)DelftMaria van Jessekerk
10/11/1916.00Darija Schneiderova en Winfried DahlkeBellingwoldeMagnuskerk
10/11/1911.00Ere LievonenAmsterdamMuziekgebouw aan 't IJ
10/11/1916.00Erik Jan EradusAmsterdamDe Duif
10/11/1916.00Jamie de GoeiMacharenParochiekerk
10/11/1914.15Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker, Hayo Boerema (orgel)AmsterdamOrgelpark
09/11/1916.00Arno van Wijk m.m.v. Ab Brouwer (trompet)GoesGrote of Maria Magdalenakerk
09/11/1920.00Bart JacobsRotterdamOude Kerk Charlois
09/11/1915.30Ben van OostenDen HaagAbdijkerk
09/11/1916.00Bram Brandeman (orgel) en Rineke de Wit met Voci Vocal EnsembleNijkerkDe Fontein
09/11/1915.00Daniël Roth (Parijs)LeidenHartebrugkerk
09/11/1916.30Lidia KsiązkiewiczLeidenWaalse Kerk
09/11/1920.15Trevor Grahl e.a.AmsterdamOrgelpark
08/11/1913.13Ansgar Wallenhorst, Carl Adam Landström, Markus HinzAmsterdamOrgelpark
08/11/1920.00Hugo van der MeijNijverdalRegenboogkerk
08/11/1920.00Jubileumconcert vier organistenZoeterwoudeDorpskerk
08/11/1920.00Krzysztof UrbaniakZutphenWalburgiskerk
07/11/1920.00Ria Kornet (marimba) en Jonathan Kooman (orgel)TielSt.-Maartenskerk
03/11/1920.15Dante Boon (piano), Samuel Vriezen (orgel)AmsterdamOrgelpark
03/11/1916.00Erik Visser (orgel), Jeanneke van Buul (sopraan)HeeswijkAbdij
03/11/1916.00Jelena Bazova (orgel) m.m.v. Sacramentskoor BredaTilburgHet Cenakel
03/11/1912.00Kamerkoor Poco Piu o.l.v. Saskia Regtering, Wim Roelfsema (orgel)ElstGrote Kerk
03/11/1915.00Koor Voix Jolies en Petra Veenswijk (orgel)DelftMaria van Jessekerk
03/11/1910.00Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel)GroningenLutherse Kerk
03/11/1914.15Trio Omphalos, Johan Luijmes (orgel)AmsterdamOrgelpark
02/11/1920.00Arjan BreukhovenBerkel en RodenrijsDorpskerk
02/11/1914.00Dennis VallenduukAlmeloDoopsgezinde Kerk
02/11/1914.00Geert Jan Pottjewijd (lezing)ElburgOrgelmuseum
02/11/1920.30Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering)HattemGrote of Andreaskerk
Page 1 of 31 | → Next