Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
22/11/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
20/11/20 20.00 Minne Veldman Berghuizen (Dr) Gereformeerdekerk
20/11/20 20.00 Sietze de Vries en Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
15/11/20 16.00 Ton van Eck Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
15/11/20 15.30 Victor Manuel Baena de la Torre (orgel), Lisette Carlebur (viool) Purmerend Nicolaaskerk
14/11/20 16.00 Marco den Toom (orgel) en Laura van der Stoep (viool) Nijkerk De Fontein
11/11/20 19.00 Geert Bierling (Doelenorgel) & Blazers en slagwerkers van het RPhO o.l.v. Pierre Volders Rotterdam Concertgebouw de Doelen
11/11/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/11/20 19.00 Livestream: Sander van den Houten, Wilbert Berendse, Evan Bogerd, Minne Veldman en Arjen Leistra Doesburg Martinikerk
08/11/20 15.00 Hayo Boerema & Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemarker Rotterdam Laurenskerk
07/11/20 Quintus Orgelconcours Kampen Kampen Bovenkerk
07/11/20 16.00 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
05/11/20 20.00 Anja van der Maten (hobo) en Gonny van der Maten (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
05/11/20 20.00 Gonny van der Maten (orgel) Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
05/11/20 Jan Hage Utrecht Domkerk
05/11/20 07/11/20 Organ academy München with Ben van Oosten München St. Margaret
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
31/10/20 20.00 Jos Moeke Zaltbommel St.Maartenskerk
25/10/20 15.00 Dorien Schouten Utrecht Tuindorpkerk
24/10/20 16.30 en 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
24/10/20 19.30 Marco den Toom Zaltbommel Grote- of St. Maartenskerk
24/10/20 16.00 Tomasz Monko (orgel) m.m.v. Ewelina Agata Zawislak (dwarsfluit) Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
22/10/20 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
17/10/20 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
17/10/20 20.00 Theo Griekspoor Aalsmeer Rooms-Katholieke Kerk
15/10/20 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
14/10/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
14/10/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.30 Evan Bogerd Hoorn Oosterkerk
11/10/20 15.00 Hayo Boerema & Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemarker Rotterdam Laurenskerk
11/10/20 16.00 Jan Willems (orgel), Ilse van Wuijckhuijse (sopraan) Breugel Sint-Genovevakerk
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 16:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/10/20 16.00 [GEANNULEERD] Christo Lelie (orgel), Riëtte Beumer (fluit), Quirine Kingma (altviool) Delft Evangelisch Lutherse kerk
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
10/10/20 13.30 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk
10/10/20 16.00 Marcel van de Ketterij (orgel) en Henk Jan Drost (trompet) Nijkerk De Fontein
09/10/20 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas) Elst Gelderland Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
08/10/20 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
04/10/20 11:00 Anne Veinberg Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, kleine zaal
04/10/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/10/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
03/10/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde kerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde Kerk
Page 1 of 44 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
22/11/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
20/11/20 20.00 Minne Veldman Berghuizen (Dr) Gereformeerdekerk
20/11/20 20.00 Sietze de Vries en Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
15/11/20 16.00 Ton van Eck Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
15/11/20 15.30 Victor Manuel Baena de la Torre (orgel), Lisette Carlebur (viool) Purmerend Nicolaaskerk
14/11/20 16.00 Marco den Toom (orgel) en Laura van der Stoep (viool) Nijkerk De Fontein
11/11/20 19.00 Geert Bierling (Doelenorgel) & Blazers en slagwerkers van het RPhO o.l.v. Pierre Volders Rotterdam Concertgebouw de Doelen
11/11/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/11/20 19.00 Livestream: Sander van den Houten, Wilbert Berendse, Evan Bogerd, Minne Veldman en Arjen Leistra Doesburg Martinikerk
08/11/20 15.00 Hayo Boerema & Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemarker Rotterdam Laurenskerk
07/11/20 Quintus Orgelconcours Kampen Kampen Bovenkerk
07/11/20 16.00 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
05/11/20 20.00 Anja van der Maten (hobo) en Gonny van der Maten (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
05/11/20 20.00 Gonny van der Maten (orgel) Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
05/11/20 Jan Hage Utrecht Domkerk
05/11/20 07/11/20 Organ academy München with Ben van Oosten München St. Margaret
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
31/10/20 20.00 Jos Moeke Zaltbommel St.Maartenskerk
25/10/20 15.00 Dorien Schouten Utrecht Tuindorpkerk
24/10/20 16.30 en 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
24/10/20 19.30 Marco den Toom Zaltbommel Grote- of St. Maartenskerk
24/10/20 16.00 Tomasz Monko (orgel) m.m.v. Ewelina Agata Zawislak (dwarsfluit) Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
22/10/20 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
17/10/20 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
17/10/20 20.00 Theo Griekspoor Aalsmeer Rooms-Katholieke Kerk
15/10/20 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
14/10/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
14/10/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.30 Evan Bogerd Hoorn Oosterkerk
11/10/20 15.00 Hayo Boerema & Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemarker Rotterdam Laurenskerk
11/10/20 16.00 Jan Willems (orgel), Ilse van Wuijckhuijse (sopraan) Breugel Sint-Genovevakerk
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 16:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/10/20 16.00 [GEANNULEERD] Christo Lelie (orgel), Riëtte Beumer (fluit), Quirine Kingma (altviool) Delft Evangelisch Lutherse kerk
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
10/10/20 13.30 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk
10/10/20 16.00 Marcel van de Ketterij (orgel) en Henk Jan Drost (trompet) Nijkerk De Fontein
09/10/20 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas) Elst Gelderland Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
08/10/20 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
04/10/20 11:00 Anne Veinberg Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, kleine zaal
04/10/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/10/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
03/10/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde kerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde Kerk
Page 1 of 44 | → Next