Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Fri 19/07/24 20.00-21.30 3 concoursfinalisten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
Fri 19/07/24 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Fri 19/07/24 12:00 Gertine Hoefnagel en Wibren Jonkers (Vierhandige orgelconcert) Amsterdam Mozes en Aäronkerk
Fri 19/07/24 12.30 Hans Leenders m.m.v Vincent Kusters maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
Fri 19/07/24 12.30 Hans Leenders m.m.v Vincent Kusters Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
Fri 19/07/24 12.45 Joost van Beek Breukelen Pieterskerk
Fri 19/07/24 20.00 Kees Nottrot Harlingen Grote Kerk
Fri 19/07/24 20:00 Luca Akaeda Santesson Beverwijk Grote Kerk
Fri 19/07/24 20.00 Maarten Wilmink Groenlo RK St. Calixtusbasiliek
Fri 19/07/24 12:00 Martien de Vos Vlissingen Sint Jacobskerk
Fri 19/07/24 20:00 Martin Mans Sint Nicolaasga Sint Nicolaaskerk
Fri 19/07/24 12:30 Michaél Verniers Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Fri 19/07/24 20:00 Peter Van de Velde (orgel) en Anastasiia Staroselska (zang) Hulst St. Willibrordusbasiliek
Sat 20/07/24 20.00 Aarnoud de Groen (orgel), Anouk Dolfing (hobo) Enkhuizen Zuiderkerk
Sat 20/07/24 16.00 Ab Gramsbergen Uithuizen Jacobikerk
Sat 20/07/24 15.00 Andries Bogerd en David Strijbis Zandvoort Oude Kerk
Sat 20/07/24 15.30 Anton Doornhein Utrecht Domkerk
Sat 20/07/24 16:00 Erwin Wiersinga Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Sat 20/07/24 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
Sat 20/07/24 9.00-16.00 Excursie Zuid-Holland Vertrek in Haarlem Tegenover Parkeergarage De Appelaar
Sat 20/07/24 15.30 Gerrit Christiaan de Gier IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
Sat 20/07/24 15.30 Geurt van Lagen Dordrecht Grote Kerk
Sat 20/07/24 17.00 IJsbrand ter Haar en Gerrit Hoving Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/07/24 17:00 IJsbrand ter Haar en Gerrit Hoving Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/07/24 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
Sat 20/07/24 13.30 Joël Boone Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 20/07/24 20.00-21.00 Joris Verdin (B) en Erik Jan Eradus (NL), orgel en harmonium Haarlem Josephkerk
Sat 20/07/24 20:00 Leendert Verduijn Putten Hersteld Hervormde Kerk
Sat 20/07/24 10.30 Mark Heerink Sijbekarspel PKN Kerk
Sat 20/07/24 12.00 Mark Heerink Benningbroek Kerk
Sat 20/07/24 14.30 Mark Heerink Wognum PKN Kerk
Sat 20/07/24 16.00 Michaël Verniers Medemblik Bonifaciuskerk
Sat 20/07/24 Orgelfietstocht van 32 km langs vijf kerken en bespeling van negen orgels in Dorpskerk Hoog-Keppel, Sint-Joriskerk Drempt, Martinikerk Doesburg, Kapel Bronkhorst en Remigiuskerk Steenderen Orgelfietstocht 9 kerken
Sat 20/07/24 13.00-17.30 Orgeltocht in Drenthe Bovensmilde, Veenhuizen, Norg, Roden Dorpskerken
Sat 20/07/24 20:00 Peter Eilander Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
Sat 20/07/24 15.00 uur Sander van den Houten Oostvoorne Dorpskerk
Sat 20/07/24 15:00 Thomas Ospital Hengelo St. Lambertusbasiliek
Sat 20/07/24 16.00 Thomas Schmitz Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sun 21/07/24 17.00 Gereon Krahforst Erkelenz (D) St. Lambertus
Sun 21/07/24 17.00 Gereon Krahforst Erkelenz (D) St. Lambertus
Sun 21/07/24 21.00-22.30 Guus Janssen (toetsen), Fie Schouten (klarinet), Vincent Courtois (cello), Het Orgel Trio: Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet/saxofoon), Dion Nijland (contrabas) Haarlem Doopsgezinde Kerk
Sun 21/07/24 15.30 Henk Verhoef Soest De Oude Kerk
Sun 21/07/24 13.30-15.30 Roman Summereder en Peter Planyavsky (A) Haarlem Doopsgezinde Kerk
Sun 21/07/24 20:00 Thomas Ospital Zutphen Walburgiskerk
Sun 21/07/24 16:00 Thomas Schmitz Amsterdam De Duif
Sun 21/07/24 16:00 Wolfgang Zerer Amsterdam Mozes en Aäronkerk
Mon 22/07/24 19.00 uur Dirk Donker beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
Mon 22/07/24 20.15 uur Iddo van der Giessen Brielle Sint-Catharijnekerk
Mon 22/07/24 20.00 Theo Jellema Sneek R.K. Martinuskerk  
Mon 22/07/24 20:15 Tiffin Boys’ Choir | James Day Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Page 1 of 12 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Fri 19/07/24 20.00-21.30 3 concoursfinalisten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
Fri 19/07/24 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Fri 19/07/24 12:00 Gertine Hoefnagel en Wibren Jonkers (Vierhandige orgelconcert) Amsterdam Mozes en Aäronkerk
Fri 19/07/24 12.30 Hans Leenders m.m.v Vincent Kusters maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
Fri 19/07/24 12.30 Hans Leenders m.m.v Vincent Kusters Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
Fri 19/07/24 12.45 Joost van Beek Breukelen Pieterskerk
Fri 19/07/24 20.00 Kees Nottrot Harlingen Grote Kerk
Fri 19/07/24 20:00 Luca Akaeda Santesson Beverwijk Grote Kerk
Fri 19/07/24 20.00 Maarten Wilmink Groenlo RK St. Calixtusbasiliek
Fri 19/07/24 12:00 Martien de Vos Vlissingen Sint Jacobskerk
Fri 19/07/24 20:00 Martin Mans Sint Nicolaasga Sint Nicolaaskerk
Fri 19/07/24 12:30 Michaél Verniers Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Fri 19/07/24 20:00 Peter Van de Velde (orgel) en Anastasiia Staroselska (zang) Hulst St. Willibrordusbasiliek
Sat 20/07/24 20.00 Aarnoud de Groen (orgel), Anouk Dolfing (hobo) Enkhuizen Zuiderkerk
Sat 20/07/24 16.00 Ab Gramsbergen Uithuizen Jacobikerk
Sat 20/07/24 15.00 Andries Bogerd en David Strijbis Zandvoort Oude Kerk
Sat 20/07/24 15.30 Anton Doornhein Utrecht Domkerk
Sat 20/07/24 16:00 Erwin Wiersinga Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
Sat 20/07/24 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
Sat 20/07/24 9.00-16.00 Excursie Zuid-Holland Vertrek in Haarlem Tegenover Parkeergarage De Appelaar
Sat 20/07/24 15.30 Gerrit Christiaan de Gier IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
Sat 20/07/24 15.30 Geurt van Lagen Dordrecht Grote Kerk
Sat 20/07/24 17.00 IJsbrand ter Haar en Gerrit Hoving Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/07/24 17:00 IJsbrand ter Haar en Gerrit Hoving Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/07/24 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
Sat 20/07/24 13.30 Joël Boone Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 20/07/24 20.00-21.00 Joris Verdin (B) en Erik Jan Eradus (NL), orgel en harmonium Haarlem Josephkerk
Sat 20/07/24 20:00 Leendert Verduijn Putten Hersteld Hervormde Kerk
Sat 20/07/24 10.30 Mark Heerink Sijbekarspel PKN Kerk
Sat 20/07/24 12.00 Mark Heerink Benningbroek Kerk
Sat 20/07/24 14.30 Mark Heerink Wognum PKN Kerk
Sat 20/07/24 16.00 Michaël Verniers Medemblik Bonifaciuskerk
Sat 20/07/24 Orgelfietstocht van 32 km langs vijf kerken en bespeling van negen orgels in Dorpskerk Hoog-Keppel, Sint-Joriskerk Drempt, Martinikerk Doesburg, Kapel Bronkhorst en Remigiuskerk Steenderen Orgelfietstocht 9 kerken
Sat 20/07/24 13.00-17.30 Orgeltocht in Drenthe Bovensmilde, Veenhuizen, Norg, Roden Dorpskerken
Sat 20/07/24 20:00 Peter Eilander Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
Sat 20/07/24 15.00 uur Sander van den Houten Oostvoorne Dorpskerk
Sat 20/07/24 15:00 Thomas Ospital Hengelo St. Lambertusbasiliek
Sat 20/07/24 16.00 Thomas Schmitz Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sun 21/07/24 17.00 Gereon Krahforst Erkelenz (D) St. Lambertus
Sun 21/07/24 17.00 Gereon Krahforst Erkelenz (D) St. Lambertus
Sun 21/07/24 21.00-22.30 Guus Janssen (toetsen), Fie Schouten (klarinet), Vincent Courtois (cello), Het Orgel Trio: Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet/saxofoon), Dion Nijland (contrabas) Haarlem Doopsgezinde Kerk
Sun 21/07/24 15.30 Henk Verhoef Soest De Oude Kerk
Sun 21/07/24 13.30-15.30 Roman Summereder en Peter Planyavsky (A) Haarlem Doopsgezinde Kerk
Sun 21/07/24 20:00 Thomas Ospital Zutphen Walburgiskerk
Sun 21/07/24 16:00 Thomas Schmitz Amsterdam De Duif
Sun 21/07/24 16:00 Wolfgang Zerer Amsterdam Mozes en Aäronkerk
Mon 22/07/24 19.00 uur Dirk Donker beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
Mon 22/07/24 20.15 uur Iddo van der Giessen Brielle Sint-Catharijnekerk
Mon 22/07/24 20.00 Theo Jellema Sneek R.K. Martinuskerk  
Mon 22/07/24 20:15 Tiffin Boys’ Choir | James Day Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Page 1 of 12 | → Next