Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Fri 19/04/24 20:00 Egbert Schoenmaker Zoeterwoude Protestantse kerk
Fri 19/04/24 13:00 Marieke Stoel Den Haag Grote Kerk
Sat 20/04/24 20/04/24 Gert van Hoef Schagen Grote Kerk
Sat 20/04/24 11:00 uur - ca. 16:00 uur Luuk Schuurman – Orgeltocht Zwolse orgels Zwolle Waalse Kerk, Lutherse Kerk en Dominicanenkerk
Sat 20/04/24 16:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
Sat 20/04/24 20.00 Romano Giefer Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/04/24 20:00 Romao Giefer (orgel), Benita en Daria Borbonus (sopraan),Johan Hӧrlén (saxofoon) Zutphen Walburgiskerk
Sun 21/04/24 16:00 Fedde Tuinstra (orgel) en Saxofoonorkest o.l.v. Karl Veen Heerenveen Heilige Geestkerk
Sun 21/04/24 16.00 Gerard Habraken Son & Breugel St. Genovevakerk
Sun 21/04/24 15.00 Matthias Havinga (orgel), Hester Groenleer (blokfluit) Rolde Hervormde kerk
Sun 21/04/24 15.00 Ton Koopman (orgel) Klaus Mertens (bariton) Oosterland Michaëlskerk
Thu 25/04/24 20.00 Jos Moeke (orgel), Arjan en Edith Post (trompet) Tiel St. Maartenskerk
Fri 26/04/24 13:00 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
Fri 26/04/24 21:30 Tymen Jan Bronda (orgels), David van Laar (countertenor), Mike Fentross (theorbe) Groningen Lutherse kerk
Sat 27/04/24 20.00 Evert van de Veen Lunteren Oude kerk
Sat 27/04/24 16:30 Gert van Hoef Kampen Bovenkerk
Sat 27/04/24 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Rhenen Cunerakerk
Sat 27/04/24 16:00 Simon Wierenga – trompet, Adriaan Hoek – orgel Leiden Marekerk
Sun 28/04/24 14.30 Aart Bergwerff (orgel), Eric Vloeimans (trompet) Velp Grote Kerk
Sun 28/04/24 15.00 Ute Gremmel-Keuchen Enkhuizen Westerkerk
Fri 03/05/24 13:00 Luuk Schuurman Den Haag Grote Kerk
Fri 03/05/24 20.00 Theo Hes (orgel), Bernadette Wiggers (sopraan), Jacq Sanders (trompet) Panningen Kapel van de Lazaristen
Sat 04/05/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
Sat 04/05/24 28/09/24 Jan van de Laar Helmond Lambertuskerk
Sat 04/05/24 15.00 Jos Moeke Den Haag Evang-Lutherse kerk
Sat 04/05/24 20.45 Kamerkoor Cantabile o.l.v. Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sat 04/05/24 12.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sat 04/05/24 16.00 Ton van Eck (orgel), Bavokoor o.l.v. Rick Muselaers Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sun 05/05/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel), Liet Relou (viool) en Johan Herrenberg (gedichten) Delft Maria van Jessekerk
Thu 09/05/24 16:30 Evan Bogerd Kampen Bovenkerk
Thu 09/05/24 15.30 Jos Moeke Zaltbommel St. Maartenskerk
Thu 09/05/24 15:30 Vincent de Vries Amersfoort Sint-Joriskerk
Fri 10/05/24 20:00 Evan Bogerd Zaltbommel Maartenskerk
Fri 10/05/24 20:00 Sander van den Houten (samenzang) Kampen Buitenkerk
Sat 11/05/24 10.00-14.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
Sat 11/05/24 16.00 Jan Willems (orgel),  Ilse van Wuijckhuijse (sopraan) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sat 11/05/24 Hele dag Orgeldag Noord-Nederland Provincie Groningen Provincie Groningen
Sat 11/05/24 16:00 Sander van den Houten Den Haag Evangelisch Lutherse Kerk
Sat 11/05/24 15.00 Theo Jellema Leeuwarden Waalse Kerk
Sat 11/05/24 19.30 Zuzana Ferjenčíková Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sun 12/05/24 15:00 Adriaan Hoek Rotterdam Laurenskerk
Sun 12/05/24 16:00 Erwin Van Bogaert (orgel), Danny Van Hoof (sopraan) Venray Sint Petrus' Bandenkerk
Sun 12/05/24 16:00 Gonny van der Maten Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sun 12/05/24 14:30 Mariavespers Monteverdi, Margaretha Consort olv Jos van Veldhoven Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Sun 12/05/24 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
Fri 17/05/24 20:30 Driekorenfestival – Orgelconcert, Chris Bragg Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Fri 17/05/24 20:00 Leonore Lub Stadskanaal CGKv De Lichtbron
Sat 18/05/24 16.00 Anton Doornhein Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sat 18/05/24 20:00 Driekorenfestival – Concert Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
Sat 18/05/24 10:00 Studiedag Kerkelijk Orgelspel en Registratie Dordrecht Grote Kerk
Page 1 of 9 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Fri 19/04/24 20:00 Egbert Schoenmaker Zoeterwoude Protestantse kerk
Fri 19/04/24 13:00 Marieke Stoel Den Haag Grote Kerk
Sat 20/04/24 20/04/24 Gert van Hoef Schagen Grote Kerk
Sat 20/04/24 11:00 uur - ca. 16:00 uur Luuk Schuurman – Orgeltocht Zwolse orgels Zwolle Waalse Kerk, Lutherse Kerk en Dominicanenkerk
Sat 20/04/24 16:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
Sat 20/04/24 20.00 Romano Giefer Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/04/24 20:00 Romao Giefer (orgel), Benita en Daria Borbonus (sopraan),Johan Hӧrlén (saxofoon) Zutphen Walburgiskerk
Sun 21/04/24 16:00 Fedde Tuinstra (orgel) en Saxofoonorkest o.l.v. Karl Veen Heerenveen Heilige Geestkerk
Sun 21/04/24 16.00 Gerard Habraken Son & Breugel St. Genovevakerk
Sun 21/04/24 15.00 Matthias Havinga (orgel), Hester Groenleer (blokfluit) Rolde Hervormde kerk
Sun 21/04/24 15.00 Ton Koopman (orgel) Klaus Mertens (bariton) Oosterland Michaëlskerk
Thu 25/04/24 20.00 Jos Moeke (orgel), Arjan en Edith Post (trompet) Tiel St. Maartenskerk
Fri 26/04/24 13:00 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
Fri 26/04/24 21:30 Tymen Jan Bronda (orgels), David van Laar (countertenor), Mike Fentross (theorbe) Groningen Lutherse kerk
Sat 27/04/24 20.00 Evert van de Veen Lunteren Oude kerk
Sat 27/04/24 16:30 Gert van Hoef Kampen Bovenkerk
Sat 27/04/24 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Rhenen Cunerakerk
Sat 27/04/24 16:00 Simon Wierenga – trompet, Adriaan Hoek – orgel Leiden Marekerk
Sun 28/04/24 14.30 Aart Bergwerff (orgel), Eric Vloeimans (trompet) Velp Grote Kerk
Sun 28/04/24 15.00 Ute Gremmel-Keuchen Enkhuizen Westerkerk
Fri 03/05/24 13:00 Luuk Schuurman Den Haag Grote Kerk
Fri 03/05/24 20.00 Theo Hes (orgel), Bernadette Wiggers (sopraan), Jacq Sanders (trompet) Panningen Kapel van de Lazaristen
Sat 04/05/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
Sat 04/05/24 28/09/24 Jan van de Laar Helmond Lambertuskerk
Sat 04/05/24 15.00 Jos Moeke Den Haag Evang-Lutherse kerk
Sat 04/05/24 20.45 Kamerkoor Cantabile o.l.v. Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sat 04/05/24 12.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
Sat 04/05/24 16.00 Ton van Eck (orgel), Bavokoor o.l.v. Rick Muselaers Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sun 05/05/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel), Liet Relou (viool) en Johan Herrenberg (gedichten) Delft Maria van Jessekerk
Thu 09/05/24 16:30 Evan Bogerd Kampen Bovenkerk
Thu 09/05/24 15.30 Jos Moeke Zaltbommel St. Maartenskerk
Thu 09/05/24 15:30 Vincent de Vries Amersfoort Sint-Joriskerk
Fri 10/05/24 20:00 Evan Bogerd Zaltbommel Maartenskerk
Fri 10/05/24 20:00 Sander van den Houten (samenzang) Kampen Buitenkerk
Sat 11/05/24 10.00-14.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
Sat 11/05/24 16.00 Jan Willems (orgel),  Ilse van Wuijckhuijse (sopraan) Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sat 11/05/24 Hele dag Orgeldag Noord-Nederland Provincie Groningen Provincie Groningen
Sat 11/05/24 16:00 Sander van den Houten Den Haag Evangelisch Lutherse Kerk
Sat 11/05/24 15.00 Theo Jellema Leeuwarden Waalse Kerk
Sat 11/05/24 19.30 Zuzana Ferjenčíková Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sun 12/05/24 15:00 Adriaan Hoek Rotterdam Laurenskerk
Sun 12/05/24 16:00 Erwin Van Bogaert (orgel), Danny Van Hoof (sopraan) Venray Sint Petrus' Bandenkerk
Sun 12/05/24 16:00 Gonny van der Maten Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Sun 12/05/24 14:30 Mariavespers Monteverdi, Margaretha Consort olv Jos van Veldhoven Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Sun 12/05/24 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
Fri 17/05/24 20:30 Driekorenfestival – Orgelconcert, Chris Bragg Wijk bij Duurstede Grote Kerk
Fri 17/05/24 20:00 Leonore Lub Stadskanaal CGKv De Lichtbron
Sat 18/05/24 16.00 Anton Doornhein Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Sat 18/05/24 20:00 Driekorenfestival – Concert Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
Sat 18/05/24 10:00 Studiedag Kerkelijk Orgelspel en Registratie Dordrecht Grote Kerk
Page 1 of 9 | → Next