Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
do 08/08/24 19.30 Johan Luijmes Velp Grote Kerk
do 08/08/24 20:00 Manuel Tomadin Kampen Bovenkerk
do 08/08/24 20:00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
vr 09/08/24 20.00 Bas de Vroome Delft Nieuwe Kerk
vr 09/08/24 19:30 Henk van Zonneveld Hilversum Vituskerk
vr 09/08/24 15,00 u Jan van der Leek Enkhuizen Zuiderkerk
vr 09/08/24 12:30 Johan Smit Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
vr 09/08/24 20:00 Minne Veldman Elburg Grote of Sint Nicolaaskerk
vr 09/08/24 12:00 Rien Balkenende Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 09/08/24 12.30 Yarno Missiaen Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
za 10/08/24 10.30 Aart Bergwerff Watergang PKN Kerk
za 10/08/24 12.00 Aart Bergwerff Ilpendam PKN Kerk
za 10/08/24 14.30 Aart Bergwerff Purmerend Nicolaaskerk/Koepelkerk
za 10/08/24 20:00 Arjen Leistra Putten Hersteld Hervormde Kerk
za 10/08/24 16.00 Balthasar Baumgartner Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 10/08/24 19.30 Bert Elbertsen Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 10/08/24 10.00 Gonny van der Maten Urk Bethelkerk
za 10/08/24 20.00 Jan Hage Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 10/08/24 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
za 10/08/24 16.00 Jan Smid Uithuizen Jacobikerk
za 10/08/24 16.00 uur Leander van den Bos Brielle Sint-Catharijnekerk
za 10/08/24 15.30 Niels de Klerk Dordrecht Grote Kerk
za 10/08/24 12:30 Sebastiaan Wijland en Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
zo 11/08/24 16:00 Balthasar Baumgartner Amsterdam De Duif
zo 11/08/24 15.00 Joël Boone Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 11/08/24 15.00 Laurens de Man Enkhuizen Westerkerk
zo 11/08/24 15.00 Lidia Ksiazkiewicz Delft Maria van Jessekerk
zo 11/08/24 17.00 Stefan Emanuel Knauer m.m.v. Manfred Bühl (spreker) Erkelenz (D) St. Lambertus
zo 11/08/24 16:00 Willem Hormann Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 12/08/24 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
ma 12/08/24 19.00 uur Gijsbert Kok beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
ma 12/08/24 20.15 uur Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk
di 13/08/24 20:15 Bart Jacobs Nijmegen Stevenskerk
di 13/08/24 20.00 Gerben Budding 's-Hertogenbosch Sint Janskathedraal
di 13/08/24 10.00 - 12.00 Jos Moeke Veenendaal Oude kerk
di 13/08/24 20.00 Lucile Dollat Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
di 13/08/24 20:15 Theo Jellema Middelburg Sint-Augustinuskerk
wo 14/08/24 16:00 André van Vliet Urk Bethelkerk
wo 14/08/24 20.00 Erwin Wiersinga Dordrecht Grote Kerk
wo 14/08/24 20:00 Francesca Ajossa Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 14/08/24 13.00 Hans van Haeften Hoorn Koepelkerk
wo 14/08/24 20:00 Jos Maters Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 14/08/24 20.15 Willeke Smits Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
do 15/08/24 15.00 Jan Hogendoorn Enkhuizen Westerkerk
do 15/08/24 20:00 Martin Mans Zuid-Scharwoude (NH) Kooger Kerk
do 15/08/24 20:00 Maurits Bunt Kampen Bovenkerk
vr 16/08/24 12:00 Adriaan Hoek Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 16/08/24 12.30 David Jin Maastricht St. Martinuskerk
← Vorige | Pagina 9 van 14 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
do 08/08/24 19.30 Johan Luijmes Velp Grote Kerk
do 08/08/24 20:00 Manuel Tomadin Kampen Bovenkerk
do 08/08/24 20:00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
vr 09/08/24 20.00 Bas de Vroome Delft Nieuwe Kerk
vr 09/08/24 19:30 Henk van Zonneveld Hilversum Vituskerk
vr 09/08/24 15,00 u Jan van der Leek Enkhuizen Zuiderkerk
vr 09/08/24 12:30 Johan Smit Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
vr 09/08/24 20:00 Minne Veldman Elburg Grote of Sint Nicolaaskerk
vr 09/08/24 12:00 Rien Balkenende Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 09/08/24 12.30 Yarno Missiaen Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
za 10/08/24 10.30 Aart Bergwerff Watergang PKN Kerk
za 10/08/24 12.00 Aart Bergwerff Ilpendam PKN Kerk
za 10/08/24 14.30 Aart Bergwerff Purmerend Nicolaaskerk/Koepelkerk
za 10/08/24 20:00 Arjen Leistra Putten Hersteld Hervormde Kerk
za 10/08/24 16.00 Balthasar Baumgartner Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
za 10/08/24 19.30 Bert Elbertsen Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 10/08/24 10.00 Gonny van der Maten Urk Bethelkerk
za 10/08/24 20.00 Jan Hage Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 10/08/24 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
za 10/08/24 16.00 Jan Smid Uithuizen Jacobikerk
za 10/08/24 16.00 uur Leander van den Bos Brielle Sint-Catharijnekerk
za 10/08/24 15.30 Niels de Klerk Dordrecht Grote Kerk
za 10/08/24 12:30 Sebastiaan Wijland en Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
za 10/08/24 20.00 Theo Jellema Franeker Martinikerk
zo 11/08/24 16:00 Balthasar Baumgartner Amsterdam De Duif
zo 11/08/24 15.00 Joël Boone Brüggen (D) St. Nikolaus
zo 11/08/24 15.00 Laurens de Man Enkhuizen Westerkerk
zo 11/08/24 15.00 Lidia Ksiazkiewicz Delft Maria van Jessekerk
zo 11/08/24 17.00 Stefan Emanuel Knauer m.m.v. Manfred Bühl (spreker) Erkelenz (D) St. Lambertus
zo 11/08/24 16:00 Willem Hormann Boxtel Sint-Petrusbasiliek
ma 12/08/24 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
ma 12/08/24 19.00 uur Gijsbert Kok beiaard Brielle Sint-Catharijnetoren
ma 12/08/24 20.15 uur Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk
di 13/08/24 20:15 Bart Jacobs Nijmegen Stevenskerk
di 13/08/24 20.00 Gerben Budding 's-Hertogenbosch Sint Janskathedraal
di 13/08/24 10.00 - 12.00 Jos Moeke Veenendaal Oude kerk
di 13/08/24 20.00 Lucile Dollat Maastricht Onze-Lieve-Vrouwebasiliek
di 13/08/24 20:15 Theo Jellema Middelburg Sint-Augustinuskerk
wo 14/08/24 16:00 André van Vliet Urk Bethelkerk
wo 14/08/24 20.00 Erwin Wiersinga Dordrecht Grote Kerk
wo 14/08/24 20:00 Francesca Ajossa Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
wo 14/08/24 13.00 Hans van Haeften Hoorn Koepelkerk
wo 14/08/24 20:00 Jos Maters Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 14/08/24 20.15 Willeke Smits Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
do 15/08/24 15.00 Jan Hogendoorn Enkhuizen Westerkerk
do 15/08/24 20:00 Martin Mans Zuid-Scharwoude (NH) Kooger Kerk
do 15/08/24 20:00 Maurits Bunt Kampen Bovenkerk
vr 16/08/24 12:00 Adriaan Hoek Vlissingen Sint Jacobskerk
vr 16/08/24 12.30 David Jin Maastricht St. Martinuskerk
← Vorige | Pagina 9 van 14 | → Volgende