Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 22/06/24 16.00 Anton Doornhein Rotterdam St Dominicuskerk (Het Steiger)
za 22/06/24 22.00 David Dramm Dordrecht Grote Kerk
za 22/06/24 16:00 Hannes Minnaar Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 22/06/24 15:00 Jan Hoegee (orgel), Joaquim Osorio (slagwerk) Eindhoven Catharinakerk
za 22/06/24 15:00 Maarten Wilmink Hengelo St. Lambertusbasiliek
za 22/06/24 15.00 Marcel Verheggen (orgel) Regula Boeninger (mezzo sopraan) Lottum St. Gertrudiskerk
za 22/06/24 20.15 Nick Goudkuil Noorbeek St. Brigidakerk
za 22/06/24 20:15 Simon Stelling Lisse Sint-Agathakerk
za 22/06/24 15:30 Ton Koopman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
za 22/06/24 16.00 Tymen Jan Bronda (orgel) en Mike Fentross (luit) Uithuizen Jacobikerk
zo 23/06/24 15.30 Ben van Nespen (orgel) m.m.v. strijkerstrio Vrangendael/Sittard Christus’ Hemelvaart
zo 23/06/24 16:00 Bernard Winsemius Amsterdam De Duif
zo 23/06/24 15.00 Duo Flor de Tilo: Elske te Lindert (orgel), Johan van der Linden (saxofoon) Hemmen Dorpskerk kerkplein 1
zo 23/06/24 16.00 Hannes Minnaar Zutphen Walburgiskerk
zo 23/06/24 16:00 Hannes Minnaar Zutphen Walburgiskerk
zo 23/06/24 16:00 Hayo Boerema Amsterdam Mozes en Aäronkerk
zo 23/06/24 15:30 Mark Heerink (orgel), Wouter Hakhoff (trompet), Glen Liebaut (slagwerk) Purmerend Nicolaaskerk
zo 23/06/24 Reitze Smits (orgel), Mariette Holtrop (viool) Rijswijk (Gld.) Martinuskerk
zo 23/06/24 16.00 Ton van Eck (orgel), kamerkoor Mnemosyne o.l.v. Wolfgang Lange Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
ma 24/06/24 12.30 Evan Bogerd Dordrecht Grote Kerk
ma 24/06/24 20.15 Jan Hage Brielle Catharijnekerk
di 25/06/24 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
di 25/06/24 12:45 Florian Schuster Rotterdam Laurenskerk
di 25/06/24 20:00 Minne Veldman Nijkerk Grote of Sint Catharinakerk
di 25/06/24 20.00 Taras Baginets Roermond Caroluskapel
wo 26/06/24 20.00 Anikó Koroknai Maastricht St. Jan
wo 26/06/24 20.00 Erik-Jan Eradus Groenlo RK St. Calixtusbasiliek
wo 26/06/24 20.00 Michael Bennett Helmond Lambertuskerk
wo 26/06/24 13.00 Nils Hellemans SOL Orgelwandeltocht Maastricht SOL Orgelwandeltocht Maastricht O.L.V. Basiliek, Sint Jan, Sint Servaasbasiliek
wo 26/06/24 20.00 Vincent van Laar Groningen Martinikerk
do 27/06/24 20.15 Nathan Laube Dordrecht Grote Kerk
do 27/06/24 12:30 Petra Veenswijk (orgel), Antonia Dunjko (sopraan) Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
do 27/06/24 20.00 Wolfgang Zerer Houthem St. Gerlachuskerk
vr 28/06/24 20.00 Cor Ardesch (orgel), Loes Geelen (bügel) Neeritter St. Lambertuskerk
vr 28/06/24 12:00 Diederik Blankesteijn Amsterdam Mozes en Aäronkerk
vr 28/06/24 12.30 Geurt van Lagen Den Haag Nieuwe Kerk
vr 28/06/24 20.00 Leo van Doeselaar Wageningen Grote Kerk
vr 28/06/24 Leo van Doeselaar Wageningen Grote Kerk
vr 28/06/24 20.00 Léon Berben Wijlre St. Gertrudiskerk
vr 28/06/24 20.00 Willem van Twillert Zaandam Oostzijderkerk
za 29/06/24 20.00 André van Vliet & Marco den Toom Tiel Grote- of St. Maartenskerk
za 29/06/24 20.15 Arturo Barba Noorbeek St. Brigidakerk
za 29/06/24 15:00 Ben van Oosten Hengelo St. Lambertusbasiliek
za 29/06/24 16.00 Casper Struijk Brielle Catharijnekerk
za 29/06/24 15.30 Cor Ardesch en Carlo de Wijs Dordrecht Grote Kerk
za 29/06/24 20.00 Gerrie Meijers Franeker Martinikerk
za 29/06/24 20.00 Hayo Boerem en het Laurens Collegium Rotterdam olv. Wiecher Mandemaker Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 29/06/24 15:30 Jeroen de Haan en Sander van den Houten Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
za 29/06/24 15.00 Jo Louppen (orgel), Ahmad Zia (zang, harmonium) Geleen Ontmoetingskerk
za 29/06/24 16.00 Matteo Imbruno Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Pagina 1 van 14 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
za 22/06/24 16.00 Anton Doornhein Rotterdam St Dominicuskerk (Het Steiger)
za 22/06/24 22.00 David Dramm Dordrecht Grote Kerk
za 22/06/24 16:00 Hannes Minnaar Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 22/06/24 15:00 Jan Hoegee (orgel), Joaquim Osorio (slagwerk) Eindhoven Catharinakerk
za 22/06/24 15:00 Maarten Wilmink Hengelo St. Lambertusbasiliek
za 22/06/24 15.00 Marcel Verheggen (orgel) Regula Boeninger (mezzo sopraan) Lottum St. Gertrudiskerk
za 22/06/24 20.15 Nick Goudkuil Noorbeek St. Brigidakerk
za 22/06/24 20:15 Simon Stelling Lisse Sint-Agathakerk
za 22/06/24 15:30 Ton Koopman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
za 22/06/24 16.00 Tymen Jan Bronda (orgel) en Mike Fentross (luit) Uithuizen Jacobikerk
zo 23/06/24 15.30 Ben van Nespen (orgel) m.m.v. strijkerstrio Vrangendael/Sittard Christus’ Hemelvaart
zo 23/06/24 16:00 Bernard Winsemius Amsterdam De Duif
zo 23/06/24 15.00 Duo Flor de Tilo: Elske te Lindert (orgel), Johan van der Linden (saxofoon) Hemmen Dorpskerk kerkplein 1
zo 23/06/24 16.00 Hannes Minnaar Zutphen Walburgiskerk
zo 23/06/24 16:00 Hannes Minnaar Zutphen Walburgiskerk
zo 23/06/24 16:00 Hayo Boerema Amsterdam Mozes en Aäronkerk
zo 23/06/24 15:30 Mark Heerink (orgel), Wouter Hakhoff (trompet), Glen Liebaut (slagwerk) Purmerend Nicolaaskerk
zo 23/06/24 Reitze Smits (orgel), Mariette Holtrop (viool) Rijswijk (Gld.) Martinuskerk
zo 23/06/24 16.00 Ton van Eck (orgel), kamerkoor Mnemosyne o.l.v. Wolfgang Lange Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
ma 24/06/24 12.30 Evan Bogerd Dordrecht Grote Kerk
ma 24/06/24 20.15 Jan Hage Brielle Catharijnekerk
di 25/06/24 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
di 25/06/24 12:45 Florian Schuster Rotterdam Laurenskerk
di 25/06/24 20:00 Minne Veldman Nijkerk Grote of Sint Catharinakerk
di 25/06/24 20.00 Taras Baginets Roermond Caroluskapel
wo 26/06/24 20.00 Anikó Koroknai Maastricht St. Jan
wo 26/06/24 20.00 Erik-Jan Eradus Groenlo RK St. Calixtusbasiliek
wo 26/06/24 20.00 Michael Bennett Helmond Lambertuskerk
wo 26/06/24 13.00 Nils Hellemans SOL Orgelwandeltocht Maastricht SOL Orgelwandeltocht Maastricht O.L.V. Basiliek, Sint Jan, Sint Servaasbasiliek
wo 26/06/24 20.00 Vincent van Laar Groningen Martinikerk
do 27/06/24 20.15 Nathan Laube Dordrecht Grote Kerk
do 27/06/24 12:30 Petra Veenswijk (orgel), Antonia Dunjko (sopraan) Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
do 27/06/24 20.00 Wolfgang Zerer Houthem St. Gerlachuskerk
vr 28/06/24 20.00 Cor Ardesch (orgel), Loes Geelen (bügel) Neeritter St. Lambertuskerk
vr 28/06/24 12:00 Diederik Blankesteijn Amsterdam Mozes en Aäronkerk
vr 28/06/24 12.30 Geurt van Lagen Den Haag Nieuwe Kerk
vr 28/06/24 20.00 Leo van Doeselaar Wageningen Grote Kerk
vr 28/06/24 Leo van Doeselaar Wageningen Grote Kerk
vr 28/06/24 20.00 Léon Berben Wijlre St. Gertrudiskerk
vr 28/06/24 20.00 Willem van Twillert Zaandam Oostzijderkerk
za 29/06/24 20.00 André van Vliet & Marco den Toom Tiel Grote- of St. Maartenskerk
za 29/06/24 20.15 Arturo Barba Noorbeek St. Brigidakerk
za 29/06/24 15:00 Ben van Oosten Hengelo St. Lambertusbasiliek
za 29/06/24 16.00 Casper Struijk Brielle Catharijnekerk
za 29/06/24 15.30 Cor Ardesch en Carlo de Wijs Dordrecht Grote Kerk
za 29/06/24 20.00 Gerrie Meijers Franeker Martinikerk
za 29/06/24 20.00 Hayo Boerem en het Laurens Collegium Rotterdam olv. Wiecher Mandemaker Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 29/06/24 15:30 Jeroen de Haan en Sander van den Houten Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
za 29/06/24 15.00 Jo Louppen (orgel), Ahmad Zia (zang, harmonium) Geleen Ontmoetingskerk
za 29/06/24 16.00 Matteo Imbruno Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Pagina 1 van 14 | → Volgende