Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
03/06/20 12.45 Maurits Bunt (orgel), Lisa Groothedde (sopraan) Breda Grote Kerk
04/06/20 20.00 Marcus Bergink Tiel Grote- of St. Maartenskerk
06/06/20 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag Bethlehemkerk
06/06/20 11.45 Henk Gijzen Leiden Marekerk
06/06/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
06/06/20 20.00 Kees van Eersel Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
06/06/20 15.30 Niels-Jan van der Hoek Dordrecht Grote Kerk
07/06/20 19.00 Falco van Loon (tenor); Ensemble o.l.v. Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
10/06/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Sunniva Sakmp (altviool) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
12/06/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
12/06/20 20.15 Online-concert – Geerten van de Wetering (orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Den Haag Kloosterkerk
13/06/20 20.15 Anton Doornhein Lisse Sint-Agathakerk
13/06/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
13/06/20 15.30 Emile Noothout Dordrecht Grote Kerk
16/06/20 20.00 Peter van de Velde Rotterdam Lambertuskerk
17/06/20 12.45 Matthijs Breukhoven, orgel Breda Grote Kerk
20/06/20 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk
20/06/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
20/06/20 15.00 Dennis Vallenduuk (orgel) m.m.v. Mannenensemble Esquire Eindhoven Catharinakerk
20/06/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/06/20 17.00 Reitze Smits 's-Hertogenbosch Grote Kerk
21/06/20 15.30 Berry van Berkum Soest Oude Kerk
22/06/20 20.00 Jochem Schuurman Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
22/06/20 20.15 Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk
25/06/20 18.30 Olivier Latry Dordrecht Grote Kerk
26/06/20 20.00 Willeke Smits (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
27/06/20 16.00 Jan Verschuren Leiden Marekerk
28/06/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
28/06/20 15.00 Victor Baena Edam Grote Kerk
29/06/20 20.15 Paul Kieviet Brielle Sint-Catharijnekerk
01/07/20 20.00 Anna Scholl (orgel) en Lydia Pacevicius (Blokfluit) Langweer Dorpskerk
02/07/20 20.00 Bert Wisgerhof Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/07/20 20.15 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf (Fr) Immaculée Conception
03/07/20 12.45 Egbert Schoenmaker Breukelen Pieterskerk
03/07/20 20.00 Pieter Dirksen Hulst H. Willibrordusbasiliek
04/07/20 17.00 Gerben Mourik 's-Hertogenbosch Grote Kerk
04/07/20 15.30 Hugo Bakker Dordrecht Grote Kerk
04/07/20 15.30 Jan Hage, Wouter van Belle, Floris van Gils Utrecht Dom
04/07/20 16.00 Jörg Hannes Hahn Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/07/20 16.00 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
05/07/20 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
06/07/20 20.15 Matteo Imbruno Brielle Sint-Catharijnekerk
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
07/07/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jisung Kim Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
Pagina 1 van 6 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
03/06/20 12.45 Maurits Bunt (orgel), Lisa Groothedde (sopraan) Breda Grote Kerk
04/06/20 20.00 Marcus Bergink Tiel Grote- of St. Maartenskerk
06/06/20 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag Bethlehemkerk
06/06/20 11.45 Henk Gijzen Leiden Marekerk
06/06/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
06/06/20 20.00 Kees van Eersel Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
06/06/20 15.30 Niels-Jan van der Hoek Dordrecht Grote Kerk
07/06/20 19.00 Falco van Loon (tenor); Ensemble o.l.v. Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
10/06/20 12.45 Jos van der Kooy (orgel en piano), Sunniva Sakmp (altviool) Den Haag Gotische Zaal, Raad van State
12/06/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
12/06/20 20.15 Online-concert – Geerten van de Wetering (orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Den Haag Kloosterkerk
13/06/20 20.15 Anton Doornhein Lisse Sint-Agathakerk
13/06/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
13/06/20 15.30 Emile Noothout Dordrecht Grote Kerk
16/06/20 20.00 Peter van de Velde Rotterdam Lambertuskerk
17/06/20 12.45 Matthijs Breukhoven, orgel Breda Grote Kerk
20/06/20 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk
20/06/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
20/06/20 15.00 Dennis Vallenduuk (orgel) m.m.v. Mannenensemble Esquire Eindhoven Catharinakerk
20/06/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/06/20 17.00 Reitze Smits 's-Hertogenbosch Grote Kerk
21/06/20 15.30 Berry van Berkum Soest Oude Kerk
22/06/20 20.00 Jochem Schuurman Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
22/06/20 20.15 Petra Veenswijk Brielle Sint-Catharijnekerk
25/06/20 18.30 Olivier Latry Dordrecht Grote Kerk
26/06/20 20.00 Willeke Smits (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
27/06/20 16.00 Jan Verschuren Leiden Marekerk
28/06/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
28/06/20 15.00 Victor Baena Edam Grote Kerk
29/06/20 20.15 Paul Kieviet Brielle Sint-Catharijnekerk
01/07/20 20.00 Anna Scholl (orgel) en Lydia Pacevicius (Blokfluit) Langweer Dorpskerk
02/07/20 20.00 Bert Wisgerhof Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/07/20 20.15 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf (Fr) Immaculée Conception
03/07/20 12.45 Egbert Schoenmaker Breukelen Pieterskerk
03/07/20 20.00 Pieter Dirksen Hulst H. Willibrordusbasiliek
04/07/20 17.00 Gerben Mourik 's-Hertogenbosch Grote Kerk
04/07/20 15.30 Hugo Bakker Dordrecht Grote Kerk
04/07/20 15.30 Jan Hage, Wouter van Belle, Floris van Gils Utrecht Dom
04/07/20 16.00 Jörg Hannes Hahn Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/07/20 16.00 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
05/07/20 15.30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
06/07/20 20.15 Matteo Imbruno Brielle Sint-Catharijnekerk
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
07/07/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jisung Kim Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
Pagina 1 van 6 | → Volgende