Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
wo 03/08/22 16:00 Jan Hage Urk Bethelkerk
wo 03/08/22 20:00 Jean Claude Zehnder (CH) Nathan Laube (VS) en Pier Damiano (IT) Groningen Martinikerk
wo 03/08/22 14.00 Johan Smit Steenwijk Kleine Kerk
wo 03/08/22 9:30 Leo van Doeselaar Groningen Der Aa Kerk
wo 03/08/22 20.00 Nathan Laube, Pier Damiano Peretti en Jean-Claude Zehnder Groningen Martinikerk
wo 03/08/22 20:15 Peter Ledaine Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 03/08/22 20.00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Bonifatiuskerk
wo 03/08/22 20.00 Sander van den Houten (kabinet-orgel), Ab Weegenaar (fagot) benefietconcert Leens Petruskerk
wo 03/08/22 20.00 Sietze de Vries Middelburg Sint-Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk)
do 04/08/22 12.30 Bram de Wolf MIDDELBURG Oostkerk
do 04/08/22 12.00 Christiaan Ingelse Gouda St. Janskerk
do 04/08/22 20:00 Diverse competitiedeelnemers Groningen Lutherse Kerk
do 04/08/22 20.00 Elmar Lehnen Doesburg Martinikerk
do 04/08/22 9:30 Eric Lebrun Groningen Martinikerk
do 04/08/22 20.00 Gonny van der Maten (orgel), houtblazers, zangers, voordracht Wageningen Grote Kerk
do 04/08/22 16.00 Jan Hage Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 04/08/22 20.15 Rien Donkersloot Harderwijk Grote Kerk
do 04/08/22 13:00 Theo Jellema Groningen Pelstergasthuiskerk
vr 05/08/22 20:00 Bart Rodyns Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 05/08/22 20:00 Bert den Hertog en Anna Karpenko Delft Oude Kerk
vr 05/08/22 20:00 Éric Lebrun (FR) en Reitze Smits (NL) Groningen Der Aa Kerk
vr 05/08/22 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
vr 05/08/22 20.00 IMOCG concert Éric Lebrun en Reitze Smits Groningen Der Aa-kerk
vr 05/08/22 9:30 J.C. Zehnder Groningen Martinikerk
vr 05/08/22 19.30 Jaap Zwart Hilversum Sint Vituskerk
vr 05/08/22 15.00 u Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
vr 05/08/22 20.00 Manuel Tomadin Beverwijk Grote Kerk
vr 05/08/22 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
vr 05/08/22 14:00 P. Damiano Peretti Groningen Martinikerk
vr 05/08/22 12:45 Sander van den Houten Den Haag Grote Kerk
vr 05/08/22 11:00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
za 06/08/22 20.00 Aart Bergwerff Zaltbommel Sint-Maartenskerk
za 06/08/22 16.00 Ab Gramsbergen Uithuizen Jacobikerk
za 06/08/22 20.00 Adriaan Hoek Franeker Martinikerk
za 06/08/22 15.30 André de Jager Delft Nieuwe Kerk
za 06/08/22 16.00 Arjan Veen (orgel) en Francien Post (fluit) Woudenberg Dorpskerk
za 06/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 06/08/22 15.30 Bas Koster St. Oedenrode St. Martinuskerk
za 06/08/22 20:00 Finalisten IMOCG Groningen Martinikerk
za 06/08/22 15.30 Iddo van der Giessen Dordrecht Grote Kerk
za 06/08/22 17.00 Idelette van den Assem en Marijn Valk Zutphen Walburgiskerk
za 06/08/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 06/08/22 20.00 Jochem Schuurman Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
za 06/08/22 19.30 Jos van der Kooy Wemeldinge Maartenskerk
za 06/08/22 13:00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
za 06/08/22 20.00 Laurens de Man Leens Petruskerk
za 06/08/22 13.15 Margreeth de Jong Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 06/08/22 9:30 Nathan Laube Groningen Der Aa Kerk
za 06/08/22 14:00 Reitze Smits Groningen Martinikerk
za 06/08/22 19.30 Vincent de Vries Voorthuizen Gereformeerde kerk
← Vorige | Pagina 7 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
wo 03/08/22 16:00 Jan Hage Urk Bethelkerk
wo 03/08/22 20:00 Jean Claude Zehnder (CH) Nathan Laube (VS) en Pier Damiano (IT) Groningen Martinikerk
wo 03/08/22 14.00 Johan Smit Steenwijk Kleine Kerk
wo 03/08/22 9:30 Leo van Doeselaar Groningen Der Aa Kerk
wo 03/08/22 20.00 Nathan Laube, Pier Damiano Peretti en Jean-Claude Zehnder Groningen Martinikerk
wo 03/08/22 20:15 Peter Ledaine Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 03/08/22 20.00 Peter van der Zwaag Leeuwarden Bonifatiuskerk
wo 03/08/22 20.00 Sander van den Houten (kabinet-orgel), Ab Weegenaar (fagot) benefietconcert Leens Petruskerk
wo 03/08/22 20.00 Sietze de Vries Middelburg Sint-Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk)
do 04/08/22 12.30 Bram de Wolf MIDDELBURG Oostkerk
do 04/08/22 12.00 Christiaan Ingelse Gouda St. Janskerk
do 04/08/22 20:00 Diverse competitiedeelnemers Groningen Lutherse Kerk
do 04/08/22 20.00 Elmar Lehnen Doesburg Martinikerk
do 04/08/22 9:30 Eric Lebrun Groningen Martinikerk
do 04/08/22 20.00 Gonny van der Maten (orgel), houtblazers, zangers, voordracht Wageningen Grote Kerk
do 04/08/22 16.00 Jan Hage Haarlem Grote of St. Bavokerk
do 04/08/22 20.15 Rien Donkersloot Harderwijk Grote Kerk
do 04/08/22 13:00 Theo Jellema Groningen Pelstergasthuiskerk
vr 05/08/22 20:00 Bart Rodyns Goes Grote of Maria Magdalenakerk
vr 05/08/22 20:00 Bert den Hertog en Anna Karpenko Delft Oude Kerk
vr 05/08/22 20:00 Éric Lebrun (FR) en Reitze Smits (NL) Groningen Der Aa Kerk
vr 05/08/22 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
vr 05/08/22 20.00 IMOCG concert Éric Lebrun en Reitze Smits Groningen Der Aa-kerk
vr 05/08/22 9:30 J.C. Zehnder Groningen Martinikerk
vr 05/08/22 19.30 Jaap Zwart Hilversum Sint Vituskerk
vr 05/08/22 15.00 u Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
vr 05/08/22 20.00 Manuel Tomadin Beverwijk Grote Kerk
vr 05/08/22 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
vr 05/08/22 14:00 P. Damiano Peretti Groningen Martinikerk
vr 05/08/22 12:45 Sander van den Houten Den Haag Grote Kerk
vr 05/08/22 11:00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
za 06/08/22 20.00 Aart Bergwerff Zaltbommel Sint-Maartenskerk
za 06/08/22 16.00 Ab Gramsbergen Uithuizen Jacobikerk
za 06/08/22 20.00 Adriaan Hoek Franeker Martinikerk
za 06/08/22 15.30 André de Jager Delft Nieuwe Kerk
za 06/08/22 16.00 Arjan Veen (orgel) en Francien Post (fluit) Woudenberg Dorpskerk
za 06/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 06/08/22 15.30 Bas Koster St. Oedenrode St. Martinuskerk
za 06/08/22 20:00 Finalisten IMOCG Groningen Martinikerk
za 06/08/22 15.30 Iddo van der Giessen Dordrecht Grote Kerk
za 06/08/22 17.00 Idelette van den Assem en Marijn Valk Zutphen Walburgiskerk
za 06/08/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 06/08/22 20.00 Jochem Schuurman Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
za 06/08/22 19.30 Jos van der Kooy Wemeldinge Maartenskerk
za 06/08/22 13:00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
za 06/08/22 20.00 Laurens de Man Leens Petruskerk
za 06/08/22 13.15 Margreeth de Jong Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 06/08/22 9:30 Nathan Laube Groningen Der Aa Kerk
za 06/08/22 14:00 Reitze Smits Groningen Martinikerk
za 06/08/22 19.30 Vincent de Vries Voorthuizen Gereformeerde kerk
← Vorige | Pagina 7 van 15 | → Volgende