Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
di 19/07/22 20.00 Hayo Boerema 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
di 19/07/22 20.00 James O’Donnell Bolsward Martinikerk
di 19/07/22 13:30 Jos Vogel Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 19/07/22 11.30 Marijn Valk Elburg Orgelmuseum
di 19/07/22 20.00 Stefan Engels & Zuzana Ferjencíková Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 19/07/22 20.00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
wo 20/07/22 19.00 8 concoursdeelnemers Haarlem Doopsgezinde Kerk
wo 20/07/22 20.00 Adriaan Hoek Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 20/07/22 16:00 Everhard Zwart Urk Bethelkerk
wo 20/07/22 11.45 Gerben Budding Utrecht Museum Speelklok
wo 20/07/22 20:15 Jos Maters Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 20/07/22 12.00 Kees Bruggeman Woerden Petruskerk
wo 20/07/22 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
wo 20/07/22 20.00 Pieter Dirksen Dordrecht Grote Kerk
wo 20/07/22 12:45 Susanna Veerman Den Haag Kloosterkerk
wo 20/07/22 14.00 Wietse Ouwejan Steenwijk Kleine Kerk
do 21/07/22 12.30 André Poortvliet MIDDELBURG Oostkerk
do 21/07/22 20.15 Evan Bogerd Harderwijk Grote Kerk
do 21/07/22 20.00 Gerrie Meijers (orgel), Bauwien van der Meer (sopraan), Doriene Marselje (harp), Helikon Strijkkwartet Haarlem Philharmonie, Grote Zaal
do 21/07/22 12.00 Karel Demoet Gouda St. Janskerk
do 21/07/22 21.30 Kit Downes (Cavaillé-Coll-orgel), Ben van Gelder (saxofoon) Haarlem Philharmonie, Grote Zaal
do 21/07/22 20.00 Theo Jellema Woerden Petruskerk
do 21/07/22 20.00 Vincent Thévenaz & Jürgen Essl Haarlem Grote of St. Bavokerk
vr 22/07/22 20.00 Adriaan Hoek Hulst Basiliek
vr 22/07/22 20:00 Bas de Vroome (orgel) & Tessa Maalcke (sopraan) Delft Oude Kerk
vr 22/07/22 15:00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
vr 22/07/22 12.00 en 13.00 Gonny van der Maten Alkmaar Grote of Sint Laurenskerk
vr 22/07/22 20.00 Jaap Zwart Beverwijk Grote Kerk
vr 22/07/22 12:45 Jan Hoegee Den Haag Grote Kerk
vr 22/07/22 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
vr 22/07/22 12:45 Organisten van het Prins Claus Conservatorium Groningen Martinikerk
za 23/07/22 20.00 6 concoursdeelnemers Haarlem Philharmonie, Grote Zaal
za 23/07/22 15:00 Adolph Rots Appingedam Nicolaïtoren
za 23/07/22 17.00 Dennis Vallenduuk Zutphen Walburgiskerk
za 23/07/22 20.00 Drie of vier finalisten orgelconcours Haarlem Grote of St.-Bavokerk
za 23/07/22 17:00 Gerben Budding 's-Hertogenbosch Grote Kerk
za 23/07/22 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 23/07/22 20.00 Jan Hage Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
za 23/07/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 23/07/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
za 23/07/22 13:30 Janny de Vries Groningen Pelstergasthuiskerk
za 23/07/22 13:30 Joël Boone Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 23/07/22 15.30 Joost van Beek Dordrecht Grote Kerk
za 23/07/22 13.15 Matteo Imbruno Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 23/07/22 16.00 Reinier Korver (orgel) en Mark Brandwijk (vleugel) Woudenberg Dorpskerk
za 23/07/22 16:00 Rolf Wassens Garnwerd Liudgerkerk
za 23/07/22 16.00 Sunkyung Noh Uithuizen Jacobikerk
za 23/07/22 15.00 Ton van Eck Hengelo - Ov Lambertusbasiliek
za 23/07/22 16.00 Victor Baena de la Torre Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 23/07/22 16.00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
← Vorige | Pagina 4 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
di 19/07/22 20.00 Hayo Boerema 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
di 19/07/22 20.00 James O’Donnell Bolsward Martinikerk
di 19/07/22 13:30 Jos Vogel Goes Grote of Maria Magdalenakerk
di 19/07/22 11.30 Marijn Valk Elburg Orgelmuseum
di 19/07/22 20.00 Stefan Engels & Zuzana Ferjencíková Haarlem Grote of St. Bavokerk
di 19/07/22 20.00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
wo 20/07/22 19.00 8 concoursdeelnemers Haarlem Doopsgezinde Kerk
wo 20/07/22 20.00 Adriaan Hoek Amersfoort Sint-Joriskerk
wo 20/07/22 16:00 Everhard Zwart Urk Bethelkerk
wo 20/07/22 11.45 Gerben Budding Utrecht Museum Speelklok
wo 20/07/22 20:15 Jos Maters Amsterdam Basiliek van de H. Nicolaas
wo 20/07/22 12.00 Kees Bruggeman Woerden Petruskerk
wo 20/07/22 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
wo 20/07/22 20.00 Pieter Dirksen Dordrecht Grote Kerk
wo 20/07/22 12:45 Susanna Veerman Den Haag Kloosterkerk
wo 20/07/22 14.00 Wietse Ouwejan Steenwijk Kleine Kerk
do 21/07/22 12.30 André Poortvliet MIDDELBURG Oostkerk
do 21/07/22 20.15 Evan Bogerd Harderwijk Grote Kerk
do 21/07/22 20.00 Gerrie Meijers (orgel), Bauwien van der Meer (sopraan), Doriene Marselje (harp), Helikon Strijkkwartet Haarlem Philharmonie, Grote Zaal
do 21/07/22 12.00 Karel Demoet Gouda St. Janskerk
do 21/07/22 21.30 Kit Downes (Cavaillé-Coll-orgel), Ben van Gelder (saxofoon) Haarlem Philharmonie, Grote Zaal
do 21/07/22 20.00 Theo Jellema Woerden Petruskerk
do 21/07/22 20.00 Vincent Thévenaz & Jürgen Essl Haarlem Grote of St. Bavokerk
vr 22/07/22 20.00 Adriaan Hoek Hulst Basiliek
vr 22/07/22 20:00 Bas de Vroome (orgel) & Tessa Maalcke (sopraan) Delft Oude Kerk
vr 22/07/22 15:00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
vr 22/07/22 12.00 en 13.00 Gonny van der Maten Alkmaar Grote of Sint Laurenskerk
vr 22/07/22 20.00 Jaap Zwart Beverwijk Grote Kerk
vr 22/07/22 12:45 Jan Hoegee Den Haag Grote Kerk
vr 22/07/22 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
vr 22/07/22 12:45 Organisten van het Prins Claus Conservatorium Groningen Martinikerk
za 23/07/22 20.00 6 concoursdeelnemers Haarlem Philharmonie, Grote Zaal
za 23/07/22 15:00 Adolph Rots Appingedam Nicolaïtoren
za 23/07/22 17.00 Dennis Vallenduuk Zutphen Walburgiskerk
za 23/07/22 20.00 Drie of vier finalisten orgelconcours Haarlem Grote of St.-Bavokerk
za 23/07/22 17:00 Gerben Budding 's-Hertogenbosch Grote Kerk
za 23/07/22 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde kerk
za 23/07/22 20.00 Jan Hage Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
za 23/07/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
za 23/07/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
za 23/07/22 13:30 Janny de Vries Groningen Pelstergasthuiskerk
za 23/07/22 13:30 Joël Boone Goes Grote of Maria Magdalenakerk
za 23/07/22 15.30 Joost van Beek Dordrecht Grote Kerk
za 23/07/22 13.15 Matteo Imbruno Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
za 23/07/22 16.00 Reinier Korver (orgel) en Mark Brandwijk (vleugel) Woudenberg Dorpskerk
za 23/07/22 16:00 Rolf Wassens Garnwerd Liudgerkerk
za 23/07/22 16.00 Sunkyung Noh Uithuizen Jacobikerk
za 23/07/22 15.00 Ton van Eck Hengelo - Ov Lambertusbasiliek
za 23/07/22 16.00 Victor Baena de la Torre Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
za 23/07/22 16.00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
← Vorige | Pagina 4 van 15 | → Volgende