Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
01/08/20 20.00 Leo van Doeselaar Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
02/08/20 08/08/20 International Martini Organ Competition Groningen 2020 Groningen Martinikerk, Nieuwe kerk, Lutherse kerk
04/08/20 20.00 Peter Eilander Amersfoort St.-Joriskerk
05/08/20 20.00 Willem Poot Edam Grote Kerk
07/08/20 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
07/08/20 20.00 Udo Honnigfort Harlingen Grote Kerk
08/08/20 17.00 Gonny van der Maten Leipzig (Duitsland) Nikolaikirche
08/08/20 19.30 Vincent de Vries Voorthuizen Gereformeerde kerk
09/08/20 15.00 Alexander de Bie Edam Grote Kerk
10/08/20 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
10/08/20 15/08/20 International Organ Academy Straßburg 2020 Strassbourg Churches
11/08/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
12/08/20 20.00 Henk Verhoef Purmerend Nicolaaskerk (koepelkerk)
13/08/20 20.00 André de Jager & André Knevel Papendrecht Bethlehemkerk
14/08/20 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal De Regenboog
15/08/20 19.30 Arjan Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
15/08/20 20.00 Hayo Boerema Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
16/08/20 16.00 Jolanda Zwoferink Eisenach Sankt Georgienkirche
18/08/20 20.00 Dick Sanderman Amersfoort St.-Joriskerk
19/08/20 20.00 Peter van der Zwaag Edam Grote Kerk
21/08/20 20.00 David Strijbis Nijverdal De Regenboog
21/08/20 20.00 Zuzana Ferjencikova Harlingen Grote Kerk
22/08/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
23/08/20 15.00 Harm Harhuis Edam Grote Kerk
25/08/20 20.15 André de Jager Katwijk aan Zee Vredeskerk
25/08/20 20.00 Arjan Veen Amersfoort St.-Joriskerk
25/08/20 20.15 Gonny van der Maten Oegstgeest Groene Kerk
26/08/20 20.00 Wim Dijkstra Monnickendam Grote Kerk
27/08/20 20.00 André Knevel, Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
28/08/20 19.30 Gonny van der Maten Hilversum Sint-Vituskerk
28/08/20 20.00 Martin Mans Nijverdal De Regenboog
29/08/20 14.00 André de Jager & André Knevel Antwerpen St. Walburgis
29/08/20 17.00 Cor Ardesch 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/08/20 16.00 Erik van Bruggen Leiden Marekerk
29/08/20 19.30 Hayo Boerema, Jan Lenselink & Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
29/08/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
29/08/20 20.00 Petra Veenswijk Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
30/08/20 16.00 Henco de Berg Parijs La Madeleine
01/09/20 20.00 Sander van den Houten Amersfoort St.-Joriskerk
03/09/20 20.00 Vijf Tielse organisten: Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote- of St. Maartenskerk
04/09/20 20.00 André de Jager & Martin Mans Papendrecht Bethlehemkerk
05/09/20 20.00 Arjan Breukhoven en Sander van Marion Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
08/09/20 20.00 Reitze Smits Amersfoort St.-Joriskerk
12/09/20 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
12/09/20 20.00 Jaap Zwart Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
12/09/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
15/09/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
20/09/20 14.00 Wouter Blacquière Rotterdam Paradijskerk
22/09/20 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Basilika St. Cyriakus
23/09/20 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
01/08/20 20.00 Leo van Doeselaar Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
02/08/20 08/08/20 International Martini Organ Competition Groningen 2020 Groningen Martinikerk, Nieuwe kerk, Lutherse kerk
04/08/20 20.00 Peter Eilander Amersfoort St.-Joriskerk
05/08/20 20.00 Willem Poot Edam Grote Kerk
07/08/20 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
07/08/20 20.00 Udo Honnigfort Harlingen Grote Kerk
08/08/20 17.00 Gonny van der Maten Leipzig (Duitsland) Nikolaikirche
08/08/20 19.30 Vincent de Vries Voorthuizen Gereformeerde kerk
09/08/20 15.00 Alexander de Bie Edam Grote Kerk
10/08/20 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Dorpskerk
10/08/20 15/08/20 International Organ Academy Straßburg 2020 Strassbourg Churches
11/08/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
12/08/20 20.00 Henk Verhoef Purmerend Nicolaaskerk (koepelkerk)
13/08/20 20.00 André de Jager & André Knevel Papendrecht Bethlehemkerk
14/08/20 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal De Regenboog
15/08/20 19.30 Arjan Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
15/08/20 20.00 Hayo Boerema Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
16/08/20 16.00 Jolanda Zwoferink Eisenach Sankt Georgienkirche
18/08/20 20.00 Dick Sanderman Amersfoort St.-Joriskerk
19/08/20 20.00 Peter van der Zwaag Edam Grote Kerk
21/08/20 20.00 David Strijbis Nijverdal De Regenboog
21/08/20 20.00 Zuzana Ferjencikova Harlingen Grote Kerk
22/08/20 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
23/08/20 15.00 Harm Harhuis Edam Grote Kerk
25/08/20 20.15 André de Jager Katwijk aan Zee Vredeskerk
25/08/20 20.00 Arjan Veen Amersfoort St.-Joriskerk
25/08/20 20.15 Gonny van der Maten Oegstgeest Groene Kerk
26/08/20 20.00 Wim Dijkstra Monnickendam Grote Kerk
27/08/20 20.00 André Knevel, Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
28/08/20 19.30 Gonny van der Maten Hilversum Sint-Vituskerk
28/08/20 20.00 Martin Mans Nijverdal De Regenboog
29/08/20 14.00 André de Jager & André Knevel Antwerpen St. Walburgis
29/08/20 17.00 Cor Ardesch 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/08/20 16.00 Erik van Bruggen Leiden Marekerk
29/08/20 19.30 Hayo Boerema, Jan Lenselink & Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
29/08/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
29/08/20 20.00 Petra Veenswijk Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
30/08/20 16.00 Henco de Berg Parijs La Madeleine
01/09/20 20.00 Sander van den Houten Amersfoort St.-Joriskerk
03/09/20 20.00 Vijf Tielse organisten: Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote- of St. Maartenskerk
04/09/20 20.00 André de Jager & Martin Mans Papendrecht Bethlehemkerk
05/09/20 20.00 Arjan Breukhoven en Sander van Marion Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
08/09/20 20.00 Reitze Smits Amersfoort St.-Joriskerk
12/09/20 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
12/09/20 20.00 Jaap Zwart Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
12/09/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
15/09/20 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
20/09/20 14.00 Wouter Blacquière Rotterdam Paradijskerk
22/09/20 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Basilika St. Cyriakus
23/09/20 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom