Agenda

Van de hieronder vermelde concerten is het de redactie niet bekend of ze doorgaan. Mogelijk worden ze online uitgezonden. In alle gevallen wordt aangeraden u via de website van de concertorganisatie op de hoogte te stellen of het concert doorgaat. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
27/09/20 16:00 Lidia Ksiazkiewicz Boxtel Sint-Petrusbasiliek
27/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/10/20 20.15 Arjan Veen en Pim Schipper (orgel) m.m.v. projectkoor “Adveniat Musica” o.l.v. Rienk Bakker Lisse Agathakerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
09/10/20 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
11/10/20 15.30 Evan Bogerd Hoorn Oosterkerk
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 16:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/10/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
14/10/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
17/10/20 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
24/10/20 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
31/10/20 20.00 Jos Moeke Zaltbommel St.Maartenskerk
05/11/20 20.00 Anja van der Maten (hobo) en Gonny van der Maten (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
05/11/20 20.00 Gonny van der Maten (orgel) Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
05/11/20 07/11/20 Organ academy München with Ben van Oosten München St. Margaret
07/11/20 Quintus Orgelconcours Kampen Kampen Bovenkerk
07/11/20 16.00 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/11/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
15/11/20 16.00 Ton van Eck Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
20/11/20 20.00 Minne Veldman Berghuizen (Dr) Gereformeerdekerk
21/11/20 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Kerkelijk centrum Bethabara
22/11/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
28/11/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
28/11/20 16.00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk
29/11/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
10/12/20 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
13/12/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
16/12/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
19/12/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/12/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
20/12/20 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
26/12/20 16.00 André Poortvliet Middelburg Oostkerk
26/12/20 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
27/12/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
28/12/20 20.00 Peter Eilander Deventer Lebuïnuskerk
21/03/21 14.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
01/04/21 30/09/21 12th Mikael Tariverdiev International Organ Competition.  Kansas, Hamburg, Kaliningrad -
21/04/21 20.00 Jos Moeke mmv: Arjan en Edith Post trompet Tiel St. Maartenskerk
24/04/21 20.00 Gerben Budding Kampen Nieuwe Kerk

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
27/09/20 16:00 Lidia Ksiazkiewicz Boxtel Sint-Petrusbasiliek
27/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
03/10/20 20.15 Arjan Veen en Pim Schipper (orgel) m.m.v. projectkoor “Adveniat Musica” o.l.v. Rienk Bakker Lisse Agathakerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
09/10/20 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
10/10/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
11/10/20 15.30 Evan Bogerd Hoorn Oosterkerk
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
11/10/20 16:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
14/10/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
14/10/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
17/10/20 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
24/10/20 19.30 Jos Moeke Bolsward Martinikerk
31/10/20 16.00 Anton Doornhein (orgel), koor Brederode Consort + solisten Leiden Marekerk
31/10/20 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
31/10/20 20.00 Jos Moeke Zaltbommel St.Maartenskerk
05/11/20 20.00 Anja van der Maten (hobo) en Gonny van der Maten (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
05/11/20 20.00 Gonny van der Maten (orgel) Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
05/11/20 07/11/20 Organ academy München with Ben van Oosten München St. Margaret
07/11/20 Quintus Orgelconcours Kampen Kampen Bovenkerk
07/11/20 16.00 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/11/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
15/11/20 16.00 Ton van Eck Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
20/11/20 20.00 Minne Veldman Berghuizen (Dr) Gereformeerdekerk
21/11/20 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Kerkelijk centrum Bethabara
22/11/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
28/11/20 19.30 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
28/11/20 16.00 Peter Ouwerkerk Leiden Marekerk
29/11/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
10/12/20 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
13/12/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
16/12/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
19/12/20 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
20/12/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
20/12/20 15.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
26/12/20 16.00 André Poortvliet Middelburg Oostkerk
26/12/20 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
27/12/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
28/12/20 20.00 Peter Eilander Deventer Lebuïnuskerk
21/03/21 14.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
01/04/21 30/09/21 12th Mikael Tariverdiev International Organ Competition.  Kansas, Hamburg, Kaliningrad -
21/04/21 20.00 Jos Moeke mmv: Arjan en Edith Post trompet Tiel St. Maartenskerk
24/04/21 20.00 Gerben Budding Kampen Nieuwe Kerk