Agenda

Hieronder treft u de concerten aan die concertorganisaties aangemeld hebben. Links naar de website van de organisatie vindt u vrijwel altijd bij ‘Meer informatie’ als u op de naam van de uitvoerende(n) geklikt hebt. Het KVOK-bestuur heeft besloten de ZomerAgenda niet meer uit te geven. Wel worden de concertgegevens uit deze webagenda zonder meerkosten opgenomen in de digitale nieuwsbrief NotaBene.

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
di 20/09/22 20.00 Aarnoud de Groen en Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
di 20/09/22 20.00 Jaap Zwart Zaandam Oostzijderkerk
di 20/09/22 20.00 Ton Koopman Haarlem Grote of St. Bavokerk
wo 21/09/22 20.00 Ton Koopman Dordrecht Grote Kerk
do 22/09/22 20:00 Minne Veldman Harderwijk Grote of Onze Lieve Vrouwekerk
vr 23/09/22 01/10/22 Internationaal Buxtehude Orgelconcours Lübeck, Mölnn, Hamburg Kerken
vr 23/09/22 20.00 Lidia Książkiewicz Haarlem St. Josephkerk
vr 23/09/22 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
za 24/09/22 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 24/09/22 17:00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
za 24/09/22 16:00 Jan Verschuren Leiden Marekerk Leiden
za 24/09/22 17.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Dom
za 24/09/22 20:00 Mannes Hofsink, Jelte Hulzebos, Stef Tuinstra Groningen Nieuwe Kerk
za 24/09/22 16.00 Maurits Bunt Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
za 24/09/22 gehele dag Oude Tonge Orgelconcours Oude Tonge Hervomde kerk
zo 25/09/22 16.00 Arjan Veen Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 25/09/22 15:00 Capella Sine Vinculis Edam Grote Kerk
zo 25/09/22 16.00 Jan van de Laar Venray Sint Petrus' Bandenkerk
zo 25/09/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
zo 25/09/22 14:30 Theo Jellema Oldenzijl Nicolaaskerk
di 27/09/22 20.00 Els Biesemans Haarlem Grote of St. Bavokerk
vr 30/09/22 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
za 01/10/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 01/10/22 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Vocaal ensemble Embrace Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 01/10/22 11.00 Matthias Havinga (orgel), Klaartje van Veldhoven (sopraan) Utrecht Tivoli Vredenburg
za 01/10/22 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
za 01/10/22 20:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Kantens Antoniuskerk
za 01/10/22 10.30 - 15.30 Workshop met Bart Wuilmus Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 02/10/22 19.30 Jan van de Laar (orgel) hoornensemble Capricorno, Herman Jeurissen Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 15:30 Leonore Lub Appingedam Nicolaïkerk
zo 02/10/22 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Iwan van Amsterdam, Wendy Leonards, Katalin Somogyi, Dirk van Egmond, Lijda Talboom (zang), Ineke Bos (zang) en Edith Heldoorn (dwarsfluit) Castricum St. Pancratiuskerk
di 04/10/22 08/10/22 16e Internationaal César Franckconcours Haarlem Kathedrale Basiliek St. Bavo
di 04/10/22 08/10/22 16th International César Franck Competition Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 04/10/22 20.00 Anton Pauw & Jos van der Kooy Haarlem Grote of St. Bavokerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20:00 Minne Veldman Parijs Eglise Saint-Antoine-des-Quinze-Vingts
za 08/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
za 08/10/22 20:15 Everhard Zwart Lisse Sint-Agathakerk
za 08/10/22 20.00 Evert van de Veen Genemuiden Grote of Sint Nicolaaskerk
za 08/10/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
zo 09/10/22 16.00 Afke Burghgraef Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
zo 09/10/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
do 13/10/22 20.00 Gerben Budding Haarlem Philharmonie
za 15/10/22 21:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
za 15/10/22 20:00 Minne Veldman Kampen Sint Nicolaas- of Bovenkerk
za 15/10/22 15:00 Theo Jellema – 15e Bachconcert Lekkum Kerk
zo 16/10/22 15.30 Theo Hes Horst Sint Lambertuskerk
zo 16/10/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
← Vorige | Pagina 13 van 15 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
di 20/09/22 20.00 Aarnoud de Groen en Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
di 20/09/22 20.00 Jaap Zwart Zaandam Oostzijderkerk
di 20/09/22 20.00 Ton Koopman Haarlem Grote of St. Bavokerk
wo 21/09/22 20.00 Ton Koopman Dordrecht Grote Kerk
do 22/09/22 20:00 Minne Veldman Harderwijk Grote of Onze Lieve Vrouwekerk
vr 23/09/22 01/10/22 Internationaal Buxtehude Orgelconcours Lübeck, Mölnn, Hamburg Kerken
vr 23/09/22 20.00 Lidia Książkiewicz Haarlem St. Josephkerk
vr 23/09/22 19.30 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
za 24/09/22 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
za 24/09/22 17:00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
za 24/09/22 16:00 Jan Verschuren Leiden Marekerk Leiden
za 24/09/22 17.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Dom
za 24/09/22 20:00 Mannes Hofsink, Jelte Hulzebos, Stef Tuinstra Groningen Nieuwe Kerk
za 24/09/22 16.00 Maurits Bunt Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
za 24/09/22 gehele dag Oude Tonge Orgelconcours Oude Tonge Hervomde kerk
zo 25/09/22 16.00 Arjan Veen Boxtel Sint-Petrusbasiliek
zo 25/09/22 15:00 Capella Sine Vinculis Edam Grote Kerk
zo 25/09/22 16.00 Jan van de Laar Venray Sint Petrus' Bandenkerk
zo 25/09/22 16.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
zo 25/09/22 14:30 Theo Jellema Oldenzijl Nicolaaskerk
di 27/09/22 20.00 Els Biesemans Haarlem Grote of St. Bavokerk
vr 30/09/22 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
za 01/10/22 16:00 Edwin Vooijs Rotterdam Bergsingelkerk
za 01/10/22 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Vocaal ensemble Embrace Dordrecht De Wijnstok, Dubbelsteijnlaan West 70
za 01/10/22 11.00 Matthias Havinga (orgel), Klaartje van Veldhoven (sopraan) Utrecht Tivoli Vredenburg
za 01/10/22 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
za 01/10/22 20:00 Vincent Hensen-Oosterdijk Kantens Antoniuskerk
za 01/10/22 10.30 - 15.30 Workshop met Bart Wuilmus Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst ( Gld ) Grote Kerk
zo 02/10/22 19.30 Jan van de Laar (orgel) hoornensemble Capricorno, Herman Jeurissen Helmond St. Lambertuskerk
zo 02/10/22 15:30 Leonore Lub Appingedam Nicolaïkerk
zo 02/10/22 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Iwan van Amsterdam, Wendy Leonards, Katalin Somogyi, Dirk van Egmond, Lijda Talboom (zang), Ineke Bos (zang) en Edith Heldoorn (dwarsfluit) Castricum St. Pancratiuskerk
di 04/10/22 08/10/22 16e Internationaal César Franckconcours Haarlem Kathedrale Basiliek St. Bavo
di 04/10/22 08/10/22 16th International César Franck Competition Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
di 04/10/22 20.00 Anton Pauw & Jos van der Kooy Haarlem Grote of St. Bavokerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20.15 Leendert Verduijn Katwijk aan Zee Vredeskerk
vr 07/10/22 20:00 Minne Veldman Parijs Eglise Saint-Antoine-des-Quinze-Vingts
za 08/10/22 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
za 08/10/22 20:15 Everhard Zwart Lisse Sint-Agathakerk
za 08/10/22 20.00 Evert van de Veen Genemuiden Grote of Sint Nicolaaskerk
za 08/10/22 11.00 Jan van de Laar Helmond St. Lambertuskerk
zo 09/10/22 16.00 Afke Burghgraef Leeuwarden Evangelisch Lutherse Kerk
zo 09/10/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
do 13/10/22 20.00 Gerben Budding Haarlem Philharmonie
za 15/10/22 21:00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
za 15/10/22 20:00 Minne Veldman Kampen Sint Nicolaas- of Bovenkerk
za 15/10/22 15:00 Theo Jellema – 15e Bachconcert Lekkum Kerk
zo 16/10/22 15.30 Theo Hes Horst Sint Lambertuskerk
zo 16/10/22 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
← Vorige | Pagina 13 van 15 | → Volgende