Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/10/23 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Koperkwintet Majestic 5 Assen Jozefkerk
14/10/23 13.30 - 17.00 XIIe Oecumenisch Liedfestival Utrecht Lutherse Kerk
13/10/23 14/10/23 Berry van Berkum, Jan Hage, en meer musici Utrecht Nicolaïkerk
13/10/23 20.15 Geerten Liefting Woerden Bonaventura kerk
13/10/23 14/10/23 Léon Berben Middelburg Sint-Augustinuskerk
12/10/23 20:00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
12/10/23 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
10/10/23 20.00 Ben van Oosten 's-Hertogenbosch Sint Janskathedraal
08/10/23 11:00 Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
08/10/23 16.00 Frans Jespers (orgel), Erika Tieleman (cello) Macharen Parochiekerk
08/10/23 15:00 Jan Hage Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
08/10/23 17:00 Timothy Justin (Timo) Beek Gifhorn Evangelisch-Lutherische Kirche St. Nicolai
07/10/23 12:00 - 18:00 Aart Bergwerff, Jan Hage, Gerben Budding, Arjen Leistra en Evan Bogerd Breda Grote Kerk
07/10/23 16:00 Edwin Vooijs en Gerard van der Zijden Rotterdam Bergsingelkerk
07/10/23 17.00 Evert van de Veen Bolsward Martinikerk
07/10/23 07/10/23 Jörg Reddin en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
07/10/23 19.30 Jos van der Kooy, Michaël Verniers Oldebroek Vrije Evangelische Kerk
07/10/23 16.00 Koor ‘Elijah Gospel & Soul Choir Brielle Sint-Catharijnekerk
07/10/23 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
07/10/23 15.00 Theo Jellema Jorwert Sint Radboudkerk
07/10/23 20.15 Wouter van der Wilt Lisse Sint-Agathakerk
06/10/23 20:00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
06/10/23 20:00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
05/10/23 20:00 Joram van Ketel (trombone) en Iddo van der Giessen (orgel) Tiel Grote of St. Maartenskerk
05/10/23 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
01/10/23 16:00 Anna Karpenko en Bert den Hertog Heeswijk Dinther Abdij van Berne
01/10/23 15.30 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit), Beate Loonstra (harp) Purmerend Nicolaaskerk
01/10/23 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
01/10/23 12:00 Jetty Podt Elst Grote Kerk
01/10/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Grijpskerk Dorpskerk
01/10/23 15.30 Ton van Eck (orgel), Anne van Eck (viool) Westwoud Sint Martinuskerk
01/10/23 16.00 Willem Hörmann Horst Sint Lambertuskerk
30/09/23 16.00 Arjen Leistra Leiden Marekerk
30/09/23 20:15 Capella Dorestad olv Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
30/09/23 20.00 Evert van de Veen Workum Grote of St. Geertrudiskerk
30/09/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
30/09/23 20.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
29/09/23 20.15 Ars Musica Patrick van der Linde Woerden Bonaventura kerk
29/09/23 20.00 Geerten van de Weetering Zutphen Walburgiskerk
29/09/23 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
29/09/23 20.00 Winnaars: Feike Asma Concours Kampen Nieuwe Kerk
28/09/23 20.00 Martin Mans Harderwijk Grote Kerk
28/09/23 20.15 Oliivier Latry Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
27/09/23 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
26/09/23 20.00 Ton van Eck en Véronique van den Engh 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
25/09/23 20.15 Arjen Leistra Brielle Sint-Catharijnekerk
24/09/23 16:00 Dorien Schouten Boxtel Sint-Petrusbasiliek
24/09/23 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.- Christoforuskerk
23/09/23 10:30-16:00 Amateur concours koororgel Sint-Joriskerk Amersfoort Amersfoort Sint-Joriskerk
23/09/23 14.00 Bert den Hertog 2e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
← Vorige | Pagina 7 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/10/23 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Koperkwintet Majestic 5 Assen Jozefkerk
14/10/23 13.30 - 17.00 XIIe Oecumenisch Liedfestival Utrecht Lutherse Kerk
13/10/23 14/10/23 Berry van Berkum, Jan Hage, en meer musici Utrecht Nicolaïkerk
13/10/23 20.15 Geerten Liefting Woerden Bonaventura kerk
13/10/23 14/10/23 Léon Berben Middelburg Sint-Augustinuskerk
12/10/23 20:00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
12/10/23 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
10/10/23 20.00 Ben van Oosten 's-Hertogenbosch Sint Janskathedraal
08/10/23 11:00 Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
08/10/23 16.00 Frans Jespers (orgel), Erika Tieleman (cello) Macharen Parochiekerk
08/10/23 15:00 Jan Hage Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
08/10/23 17:00 Timothy Justin (Timo) Beek Gifhorn Evangelisch-Lutherische Kirche St. Nicolai
07/10/23 12:00 - 18:00 Aart Bergwerff, Jan Hage, Gerben Budding, Arjen Leistra en Evan Bogerd Breda Grote Kerk
07/10/23 16:00 Edwin Vooijs en Gerard van der Zijden Rotterdam Bergsingelkerk
07/10/23 17.00 Evert van de Veen Bolsward Martinikerk
07/10/23 07/10/23 Jörg Reddin en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
07/10/23 19.30 Jos van der Kooy, Michaël Verniers Oldebroek Vrije Evangelische Kerk
07/10/23 16.00 Koor ‘Elijah Gospel & Soul Choir Brielle Sint-Catharijnekerk
07/10/23 20:00 Minne Veldman Lunteren Bethelkerk
07/10/23 15.00 Theo Jellema Jorwert Sint Radboudkerk
07/10/23 20.15 Wouter van der Wilt Lisse Sint-Agathakerk
06/10/23 20:00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
06/10/23 20:00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
05/10/23 20:00 Joram van Ketel (trombone) en Iddo van der Giessen (orgel) Tiel Grote of St. Maartenskerk
05/10/23 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
01/10/23 16:00 Anna Karpenko en Bert den Hertog Heeswijk Dinther Abdij van Berne
01/10/23 15.30 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit), Beate Loonstra (harp) Purmerend Nicolaaskerk
01/10/23 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
01/10/23 12:00 Jetty Podt Elst Grote Kerk
01/10/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Grijpskerk Dorpskerk
01/10/23 15.30 Ton van Eck (orgel), Anne van Eck (viool) Westwoud Sint Martinuskerk
01/10/23 16.00 Willem Hörmann Horst Sint Lambertuskerk
30/09/23 16.00 Arjen Leistra Leiden Marekerk
30/09/23 20:15 Capella Dorestad olv Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
30/09/23 20.00 Evert van de Veen Workum Grote of St. Geertrudiskerk
30/09/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
30/09/23 20.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
29/09/23 20.15 Ars Musica Patrick van der Linde Woerden Bonaventura kerk
29/09/23 20.00 Geerten van de Weetering Zutphen Walburgiskerk
29/09/23 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote kerk
29/09/23 20.00 Winnaars: Feike Asma Concours Kampen Nieuwe Kerk
28/09/23 20.00 Martin Mans Harderwijk Grote Kerk
28/09/23 20.15 Oliivier Latry Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
27/09/23 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
26/09/23 20.00 Ton van Eck en Véronique van den Engh 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
25/09/23 20.15 Arjen Leistra Brielle Sint-Catharijnekerk
24/09/23 16:00 Dorien Schouten Boxtel Sint-Petrusbasiliek
24/09/23 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.- Christoforuskerk
23/09/23 10:30-16:00 Amateur concours koororgel Sint-Joriskerk Amersfoort Amersfoort Sint-Joriskerk
23/09/23 14.00 Bert den Hertog 2e internationale orgelmiddag Den Haag Elandstraatkerk
← Vorige | Pagina 7 van 112 | → Volgende