Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
04/11/23 20:15 German Passion door Margaretha Consort olv Marit Broekroelofs Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
04/11/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Reinout van Brakel en Aletta van der Heiden (fluit), Elice de Gier (piano) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/11/23 14.30 en 16.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
04/11/23 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
04/11/23 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
03/11/23 20.15 Geerten van de Wetering, Henk Verhoef (orgel), SoundWave Collective o.l.v. Libia Hernandez Den Haag Nieuwe Kerk
03/11/23 20.00 Rien Donkersloot Zoeterwoude Dorpskerk
02/11/23 20:00 Kees Albas Tiel Grote of St. Maartenskerk
29/10/23 20.00 Bert den Hertog (orgel), Capella Sine Nomine olv. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
29/10/23 16:00 Choral Evensong Liverpool Metr. Cath. Choir olv Christopher McElroy Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
29/10/23 15.30 Mark Heerink orgel, Wouter Hakhoff trompet, Glenn Liebaut slagwerk, Magrita Rondeel cello en canticum Gregorianum Hoorn Koepelkerk en Oosterkerk
29/10/23 15.00 Requiem van Duruflé met Convocati olv Gerard Beemster (dirigent) en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
29/10/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
28/10/23 16.00 Geerten Liefting Leiden Marekerk
28/10/23 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
28/10/23 15:00 Wouter Blacquiere (orgel), Il Fiati (dubbel blaaskwintet), Touché (strijkorkest) Capelle aan den IJssel St. Paulus’ Bekering
28/10/23 15:00 Wouter Blacquière orgel, strijkorkest Touché en dubbelblaaskwintet I Fiati Capelle aan de IJssel Sint Paulus Bekering
28/10/23 15:00 Wouter van der Wilt Eindhoven Catharinakerk
27/10/23 20.15 Anton Doornhein (orgel) en Alphens Kamerkoor Cantabile Alphen aan den Rijn Adventskerk
22/10/23 16:00 Capella Sine Nomine olv André Vis Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
22/10/23 13.00 Schnitgerfestival: Jong talent in concert Groningen Pelstergasthuiskerk
22/10/23 15.00 Schnitgerfestival: Pieter-Jelle de Boer en het NDR Vokalensemble Groningen Martinikerk
22/10/23 15.00 Theo Jellema (orgel), Thirza Fekkes (fluit) Oude Bildtzijl De Aerden Plaats
22/10/23 16:00 Una Cintina Amsterdam De Duif
21/10/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
21/10/23 15.00 Johan den Hoedt & Arie de Korte Dordrecht De Wijnstok
21/10/23 20:00 Leendert Verduijn en Gert van Hoef Dortmund (DE) Reinoldikirche
21/10/23 19:30 Luuk Schuurman Opheusden Hervormde Kerk
21/10/23 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
21/10/23 13.00 of 15.00 Schnitgerfestival: Birgit Wildeman en de film ‘Silence of the Tides’ Groningen Martinikerk en Forumbioscoop
21/10/23 13:00 Schnitgerfestival: Vincent van Laar op het Picard-koororgel, met barokorkest The Northern Consort Groningen Martinikerk
20/10/23 19:30 Leendert Verduijn en Gert van Hoef Duisburg (DE) Salvatorikirche
20/10/23 20:00 Rien Donkersloot Hendrik-Ido-Ambacht Dorpskerk
20/10/23 11.00 Schnitgerfestival: orgelexcursie met Sietze de Vries Kantens, Uithuizen, Warffum Orgelexcursie
20/10/23 19.30 Schnitgerfestival: Wandelconcert door Anne-Gaëlle Chanon en Pieter-Jelle de Boer Groningen Martinikerk, Akerk
19/10/23 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
19/10/23 20:00 Schnitgerfestival: Anne-Gäelle Chanon (orgel), Lucie Horsch (blokfluit), Luthers Bach Ensemble Groningen Akerk
18/10/23 15.00 Geerten van de Wetering (orgel), New European Ensemble en Tobias Wenting (verteller) Den Haag Kloosterkerk
15/10/23 15.00 David Cassan (F) Delft Maria van Jessekerk
15/10/23 16:00 Geerten van de Wetering Boxtel Sint-Petrusbasiliek
15/10/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Beerta Bartholomeuskerk
15/10/23 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.- Christoforuskerk
14/10/23 19:30 Evan Bogerd Wateringen Hervormde Kerk
14/10/23 16.30 Gerben Gritter Leiden Waalse Kerk
14/10/23 16.00 Jos van der Kooy Elburg Orgelmuseum
14/10/23 20:00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
14/10/23 10.00 Marco den Toom Veenendaal Andante Orgels
14/10/23 19:30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
14/10/23 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
14/10/23 15:30 Tjalling Roosjen mmv Carminis Consort Purmerend Nicolaaskerk
← Vorige | Pagina 6 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
04/11/23 20:15 German Passion door Margaretha Consort olv Marit Broekroelofs Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
04/11/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Reinout van Brakel en Aletta van der Heiden (fluit), Elice de Gier (piano) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/11/23 14.30 en 16.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
04/11/23 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
04/11/23 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
03/11/23 20.15 Geerten van de Wetering, Henk Verhoef (orgel), SoundWave Collective o.l.v. Libia Hernandez Den Haag Nieuwe Kerk
03/11/23 20.00 Rien Donkersloot Zoeterwoude Dorpskerk
02/11/23 20:00 Kees Albas Tiel Grote of St. Maartenskerk
29/10/23 20.00 Bert den Hertog (orgel), Capella Sine Nomine olv. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
29/10/23 16:00 Choral Evensong Liverpool Metr. Cath. Choir olv Christopher McElroy Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
29/10/23 15.30 Mark Heerink orgel, Wouter Hakhoff trompet, Glenn Liebaut slagwerk, Magrita Rondeel cello en canticum Gregorianum Hoorn Koepelkerk en Oosterkerk
29/10/23 15.00 Requiem van Duruflé met Convocati olv Gerard Beemster (dirigent) en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
29/10/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
28/10/23 16.00 Geerten Liefting Leiden Marekerk
28/10/23 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
28/10/23 15:00 Wouter Blacquiere (orgel), Il Fiati (dubbel blaaskwintet), Touché (strijkorkest) Capelle aan den IJssel St. Paulus’ Bekering
28/10/23 15:00 Wouter Blacquière orgel, strijkorkest Touché en dubbelblaaskwintet I Fiati Capelle aan de IJssel Sint Paulus Bekering
28/10/23 15:00 Wouter van der Wilt Eindhoven Catharinakerk
27/10/23 20.15 Anton Doornhein (orgel) en Alphens Kamerkoor Cantabile Alphen aan den Rijn Adventskerk
22/10/23 16:00 Capella Sine Nomine olv André Vis Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
22/10/23 13.00 Schnitgerfestival: Jong talent in concert Groningen Pelstergasthuiskerk
22/10/23 15.00 Schnitgerfestival: Pieter-Jelle de Boer en het NDR Vokalensemble Groningen Martinikerk
22/10/23 15.00 Theo Jellema (orgel), Thirza Fekkes (fluit) Oude Bildtzijl De Aerden Plaats
22/10/23 16:00 Una Cintina Amsterdam De Duif
21/10/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
21/10/23 15.00 Johan den Hoedt & Arie de Korte Dordrecht De Wijnstok
21/10/23 20:00 Leendert Verduijn en Gert van Hoef Dortmund (DE) Reinoldikirche
21/10/23 19:30 Luuk Schuurman Opheusden Hervormde Kerk
21/10/23 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
21/10/23 13.00 of 15.00 Schnitgerfestival: Birgit Wildeman en de film ‘Silence of the Tides’ Groningen Martinikerk en Forumbioscoop
21/10/23 13:00 Schnitgerfestival: Vincent van Laar op het Picard-koororgel, met barokorkest The Northern Consort Groningen Martinikerk
20/10/23 19:30 Leendert Verduijn en Gert van Hoef Duisburg (DE) Salvatorikirche
20/10/23 20:00 Rien Donkersloot Hendrik-Ido-Ambacht Dorpskerk
20/10/23 11.00 Schnitgerfestival: orgelexcursie met Sietze de Vries Kantens, Uithuizen, Warffum Orgelexcursie
20/10/23 19.30 Schnitgerfestival: Wandelconcert door Anne-Gaëlle Chanon en Pieter-Jelle de Boer Groningen Martinikerk, Akerk
19/10/23 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
19/10/23 20:00 Schnitgerfestival: Anne-Gäelle Chanon (orgel), Lucie Horsch (blokfluit), Luthers Bach Ensemble Groningen Akerk
18/10/23 15.00 Geerten van de Wetering (orgel), New European Ensemble en Tobias Wenting (verteller) Den Haag Kloosterkerk
15/10/23 15.00 David Cassan (F) Delft Maria van Jessekerk
15/10/23 16:00 Geerten van de Wetering Boxtel Sint-Petrusbasiliek
15/10/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Beerta Bartholomeuskerk
15/10/23 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.- Christoforuskerk
14/10/23 19:30 Evan Bogerd Wateringen Hervormde Kerk
14/10/23 16.30 Gerben Gritter Leiden Waalse Kerk
14/10/23 16.00 Jos van der Kooy Elburg Orgelmuseum
14/10/23 20:00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
14/10/23 10.00 Marco den Toom Veenendaal Andante Orgels
14/10/23 19:30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
14/10/23 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
14/10/23 15:30 Tjalling Roosjen mmv Carminis Consort Purmerend Nicolaaskerk
← Vorige | Pagina 6 van 112 | → Volgende