Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
30/04/23 16.00 Wybe Kooijmans & Ottoni koperkwartet Bussum Mariakerk/Koepelkerk
29/04/23 14.00 Jos Moeke Dordrecht Augustijnenkerk
29/04/23 10:30 - 16:00 Rien Donkersloot orgelwandeling langs Amersfoortse orgels Amersfoort Sint-Joriskerk
29/04/23 16.00 Rik Melissant Leiden Marekerk
29/04/23 15.00 Theo Jellema Goutum Agneskerk
28/04/23 20.00 Erik Visser en Stephan van de Wijgert Amsterdam Oosterkerk
28/04/23 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
28/04/23 20.00 Harm Hoeve Kampen Nieuwe Kerk
27/04/23 11.00 Frank Kaman Nijverdal De Regenboog
27/04/23 16:30 Gert van Hoef Kampen Bovenkerk
27/04/23 20.00 Jan Verschuren Leiden Hartebrugkerk
27/04/23 20.00 Jos Moeke Bunschoten-Spakenburg Zuiderkerk
27/04/23 20.00 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
26/04/23 13.00 Cor de Jong Leiden Academiegebouw
26/04/23 21.30 Pieter Pilon (orgel), Miranda van Kralingen (sopraan) Groningen Lutherse kerk
25/04/23 16.00 Klaas Stok Zutphen Lutherse Kerk
23/04/23 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.- Christoforuskerk
22/04/23 16.00 Cornelis den Ouden Rotterdam Hillegondakerk
22/04/23 19.30 Evert van de Veen Bedum (Gr.) Goede Herderkerk
22/04/23 20.15 Jeannette Landré (fluit), Eric Rojas Toapanta en Sophie Schreurs (klarinet), Marieke Stordiau (fagot) Gonny van der Maten (orgel), Joost van Velzen en Nathan Tax (zang) Janneke Bron en Auke Oevering (voordracht) Amsterdam Orgelpark
22/04/23 14.15 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
22/04/23 19:30 Minne Veldman Wateringen Hervormde Kerk
22/04/23 15.00 Orgelconcert met lezing rondom schilderes Maria van Oosterwijck met Noud Janssen (spreker) en Petra Veenswijk (orgel) Nootdorp Dorpskerk, Dorpstraat 36, 2631 CT
22/04/23 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
22/04/23 10.30 Sietze de Vries, Excursie Eerbetoon Bernhardt Edskes Nieuw-Scheemda, Oldenzijl, Uithuizen Dorpskerk
22/04/23 20:15 Vocaal Ensemble Coqu & Accademia Amsterdam – Paul Valk Wijk bij Duurstede Grote Kerk
21/04/23 20.00 Jos Moeke Tiel St. Maartenskerk
21/04/23 20.00 Studenten oude muziek en orgel van het Koninklijk Conservatorium Den Haag Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/04/23 11.45 Ton van Eck (orgel), Anne van Eck (viool) Capelle aan den IJssel St Paulus’ Bekering
19/04/23 13.00 Herman Lodder Leiden Academiegebouw
16/04/23 16:30 Daniel Roth Alphen aan den Rijn Adventskerk
16/04/23 15.30 Iddo van der Giessen Soest De Oude Kerk
16/04/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
16/04/23 15:00 Leonore Lub en Peter Westerbrink Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
16/04/23 15.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
16/04/23 16:00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
15/04/23 20.15 André van Vliet Lisse Sint-Agathakerk
15/04/23 29/12/23 International organ festival San Antonio de los Alemanes 2023 Madrid San Antonio de los Alemanes 
15/04/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
15/04/23 15:00 Matthijs Breukhoven Rotterdam-Charlois Bethelkerk
15/04/23 16.30 Sander van den Houten Leiden Waalse Kerk
15/04/23 20.00 Sietze de Vries Terschuur Sionskerk
15/04/23 16.00 Theo Jellema Leeuwarden Sint Bonifatiuskerk
14/04/23 20.00 Willeke Smits Zoeterwoude Dorpskerk
12/04/23 13.00 Geerten van de Wetering Leiden Academiegebouw
12/04/23 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel), Nicky Bouwers (alt) 's-Gravenhage Gotische Zaal, Raad van State
10/04/23 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
10/04/23 12.00 Berry van Berkum Utrecht Tivoli Vredenburg
10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
← Vorige | Pagina 28 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
30/04/23 16.00 Wybe Kooijmans & Ottoni koperkwartet Bussum Mariakerk/Koepelkerk
29/04/23 14.00 Jos Moeke Dordrecht Augustijnenkerk
29/04/23 10:30 - 16:00 Rien Donkersloot orgelwandeling langs Amersfoortse orgels Amersfoort Sint-Joriskerk
29/04/23 16.00 Rik Melissant Leiden Marekerk
29/04/23 15.00 Theo Jellema Goutum Agneskerk
28/04/23 20.00 Erik Visser en Stephan van de Wijgert Amsterdam Oosterkerk
28/04/23 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
28/04/23 20.00 Harm Hoeve Kampen Nieuwe Kerk
27/04/23 11.00 Frank Kaman Nijverdal De Regenboog
27/04/23 16:30 Gert van Hoef Kampen Bovenkerk
27/04/23 20.00 Jan Verschuren Leiden Hartebrugkerk
27/04/23 20.00 Jos Moeke Bunschoten-Spakenburg Zuiderkerk
27/04/23 20.00 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
26/04/23 13.00 Cor de Jong Leiden Academiegebouw
26/04/23 21.30 Pieter Pilon (orgel), Miranda van Kralingen (sopraan) Groningen Lutherse kerk
25/04/23 16.00 Klaas Stok Zutphen Lutherse Kerk
23/04/23 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St.- Christoforuskerk
22/04/23 16.00 Cornelis den Ouden Rotterdam Hillegondakerk
22/04/23 19.30 Evert van de Veen Bedum (Gr.) Goede Herderkerk
22/04/23 20.15 Jeannette Landré (fluit), Eric Rojas Toapanta en Sophie Schreurs (klarinet), Marieke Stordiau (fagot) Gonny van der Maten (orgel), Joost van Velzen en Nathan Tax (zang) Janneke Bron en Auke Oevering (voordracht) Amsterdam Orgelpark
22/04/23 14.15 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
22/04/23 19:30 Minne Veldman Wateringen Hervormde Kerk
22/04/23 15.00 Orgelconcert met lezing rondom schilderes Maria van Oosterwijck met Noud Janssen (spreker) en Petra Veenswijk (orgel) Nootdorp Dorpskerk, Dorpstraat 36, 2631 CT
22/04/23 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
22/04/23 10.30 Sietze de Vries, Excursie Eerbetoon Bernhardt Edskes Nieuw-Scheemda, Oldenzijl, Uithuizen Dorpskerk
22/04/23 20:15 Vocaal Ensemble Coqu & Accademia Amsterdam – Paul Valk Wijk bij Duurstede Grote Kerk
21/04/23 20.00 Jos Moeke Tiel St. Maartenskerk
21/04/23 20.00 Studenten oude muziek en orgel van het Koninklijk Conservatorium Den Haag Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/04/23 11.45 Ton van Eck (orgel), Anne van Eck (viool) Capelle aan den IJssel St Paulus’ Bekering
19/04/23 13.00 Herman Lodder Leiden Academiegebouw
16/04/23 16:30 Daniel Roth Alphen aan den Rijn Adventskerk
16/04/23 15.30 Iddo van der Giessen Soest De Oude Kerk
16/04/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
16/04/23 15:00 Leonore Lub en Peter Westerbrink Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
16/04/23 15.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
16/04/23 16:00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
15/04/23 20.15 André van Vliet Lisse Sint-Agathakerk
15/04/23 29/12/23 International organ festival San Antonio de los Alemanes 2023 Madrid San Antonio de los Alemanes 
15/04/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
15/04/23 15:00 Matthijs Breukhoven Rotterdam-Charlois Bethelkerk
15/04/23 16.30 Sander van den Houten Leiden Waalse Kerk
15/04/23 20.00 Sietze de Vries Terschuur Sionskerk
15/04/23 16.00 Theo Jellema Leeuwarden Sint Bonifatiuskerk
14/04/23 20.00 Willeke Smits Zoeterwoude Dorpskerk
12/04/23 13.00 Geerten van de Wetering Leiden Academiegebouw
12/04/23 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel), Nicky Bouwers (alt) 's-Gravenhage Gotische Zaal, Raad van State
10/04/23 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
10/04/23 12.00 Berry van Berkum Utrecht Tivoli Vredenburg
10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
10/04/23 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
← Vorige | Pagina 28 van 112 | → Volgende