Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/06/23 13.00 Bert Mooiman Leiden Academiegebouw
14/06/23 15.00 Johan Smit Franeker Martinikerk
14/06/23 20:00 Reinier Korver en Leendert Verduijn Zaltbommel Sint Maartenskerk
13/06/23 12:45 Maarten Wilmink Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
13/06/23 20:00 Stephan van de Wijgert Rotterdam Lambertuskerk
13/06/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof St.-Werenfriduskerk
12/06/23 20.00 Hayo Boerema Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
12/06/23 20.15 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
11/06/23 15,00 Peter Van de Velde Delft Maria van Jessekerk
11/06/23 15.30 Tymen Jan Bronda (orgel), David van Laar (counter tenor) Hoorn Lutherse Kerk
10/06/23 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag Lutherse Kerk
10/06/23 20:00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
10/06/23 15.30 Dorien Schouten Dordrecht Grote Kerk
10/06/23 19.30 Harm Hoeve Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
10/06/23 20.00 Jan Hage Steenwijk Grote Kerk
10/06/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde kerk
10/06/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Alisa van Dijk (viool) Ermelo Content Orgels
10/06/23 16.00 Luuk Schuurman Elburg Orgelmuseum
10/06/23 16.00 Margret Spelt (orgel), Johanneke Vogel (sopraan) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
10/06/23 20:00 Matthijs Breukhoven en Marten van den Bijlaard Rotterdam-Charlois Oude kerk
10/06/23 15.00 Tobias Horn Den Haag Jacobus de Meerderekerk (Parkstraat)
10/06/23 16.00 Wouter van der Wilt Bergen op Zoom St.Gertrudiskerk
09/06/23 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
09/06/23 20.15 Evan Bogerd Katwijk aan Zee Vredeskerk
09/06/23 11/06/23 Nederlands Gregoriaans Festival 's-Hertogenbosch Diverse
09/06/23 12.00 Víctor M. Baena De la Torre Amsterdam Mozes en Aäronkerk
07/06/23 13.00 Carel Cames van Batenburg Leiden Academiegebouw
06/06/23 12:45 David Strijbis Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
06/06/23 20.00 Véronique van den Engh 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
05/06/23 20.15 Adelia Askarova Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
04/06/23 16:00 Capella Dorestad o.l.v. Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
04/06/23 15.00 Jaco van Leeuwen Breugel Sint-Genovevakerk
04/06/23 16:00 Marc Fitze Heeswijk Dinther Abdij van Berne
04/06/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Britsum Johanneskerk
03/06/23 37ste Leidse Orgeldag Leiden Diverse kerken
03/06/23 12.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
03/06/23 20.00 Adriaan Hoek Maassluis Groote Kerk
03/06/23 12.30 Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk
03/06/23 16:00 Edwin Vooijs (orgel) en Severin van Dijk (fluit) Rotterdam Bergsingelkerk
03/06/23 19.30 Evert van de Veen Rijssen Schildkerk
03/06/23 15.00 Henk G. van Putten Dordrecht De Wijnstok
03/06/23 15.30 Idelette van den Assem en Marijn Valk (4-handig orgel) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
03/06/23 14.00 Jochem Schuurman Baaijum - Tzum - Franeker Baaijum - Tzum - Franeker
03/06/23 15.30 Marc Schippers Dordrecht Grote Kerk
03/06/23 20.00 Maria Magdalena Kammarkör olv Mats Nillson, Marien Stouten (orgel) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
03/06/23 15:30 Sander van den Houten Den Haag Lutherse Kerk
03/06/23 16.00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
03/06/23 Victor Baena de la Torre, Cor de Jong, Adiaan Hoek, Levina Pors, Willeke Smits, Guus Theelen en Jan Verschuren Leiden Diverse kerken, zie link
03/06/23 20.00 Wout van der Linden (orgel), Sint Jozefkoor Helmond Helmond St. Lambertuskerk
02/06/23 20.00 Diederik Blankensteijn Beverwijk Grote Kerk
← Vorige | Pagina 25 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
14/06/23 13.00 Bert Mooiman Leiden Academiegebouw
14/06/23 15.00 Johan Smit Franeker Martinikerk
14/06/23 20:00 Reinier Korver en Leendert Verduijn Zaltbommel Sint Maartenskerk
13/06/23 12:45 Maarten Wilmink Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
13/06/23 20:00 Stephan van de Wijgert Rotterdam Lambertuskerk
13/06/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof St.-Werenfriduskerk
12/06/23 20.00 Hayo Boerema Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
12/06/23 20.15 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
11/06/23 15,00 Peter Van de Velde Delft Maria van Jessekerk
11/06/23 15.30 Tymen Jan Bronda (orgel), David van Laar (counter tenor) Hoorn Lutherse Kerk
10/06/23 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag Lutherse Kerk
10/06/23 20:00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
10/06/23 15.30 Dorien Schouten Dordrecht Grote Kerk
10/06/23 19.30 Harm Hoeve Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
10/06/23 20.00 Jan Hage Steenwijk Grote Kerk
10/06/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde kerk
10/06/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Alisa van Dijk (viool) Ermelo Content Orgels
10/06/23 16.00 Luuk Schuurman Elburg Orgelmuseum
10/06/23 16.00 Margret Spelt (orgel), Johanneke Vogel (sopraan) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
10/06/23 20:00 Matthijs Breukhoven en Marten van den Bijlaard Rotterdam-Charlois Oude kerk
10/06/23 15.00 Tobias Horn Den Haag Jacobus de Meerderekerk (Parkstraat)
10/06/23 16.00 Wouter van der Wilt Bergen op Zoom St.Gertrudiskerk
09/06/23 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
09/06/23 20.15 Evan Bogerd Katwijk aan Zee Vredeskerk
09/06/23 11/06/23 Nederlands Gregoriaans Festival 's-Hertogenbosch Diverse
09/06/23 12.00 Víctor M. Baena De la Torre Amsterdam Mozes en Aäronkerk
07/06/23 13.00 Carel Cames van Batenburg Leiden Academiegebouw
06/06/23 12:45 David Strijbis Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
06/06/23 20.00 Véronique van den Engh 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
05/06/23 20.15 Adelia Askarova Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
04/06/23 16:00 Capella Dorestad o.l.v. Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
04/06/23 15.00 Jaco van Leeuwen Breugel Sint-Genovevakerk
04/06/23 16:00 Marc Fitze Heeswijk Dinther Abdij van Berne
04/06/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Britsum Johanneskerk
03/06/23 37ste Leidse Orgeldag Leiden Diverse kerken
03/06/23 12.00 Adriaan Hoek Leiden Marekerk
03/06/23 20.00 Adriaan Hoek Maassluis Groote Kerk
03/06/23 12.30 Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk
03/06/23 16:00 Edwin Vooijs (orgel) en Severin van Dijk (fluit) Rotterdam Bergsingelkerk
03/06/23 19.30 Evert van de Veen Rijssen Schildkerk
03/06/23 15.00 Henk G. van Putten Dordrecht De Wijnstok
03/06/23 15.30 Idelette van den Assem en Marijn Valk (4-handig orgel) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
03/06/23 14.00 Jochem Schuurman Baaijum - Tzum - Franeker Baaijum - Tzum - Franeker
03/06/23 15.30 Marc Schippers Dordrecht Grote Kerk
03/06/23 20.00 Maria Magdalena Kammarkör olv Mats Nillson, Marien Stouten (orgel) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
03/06/23 15:30 Sander van den Houten Den Haag Lutherse Kerk
03/06/23 16.00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
03/06/23 Victor Baena de la Torre, Cor de Jong, Adiaan Hoek, Levina Pors, Willeke Smits, Guus Theelen en Jan Verschuren Leiden Diverse kerken, zie link
03/06/23 20.00 Wout van der Linden (orgel), Sint Jozefkoor Helmond Helmond St. Lambertuskerk
02/06/23 20.00 Diederik Blankensteijn Beverwijk Grote Kerk
← Vorige | Pagina 25 van 112 | → Volgende