Agenda-archief

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
05/05/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel), Liet Relou (viool) en Johan Herrenberg (gedichten) Delft Maria van Jessekerk
04/05/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
04/05/24 28/09/24 Jan van de Laar Helmond Lambertuskerk
04/05/24 15.00 Jos Moeke Den Haag Evang-Lutherse kerk
04/05/24 20.45 Kamerkoor Cantabile o.l.v. Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
04/05/24 12.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
04/05/24 16.00 Ton van Eck (orgel), Bavokoor o.l.v. Rick Muselaers Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
03/05/24 13:00 Luuk Schuurman Den Haag Grote Kerk
03/05/24 20.00 Theo Hes (orgel), Bernadette Wiggers (sopraan), Jacq Sanders (trompet) Panningen Kapel van de Lazaristen
28/04/24 14.30 Aart Bergwerff (orgel), Eric Vloeimans (trompet) Velp Grote Kerk
28/04/24 15.00 Ute Gremmel-Keuchen Enkhuizen Westerkerk
27/04/24 20.00 Evert van de Veen Lunteren Oude kerk
27/04/24 16:30 Gert van Hoef Kampen Bovenkerk
27/04/24 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Rhenen Cunerakerk
27/04/24 16:00 Simon Wierenga – trompet, Adriaan Hoek – orgel Leiden Marekerk
26/04/24 13:00 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
26/04/24 21:30 Tymen Jan Bronda (orgels), David van Laar (countertenor), Mike Fentross (theorbe) Groningen Lutherse kerk
25/04/24 20.00 Jos Moeke (orgel), Arjan en Edith Post (trompet) Tiel St. Maartenskerk
21/04/24 16:00 Fedde Tuinstra (orgel) en Saxofoonorkest o.l.v. Karl Veen Heerenveen Heilige Geestkerk
21/04/24 16.00 Gerard Habraken Son & Breugel St. Genovevakerk
21/04/24 15.00 Matthias Havinga (orgel), Hester Groenleer (blokfluit) Rolde Hervormde kerk
21/04/24 15.00 Ton Koopman (orgel) Klaus Mertens (bariton) Oosterland Michaëlskerk
20/04/24 20/04/24 Gert van Hoef Schagen Grote Kerk
20/04/24 11:00 uur - ca. 16:00 uur Luuk Schuurman – Orgeltocht Zwolse orgels Zwolle Waalse Kerk, Lutherse Kerk en Dominicanenkerk
20/04/24 16:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
20/04/24 20.00 Romano Giefer Zutphen Walburgiskerk
20/04/24 20:00 Romao Giefer (orgel), Benita en Daria Borbonus (sopraan),Johan Hӧrlén (saxofoon) Zutphen Walburgiskerk
19/04/24 20:00 Egbert Schoenmaker Zoeterwoude Protestantse kerk
19/04/24 13:00 Marieke Stoel Den Haag Grote Kerk
18/04/24 12:30 Hayo Boerema (orgel), Gijsbert Westland (tenor) Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
14/04/24 15:00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
14/04/24 16:00 Kamerkoor Saudade, Vincent Doek Wijk bij Duurstede Grote Kerk
14/04/24 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
13/04/24 20:15 Erik-Jan Eradus Lisse Sint-Agathakerk
13/04/24 16.30 Hayo Boerema Leiden Waalse Kerk
13/04/24 15:00 Johan den Hoedt (orgel), Annelies Schep (sopraan), Jeanette Jelier (fluit) Dordrecht De Wijnstok
13/04/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en Yvonne Rietbergen (blokfluiten) Nootdorp Dorpskerk
13/04/24 16:00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
12/04/24 20.00 Evert van de Veen Maassluis Immanuelkerk
07/04/24 15:00 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
07/04/24 15.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
06/04/24 15:00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
06/04/24 16:00 Choral Evensong, Ars Musica o.l.v. Arjen Uitbeijerse Wijk bij Duurstede Grote Kerk
06/04/24 12/12/24 International Organ Festival San Antonio de los Alemanes Madrid Iglesia San Antonio de los Alemanes
06/04/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
06/04/24 17:00 Marcel van Westen 's-Hertogenbosch Grote Kerk
06/04/24 15:15 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Wiuwert Nicolaaskerk
06/04/24 12.30 / 13.15 / 16.00 Simon Stelling en Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk / Bonifaciuskerk
05/04/24 16.00 Leo van Doeselaar, Erwin Wiersinga, Theo Jellema Groningen Martinikerk
05/04/24 20:00 Sietze de Vries Stadskanaal CGKv De Lichtbron
← Vorige | Pagina 2 van 112 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
05/05/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel), Liet Relou (viool) en Johan Herrenberg (gedichten) Delft Maria van Jessekerk
04/05/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
04/05/24 28/09/24 Jan van de Laar Helmond Lambertuskerk
04/05/24 15.00 Jos Moeke Den Haag Evang-Lutherse kerk
04/05/24 20.45 Kamerkoor Cantabile o.l.v. Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
04/05/24 12.30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
04/05/24 16.00 Ton van Eck (orgel), Bavokoor o.l.v. Rick Muselaers Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
03/05/24 13:00 Luuk Schuurman Den Haag Grote Kerk
03/05/24 20.00 Theo Hes (orgel), Bernadette Wiggers (sopraan), Jacq Sanders (trompet) Panningen Kapel van de Lazaristen
28/04/24 14.30 Aart Bergwerff (orgel), Eric Vloeimans (trompet) Velp Grote Kerk
28/04/24 15.00 Ute Gremmel-Keuchen Enkhuizen Westerkerk
27/04/24 20.00 Evert van de Veen Lunteren Oude kerk
27/04/24 16:30 Gert van Hoef Kampen Bovenkerk
27/04/24 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Rhenen Cunerakerk
27/04/24 16:00 Simon Wierenga – trompet, Adriaan Hoek – orgel Leiden Marekerk
26/04/24 13:00 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
26/04/24 21:30 Tymen Jan Bronda (orgels), David van Laar (countertenor), Mike Fentross (theorbe) Groningen Lutherse kerk
25/04/24 20.00 Jos Moeke (orgel), Arjan en Edith Post (trompet) Tiel St. Maartenskerk
21/04/24 16:00 Fedde Tuinstra (orgel) en Saxofoonorkest o.l.v. Karl Veen Heerenveen Heilige Geestkerk
21/04/24 16.00 Gerard Habraken Son & Breugel St. Genovevakerk
21/04/24 15.00 Matthias Havinga (orgel), Hester Groenleer (blokfluit) Rolde Hervormde kerk
21/04/24 15.00 Ton Koopman (orgel) Klaus Mertens (bariton) Oosterland Michaëlskerk
20/04/24 20/04/24 Gert van Hoef Schagen Grote Kerk
20/04/24 11:00 uur - ca. 16:00 uur Luuk Schuurman – Orgeltocht Zwolse orgels Zwolle Waalse Kerk, Lutherse Kerk en Dominicanenkerk
20/04/24 16:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
20/04/24 20.00 Romano Giefer Zutphen Walburgiskerk
20/04/24 20:00 Romao Giefer (orgel), Benita en Daria Borbonus (sopraan),Johan Hӧrlén (saxofoon) Zutphen Walburgiskerk
19/04/24 20:00 Egbert Schoenmaker Zoeterwoude Protestantse kerk
19/04/24 13:00 Marieke Stoel Den Haag Grote Kerk
18/04/24 12:30 Hayo Boerema (orgel), Gijsbert Westland (tenor) Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
14/04/24 15:00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
14/04/24 16:00 Kamerkoor Saudade, Vincent Doek Wijk bij Duurstede Grote Kerk
14/04/24 15:30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
13/04/24 20:15 Erik-Jan Eradus Lisse Sint-Agathakerk
13/04/24 16.30 Hayo Boerema Leiden Waalse Kerk
13/04/24 15:00 Johan den Hoedt (orgel), Annelies Schep (sopraan), Jeanette Jelier (fluit) Dordrecht De Wijnstok
13/04/24 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en Yvonne Rietbergen (blokfluiten) Nootdorp Dorpskerk
13/04/24 16:00 Vincent de Ridder Rotterdam-Hillegersberg Hillegondakerk
12/04/24 20.00 Evert van de Veen Maassluis Immanuelkerk
07/04/24 15:00 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
07/04/24 15.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
06/04/24 15:00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
06/04/24 16:00 Choral Evensong, Ars Musica o.l.v. Arjen Uitbeijerse Wijk bij Duurstede Grote Kerk
06/04/24 12/12/24 International Organ Festival San Antonio de los Alemanes Madrid Iglesia San Antonio de los Alemanes
06/04/24 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
06/04/24 17:00 Marcel van Westen 's-Hertogenbosch Grote Kerk
06/04/24 15:15 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Wiuwert Nicolaaskerk
06/04/24 12.30 / 13.15 / 16.00 Simon Stelling en Alexander Schippers Alphen aan den Rijn Adventskerk / Bonifaciuskerk
05/04/24 16.00 Leo van Doeselaar, Erwin Wiersinga, Theo Jellema Groningen Martinikerk
05/04/24 20:00 Sietze de Vries Stadskanaal CGKv De Lichtbron
← Vorige | Pagina 2 van 112 | → Volgende