Agenda

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
22/11/19 13:13 Trio Cortado, Geerten van de Wetering (orgel) Amsterdam Orgelpark
23/11/19 15.00 Adriaan Hoek Eindhoven Catharinakerk
23/11/19 19.30 Ben van Oosten Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/11/19 20.00 Dutch Choral Singers o.l.v. Henk de Vries & Vincent Hensen (orgel) Zuidbroek Petruskerk
23/11/19 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
23/11/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
23/11/19 14.00 Leerlingen Muziekschool Rijssen Almelo Doopsgezinde Kerk
23/11/19 20:15 Nederlandse New European Ensemble & het Slowaakse Ensemble Quasar Amsterdam Orgelpark
23/11/19 16.00 Trio Cortado & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
24/11/19 16.00 Bouko Tiggelaar & Mattijs de Vreugd Winschoten Marktpleinkerk
24/11/19 16:00 Janno den Engelsman & Charlotte Stoppelenburg (alt/mezzo) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
24/11/19 14:15 Koor voor nieuwste muziek NEON o.l.v. Fokko Oldenhuis & Gonny van der Maten (orgel) Amsterdam Orgelpark
24/11/19 14.15 NEON – Koor voor nieuwste muziek o.l.v. Fokko Oldenhuis; Gonny van der Maten (orgel) Amsterdam Orgelpark
26/11/19 20.00 Minne Veldman Genemuiden Grote of Sint-Nicolaaskerk
29/11/19 18.15 Bert van den Brink Leiden Waalse Kerk
29/11/19 20.00 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude Kerk
29/11/19 14:15 Studenten Prins Claus Conservatorium Amsterdam Orgelpark
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20:15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
06/12/19 13:13 Arno Kerhof Amsterdam Orgelpark
07/12/19 20:15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
08/12/19 14:15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.30 NEON – Koor voor nieuwste muziek o.l.v. Fokko Oldenhuis; Gonny van der Maten (orgel) Soest Oude Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
13/12/19 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 20:15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark
14/12/19 19.30 Robert Koolstra Appingedam Nicolaikerk
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Drieberge o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebrgen Grote Kerk
15/12/19 14:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17:00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14:15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
21/12/19 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
23/12/19 20.00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
← Vorige | Pagina 10 van 11 | → Volgende

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Filters

Tussen
en
Uitvoerende(n) 
Plaats 
Locatie 

Datum Tijd Uitvoerende(n) Plaats Locatie
22/11/19 13:13 Trio Cortado, Geerten van de Wetering (orgel) Amsterdam Orgelpark
23/11/19 15.00 Adriaan Hoek Eindhoven Catharinakerk
23/11/19 19.30 Ben van Oosten Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
23/11/19 20.00 Dutch Choral Singers o.l.v. Henk de Vries & Vincent Hensen (orgel) Zuidbroek Petruskerk
23/11/19 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
23/11/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Alisa van Dijk (viool) en Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
23/11/19 14.00 Leerlingen Muziekschool Rijssen Almelo Doopsgezinde Kerk
23/11/19 20:15 Nederlandse New European Ensemble & het Slowaakse Ensemble Quasar Amsterdam Orgelpark
23/11/19 16.00 Trio Cortado & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
24/11/19 16.00 Bouko Tiggelaar & Mattijs de Vreugd Winschoten Marktpleinkerk
24/11/19 16:00 Janno den Engelsman & Charlotte Stoppelenburg (alt/mezzo) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
24/11/19 14:15 Koor voor nieuwste muziek NEON o.l.v. Fokko Oldenhuis & Gonny van der Maten (orgel) Amsterdam Orgelpark
24/11/19 14.15 NEON – Koor voor nieuwste muziek o.l.v. Fokko Oldenhuis; Gonny van der Maten (orgel) Amsterdam Orgelpark
26/11/19 20.00 Minne Veldman Genemuiden Grote of Sint-Nicolaaskerk
29/11/19 18.15 Bert van den Brink Leiden Waalse Kerk
29/11/19 20.00 Jos Moeke (orgel) m.m.v. Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude Kerk
29/11/19 14:15 Studenten Prins Claus Conservatorium Amsterdam Orgelpark
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20:15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
06/12/19 13:13 Arno Kerhof Amsterdam Orgelpark
07/12/19 20:15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
08/12/19 14:15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.30 NEON – Koor voor nieuwste muziek o.l.v. Fokko Oldenhuis; Gonny van der Maten (orgel) Soest Oude Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
13/12/19 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 20:15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark
14/12/19 19.30 Robert Koolstra Appingedam Nicolaikerk
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Drieberge o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebrgen Grote Kerk
15/12/19 14:00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17:00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14:15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
21/12/19 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote Kerk
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
23/12/19 20.00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
← Vorige | Pagina 10 van 11 | → Volgende