Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
24/10/21 16.00 Dirk Luijmes (orgel en harmonium) en Francine van der Heijden (sopraan) Macharen Parochiekerk
24/10/21 15.30 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
23/10/21 16.00 Ben van Oosten Den Haag Waalse Kerk
23/10/21 17.00 Evert van de Veen Bolsward Martinikerk
23/10/21 11:00-12:00 Laurens de Man Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
23/10/21 16.00 Sander van den Houten (orgel) en Chr. Vocaal Ensemble ‘Magnificat’ o.l.v. Mirjam van den Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
23/10/21 15.00 Theo Jellema Cornjum/Koarnjum (Fr) Nicolaaskerk
22/10/21 20.00 Evert van de Veen (orgel) en Aniek van Dam-van Oosterom (panfluit) Terschuur Sionskerk
22/10/21 12.00 Joost van Beek Vleuten Torenpleinkerk
21/10/21 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
20/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
17/10/21 16.00 Erik Visser (orgel), Janine van Elst (Sopraan) Amsterdam De Duif
17/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Stile Antico Groningen Martinikerk
17/10/21 12.15 Schnitgerfestival – Lunchconcert jong talent Groningen Pelstergasthuiskerk
17/10/21 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
16/10/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
16/10/21 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Duo Belder Kimura (orgel/klavecimbel & barokviool) Groningen Pelstergasthuiskerk
16/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Bernard Winsemius Groningen Der Aa-Kerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Vincent Hensen (orgel), Kalina Vladovska (percussie) en dansers van Lucia Marthas Groningen Lutherse Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Aart Bergwerff & Santiago Cimadevilla Groningen Nieuwe Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Luthers Bach Ensemble, Copper & Zink, Kristen Witmer (sopraan) en Jasper Dijkstra (tenor) Groningen Der Aa-kerk
14/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Boudewijn Zwart (carillon) Wageningen Grote Kerk
14/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Matthias Havinga (orgel), Gesualdo Consort Amsterdam Groningen Martinikerk
14/10/21 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
12/10/21 20.15 Jamie de Goei (orgel), Daniëlle Sluijmers (sopraan) Waalwijk Kerk a/d Haven
12/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
10/10/21 15.00 Hayo Boerema Benefietconcert Rotterdam Laurenskerk Rotterdam
10/10/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
10/10/21 16.00 Tommy van Doorn (orgel), Rianne Wilbers (sopraan) Boxtel Sint Petrusbasiliek
09/10/21 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
09/10/21 13.15 Axel Wenstedt, orgel en Eleanor de Groot, barokaltviool Schijndel Sint-Servatiuskerk
09/10/21 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
09/10/21 20.00 Evert van de Veen Barneveld Oude kerk
09/10/21 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/10/21 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
07/10/21 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
07/10/21 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote kerk
07/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
07/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Anja van der Maten (hobo) Tiel St. Maartenskerk
06/10/21 19.00 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw de Doelen
05/10/21 20.00 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk
03/10/21 16:00 Bart Wuilmus Breugel Sint-Genovevakerk
03/10/21 16.00 uur Bart Wuilmus Breugel St.-Genovevakerk
03/10/21 20.00 Daniel Nunes, Beate Loonstra, Tom Sanderman en Georgi Sztojanov Amsterdam Mozes-en-Aäronkerk
03/10/21 12.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/10/21 16.00 Instrumentaal ensemble o.l.v. Gonny van der Maten , Falco van Loon (tenor) Soest Oude Kerk
03/10/21 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
03/10/21 16.00 Willeke Smits Heeswijk Dinther Berne Abdij
02/10/21 19.30 Benefietconcert HHJO Apeldoorn Grote Kerk
Page 1 of 54 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
24/10/21 16.00 Dirk Luijmes (orgel en harmonium) en Francine van der Heijden (sopraan) Macharen Parochiekerk
24/10/21 15.30 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
23/10/21 16.00 Ben van Oosten Den Haag Waalse Kerk
23/10/21 17.00 Evert van de Veen Bolsward Martinikerk
23/10/21 11:00-12:00 Laurens de Man Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
23/10/21 16.00 Sander van den Houten (orgel) en Chr. Vocaal Ensemble ‘Magnificat’ o.l.v. Mirjam van den Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
23/10/21 15.00 Theo Jellema Cornjum/Koarnjum (Fr) Nicolaaskerk
22/10/21 20.00 Evert van de Veen (orgel) en Aniek van Dam-van Oosterom (panfluit) Terschuur Sionskerk
22/10/21 12.00 Joost van Beek Vleuten Torenpleinkerk
21/10/21 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
20/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
17/10/21 16.00 Erik Visser (orgel), Janine van Elst (Sopraan) Amsterdam De Duif
17/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Stile Antico Groningen Martinikerk
17/10/21 12.15 Schnitgerfestival – Lunchconcert jong talent Groningen Pelstergasthuiskerk
17/10/21 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
16/10/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
16/10/21 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Duo Belder Kimura (orgel/klavecimbel & barokviool) Groningen Pelstergasthuiskerk
16/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Bernard Winsemius Groningen Der Aa-Kerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Vincent Hensen (orgel), Kalina Vladovska (percussie) en dansers van Lucia Marthas Groningen Lutherse Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Aart Bergwerff & Santiago Cimadevilla Groningen Nieuwe Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Luthers Bach Ensemble, Copper & Zink, Kristen Witmer (sopraan) en Jasper Dijkstra (tenor) Groningen Der Aa-kerk
14/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Boudewijn Zwart (carillon) Wageningen Grote Kerk
14/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Matthias Havinga (orgel), Gesualdo Consort Amsterdam Groningen Martinikerk
14/10/21 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
12/10/21 20.15 Jamie de Goei (orgel), Daniëlle Sluijmers (sopraan) Waalwijk Kerk a/d Haven
12/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
10/10/21 15.00 Hayo Boerema Benefietconcert Rotterdam Laurenskerk Rotterdam
10/10/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
10/10/21 16.00 Tommy van Doorn (orgel), Rianne Wilbers (sopraan) Boxtel Sint Petrusbasiliek
09/10/21 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
09/10/21 13.15 Axel Wenstedt, orgel en Eleanor de Groot, barokaltviool Schijndel Sint-Servatiuskerk
09/10/21 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
09/10/21 20.00 Evert van de Veen Barneveld Oude kerk
09/10/21 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/10/21 20.00 Jos Moeke Geervliet Grote Kerk
07/10/21 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
07/10/21 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote kerk
07/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Anja van der Maten (hobo) Tiel Maartenskerk
07/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Anja van der Maten (hobo) Tiel St. Maartenskerk
06/10/21 19.00 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw de Doelen
05/10/21 20.00 Eric Koevoets Dordrecht St. Antoniuskerk
03/10/21 16:00 Bart Wuilmus Breugel Sint-Genovevakerk
03/10/21 16.00 uur Bart Wuilmus Breugel St.-Genovevakerk
03/10/21 20.00 Daniel Nunes, Beate Loonstra, Tom Sanderman en Georgi Sztojanov Amsterdam Mozes-en-Aäronkerk
03/10/21 12.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/10/21 16.00 Instrumentaal ensemble o.l.v. Gonny van der Maten , Falco van Loon (tenor) Soest Oude Kerk
03/10/21 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
03/10/21 16.00 Willeke Smits Heeswijk Dinther Berne Abdij
02/10/21 19.30 Benefietconcert HHJO Apeldoorn Grote Kerk
Page 1 of 54 | → Next