Calendar

Date Time Musician(s) City Location
Thu 18/08/22 16.00 Bert van den Brink (orgel), Ruben Drenth (trompet) Haarlem Grote of St. Bavokerk
Thu 18/08/22 18/08/22 Evert van de Veen Easterein (Friesland) Martinikerk
Thu 18/08/22 20.30 Geerten van de Wetering (orgel) & zwijgende film Den Haag Kloosterkerk
Thu 18/08/22 20.00 Gerben Budding Rhenen Cunerakerk
Thu 18/08/22 12.00 Gerben Budding (orgel), Wendy Barten (fluit) Gouda St. Janskerk
Thu 18/08/22 20:15 Jaco van Leeuwen Noordwijk Oude Jeroenskerk
Thu 18/08/22 20.00 Jan Hage Kampen Bovenkerk
Thu 18/08/22 20.15 Sander van den Houten Harderwijk Grote Kerk
Fri 19/08/22 12:45 Chang Jong Lee Groningen Martinikerk
Fri 19/08/22 20.00 Erik-Jan Eradus Beverwijk Grote Kerk
Fri 19/08/22 12:45 Leonard Seeleman Den Haag Grote Kerk
Fri 19/08/22 12:00 Martien de Vos Vlissingen Sint Jacobskerk
Fri 19/08/22 20.00 Martin Mans Nijverdal De Regenboog
Fri 19/08/22 20:00 Minne Veldman Alkmaar Orgelzaal Booy
Fri 19/08/22 15.00 Pieter Rynja Enkhuizen Zuiderkerk
Fri 19/08/22 19.30 Wybe Kooijmans Hilversum Sint Vituskerk
Sat 20/08/22 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk, Voorstraat 216
Sat 20/08/22 19.30 André Knevel Wateringen Pleinkerk
Sat 20/08/22 15.30 Bert van den Brink Utrecht Domkerk
Sat 20/08/22 19.30 Evert van de Veen (verzoekprogramma) Voorthuizen Gereformeerde kerk
Sat 20/08/22 12.30 Hugo van der Meij Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sat 20/08/22 17:00 uur Jos Maters (orgel), Jasper Dijkstra (tenor) Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/08/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Petra Geerts (viool) Nunspeet Dorpskerk
Sat 20/08/22 13:00 Kirstin Gramlich Utrecht Nicolaïkerk
Sat 20/08/22 20.00 Laurens de Man Zaltbommel Sint-Maartenskerk
Sat 20/08/22 10.00 - 16.30 uur Luc Ponet en deelnemers masterclass Middelburg Sint-Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk)
Sat 20/08/22 20.00 Luc Ponet en studenten masterclass Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
Sat 20/08/22 16.00 Maarten van Kapel (orgel) en Christian Jongepier (trompet) Woudenberg Dorpskerk
Sat 20/08/22 16:00 Malcolm Archer Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
Sat 20/08/22 13:30 Marjanne Deij en Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 20/08/22 20.00 Martien de Vos Leens Petruskerk
Sat 20/08/22 20.00 Petra Veenswijk Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
Sat 20/08/22 15:00 Theo Jellema – 13e Bachconcert Reduzum Kerk
Sat 20/08/22 16.00 Ties Molenhuis Uithuizermeeden Mariakerk
Sat 20/08/22 15.30 Tommy van Doorn Dordrecht Grote Kerk
Sat 20/08/22 20.00 Vincent van Laar Farmsum Hervomde kerk
Sat 20/08/22 15.00 Wietse Meinardi Assen Jozefkerk
Sun 21/08/22 15.30 Anna Karpenko Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
Sun 21/08/22 15:30 Arjan Veen Utrecht Sint Willibrordkerk (Minrebroederstraat)
Sun 21/08/22 15:00 Benjamin Alard Groningen Lutherse Kerk
Sun 21/08/22 16.00 Martin Meier Amsterdam De Duif
Sun 21/08/22 15.00 Pieter van Dijk Enkhuizen Westerkerk
Sun 21/08/22 14.00 Richard de Waardt Middelstum Hippolytustoren
Sun 21/08/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Mon 22/08/22 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Hervormde kerk
Mon 22/08/22 20.00 Geerten Liefting Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
Mon 22/08/22 20.00 Hayo Boerema Veenhuizen Koepelkerk
Mon 22/08/22 20.15 Martin Meier Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Mon 22/08/22 20.15 Peter Van de Velde Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Tue 23/08/22 13.30 Arno van Wijk (orgel), Ab Brouwer (trompet) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Page 1 of 8 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
Thu 18/08/22 16.00 Bert van den Brink (orgel), Ruben Drenth (trompet) Haarlem Grote of St. Bavokerk
Thu 18/08/22 18/08/22 Evert van de Veen Easterein (Friesland) Martinikerk
Thu 18/08/22 20.30 Geerten van de Wetering (orgel) & zwijgende film Den Haag Kloosterkerk
Thu 18/08/22 20.00 Gerben Budding Rhenen Cunerakerk
Thu 18/08/22 12.00 Gerben Budding (orgel), Wendy Barten (fluit) Gouda St. Janskerk
Thu 18/08/22 20:15 Jaco van Leeuwen Noordwijk Oude Jeroenskerk
Thu 18/08/22 20.00 Jan Hage Kampen Bovenkerk
Thu 18/08/22 20.15 Sander van den Houten Harderwijk Grote Kerk
Fri 19/08/22 12:45 Chang Jong Lee Groningen Martinikerk
Fri 19/08/22 20.00 Erik-Jan Eradus Beverwijk Grote Kerk
Fri 19/08/22 12:45 Leonard Seeleman Den Haag Grote Kerk
Fri 19/08/22 12:00 Martien de Vos Vlissingen Sint Jacobskerk
Fri 19/08/22 20.00 Martin Mans Nijverdal De Regenboog
Fri 19/08/22 20:00 Minne Veldman Alkmaar Orgelzaal Booy
Fri 19/08/22 15.00 Pieter Rynja Enkhuizen Zuiderkerk
Fri 19/08/22 19.30 Wybe Kooijmans Hilversum Sint Vituskerk
Sat 20/08/22 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk, Voorstraat 216
Sat 20/08/22 19.30 André Knevel Wateringen Pleinkerk
Sat 20/08/22 15.30 Bert van den Brink Utrecht Domkerk
Sat 20/08/22 19.30 Evert van de Veen (verzoekprogramma) Voorthuizen Gereformeerde kerk
Sat 20/08/22 12.30 Hugo van der Meij Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
Sat 20/08/22 17:00 uur Jos Maters (orgel), Jasper Dijkstra (tenor) Zutphen Walburgiskerk
Sat 20/08/22 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Petra Geerts (viool) Nunspeet Dorpskerk
Sat 20/08/22 13:00 Kirstin Gramlich Utrecht Nicolaïkerk
Sat 20/08/22 20.00 Laurens de Man Zaltbommel Sint-Maartenskerk
Sat 20/08/22 10.00 - 16.30 uur Luc Ponet en deelnemers masterclass Middelburg Sint-Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk)
Sat 20/08/22 20.00 Luc Ponet en studenten masterclass Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
Sat 20/08/22 16.00 Maarten van Kapel (orgel) en Christian Jongepier (trompet) Woudenberg Dorpskerk
Sat 20/08/22 16:00 Malcolm Archer Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
Sat 20/08/22 13:30 Marjanne Deij en Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Sat 20/08/22 20.00 Martien de Vos Leens Petruskerk
Sat 20/08/22 20.00 Petra Veenswijk Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
Sat 20/08/22 15:00 Theo Jellema – 13e Bachconcert Reduzum Kerk
Sat 20/08/22 16.00 Ties Molenhuis Uithuizermeeden Mariakerk
Sat 20/08/22 15.30 Tommy van Doorn Dordrecht Grote Kerk
Sat 20/08/22 20.00 Vincent van Laar Farmsum Hervomde kerk
Sat 20/08/22 15.00 Wietse Meinardi Assen Jozefkerk
Sun 21/08/22 15.30 Anna Karpenko Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
Sun 21/08/22 15:30 Arjan Veen Utrecht Sint Willibrordkerk (Minrebroederstraat)
Sun 21/08/22 15:00 Benjamin Alard Groningen Lutherse Kerk
Sun 21/08/22 16.00 Martin Meier Amsterdam De Duif
Sun 21/08/22 15.00 Pieter van Dijk Enkhuizen Westerkerk
Sun 21/08/22 14.00 Richard de Waardt Middelstum Hippolytustoren
Sun 21/08/22 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
Mon 22/08/22 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Hervormde kerk
Mon 22/08/22 20.00 Geerten Liefting Sneek RK St. Martinus-aan-de-Singel
Mon 22/08/22 20.00 Hayo Boerema Veenhuizen Koepelkerk
Mon 22/08/22 20.15 Martin Meier Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Mon 22/08/22 20.15 Peter Van de Velde Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
Tue 23/08/22 13.30 Arno van Wijk (orgel), Ab Brouwer (trompet) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
Page 1 of 8 | → Next