Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
08/06/19 15.00 Bert den Hertog Haarlem R.-K. Bavo
08/06/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Eindhoven St.Catrien
08/06/19 17.00 Hayo Boerema 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/06/19 16.00 Jaap de Kok Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
08/06/19 20.00 Jan Hage Leens Petruskerk
08/06/19 19.00 Kamerkoor PA´dam en Nicolaasconsort o.l.v. Maria van Nieukerken, Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
08/06/19 16.00 Koos Damman m.m.v. Irene Vonk (sopraan) Heesselt Kerk Heesselt
08/06/19 13.00 Matthew Schembri Groningen Nieuwe Kerk
08/06/19 15.30 Niels Adema Dordrecht Grote Kerk
08/06/19 15.00 Peter van Dijk, Wim Diepenhorst en Ad van Pelt Woerden Petruskerk
08/06/19 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote Kerk
08/06/19 15.00 Willeke Smits Leiden Hartebrugkerk
07/06/19 12.00 Elena Roce Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
07/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Zutphen Walburgiskerk
07/06/19 13.15 Leerlingen orgelklas Leo van Doeselaar Haarlem Grote of St.-Bavokerk
07/06/19 20.15 Susanna Veerman Haarlem St.-Josephkerk
07/06/19 19.00 Wolfgang Seifen Würselen (D) St.-Sebastian
06/06/19 20.00 Janine Waardenburg (sopraan), Wanda Visser (viool) & Wim Wijnen (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
05/06/19 12.45 Bas Koster Breda Grote Kerk
05/06/19 13.00 Borislava Petrova   Leiden Academiegebouw
05/06/19 07/06/19 Orgelbusreis Ostfriesland Zie toelichting
05/06/19 20.00 Zuzana Ferjenčíková Rotterdam Laurenskerk
04/06/19 20.15  Ben van Oosten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/06/19 20.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
04/06/19 12.00 Marcel Verheggen Vaals De Kopermolen
04/06/19 20.15 Niels de Klerk (orgel), Carina Backhuijs (jazz-harp) Waspik Hervormd Kerk
04/06/19 20:30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom Gertrudiskerk
02/06/19 12.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
02/06/19 20.00 Jan van de Laar Helmond St.-Lambertuskerk
02/06/19 16.00 Johan Hermans (B) Tilburg St.-Jozef/Heuvelskerk
02/06/19 19.00 Roder Jongenskoor o.l.v. Rintje te Wies, Sander van Houten (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/06/19 15.00 Tjeerd van der Ploeg Delft Maria van Jessekerk
01/06/19 15.30 Aalsmeers Christelijke Oratoriumvereniging & Sander van den Houten (orgel) Den Haag Lutherse Kerk
01/06/19 20.30 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf Eglise Immaculée Conception
01/06/19 16.00 Arjan Breukhoven Rijsoord Opstandingskerk
01/06/19 20.00 Arjan Versluis Gorinchem Grote Kerk
01/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
01/06/19 16.00 Gerben Budding Gouda Sint-Jan
01/06/19 20.00 Gert van Hoef Zuidlaren Ontmoetingkerk
01/06/19 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
01/06/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
01/06/19 15.00 Marcel Mangnus Haarlem R.-K. Bavo
01/06/19 14.00 Paul Rosoman (Wellington, N-Z) Almelo Doopsgezinde Kerk
01/06/19 20.00 Sietze de Vries Leens Petruskerk
31/05/19 13.15 António Pedrosa Haarlem Grote of St.-Bavokerk
31/05/19 12.00 Kasumi Hamano Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
31/05/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
31/05/19 20.00 Tommy van Doorn Kapelle Hervormde Kerk
30/05/19 15.30 Andr‚ van Vliet Amersfoort St.-Joriskerk
30/05/19 20.00 Gerwin Hoekstra Uithuizermeeden Mariakerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
08/06/19 15.00 Bert den Hertog Haarlem R.-K. Bavo
08/06/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Eindhoven St.Catrien
08/06/19 17.00 Hayo Boerema 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/06/19 16.00 Jaap de Kok Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
08/06/19 20.00 Jan Hage Leens Petruskerk
08/06/19 19.00 Kamerkoor PA´dam en Nicolaasconsort o.l.v. Maria van Nieukerken, Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
08/06/19 16.00 Koos Damman m.m.v. Irene Vonk (sopraan) Heesselt Kerk Heesselt
08/06/19 13.00 Matthew Schembri Groningen Nieuwe Kerk
08/06/19 15.30 Niels Adema Dordrecht Grote Kerk
08/06/19 15.00 Peter van Dijk, Wim Diepenhorst en Ad van Pelt Woerden Petruskerk
08/06/19 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote Kerk
08/06/19 15.00 Willeke Smits Leiden Hartebrugkerk
07/06/19 12.00 Elena Roce Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
07/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Zutphen Walburgiskerk
07/06/19 13.15 Leerlingen orgelklas Leo van Doeselaar Haarlem Grote of St.-Bavokerk
07/06/19 20.15 Susanna Veerman Haarlem St.-Josephkerk
07/06/19 19.00 Wolfgang Seifen Würselen (D) St.-Sebastian
06/06/19 20.00 Janine Waardenburg (sopraan), Wanda Visser (viool) & Wim Wijnen (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
05/06/19 12.45 Bas Koster Breda Grote Kerk
05/06/19 13.00 Borislava Petrova   Leiden Academiegebouw
05/06/19 07/06/19 Orgelbusreis Ostfriesland Zie toelichting
05/06/19 20.00 Zuzana Ferjenčíková Rotterdam Laurenskerk
04/06/19 20.15  Ben van Oosten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/06/19 20.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
04/06/19 12.00 Marcel Verheggen Vaals De Kopermolen
04/06/19 20.15 Niels de Klerk (orgel), Carina Backhuijs (jazz-harp) Waspik Hervormd Kerk
04/06/19 20:30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom Gertrudiskerk
02/06/19 12.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
02/06/19 20.00 Jan van de Laar Helmond St.-Lambertuskerk
02/06/19 16.00 Johan Hermans (B) Tilburg St.-Jozef/Heuvelskerk
02/06/19 19.00 Roder Jongenskoor o.l.v. Rintje te Wies, Sander van Houten (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/06/19 15.00 Tjeerd van der Ploeg Delft Maria van Jessekerk
01/06/19 15.30 Aalsmeers Christelijke Oratoriumvereniging & Sander van den Houten (orgel) Den Haag Lutherse Kerk
01/06/19 20.30 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf Eglise Immaculée Conception
01/06/19 16.00 Arjan Breukhoven Rijsoord Opstandingskerk
01/06/19 20.00 Arjan Versluis Gorinchem Grote Kerk
01/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
01/06/19 16.00 Gerben Budding Gouda Sint-Jan
01/06/19 20.00 Gert van Hoef Zuidlaren Ontmoetingkerk
01/06/19 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
01/06/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
01/06/19 15.00 Marcel Mangnus Haarlem R.-K. Bavo
01/06/19 14.00 Paul Rosoman (Wellington, N-Z) Almelo Doopsgezinde Kerk
01/06/19 20.00 Sietze de Vries Leens Petruskerk
31/05/19 13.15 António Pedrosa Haarlem Grote of St.-Bavokerk
31/05/19 12.00 Kasumi Hamano Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
31/05/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
31/05/19 20.00 Tommy van Doorn Kapelle Hervormde Kerk
30/05/19 15.30 Andr‚ van Vliet Amersfoort St.-Joriskerk
30/05/19 20.00 Gerwin Hoekstra Uithuizermeeden Mariakerk