Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
18/07/20 16.00 Ton van Eck Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
18/07/20 15.00 Wietse Meinardi Emmen Grote Kerk
18/07/20 15.30 Willeke Smits Scheveningen Oude Kerk
17/07/20 12.45 Ad van Pelt Breukelen Pieterskerk
17/07/20 20.00 Wouter van der Wilt Hulst H. Willibrordusbasiliek
16/07/20 20.00 Arian van der Mark (orgel) en Melle Leffers (poëzie) Westerbork Stefanuskerk
16/07/20 20.15 Henco de Berg Noordwijk Oude Jeroenskerk
16/07/20 20.00 Henk G. van Putten Wemeldinge Maartenskerk
16/07/20 20.00 Sietze de Vries Kampen Bovenkerk
15/07/20 20.00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
15/07/20 20.00 Arjen Leistra Groningen Martinikerk
15/07/20 11.45 Gerben Mourik Utrecht Museum Speelklok
14/07/20 20.30 Jochem Schuurman Nijmegen Sint Stevenskerk
13/07/20 20.15 Bert den Hertog Brielle Sint-Catharijnekerk
13/07/20 17/07/20 La Route des Orgues dans l’ancien Comté de Flandre l’ancien comté de Flandre 20 orgues
13/07/20 20.00 Marco den Toom Raalte Basilek
13/07/20 19.00 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
12/07/20 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
12/07/20 15.00 Patrick Allen Edam Grote Kerk
11/07/20 20.00 André van Vliet – Jan Lenselink Kampen Bovenkerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jaap Zwart Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
11/07/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/07/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz (orgel) en Anton Doornhein (orgel en vleugel) Nijkerk De Fontein
11/07/20 12.30 Maarten Wilmink Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/07/20 14.00 Niels de Klerk (orgel) en Bruno Alonso (saxofoon) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
09/07/20 20.00 Arian van der Mark (kistorgel) en Geert Jan Pottjewijd (hoofdorgel) Westerbork Stefanuskerk
09/07/20 20.00 Arjen Leistra Kampen Bovenkerk
09/07/20 20.15 Willeke Smits Noordwijk Oude Jeroenskerk
08/07/20 20.00 Everhard Zwart Kampen Bovenkerk
08/07/20 11.45 Geerten Liefting Utrecht Museum Speelklok
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
08/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Gerben Budding – ook online Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
06/07/20 20.00 Evert van de Veen Raalte Basileik
06/07/20 20.15 Matteo Imbruno Brielle Sint-Catharijnekerk
04/07/20 17.00 Gerben Mourik 's-Hertogenbosch Grote Kerk
04/07/20 15.30 Hugo Bakker Dordrecht Grote Kerk
04/07/20 15.30 Jan Hage, Wouter van Belle, Floris van Gils Utrecht Dom
04/07/20 16.00 Jörg Hannes Hahn Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/07/20 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
04/07/20 16.00 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
03/07/20 20.15 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf (Fr) Immaculée Conception
03/07/20 12.45 Egbert Schoenmaker Breukelen Pieterskerk
03/07/20 20.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/07/20 20.00 Pieter Dirksen Hulst H. Willibrordusbasiliek

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
18/07/20 16.00 Ton van Eck Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
18/07/20 15.00 Wietse Meinardi Emmen Grote Kerk
18/07/20 15.30 Willeke Smits Scheveningen Oude Kerk
17/07/20 12.45 Ad van Pelt Breukelen Pieterskerk
17/07/20 20.00 Wouter van der Wilt Hulst H. Willibrordusbasiliek
16/07/20 20.00 Arian van der Mark (orgel) en Melle Leffers (poëzie) Westerbork Stefanuskerk
16/07/20 20.15 Henco de Berg Noordwijk Oude Jeroenskerk
16/07/20 20.00 Henk G. van Putten Wemeldinge Maartenskerk
16/07/20 20.00 Sietze de Vries Kampen Bovenkerk
15/07/20 20.00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
15/07/20 20.00 Arjen Leistra Groningen Martinikerk
15/07/20 11.45 Gerben Mourik Utrecht Museum Speelklok
14/07/20 20.30 Jochem Schuurman Nijmegen Sint Stevenskerk
13/07/20 20.15 Bert den Hertog Brielle Sint-Catharijnekerk
13/07/20 17/07/20 La Route des Orgues dans l’ancien Comté de Flandre l’ancien comté de Flandre 20 orgues
13/07/20 20.00 Marco den Toom Raalte Basilek
13/07/20 19.00 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
12/07/20 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
12/07/20 15.00 Patrick Allen Edam Grote Kerk
11/07/20 20.00 André van Vliet – Jan Lenselink Kampen Bovenkerk
11/07/20 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
11/07/20 16.00 Jaap Zwart Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
11/07/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/07/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz (orgel) en Anton Doornhein (orgel en vleugel) Nijkerk De Fontein
11/07/20 12.30 Maarten Wilmink Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
11/07/20 14.00 Niels de Klerk (orgel) en Bruno Alonso (saxofoon) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/07/20 20.00 Eeuwe Zijlstra (Geannuleerd en verschoven naar 2021) Harlingen Grote Kerk
10/07/20 20.00 Eric Koevoets (Lambertus) & Wouter van der Wilt (Hoflaan) Rotterdam Lambertuskerk & Hoflaankerk
10/07/20 12.45 Frank Schneider Breukelen, Pieterskerk
09/07/20 20.00 Arian van der Mark (kistorgel) en Geert Jan Pottjewijd (hoofdorgel) Westerbork Stefanuskerk
09/07/20 20.00 Arjen Leistra Kampen Bovenkerk
09/07/20 20.15 Willeke Smits Noordwijk Oude Jeroenskerk
08/07/20 20.00 Everhard Zwart Kampen Bovenkerk
08/07/20 11.45 Geerten Liefting Utrecht Museum Speelklok
08/07/20 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
08/07/20 20.30 Rien Donkersloot en Gerben Budding – ook online Amersfoort St.-Joriskerk
08/07/20 20.00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
07/07/20 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Sint Stevenskerk
06/07/20 20.00 Evert van de Veen Raalte Basileik
06/07/20 20.15 Matteo Imbruno Brielle Sint-Catharijnekerk
04/07/20 17.00 Gerben Mourik 's-Hertogenbosch Grote Kerk
04/07/20 15.30 Hugo Bakker Dordrecht Grote Kerk
04/07/20 15.30 Jan Hage, Wouter van Belle, Floris van Gils Utrecht Dom
04/07/20 16.00 Jörg Hannes Hahn Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/07/20 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
04/07/20 16.00 Martien de Vos Brielle Sint-Catharijnekerk
03/07/20 20.15 André de Jager & Gerrit Sterrenburg Elbeuf (Fr) Immaculée Conception
03/07/20 12.45 Egbert Schoenmaker Breukelen Pieterskerk
03/07/20 20.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/07/20 20.00 Pieter Dirksen Hulst H. Willibrordusbasiliek