Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
12/09/20 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
12/09/20 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
12/09/20 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio + Brass. Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas), Joost Buis (trombone), Ruben Drenth (trompet) Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 16.00 Jacob Schenk (orgel/vleugel), Liselotte Rokyta (panfluit) en Henrieke Doornenbal, Danielle Janse en Greet Achterberg (allen met panfluit) en Gerben Schenk met mondharmonica Nijkerk De Fontein
12/09/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 16.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
12/09/20 16:00 Joost van Beek Breukelen Pieterskerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
12/09/20 16.00 Stephan van de Wijgert, Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
12/09/20 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
12/09/20 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
09/09/20 20.00 Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
09/09/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
08/09/20 20.30 Petra Veenswijk Nijmegen Sint Stevenskerk
07/09/20 20.15 Jamie de Goei Brielle Sint-Catharijnekerk
05/09/20 20.00 Arjan Breukhoven en Sander van Marion Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaikerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaïkerk
05/09/20 15.30 Boudewijn Zwart Dordrecht Grote Kerk
05/09/20 19.30 Gert van Hoef Urk Ichthuskerk
05/09/20 15.00 Iddo van der Giessen en Ambitus Orgelconcours-finalisten (tot 15 jaar): Thirsa Brokking, Casper Struijk en Leanne Pul Rotterdam Goede Herderkerk
05/09/20 16.00 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Ruud Bergamo (saxofoon) Brielle Sint-Catharijnekerk
05/09/20 16.00 Marc Fitze Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/09/20 20.00 André de Jager & Martin Mans Papendrecht Bethlehemkerk
04/09/20 20.00 Gerrit Hoving Elst Grote Kerk,
04/09/20 20.00 Krzysztof Urbaniak ( Polen) Beverwijk Grote Kerk
03/09/20 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
03/09/20 20.00 Vijf Tielse organisten: Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote- of St. Maartenskerk
02/09/20 20.30 Rien Donkersloot en Sander van den Houten ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
02/09/20 20.00 Stephan Lutermann Dordrecht Grote Kerk
01/09/20 20.30 Pieter van Dijk Nijmegen Sint Stevenskerk
31/08/20 20.15 Leendert Verduijn Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/20 20.00 Minne Veldman Raalte Basileik
31/08/20 21.30 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
30/08/20 16.00 Henco de Berg Parijs La Madeleine
30/08/20 16:00 Jan van de Laar Boxtel Sit-Petrusbasiliek
29/08/20 14.00 André de Jager & André Knevel Antwerpen St. Walburgis
29/08/20 15.30 André Keijzer Dordrecht Grote Kerk
29/08/20 17.00 Cor Ardesch 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes Utrecht Nicolaikerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes (orgel), Francine van der Heijden (sopraan) Utrecht Nicolaïkerk
29/08/20 16.00 Erik van Bruggen Leiden Marekerk
29/08/20 20.00 Harm Hoeve – Johan Bredewout – Arjan & Edith Post Kampen Bovenkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
12/09/20 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
12/09/20 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
12/09/20 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 14.00 Het Orgel Trio + Brass. Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas), Joost Buis (trombone), Ruben Drenth (trompet) Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 16.00 Jacob Schenk (orgel/vleugel), Liselotte Rokyta (panfluit) en Henrieke Doornenbal, Danielle Janse en Greet Achterberg (allen met panfluit) en Gerben Schenk met mondharmonica Nijkerk De Fontein
12/09/20 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
12/09/20 16.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
12/09/20 16:00 Joost van Beek Breukelen Pieterskerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 12.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
12/09/20 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
12/09/20 16.00 Stephan van de Wijgert, Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
12/09/20 14:00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
12/09/20 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
09/09/20 20.00 Jos Moeke (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
09/09/20 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark
08/09/20 20.30 Petra Veenswijk Nijmegen Sint Stevenskerk
07/09/20 20.15 Jamie de Goei Brielle Sint-Catharijnekerk
05/09/20 20.00 Arjan Breukhoven en Sander van Marion Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaikerk
05/09/20 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nicolaïkerk
05/09/20 15.30 Boudewijn Zwart Dordrecht Grote Kerk
05/09/20 19.30 Gert van Hoef Urk Ichthuskerk
05/09/20 15.00 Iddo van der Giessen en Ambitus Orgelconcours-finalisten (tot 15 jaar): Thirsa Brokking, Casper Struijk en Leanne Pul Rotterdam Goede Herderkerk
05/09/20 16.00 Jan Hendrik van de Kamp (orgel) & Ruud Bergamo (saxofoon) Brielle Sint-Catharijnekerk
05/09/20 16.00 Marc Fitze Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
04/09/20 20.00 André de Jager & Martin Mans Papendrecht Bethlehemkerk
04/09/20 20.00 Gerrit Hoving Elst Grote Kerk,
04/09/20 20.00 Krzysztof Urbaniak ( Polen) Beverwijk Grote Kerk
03/09/20 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
03/09/20 20.00 Vijf Tielse organisten: Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp en Wim Wijnen Tiel Grote- of St. Maartenskerk
02/09/20 20.30 Rien Donkersloot en Sander van den Houten ook online Amersfoort Sint-Joriskerk
02/09/20 20.00 Stephan Lutermann Dordrecht Grote Kerk
01/09/20 20.30 Pieter van Dijk Nijmegen Sint Stevenskerk
31/08/20 20.15 Leendert Verduijn Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/20 20.00 Minne Veldman Raalte Basileik
31/08/20 21.30 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
30/08/20 16.00 Henco de Berg Parijs La Madeleine
30/08/20 16:00 Jan van de Laar Boxtel Sit-Petrusbasiliek
29/08/20 14.00 André de Jager & André Knevel Antwerpen St. Walburgis
29/08/20 15.30 André Keijzer Dordrecht Grote Kerk
29/08/20 17.00 Cor Ardesch 's-Hertogenbosch Grote Kerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes Utrecht Nicolaikerk
29/08/20 13.00 Dirk Luijmes (orgel), Francine van der Heijden (sopraan) Utrecht Nicolaïkerk
29/08/20 16.00 Erik van Bruggen Leiden Marekerk
29/08/20 20.00 Harm Hoeve – Johan Bredewout – Arjan & Edith Post Kampen Bovenkerk