Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
16/09/23 20.30 Geerten van de Wetering (orgel), Aus Greidanus (acteur), David Schoch (lichtkunst) Den Haag Kloosterkerk
16/09/23 16:00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
16/09/23 13.00 Orgeltocht langs de orgels van Nieuw-Buinen, Gasselternijveen, Gieten en Eext Meerdere plaatsen Meerdere kerken
16/09/23 20.00 Peter Wildeman Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
16/09/23 15.00 Theo Jellema Britsum Johanneskerk
16/09/23 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
15/09/23 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
15/09/23 20.15 Heinz Peter Kortmann Woerden Bonaventura kerk
15/09/23 20:00 Minne Veldman Stadskanaal De Lichtbron
14/09/23 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
13/09/23 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
13/09/23 20:00 Menno van Delft Oosthuizen Grote Kerk
12/09/23 20.00 Arjen Leistra 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
12/09/23 20.30 Berry van Berkum Nijmegen Stevenskerk
12/09/23 20.00 Laurens de Man Oegstgeest Groene kerk
11/09/23 20.15 Margreeth de Jong Brielle Sint-Catharijnekerk
11/09/23 20.15 Ton van Eck, m.m.v. The new Amsterdam Saxophone Quartet o.l.v. Henk van Twillert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/09/23 16:00 Choral Evensong door St. Joris Kamerkoor olv Wouter Verhage Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
10/09/23 16.00 Istvan Eperjesy Venray Sint Petrus' Bandenkerk
10/09/23 16.30 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
10/09/23 17:00 Timothy Justin (Timo) Beek Harbke Evangelisch-Lutherische Schloßkirche St. Levin
09/09/23 20.00 Aarnoud de groen Maassluis Groote Kerk
09/09/23 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
09/09/23 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
09/09/23 14:00 diverse organisten Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
09/09/23 14:00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
09/09/23 16.00 Hans van Haeften Elburg Orgelmuseum
09/09/23 15:00 Het Oost West Orkest o.l.v. David de Goede, Maarten Wilmink (orgel) Hengelo St. Lambertusbasiliek
09/09/23 13.00 Het Orgel Trio (Berry van Berkum – orgel; Steven Kamperman – klarinet; Dion Nijland – contrabas) Utrecht Nicolaïkerk
09/09/23 16.00 Jan Meuleman (orgel), Kamerkoor ‘Libet Cantare’ olv. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
09/09/23 15:00 Jan Pieter Lanooy Eindhoven Catharinakerk
09/09/23 15.00 Jolanda Zwoferink, Henco vd Berg Oostvoorne Dorpskerk
09/09/23 19.30 Jos Moeke Terneuzen Grote kerk
09/09/23 14.00 Jos Moeke Bussum Koepelkerk
09/09/23 14:30 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
09/09/23 09.30 Orgel-bustocht aan de zuidkant van Rotterdam Rotterdam-zuid Diverse kerken
09/09/23 16.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
09/09/23 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
09/09/23 20:00 Sander van Marion en Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
09/09/23 16:00 Simon Stelling, Aubrey Snell en Theo de With Alphen aan den Rijn Adventskerk
09/09/23 15.30 Studenten Utrechts Conservatorium Utrecht Domkerk
09/09/23 15.00 Susanna Veerman Den Haag Jacobus de Meerdere kerk (Parkstraat)
09/09/23 14:00 Thed van den Aker & Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
09/09/23 16.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
09/09/23 16.00 Tymen Jan Bronda (orgel), zangstudenten Prins Claus Conservatorium Groningen Lutherse kerk
08/09/23 19.30 Cees van der Poel Hilversum Sint Vituskerk
08/09/23 20:00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint Joriskerk
07/09/23 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
07/09/23 20:00 Tielse organisten – Kees Alblas, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp, Wim Wijnen Tiel Grote of St. Maartenskerk
06/09/23 20:00 Hector Olivera Kampen Bovenkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
16/09/23 20.30 Geerten van de Wetering (orgel), Aus Greidanus (acteur), David Schoch (lichtkunst) Den Haag Kloosterkerk
16/09/23 16:00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
16/09/23 13.00 Orgeltocht langs de orgels van Nieuw-Buinen, Gasselternijveen, Gieten en Eext Meerdere plaatsen Meerdere kerken
16/09/23 20.00 Peter Wildeman Zevenhuizen (ZH) Ontmoetingskerk
16/09/23 15.00 Theo Jellema Britsum Johanneskerk
16/09/23 19.30 Wim Roelfsema Rheden Dorpskerk
15/09/23 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
15/09/23 20.15 Heinz Peter Kortmann Woerden Bonaventura kerk
15/09/23 20:00 Minne Veldman Stadskanaal De Lichtbron
14/09/23 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
13/09/23 20.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
13/09/23 20:00 Menno van Delft Oosthuizen Grote Kerk
12/09/23 20.00 Arjen Leistra 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
12/09/23 20.30 Berry van Berkum Nijmegen Stevenskerk
12/09/23 20.00 Laurens de Man Oegstgeest Groene kerk
11/09/23 20.15 Margreeth de Jong Brielle Sint-Catharijnekerk
11/09/23 20.15 Ton van Eck, m.m.v. The new Amsterdam Saxophone Quartet o.l.v. Henk van Twillert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/09/23 16:00 Choral Evensong door St. Joris Kamerkoor olv Wouter Verhage Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
10/09/23 16.00 Istvan Eperjesy Venray Sint Petrus' Bandenkerk
10/09/23 16.30 Klaas Stok Zutphen Walburgiskerk
10/09/23 17:00 Timothy Justin (Timo) Beek Harbke Evangelisch-Lutherische Schloßkirche St. Levin
09/09/23 20.00 Aarnoud de groen Maassluis Groote Kerk
09/09/23 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
09/09/23 16.00 Cor de Vries Lisse Sint-Agathakerk
09/09/23 14:00 diverse organisten Capelle aan den IJssel St. Paulus' Bekering
09/09/23 14:00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
09/09/23 16.00 Hans van Haeften Elburg Orgelmuseum
09/09/23 15:00 Het Oost West Orkest o.l.v. David de Goede, Maarten Wilmink (orgel) Hengelo St. Lambertusbasiliek
09/09/23 13.00 Het Orgel Trio (Berry van Berkum – orgel; Steven Kamperman – klarinet; Dion Nijland – contrabas) Utrecht Nicolaïkerk
09/09/23 16.00 Jan Meuleman (orgel), Kamerkoor ‘Libet Cantare’ olv. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
09/09/23 15:00 Jan Pieter Lanooy Eindhoven Catharinakerk
09/09/23 15.00 Jolanda Zwoferink, Henco vd Berg Oostvoorne Dorpskerk
09/09/23 19.30 Jos Moeke Terneuzen Grote kerk
09/09/23 14.00 Jos Moeke Bussum Koepelkerk
09/09/23 14:30 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
09/09/23 09.30 Orgel-bustocht aan de zuidkant van Rotterdam Rotterdam-zuid Diverse kerken
09/09/23 16.00 Petra Veenswijk Delft Maria van Jessekerk
09/09/23 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
09/09/23 20:00 Sander van Marion en Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
09/09/23 16:00 Simon Stelling, Aubrey Snell en Theo de With Alphen aan den Rijn Adventskerk
09/09/23 15.30 Studenten Utrechts Conservatorium Utrecht Domkerk
09/09/23 15.00 Susanna Veerman Den Haag Jacobus de Meerdere kerk (Parkstraat)
09/09/23 14:00 Thed van den Aker & Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
09/09/23 16.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
09/09/23 16.00 Tymen Jan Bronda (orgel), zangstudenten Prins Claus Conservatorium Groningen Lutherse kerk
08/09/23 19.30 Cees van der Poel Hilversum Sint Vituskerk
08/09/23 20:00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint Joriskerk
07/09/23 12:00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
07/09/23 20:00 Tielse organisten – Kees Alblas, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp, Wim Wijnen Tiel Grote of St. Maartenskerk
06/09/23 20:00 Hector Olivera Kampen Bovenkerk