Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
10/10/20 16.00 Marcel van de Ketterij (orgel) en Henk Jan Drost (trompet) Nijkerk De Fontein
09/10/20 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas) Elst Gelderland Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
08/10/20 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
04/10/20 11:00 Anne Veinberg Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, kleine zaal
04/10/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/10/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
03/10/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde kerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/10/20 13.30 en 16.00 Piertje Feenstra (trompet), Wietse Meinardi (orgel) Assen Maranathakerk
03/10/20 19.30 Piet Muilwijk Lunteren Bethelkerk
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
01/10/20 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
27/09/20 16:00 Lidia Ksiazkiewicz Boxtel Sint-Petrusbasiliek
27/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 15.00 en 19.30 Andre Nieuwkoop, Jaap Kramer en Hendrik van Veen Kampen Bovenkerk
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/09/20 15.00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
26/09/20 11.00 Léon Berben Beek, Zuid-Limburg Protestantse Kerk, Raadhuisstraat 28
26/09/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
26/09/20 19.30 Marcus Bergink Rheden Dorpskerk
26/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
24/09/20 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
23/09/20 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom
22/09/20 20.00 Gerben Mourik m.m.v. Vrouwenkoor La Confiance o.l.v. Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
22/09/20 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Basilika St. Cyriakus
21/09/20 20.15 Evan Bogerd Brielle Sint-Catharijnekerk
20/09/20 15.30 Rien Donkersloot Soest Oude Kerk
19/09/20 19.30 Arie Vonk (orgel), Emmy van Diesen (sopraan), Hendrik Vonk (tenor) Rheden Dorpskerk
19/09/20 20.00 Evert van de Veen Oldeboarn Doelhoftsjerke (Herv. kerk)
19/09/20 20.00 Herman Kamp Kampen Nieuwe Kerk
19/09/20 19.30 Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
19/09/20 16.00 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
17/09/20 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
17/09/20 20.00 Jan Moens Wemeldinge Maartenskerk
16/09/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
16/09/20 20.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
15/09/20 20.30 Joost Langeveld Nijmegen Sint Stevenskerk
14/09/20 20.15 Jan Pieter Lanooij Brielle Sint-Catharijnekerk
14/09/20 20.00 Jan Verschuren Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
13/09/20 15.30 Henk Verhoef Westwoud H. Martinuskerk
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
10/10/20 16.00 Marcel van de Ketterij (orgel) en Henk Jan Drost (trompet) Nijkerk De Fontein
09/10/20 20.00 Berry van Berkum (orgel), Steven Kamperman (klarinet), Dion Nijland (contrabas) Elst Gelderland Grote Kerk
09/10/20 16/10/20 Nowy Sącz: Second International Organ Duo Competition Nowy Sącz Lucjan Lipiński Hall & St. Casimir
08/10/20 20.00 Andre van Vliet Harderwijk Grote Kerk
04/10/20 15.00 André de Jager Rotterdam Fonteinkerk
04/10/20 11:00 Anne Veinberg Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, kleine zaal
04/10/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
03/10/20 19.30 Dirk Out Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/10/20 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde kerk
03/10/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde kerk
03/10/20 20.00 Jos Moeke Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/10/20 13.30 en 16.00 Piertje Feenstra (trompet), Wietse Meinardi (orgel) Assen Maranathakerk
03/10/20 19.30 Piet Muilwijk Lunteren Bethelkerk
01/10/20 20.00 Egon Smit (saxofoon) en Jonathan Kooman (orgel) Tiel Grote- of St. Maartenskerk
01/10/20 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
27/09/20 15.30 Frank van Wijk Purmerend Nicolaaskerk Purmerend
27/09/20 15.00 Henk Verhoef Edam Grote Kerk
27/09/20 16:00 Lidia Ksiazkiewicz Boxtel Sint-Petrusbasiliek
27/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 15.00 en 19.30 Andre Nieuwkoop, Jaap Kramer en Hendrik van Veen Kampen Bovenkerk
26/09/20 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
26/09/20 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
26/09/20 17.00 Jaap Zwart jr. 's-Hertogenbosch Grote Kerk
26/09/20 15.00 Kirstin Gramlich Deventer Lebuinuskerk
26/09/20 11.00 Léon Berben Beek, Zuid-Limburg Protestantse Kerk, Raadhuisstraat 28
26/09/20 16.00 Lidia Ksiazkiewicz Rotterdam St. Dominicuskerk (Het Steiger)
26/09/20 19.30 Marcus Bergink Rheden Dorpskerk
26/09/20 16.00 Marjan Fey, Jos van der Kooy IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
26/09/20 20.15 Ton van Eck m.m.v. Maarten Elzinga & Arthur Kerklaan trompet Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
24/09/20 20.00 Minne Veldman Harderwijk Grote Kerk
23/09/20 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom
22/09/20 20.00 Gerben Mourik m.m.v. Vrouwenkoor La Confiance o.l.v. Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
22/09/20 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Basilika St. Cyriakus
21/09/20 20.15 Evan Bogerd Brielle Sint-Catharijnekerk
20/09/20 15.30 Rien Donkersloot Soest Oude Kerk
19/09/20 19.30 Arie Vonk (orgel), Emmy van Diesen (sopraan), Hendrik Vonk (tenor) Rheden Dorpskerk
19/09/20 20.00 Evert van de Veen Oldeboarn Doelhoftsjerke (Herv. kerk)
19/09/20 20.00 Herman Kamp Kampen Nieuwe Kerk
19/09/20 19.30 Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
19/09/20 16.00 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
17/09/20 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
17/09/20 20.00 Jan Moens Wemeldinge Maartenskerk
16/09/20 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
16/09/20 20.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
15/09/20 20.30 Joost Langeveld Nijmegen Sint Stevenskerk
14/09/20 20.15 Jan Pieter Lanooij Brielle Sint-Catharijnekerk
14/09/20 20.00 Jan Verschuren Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
13/09/20 15.30 Henk Verhoef Westwoud H. Martinuskerk
13/09/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark