Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
15/08/19 20.00 Bas de Vroome en Vincent de Vries Delft Oude Kerk
15/08/19 20:00 Geerten van de Wetering Doesburg Grote of Martinikerk
15/08/19 19.30 Kees Villerius Ouddorp Hervormde Dorpskerk
15/08/19 20.00 Margreeth de Jong Barneveld Oude Kerk
15/08/19 20.15 Olga Zhukova Noordwijk Oude Jeroenskerk
15/08/19 20.15 Peter van Dijk Wijk bij Duurstede Grote Kerk
15/08/19 20.15 Peter van Dinther (trompet) & Piet van der Steen (orgel) Utrecht Jacobikerk
14/08/19 20.00  André Knevel Maassluis Immanuëlkerk
14/08/19 20.15 Adriaan Hoek Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
14/08/19 20.15 Andrew Dwar (Parijs) Amsterdam Nicolaasbasiliek
14/08/19 14.30 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 16.00 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 20.00 Hiroko Inoue (Rusland) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/08/19 15.15 Jaap Neuteboom Hattem Andreaskerk
14/08/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
14/08/19 14.00 Jaap Zwart Steenwijk Kleine Kerk
14/08/19 10.45 Marjo Withaar en Stephan van Dokkum Steenwijk Grote Kerk
14/08/19 12.00 Marnix van der Ploeg Woerden Petruskerk
14/08/19 16.00 Martin Mans Urk Bethelkerk
14/08/19 19.30 orgeldemonstratie Leens Petruskerk
14/08/19 20.00 Vincent de Vries Kampen Bovenkerk
13/08/19 20.15  Mari Fukumoto Haarlem Grote of St.-Bavokerk
13/08/19 20.00 Jaco van Leeuwen Den Ham Ov Hervormde Kerk
13/08/19 20.30 Jan Jansen Nijmegen Stevenskerk
13/08/19 20.00 Kees Nottrot 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
13/08/19 20.00 Kees van Eersel Amersfoort St.-Joriskerk
13/08/19 20.00 Luc Ponet m.m.v. Alexander Ponet (slagwerk) Maastricht H. Servaas Basiliek
13/08/19 20.00 Margreeth de Jong Middelburg Nieuwe Kerk
13/08/19 20.00 Martin Mans Bolsward Martinikerk
13/08/19 12.45 Tommy van Doorn Rotterdam Laurenskerk
13/08/19 20.15 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Vredeskerk
12/08/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
12/08/19 20.15 Geerten Liefting Brielle Sint-Catharijnekerk
12/08/19 19.00 Rien Donkersloot (beiaard) Brielle Catharijnetoren
12/08/19 20.00 Vincent de Vries Raalte Basiliek Heilige Kruisverheffing
11/08/19 12.00 Aart Bergwerff Breda Grote Kerk
11/08/19 15.00 Choral Art en Nick Abbott (Portland, USA) (orgel) Edam Grote Kerk
11/08/19 15.00 Edward De Geest (B) Delft Maria van Jessekerk
11/08/19 16.00 Evan Bogert Amsterdam De Duif
11/08/19 15.00 Gijsbert Kok Haarlem Grote of St.-Bavokerk
11/08/19 15.30 Petra Veenswijk Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
11/08/19 20.00 Tjeu Zeijen m.m.v. Heidi Pittie (sopraan) Elsloo H. Augustinus
11/08/19 15.00 Willeke Smits Leiden Pieterskerk
10/08/19 10.30 4e Orgeltocht Noord-Holland Bennebroek (Start) Hervormde kerk
10/08/19 14.00 Alexander de Bie Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/08/19 20.00 Andreas Fischer Leens Petruskerk
10/08/19 20.00 Bart Jacobs (BE) Zaltbommel St.-Maartenskerk
10/08/19 12.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
10/08/19 11.00 ds. J. de Visser Ouddorp Hervormde Dorpskerk
10/08/19 20.15 Eric van der Kolk Eckelrade H. Bartholomeus

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
15/08/19 20.00 Bas de Vroome en Vincent de Vries Delft Oude Kerk
15/08/19 20:00 Geerten van de Wetering Doesburg Grote of Martinikerk
15/08/19 19.30 Kees Villerius Ouddorp Hervormde Dorpskerk
15/08/19 20.00 Margreeth de Jong Barneveld Oude Kerk
15/08/19 20.15 Olga Zhukova Noordwijk Oude Jeroenskerk
15/08/19 20.15 Peter van Dijk Wijk bij Duurstede Grote Kerk
15/08/19 20.15 Peter van Dinther (trompet) & Piet van der Steen (orgel) Utrecht Jacobikerk
14/08/19 20.00  André Knevel Maassluis Immanuëlkerk
14/08/19 20.15 Adriaan Hoek Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
14/08/19 20.15 Andrew Dwar (Parijs) Amsterdam Nicolaasbasiliek
14/08/19 14.30 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 16.00 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 20.00 Hiroko Inoue (Rusland) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/08/19 15.15 Jaap Neuteboom Hattem Andreaskerk
14/08/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
14/08/19 14.00 Jaap Zwart Steenwijk Kleine Kerk
14/08/19 10.45 Marjo Withaar en Stephan van Dokkum Steenwijk Grote Kerk
14/08/19 12.00 Marnix van der Ploeg Woerden Petruskerk
14/08/19 16.00 Martin Mans Urk Bethelkerk
14/08/19 19.30 orgeldemonstratie Leens Petruskerk
14/08/19 20.00 Vincent de Vries Kampen Bovenkerk
13/08/19 20.15  Mari Fukumoto Haarlem Grote of St.-Bavokerk
13/08/19 20.00 Jaco van Leeuwen Den Ham Ov Hervormde Kerk
13/08/19 20.30 Jan Jansen Nijmegen Stevenskerk
13/08/19 20.00 Kees Nottrot 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
13/08/19 20.00 Kees van Eersel Amersfoort St.-Joriskerk
13/08/19 20.00 Luc Ponet m.m.v. Alexander Ponet (slagwerk) Maastricht H. Servaas Basiliek
13/08/19 20.00 Margreeth de Jong Middelburg Nieuwe Kerk
13/08/19 20.00 Martin Mans Bolsward Martinikerk
13/08/19 12.45 Tommy van Doorn Rotterdam Laurenskerk
13/08/19 20.15 Vincent de Vries Katwijk aan Zee Vredeskerk
12/08/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
12/08/19 20.15 Geerten Liefting Brielle Sint-Catharijnekerk
12/08/19 19.00 Rien Donkersloot (beiaard) Brielle Catharijnetoren
12/08/19 20.00 Vincent de Vries Raalte Basiliek Heilige Kruisverheffing
11/08/19 12.00 Aart Bergwerff Breda Grote Kerk
11/08/19 15.00 Choral Art en Nick Abbott (Portland, USA) (orgel) Edam Grote Kerk
11/08/19 15.00 Edward De Geest (B) Delft Maria van Jessekerk
11/08/19 16.00 Evan Bogert Amsterdam De Duif
11/08/19 15.00 Gijsbert Kok Haarlem Grote of St.-Bavokerk
11/08/19 15.30 Petra Veenswijk Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
11/08/19 20.00 Tjeu Zeijen m.m.v. Heidi Pittie (sopraan) Elsloo H. Augustinus
11/08/19 15.00 Willeke Smits Leiden Pieterskerk
10/08/19 10.30 4e Orgeltocht Noord-Holland Bennebroek (Start) Hervormde kerk
10/08/19 14.00 Alexander de Bie Boxtel Sint-Petrusbasiliek
10/08/19 20.00 Andreas Fischer Leens Petruskerk
10/08/19 20.00 Bart Jacobs (BE) Zaltbommel St.-Maartenskerk
10/08/19 12.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
10/08/19 11.00 ds. J. de Visser Ouddorp Hervormde Dorpskerk
10/08/19 20.15 Eric van der Kolk Eckelrade H. Bartholomeus