Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
20/07/19 11.00 ds. M.J. Middelkoop Ouddorp Hervormde Dorpskerk
20/07/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
20/07/19 09.30 Geert Bierling Roggel H. Petrus
20/07/19 20.00 Gerben Mourik Maassluis Groote Kerk
20/07/19 16.00 Gerwin Hoekstra Leeu warden Grote of Jacobijnerkerk
20/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Steenwijk Grote Kerk
20/07/19 14.30 Henk de Vries Groningen Martinikerk
20/07/19 20.00 Hugo Bakker Zaltbommel St.-Maartenskerk
20/07/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
20/07/19 15:00 Jan Hage Hengelo (O) Lambertusbasiliek
20/07/19 16.00 Jean-Pierre Steijvers- Rotterdam Laurenskerk
20/07/19 20.00 Jellegeert Postma Leens Petruskerk
20/07/19 15.30 Leo van Doeselaar Utrecht Domkerk
20/07/19 16.00 Liena Stradina (orgel en pianoforte) Brielle Sint-Catharijnekerk
20/07/19 15.30 Maarten Boonstra Dordrecht Grote Kerk
20/07/19 14.30 Mark Christiaanse Oosterhout St.-Jansbasiliek
20/07/19 20.00 Matthias Havinga Putten Hersteld Hervormde Kerk
20/07/19 20.00 Minne Veldman Heemse Kandelaarkerk
20/07/19 16.00 Niels Jan van der Hoek Medemblik  Bonifaciuskerk
20/07/19 10.00 Orgelfietstocht op de Veluwe. Elburg Orgelmuseum
20/07/19 13.30 Pieter Pilon Groningen Pelstergasthuiskerk
20/07/19 12.30 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
20/07/19 20.00 SOL Orgelbustocht 1 Vertrek Roggel diverse kerken
20/07/19 20.00 Stef Tuinstra (orgel) en Ronald Moelker (blokfluit) Enkhuizen Zuiderkerk
20/07/19 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
20/07/19 20.00 Wietse Meinardi Farmsum Farmsumer Kerk
20/07/19 15.00 Wim Dijkstra Monnickendam Lutherse Kerk
19/07/19 20.00 André van Vliet Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
19/07/19 12.00 Arjan Breukhoven Freiberg Jakobikirche
19/07/19 15.00 Arjan Breukhoven Freiberg Petrikirche
19/07/19 17.00 Arjan Breukhoven Freiberg Dom
19/07/19 15.00 Dennis Vallenduuk Zelhem Lambertikerk
19/07/19 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
19/07/19 12.45 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
19/07/19 12.00 Jochem Schuurman Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
19/07/19 12.45 Lukas Jan Schoonbeek en Martien de Vos Groningen Martinikerk
19/07/19 20.00 Mark Heerink Beverwijk Grote Kerk
19/07/19 20.00 Minne Veldman Alkmaar Orgelzaal Booy
19/07/19 13.15 Niels-Jan van der Hoek Haarlem Grote of St.-Bavokerk
19/07/19 12.30 Poppeia Berden m.m.v Eva Diederix (sopraan) Maastricht H. Martinus
19/07/19 12.30 Tommy van Doorn Wijlre H. Gertrudis
19/07/19 20.00 Wouter Koelewijn Roden Catharinakerk
18/07/19 16.00 Arjan Breukhoven Chemnitz Marktkirche St.-Jakob
18/07/19 20.00 Bas de Vroome en solisten (viola da Gamba, viool, sopraan) Delft Oude Kerk
18/07/19 20.15 Geerten Liefting Noordwijk Oude Jeroenskerk
18/07/19 19.30 Johan van Broekhoven Ouddorp Hervormde Dorpskerk
18/07/19 16.00 Kirstin Gramlich Haarlem Grote of St.-Bavokerk
18/07/19 20.00 Minne Veldman Apeldoorn Grote Kerk
18/07/19 20.00 Thierry Escaich & Gerben Mourik Klundert 'de Stad Klundert'
18/07/19 20:00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
20/07/19 11.00 ds. M.J. Middelkoop Ouddorp Hervormde Dorpskerk
20/07/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
20/07/19 09.30 Geert Bierling Roggel H. Petrus
20/07/19 20.00 Gerben Mourik Maassluis Groote Kerk
20/07/19 16.00 Gerwin Hoekstra Leeu warden Grote of Jacobijnerkerk
20/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Steenwijk Grote Kerk
20/07/19 14.30 Henk de Vries Groningen Martinikerk
20/07/19 20.00 Hugo Bakker Zaltbommel St.-Maartenskerk
20/07/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
20/07/19 15:00 Jan Hage Hengelo (O) Lambertusbasiliek
20/07/19 16.00 Jean-Pierre Steijvers- Rotterdam Laurenskerk
20/07/19 20.00 Jellegeert Postma Leens Petruskerk
20/07/19 15.30 Leo van Doeselaar Utrecht Domkerk
20/07/19 16.00 Liena Stradina (orgel en pianoforte) Brielle Sint-Catharijnekerk
20/07/19 15.30 Maarten Boonstra Dordrecht Grote Kerk
20/07/19 14.30 Mark Christiaanse Oosterhout St.-Jansbasiliek
20/07/19 20.00 Matthias Havinga Putten Hersteld Hervormde Kerk
20/07/19 20.00 Minne Veldman Heemse Kandelaarkerk
20/07/19 16.00 Niels Jan van der Hoek Medemblik  Bonifaciuskerk
20/07/19 10.00 Orgelfietstocht op de Veluwe. Elburg Orgelmuseum
20/07/19 13.30 Pieter Pilon Groningen Pelstergasthuiskerk
20/07/19 12.30 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
20/07/19 20.00 SOL Orgelbustocht 1 Vertrek Roggel diverse kerken
20/07/19 20.00 Stef Tuinstra (orgel) en Ronald Moelker (blokfluit) Enkhuizen Zuiderkerk
20/07/19 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
20/07/19 20.00 Wietse Meinardi Farmsum Farmsumer Kerk
20/07/19 15.00 Wim Dijkstra Monnickendam Lutherse Kerk
19/07/19 20.00 André van Vliet Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
19/07/19 12.00 Arjan Breukhoven Freiberg Jakobikirche
19/07/19 15.00 Arjan Breukhoven Freiberg Petrikirche
19/07/19 17.00 Arjan Breukhoven Freiberg Dom
19/07/19 15.00 Dennis Vallenduuk Zelhem Lambertikerk
19/07/19 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
19/07/19 12.45 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
19/07/19 12.00 Jochem Schuurman Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
19/07/19 12.45 Lukas Jan Schoonbeek en Martien de Vos Groningen Martinikerk
19/07/19 20.00 Mark Heerink Beverwijk Grote Kerk
19/07/19 20.00 Minne Veldman Alkmaar Orgelzaal Booy
19/07/19 13.15 Niels-Jan van der Hoek Haarlem Grote of St.-Bavokerk
19/07/19 12.30 Poppeia Berden m.m.v Eva Diederix (sopraan) Maastricht H. Martinus
19/07/19 12.30 Tommy van Doorn Wijlre H. Gertrudis
19/07/19 20.00 Wouter Koelewijn Roden Catharinakerk
18/07/19 16.00 Arjan Breukhoven Chemnitz Marktkirche St.-Jakob
18/07/19 20.00 Bas de Vroome en solisten (viola da Gamba, viool, sopraan) Delft Oude Kerk
18/07/19 20.15 Geerten Liefting Noordwijk Oude Jeroenskerk
18/07/19 19.30 Johan van Broekhoven Ouddorp Hervormde Dorpskerk
18/07/19 16.00 Kirstin Gramlich Haarlem Grote of St.-Bavokerk
18/07/19 20.00 Minne Veldman Apeldoorn Grote Kerk
18/07/19 20.00 Thierry Escaich & Gerben Mourik Klundert 'de Stad Klundert'
18/07/19 20:00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk