Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
03/10/21 16.00 uur Bart Wuilmus Breugel St.-Genovevakerk
03/10/21 20.00 Daniel Nunes, Beate Loonstra, Tom Sanderman en Georgi Sztojanov Amsterdam Mozes-en-Aäronkerk
03/10/21 12.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/10/21 16.00 Instrumentaal ensemble o.l.v. Gonny van der Maten , Falco van Loon (tenor) Soest Oude Kerk
03/10/21 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
03/10/21 16.00 Willeke Smits Heeswijk Dinther Berne Abdij
02/10/21 19.30 Benefietconcert HHJO Apeldoorn Grote Kerk
02/10/21 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
02/10/21 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
02/10/21 20.00 uur Gerrit Christiaan de Gier, Trio Levani, het Jongerenkoor Heman o.l.v. Martien van der Zwan. IJsselstein ( U) Oude St.Nicolaaskerk
02/10/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
02/10/21 20.00 Jan Hage Bergen op Zoom Sint Gertrudiskerk
02/10/21 17.00 Ton van Eck m.m.v. een van de koren van het muziekinstituut St.-Bavo Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
30/09/21 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
29/09/21 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom
27/09/21 20.15 Jan Hage Brielle Sint-Catharijnekerk
26/09/21 11.00 Jacob Lekkerkerker (Fokker-orgel), Oene van Geel (altviool) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
26/09/21 16.00 Peter van de Velde Boxtel Sint Petrusbasiliek
25/09/21 17.00 Arno van Wijk 's-Hertogenbosch Grote Kerk
25/09/21 16.00 Dorien Schouten Leiden Marekerk
25/09/21 16.00 Evan Bogerd, Jos van der Kooy, orgelklas Koninklijk Conservatorium Amsterdam Westerkerk
25/09/21 20.00 Hayo Boerema Kampen Nieuwe Kerk
25/09/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
25/09/21 17.00 Jan Pieter Lanooy Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
25/09/21 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
25/09/21 20.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
24/09/21 20.00 Eric Koevoets (orgel), Jenny Haisma (sopraan) Rotterdam Lambertuskerk
23/09/21 20.00 Minne Veldman Ermelo Grote Kerk
21/09/21 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Dom
20/09/21 20.15 Geerten Liefting Brielle Sint-Catharijnekerk
19/09/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
19/09/21 15.30 Rien Donkersloot Soest Oude Kerk
19/09/21 16.00 Susanne Veerman en Wim Does Amsterdam De Duif
18/09/21 20.00 Aarnoud de Groen Kampen Buitenkerk
18/09/21 20.00 Evert van de Veen Aldeboarn (Fr.) Doelhoftsjerke (Herv. kerk)
18/09/21 16.00 Gerben Budding (kabinetorgel) en ensemble Piacevole Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
18/09/21 17.00 Janno den Engelsman Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
18/09/21 15.00 Theo Jellema Idaard (Fr) Gertrudiskerk
18/09/21 19.30 Wilbert Berendsen Rheden Dorpskerk
16/09/21 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
16/09/21 20.00 Willem van Twillert Zaandam Oostzijderkerk
15/09/21 20.00 Ben van Oosten Groningen Martinikerk
15/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
15/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
13/09/21 20.15 Cor Ardesch Brielle Sint-Catharijnekerk
13/09/21 20.00 Leo van Doeselaar Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
12/09/21 16.00 Marjan Feij, Jos van der Kooy, orgel IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
11/09/21 15.30 Andries Bogerd , Lukas Jan Schoonbeek en Carlos Fernández Bollo, studenten Prins Clausconservatorium Groningen Utrecht Domkerk
11/09/21 17.00 Arjen Leistra 's-Hertogenbosch Grote Kerk
11/09/21 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
← Previous | Page 61 of 113 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
03/10/21 16.00 uur Bart Wuilmus Breugel St.-Genovevakerk
03/10/21 20.00 Daniel Nunes, Beate Loonstra, Tom Sanderman en Georgi Sztojanov Amsterdam Mozes-en-Aäronkerk
03/10/21 12.00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
03/10/21 16.00 Instrumentaal ensemble o.l.v. Gonny van der Maten , Falco van Loon (tenor) Soest Oude Kerk
03/10/21 15.30 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
03/10/21 16.00 Willeke Smits Heeswijk Dinther Berne Abdij
02/10/21 19.30 Benefietconcert HHJO Apeldoorn Grote Kerk
02/10/21 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
02/10/21 20.00 Evert van de Veen Kampen Bovenkerk
02/10/21 20.00 uur Gerrit Christiaan de Gier, Trio Levani, het Jongerenkoor Heman o.l.v. Martien van der Zwan. IJsselstein ( U) Oude St.Nicolaaskerk
02/10/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
02/10/21 20.00 Jan Hage Bergen op Zoom Sint Gertrudiskerk
02/10/21 17.00 Ton van Eck m.m.v. een van de koren van het muziekinstituut St.-Bavo Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
30/09/21 20.00 Evert van de Veen Harderwijk Grote Kerk
29/09/21 20.00 Henco de Berg Schwerin Dom
27/09/21 20.15 Jan Hage Brielle Sint-Catharijnekerk
26/09/21 11.00 Jacob Lekkerkerker (Fokker-orgel), Oene van Geel (altviool) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
26/09/21 16.00 Peter van de Velde Boxtel Sint Petrusbasiliek
25/09/21 17.00 Arno van Wijk 's-Hertogenbosch Grote Kerk
25/09/21 16.00 Dorien Schouten Leiden Marekerk
25/09/21 16.00 Evan Bogerd, Jos van der Kooy, orgelklas Koninklijk Conservatorium Amsterdam Westerkerk
25/09/21 20.00 Hayo Boerema Kampen Nieuwe Kerk
25/09/21 20.00 Jaap Kroonenburg Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
25/09/21 17.00 Jan Pieter Lanooy Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
25/09/21 19.30 Jan van Westenbrugge en Jos Moeke Zierikzee Nieuwe kerk
25/09/21 20.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
24/09/21 20.00 Eric Koevoets (orgel), Jenny Haisma (sopraan) Rotterdam Lambertuskerk
23/09/21 20.00 Minne Veldman Ermelo Grote Kerk
21/09/21 20.00 Jolanda Zwoferink Duderstadt Dom
20/09/21 20.15 Geerten Liefting Brielle Sint-Catharijnekerk
19/09/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
19/09/21 15.30 Rien Donkersloot Soest Oude Kerk
19/09/21 16.00 Susanne Veerman en Wim Does Amsterdam De Duif
18/09/21 20.00 Aarnoud de Groen Kampen Buitenkerk
18/09/21 20.00 Evert van de Veen Aldeboarn (Fr.) Doelhoftsjerke (Herv. kerk)
18/09/21 16.00 Gerben Budding (kabinetorgel) en ensemble Piacevole Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
18/09/21 17.00 Janno den Engelsman Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
18/09/21 15.00 Theo Jellema Idaard (Fr) Gertrudiskerk
18/09/21 19.30 Wilbert Berendsen Rheden Dorpskerk
16/09/21 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
16/09/21 20.00 Willem van Twillert Zaandam Oostzijderkerk
15/09/21 20.00 Ben van Oosten Groningen Martinikerk
15/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
15/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
13/09/21 20.15 Cor Ardesch Brielle Sint-Catharijnekerk
13/09/21 20.00 Leo van Doeselaar Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
12/09/21 16.00 Marjan Feij, Jos van der Kooy, orgel IJsselstein St. Nicolaasbasiliek
11/09/21 15.30 Andries Bogerd , Lukas Jan Schoonbeek en Carlos Fernández Bollo, studenten Prins Clausconservatorium Groningen Utrecht Domkerk
11/09/21 17.00 Arjen Leistra 's-Hertogenbosch Grote Kerk
11/09/21 14.00 Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
← Previous | Page 61 of 113 | → Next