Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
26/05/19 16.00 Tjalling Roosjen, m.m.v. barokensemble Joffer Bartolotti Soest De Open Hof
26/05/19 15.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
26/05/19 17.00 Voces Pauli o.l.v. Joep van Buchem Amersfoort Bergkerk
25/05/19 19.30 Aarnoud de Groen Wateringen Herv. Kerk
25/05/19 16.00 Arjan de Vos Nijmegen Stevenskerk
25/05/19 20.15 Arjen Leistra Rhenen Cunerakerk
25/05/19 15.30 Bert den Hertog Scheveningen Oude Kerk
25/05/19 19.30 Evert van de Veen Arnemuiden Gereformeerde Kerk
25/05/19 13.00 Geert Bierling Rotterdam de Doelen
25/05/19 20.15 Gerben Mourik Lisse Sint-Agathakerk
25/05/19 15.30 Johan den Hoedt en Andre de Jager Dordrecht Trinitatiskapel
25/05/19 20.00 Jos van der Kooy Ouddorp Hervormde Dorpskerk
25/05/19 16.00 Leo van Doeselaar Leiden Marekerk
25/05/19 20.00 Leonore Lub Leens Petruskerk
25/05/19 19.30 Martin Mans Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
25/05/19 19.00 Minne Veldman Groningen Martinikerk
25/05/19 15.00 Sietze de Vries Oud-Beijerland Dorpskerk
25/05/19 15.00 Ton van Eck Bavo cantorij o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen Haarlem R.-K. Bavo
24/05/19 20.00 Erwin Wiersinga Usquert Dorpskerk
24/05/19 12.00 Jonathan Moyer Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
24/05/19 20.15 Kamerkoor VeNUS o.l.v.Krista Audere, Laurens de Man (orgel) en Eline Welle / Åsa Olsson (mezzosopraan) Amsterdam Hofkerk
24/05/19 20.00 Sietze de Vries Kampen Bovenkerk
22/05/19 13.00 Jan Pieter Lanooy Leiden Academiegebouw
21/05/19 20.00 Eric Koevoets m.m.v Jenny Haisma Rotterdam Lambertuskerk
21/05/19 12.00 Jo Louppen Vaals De Kopermolen
21/05/19 20.00 Véronique van den Engh 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
19/05/19 15.30 Aad de Roon, Hubert Kros, Sander Luitwieler e.a. instrumentalisten Capelle aan den IJssel Schenkelkerk
19/05/19 17.00 Cantatekoor Eelde o.l.v. Vincent van Laar Groningen Lutherse Kerk
19/05/19 15.30 David Jansen Soest Oude Kerk
19/05/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Rijswijk Bonifatiuskerk
19/05/19 14.30 Jan van der Leek Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
19/05/19 15.30 Jelte Hulzebos Zandeweer Protestantse Kerk
19/05/19 20.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
19/05/19 11.00 Matthias Havinga Amsterdam Oude Kerk
19/05/19 15.00 Ruud Huijbregts m.m.v. Luisa Kop Oosterhout St.-Jansbasiliek
19/05/19 15.00 Toon Haagen m.m.v. Corien Kok (cello) Panningen Missiehuis
19/05/19 16.00 Wout van Andel Amsterdam De Duif
18/05/19 16.00 Arjan Veen Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
18/05/19 20.00 Dick Sanderman Leens Petruskerk
18/05/19 16.00 Gerrit Christiaan de Gier met klein orkest Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan Nijkerk De Fontein
18/05/19 15.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Bram Boesschen Hospers (klarinet) Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
18/05/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
18/05/19 20.00 JanKees Braaksma, Agnes van Laar, Anna Buijze Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
18/05/19 20.00 Jochem Schuurman Farmsum Farmsumer Kerk
18/05/19 19.30 Jolanda Zwoferink (lezing) , Wouter van der Wilt (orgel) Rotterdam Hoflaankerk
18/05/19 15.30 Stef Tuinstra Groningen Nieuwe Kerk
18/05/19 12.00 William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man Amsterdam Orgelpark
18/05/19 16.00 William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man Amsterdam Orgelpark
18/05/19 20.15 William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man Amsterdam Orgelpark
18/05/19 15.00 Wouter van Belle (Utrecht) Haarlem R.-K. Bavo

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
26/05/19 16.00 Tjalling Roosjen, m.m.v. barokensemble Joffer Bartolotti Soest De Open Hof
26/05/19 15.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
26/05/19 17.00 Voces Pauli o.l.v. Joep van Buchem Amersfoort Bergkerk
25/05/19 19.30 Aarnoud de Groen Wateringen Herv. Kerk
25/05/19 16.00 Arjan de Vos Nijmegen Stevenskerk
25/05/19 20.15 Arjen Leistra Rhenen Cunerakerk
25/05/19 15.30 Bert den Hertog Scheveningen Oude Kerk
25/05/19 19.30 Evert van de Veen Arnemuiden Gereformeerde Kerk
25/05/19 13.00 Geert Bierling Rotterdam de Doelen
25/05/19 20.15 Gerben Mourik Lisse Sint-Agathakerk
25/05/19 15.30 Johan den Hoedt en Andre de Jager Dordrecht Trinitatiskapel
25/05/19 20.00 Jos van der Kooy Ouddorp Hervormde Dorpskerk
25/05/19 16.00 Leo van Doeselaar Leiden Marekerk
25/05/19 20.00 Leonore Lub Leens Petruskerk
25/05/19 19.30 Martin Mans Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
25/05/19 19.00 Minne Veldman Groningen Martinikerk
25/05/19 15.00 Sietze de Vries Oud-Beijerland Dorpskerk
25/05/19 15.00 Ton van Eck Bavo cantorij o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen Haarlem R.-K. Bavo
24/05/19 20.00 Erwin Wiersinga Usquert Dorpskerk
24/05/19 12.00 Jonathan Moyer Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
24/05/19 20.15 Kamerkoor VeNUS o.l.v.Krista Audere, Laurens de Man (orgel) en Eline Welle / Åsa Olsson (mezzosopraan) Amsterdam Hofkerk
24/05/19 20.00 Sietze de Vries Kampen Bovenkerk
22/05/19 13.00 Jan Pieter Lanooy Leiden Academiegebouw
21/05/19 20.00 Eric Koevoets m.m.v Jenny Haisma Rotterdam Lambertuskerk
21/05/19 12.00 Jo Louppen Vaals De Kopermolen
21/05/19 20.00 Véronique van den Engh 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
19/05/19 15.30 Aad de Roon, Hubert Kros, Sander Luitwieler e.a. instrumentalisten Capelle aan den IJssel Schenkelkerk
19/05/19 17.00 Cantatekoor Eelde o.l.v. Vincent van Laar Groningen Lutherse Kerk
19/05/19 15.30 David Jansen Soest Oude Kerk
19/05/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Rijswijk Bonifatiuskerk
19/05/19 14.30 Jan van der Leek Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
19/05/19 15.30 Jelte Hulzebos Zandeweer Protestantse Kerk
19/05/19 20.00 Martien de Vos Rotterdam Paradijskerk
19/05/19 11.00 Matthias Havinga Amsterdam Oude Kerk
19/05/19 15.00 Ruud Huijbregts m.m.v. Luisa Kop Oosterhout St.-Jansbasiliek
19/05/19 15.00 Toon Haagen m.m.v. Corien Kok (cello) Panningen Missiehuis
19/05/19 16.00 Wout van Andel Amsterdam De Duif
18/05/19 16.00 Arjan Veen Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
18/05/19 20.00 Dick Sanderman Leens Petruskerk
18/05/19 16.00 Gerrit Christiaan de Gier met klein orkest Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan Nijkerk De Fontein
18/05/19 15.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Bram Boesschen Hospers (klarinet) Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
18/05/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
18/05/19 20.00 JanKees Braaksma, Agnes van Laar, Anna Buijze Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
18/05/19 20.00 Jochem Schuurman Farmsum Farmsumer Kerk
18/05/19 19.30 Jolanda Zwoferink (lezing) , Wouter van der Wilt (orgel) Rotterdam Hoflaankerk
18/05/19 15.30 Stef Tuinstra Groningen Nieuwe Kerk
18/05/19 12.00 William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man Amsterdam Orgelpark
18/05/19 16.00 William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man Amsterdam Orgelpark
18/05/19 20.15 William Whitehead, Tom Bell, John Scott Whiteley en Laurens de Man Amsterdam Orgelpark
18/05/19 15.00 Wouter van Belle (Utrecht) Haarlem R.-K. Bavo