Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
13/11/21 16.00 Theo Jellema (Onderhorst kabinetorgel), Jaap de Kok (bariton) Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
12/11/21 20:00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
12/11/21 20.00 Vincent de Vries Kampen Bovenkerk
11/11/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Anja van der Maten (hobo) Wageningen Grote Kerk
09/11/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
09/11/21 20.00 Toon Hagen en Martin van Heerde Zwolle Academiehuis Grote kerk
07/11/21 16.00 Capella Dorestad & Dorestad Consort o.l.v. Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
07/11/21 16.00 Henny Heikens (orgel), Jelte Althuis (basklarinet) Heeswijk Dinther Abdij van Berne
07/11/21 15.00 uur Theo Jellema Terkaple (fr) protestantse kerk
06/11/21 Elmar Lehnen Kleve, Goch, Kevelaer Diverse locaties
06/11/21 19.30 Evert van de Veen Monster Grote kerk
06/11/21 15.30 Francesca Ajossa Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
06/11/21 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
06/11/21 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
06/11/21 15.00 Theo Jellema Weidum Johanneskerk
05/11/21 20:00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
04/11/21 20.00 Bert Wisgerhof Tiel St. Maartenskerk
31/10/21 16.00 Octagon+ o.l.v. Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
30/10/21 11:00 Evan Bogerd Orgeltocht Amsterdam Westerkerk, Waalse Kerk, Mozes en Aäronkerk
30/10/21 16.00 Sander Louwerse Waalwijk Sint Jan
28/10/21 20:00 Minne Veldman Epe Grote Kerk
24/10/21 16.00 Dirk Luijmes (orgel en harmonium) en Francine van der Heijden (sopraan) Macharen Parochiekerk
24/10/21 15.30 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
23/10/21 16.00 Ben van Oosten Den Haag Waalse Kerk
23/10/21 17.00 Evert van de Veen Bolsward Martinikerk
23/10/21 11:00-12:00 Laurens de Man Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
23/10/21 16.00 Sander van den Houten (orgel) en Chr. Vocaal Ensemble ‘Magnificat’ o.l.v. Mirjam van den Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
23/10/21 15.00 Theo Jellema Cornjum/Koarnjum (Fr) Nicolaaskerk
22/10/21 20.00 Evert van de Veen (orgel) en Aniek van Dam-van Oosterom (panfluit) Terschuur Sionskerk
22/10/21 12.00 Joost van Beek Vleuten Torenpleinkerk
21/10/21 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
20/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
17/10/21 16.00 Erik Visser (orgel), Janine van Elst (Sopraan) Amsterdam De Duif
17/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Stile Antico Groningen Martinikerk
17/10/21 12.15 Schnitgerfestival – Lunchconcert jong talent Groningen Pelstergasthuiskerk
17/10/21 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
16/10/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
16/10/21 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Duo Belder Kimura (orgel/klavecimbel & barokviool) Groningen Pelstergasthuiskerk
16/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Bernard Winsemius Groningen Der Aa-Kerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Vincent Hensen (orgel), Kalina Vladovska (percussie) en dansers van Lucia Marthas Groningen Lutherse Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Aart Bergwerff & Santiago Cimadevilla Groningen Nieuwe Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Luthers Bach Ensemble, Copper & Zink, Kristen Witmer (sopraan) en Jasper Dijkstra (tenor) Groningen Der Aa-kerk
14/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Boudewijn Zwart (carillon) Wageningen Grote Kerk
14/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Matthias Havinga (orgel), Gesualdo Consort Amsterdam Groningen Martinikerk
14/10/21 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
12/10/21 20.15 Jamie de Goei (orgel), Daniëlle Sluijmers (sopraan) Waalwijk Kerk a/d Haven
12/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
10/10/21 15.00 Hayo Boerema Benefietconcert Rotterdam Laurenskerk Rotterdam
10/10/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
13/11/21 16.00 Theo Jellema (Onderhorst kabinetorgel), Jaap de Kok (bariton) Bennekom Oude of Sint Alexanderkerk
12/11/21 20:00 Minne Veldman Hardenberg Het Morgenlicht
12/11/21 20.00 Vincent de Vries Kampen Bovenkerk
11/11/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Anja van der Maten (hobo) Wageningen Grote Kerk
09/11/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
09/11/21 20.00 Toon Hagen en Martin van Heerde Zwolle Academiehuis Grote kerk
07/11/21 16.00 Capella Dorestad & Dorestad Consort o.l.v. Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
07/11/21 16.00 Henny Heikens (orgel), Jelte Althuis (basklarinet) Heeswijk Dinther Abdij van Berne
07/11/21 15.00 uur Theo Jellema Terkaple (fr) protestantse kerk
06/11/21 Elmar Lehnen Kleve, Goch, Kevelaer Diverse locaties
06/11/21 19.30 Evert van de Veen Monster Grote kerk
06/11/21 15.30 Francesca Ajossa Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
06/11/21 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
06/11/21 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
06/11/21 15.00 Theo Jellema Weidum Johanneskerk
05/11/21 20:00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
04/11/21 20.00 Bert Wisgerhof Tiel St. Maartenskerk
31/10/21 16.00 Octagon+ o.l.v. Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
30/10/21 11:00 Evan Bogerd Orgeltocht Amsterdam Westerkerk, Waalse Kerk, Mozes en Aäronkerk
30/10/21 16.00 Sander Louwerse Waalwijk Sint Jan
28/10/21 20:00 Minne Veldman Epe Grote Kerk
24/10/21 16.00 Dirk Luijmes (orgel en harmonium) en Francine van der Heijden (sopraan) Macharen Parochiekerk
24/10/21 15.30 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
23/10/21 16.00 Ben van Oosten Den Haag Waalse Kerk
23/10/21 17.00 Evert van de Veen Bolsward Martinikerk
23/10/21 11:00-12:00 Laurens de Man Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
23/10/21 16.00 Sander van den Houten (orgel) en Chr. Vocaal Ensemble ‘Magnificat’ o.l.v. Mirjam van den Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
23/10/21 15.00 Theo Jellema Cornjum/Koarnjum (Fr) Nicolaaskerk
22/10/21 20.00 Evert van de Veen (orgel) en Aniek van Dam-van Oosterom (panfluit) Terschuur Sionskerk
22/10/21 12.00 Joost van Beek Vleuten Torenpleinkerk
21/10/21 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
20/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
17/10/21 16.00 Erik Visser (orgel), Janine van Elst (Sopraan) Amsterdam De Duif
17/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Stile Antico Groningen Martinikerk
17/10/21 12.15 Schnitgerfestival – Lunchconcert jong talent Groningen Pelstergasthuiskerk
17/10/21 14.00 Willeke Smits Rotterdam Paradijskerk
16/10/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
16/10/21 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Duo Belder Kimura (orgel/klavecimbel & barokviool) Groningen Pelstergasthuiskerk
16/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Jürgen Essl & Bernard Winsemius Groningen Der Aa-Kerk
16/10/21 15.00 Schnitgerfestival – Vincent Hensen (orgel), Kalina Vladovska (percussie) en dansers van Lucia Marthas Groningen Lutherse Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Aart Bergwerff & Santiago Cimadevilla Groningen Nieuwe Kerk
15/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Luthers Bach Ensemble, Copper & Zink, Kristen Witmer (sopraan) en Jasper Dijkstra (tenor) Groningen Der Aa-kerk
14/10/21 20.00 Gonny van der Maten (orgel), Boudewijn Zwart (carillon) Wageningen Grote Kerk
14/10/21 20.00 Schnitgerfestival – Matthias Havinga (orgel), Gesualdo Consort Amsterdam Groningen Martinikerk
14/10/21 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
12/10/21 20.15 Jamie de Goei (orgel), Daniëlle Sluijmers (sopraan) Waalwijk Kerk a/d Haven
12/10/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
10/10/21 15.00 Hayo Boerema Benefietconcert Rotterdam Laurenskerk Rotterdam
10/10/21 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark