Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
02/07/19 20.00 Suzanna Veerman 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
01/07/19 20.00 André van Vliet  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing
01/07/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
01/07/19 20.00 Leonore Lub Groningen Der Aa-kerk
01/07/19 20.15 Minne Veldman Brielle Sint-Catharijnekerk
30/06/19 16.00 Aart Bergwerff (orgel) Cuijk St.-Martinuskerk
30/06/19 15.30 Hans Beek Zuidhorn Dorpskerk
30/06/19 16:30 Kirstin Gramlich (orgel), The Gents Deventer Lebuïnuskerk
30/06/19 19.00 Michelle Mallinger (sopraan), Joost van Velzen (tenor), Jonate Droogers (fluit), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/06/19 15.00 Pascale van Coppenolle (CH) Delft Maria van Jessekerk
30/06/19 15.00 Russische en Nederlandse talenten (kinderen 14-18 jaar) Den Haag Lutherse Kerk
30/06/19 16.00 Theo Hes m.m.v. Nienke Nasserian Nillesen (zang) en Bas van Gestel (trompet) Steyl Missiehuis
30/06/19 16.00 Tjalling Roosjen m.m.v. Carminis Consort Soest De Open Hof
29/06/19 14.00 Ad van Sleuwen & Jac Peeters Hilvarenbeek/Diessen Petruskerk/Willebrorduskerk
29/06/19 15.30 Adrie van Manen Dordrecht Grote Kerk
29/06/19 15.30 Anna Karpenko (orgel) & Katja Pitelina (toetsen en fluiten) Scheveningen Oude Kerk
29/06/19 16.00 Anton Doornhein Gouda Sint-Jan
29/06/19 20.00 Arjan Breukhoven & Anna Majchrzak (sopraan) Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
29/06/19 16.00 Dirk Molenaar Eenrum Laurentiuskerk
29/06/19 15.00 Dirk Molenaar Mensingeweer Michaelkerk
29/06/19 20.00 Everhard Zwart Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
29/06/19 16.00 Gerben Budding m.m.v. solisten en orkest Veenendaal Westerkerk
29/06/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
29/06/19 16.00 Jan Hendrik van de Kamp (orgel), Daniëlle Ferdinand (cello) Jolanda Zwoferink (orgel) Brielle Sint-Catharijnekerk
29/06/19 15:00 Johannette Zomer (sopraan), Louis ten Vregelaar (orgel) Koor Voices to Heaven Hengelo (O) Lambertusbasiliek
29/06/19 12.45 Maria Lesovichenko Breda Grote Kerk
29/06/19 15.30 Matthijs de Vreugd Groningen Nieuwe Kerk
29/06/19 16.00 Matthijs Koene (panfluit) & Jochem Schuurman (orgel) Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
29/06/19 20.00 Minne Veldman Venhuizen Hervormde Kerk
29/06/19 15.00 Russische en Nederlandse talenten (kinderen 14-18 jaar) Leiden Hartebrugkerk
29/06/19 20.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Oostwold (Old) Hervormde Kerk
29/06/19 20.00 Vincent van Laar Leens Petruskerk
29/06/19 Willem Harold Boog m.m.v. Wouter Harbers (vleugel) Zeist Evangelische Broedergemeente
29/06/19 16.00 Willem van Twillert Leiden Marekerk
28/06/19 20.00 Ben van Oosten Dordrecht Grote Kerk
28/06/19 19.30 Finalisten concours Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
28/06/19 20.00 Henco de Berg Kapelle Hervormde Kerk
28/06/19 20.00 Jean-Luc Ho Hulst H. Willibrordusbasiliek
28/06/19 20.00 Jean-Pierre Steijvers (orgel), Lei Wang (viool), Jan te Baerts (cello) Roermond St.-Christoffelkathedraal
28/06/19 19.00 leerlingen van Paul Kieviet Middelharnis Grote of St.-Michaelskerk
28/06/19 12.45 Matthew Schembri Groningen Martinikerk
28/06/19 20.00 Piet Hulsbos m.m.v Marijke van Kooten (viool) IJmuiden Nieuwe Kerk
28/06/19 20.15 Pieter Dirksen Culemborg Grote of Barbarakerk
28/06/19 13.15 Rien Donkersloot Haarlem Grote of St.-Bavokerk
28/06/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Harlingen Grote Kerk
27/06/19 12.00 Bas de Vroome Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
27/06/19 20.00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
27/06/19 20.15 Minne Veldman Naarden Grote of Sint-Vituskerk
26/06/19 20.00 Bine Bryndorf (Denemarken) Groningen Martinikerk
26/06/19 13.00 Casper de Jonge (orgel), Helbertine Hylkema (viool) & Jan Douwes (bariton) Leiden Academiegebouw

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
02/07/19 20.00 Suzanna Veerman 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
01/07/19 20.00 André van Vliet  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing
01/07/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
01/07/19 20.00 Leonore Lub Groningen Der Aa-kerk
01/07/19 20.15 Minne Veldman Brielle Sint-Catharijnekerk
30/06/19 16.00 Aart Bergwerff (orgel) Cuijk St.-Martinuskerk
30/06/19 15.30 Hans Beek Zuidhorn Dorpskerk
30/06/19 16:30 Kirstin Gramlich (orgel), The Gents Deventer Lebuïnuskerk
30/06/19 19.00 Michelle Mallinger (sopraan), Joost van Velzen (tenor), Jonate Droogers (fluit), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/06/19 15.00 Pascale van Coppenolle (CH) Delft Maria van Jessekerk
30/06/19 15.00 Russische en Nederlandse talenten (kinderen 14-18 jaar) Den Haag Lutherse Kerk
30/06/19 16.00 Theo Hes m.m.v. Nienke Nasserian Nillesen (zang) en Bas van Gestel (trompet) Steyl Missiehuis
30/06/19 16.00 Tjalling Roosjen m.m.v. Carminis Consort Soest De Open Hof
29/06/19 14.00 Ad van Sleuwen & Jac Peeters Hilvarenbeek/Diessen Petruskerk/Willebrorduskerk
29/06/19 15.30 Adrie van Manen Dordrecht Grote Kerk
29/06/19 15.30 Anna Karpenko (orgel) & Katja Pitelina (toetsen en fluiten) Scheveningen Oude Kerk
29/06/19 16.00 Anton Doornhein Gouda Sint-Jan
29/06/19 20.00 Arjan Breukhoven & Anna Majchrzak (sopraan) Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
29/06/19 16.00 Dirk Molenaar Eenrum Laurentiuskerk
29/06/19 15.00 Dirk Molenaar Mensingeweer Michaelkerk
29/06/19 20.00 Everhard Zwart Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
29/06/19 16.00 Gerben Budding m.m.v. solisten en orkest Veenendaal Westerkerk
29/06/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Haarlem Kathedrale Basiliek St.-Bavo
29/06/19 16.00 Jan Hendrik van de Kamp (orgel), Daniëlle Ferdinand (cello) Jolanda Zwoferink (orgel) Brielle Sint-Catharijnekerk
29/06/19 15:00 Johannette Zomer (sopraan), Louis ten Vregelaar (orgel) Koor Voices to Heaven Hengelo (O) Lambertusbasiliek
29/06/19 12.45 Maria Lesovichenko Breda Grote Kerk
29/06/19 15.30 Matthijs de Vreugd Groningen Nieuwe Kerk
29/06/19 16.00 Matthijs Koene (panfluit) & Jochem Schuurman (orgel) Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
29/06/19 20.00 Minne Veldman Venhuizen Hervormde Kerk
29/06/19 15.00 Russische en Nederlandse talenten (kinderen 14-18 jaar) Leiden Hartebrugkerk
29/06/19 20.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Oostwold (Old) Hervormde Kerk
29/06/19 20.00 Vincent van Laar Leens Petruskerk
29/06/19 Willem Harold Boog m.m.v. Wouter Harbers (vleugel) Zeist Evangelische Broedergemeente
29/06/19 16.00 Willem van Twillert Leiden Marekerk
28/06/19 20.00 Ben van Oosten Dordrecht Grote Kerk
28/06/19 19.30 Finalisten concours Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
28/06/19 20.00 Henco de Berg Kapelle Hervormde Kerk
28/06/19 20.00 Jean-Luc Ho Hulst H. Willibrordusbasiliek
28/06/19 20.00 Jean-Pierre Steijvers (orgel), Lei Wang (viool), Jan te Baerts (cello) Roermond St.-Christoffelkathedraal
28/06/19 19.00 leerlingen van Paul Kieviet Middelharnis Grote of St.-Michaelskerk
28/06/19 12.45 Matthew Schembri Groningen Martinikerk
28/06/19 20.00 Piet Hulsbos m.m.v Marijke van Kooten (viool) IJmuiden Nieuwe Kerk
28/06/19 20.15 Pieter Dirksen Culemborg Grote of Barbarakerk
28/06/19 13.15 Rien Donkersloot Haarlem Grote of St.-Bavokerk
28/06/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Harlingen Grote Kerk
27/06/19 12.00 Bas de Vroome Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
27/06/19 20.00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
27/06/19 20.15 Minne Veldman Naarden Grote of Sint-Vituskerk
26/06/19 20.00 Bine Bryndorf (Denemarken) Groningen Martinikerk
26/06/19 13.00 Casper de Jonge (orgel), Helbertine Hylkema (viool) & Jan Douwes (bariton) Leiden Academiegebouw