Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
27/07/19 15.00 Martijn Borsje Oudewater Grote Kerk
27/07/19 27/07/19 Orgelfietstocht Organum Frisicum Friesland Provincie
27/07/19 20.00 Ronald de Jong Putten Hersteld Hervormde Kerk
27/07/19 22.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/07/19 15.00 Ton van Eck Haarlem R.-K. Bavo
27/07/19 14.30 Tymen Jan Bronda m.m.v. Hugo Rodríguez Arteaga (barok-fagot) Groningen Lutherse Kerk
27/07/19 20.00 Wilbert Margré Steenwijk Grote Kerk
26/07/19 12.00 Charlotte Marck Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
26/07/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
26/07/19 12.45 Erik van Bruggen Breukelen Pieterskerk
26/07/19 20.00 Everhard Zwart Goes Grote of Maria Magdalenakerk
26/07/19 12.45 Francesca Ajossa Den Haag Grote Kerk
26/07/19 13.15 Jan Spijker Haarlem Grote of St.-Bavokerk
26/07/19 12.45 Jan Willem Jonkman Groningen Martinikerk
26/07/19 12.30 Jochem Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/07/19 15.00 Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
26/07/19 20.00 Marcel Mangnus m.m.v. saxofonist Gino Mehauden Hulst H. Willibr ordusbasiliek
26/07/19 15.00 Mirjam & Wilbert Berendsen Zelhem Lambertikerk
26/07/19 20.15 Peter van Dijk en Wim Diepenhorst Culemborg Grote of Barbarakerk
26/07/19 19.30 Stef Tuinstra Hilversum Vituskerk
26/07/19 20.00 Toon Hagen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
26/07/19 12.30 Vincent van Laar Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
25/07/19 16.00 Geerten van de Wetering Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/07/19 20.00 Henk G. van Putten Noordwijk Grote of Jeroenskerk
25/07/19 20.15 Henk G. van Putten Noordwijk Oude Jeroenskerk
25/07/19 12.30 Laurens de Man Middelburg Oostkerk
25/07/19 20.00 Poppeia Berden m.m.v. Eva Diederix (sopraan) Vrangendael Christus’ Hemelvaart
25/07/19 20.00 Rien Donkersloot Delft Nieuwe Kerk
25/07/19 20.00 Willem Hörmann Noorbeek H. Brigida
25/07/19 20:00 Zsuzsa Elekes Doesburg Grote of Martinikerk
24/07/19 14.30 Annelies Jans (fluit), Roel Otten (cello) en Harro Kraal (orgel) Ruinen Mariakerk
24/07/19 16.00 Annelies Jans (fluit), Roel Otten (cello) en Harro Kraal (orgel) Ruinen Mariakerk
24/07/19 20.00 Arjan Breukhoven Millstatt Stiftskirche
24/07/19 15.15 Daan Dekker Hattem Andreaskerk
24/07/19 19.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
24/07/19 10.45 Evert van der Veen Steenwijk Grote Kerk
24/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Kampen Bovenkerk
24/07/19 20.00 Henk Verhoef Groningen Martinikerk
24/07/19 20.00 Jaap Zwart Dordrecht Grote Kerk
24/07/19 13.00 Jeroen Follon m.m.v. Lien Bervoets (sopraan) en Hedwig Lenaerts (alt) Millen (B) St.-Stefanus
24/07/19 12.00 Kees Bruggeman Woerden Petruskerk
24/07/19 14.00 Lukas Jan Schoonbeek Steenwijk Kleine Kerk
24/07/19 16.00 Rien Donkersloot Urk Bethelkerk
24/07/19 20.00 Sander van den Houten Langweer Dorpskerk
24/07/19 20.00 SOL Orgelwandeltocht Limburg diverse kerken
24/07/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Oosthuizen Grote Kerk
24/07/19 20.15 Tobias Lindner Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
24/07/19 20.15 Tomasz Nowak (Münster) Amsterdam Nicolaasbasiliek
24/07/19 13.00 Una Cintina Hoorn Koepelkerk
23/07/19 20.00 Christopher Hollman m.m.v. Cynthia Holman (sopraan) Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
27/07/19 15.00 Martijn Borsje Oudewater Grote Kerk
27/07/19 27/07/19 Orgelfietstocht Organum Frisicum Friesland Provincie
27/07/19 20.00 Ronald de Jong Putten Hersteld Hervormde Kerk
27/07/19 22.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/07/19 15.00 Ton van Eck Haarlem R.-K. Bavo
27/07/19 14.30 Tymen Jan Bronda m.m.v. Hugo Rodríguez Arteaga (barok-fagot) Groningen Lutherse Kerk
27/07/19 20.00 Wilbert Margré Steenwijk Grote Kerk
26/07/19 12.00 Charlotte Marck Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
26/07/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
26/07/19 12.45 Erik van Bruggen Breukelen Pieterskerk
26/07/19 20.00 Everhard Zwart Goes Grote of Maria Magdalenakerk
26/07/19 12.45 Francesca Ajossa Den Haag Grote Kerk
26/07/19 13.15 Jan Spijker Haarlem Grote of St.-Bavokerk
26/07/19 12.45 Jan Willem Jonkman Groningen Martinikerk
26/07/19 12.30 Jochem Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/07/19 15.00 Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
26/07/19 20.00 Marcel Mangnus m.m.v. saxofonist Gino Mehauden Hulst H. Willibr ordusbasiliek
26/07/19 15.00 Mirjam & Wilbert Berendsen Zelhem Lambertikerk
26/07/19 20.15 Peter van Dijk en Wim Diepenhorst Culemborg Grote of Barbarakerk
26/07/19 19.30 Stef Tuinstra Hilversum Vituskerk
26/07/19 20.00 Toon Hagen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
26/07/19 12.30 Vincent van Laar Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
25/07/19 16.00 Geerten van de Wetering Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/07/19 20.00 Henk G. van Putten Noordwijk Grote of Jeroenskerk
25/07/19 20.15 Henk G. van Putten Noordwijk Oude Jeroenskerk
25/07/19 12.30 Laurens de Man Middelburg Oostkerk
25/07/19 20.00 Poppeia Berden m.m.v. Eva Diederix (sopraan) Vrangendael Christus’ Hemelvaart
25/07/19 20.00 Rien Donkersloot Delft Nieuwe Kerk
25/07/19 20.00 Willem Hörmann Noorbeek H. Brigida
25/07/19 20:00 Zsuzsa Elekes Doesburg Grote of Martinikerk
24/07/19 14.30 Annelies Jans (fluit), Roel Otten (cello) en Harro Kraal (orgel) Ruinen Mariakerk
24/07/19 16.00 Annelies Jans (fluit), Roel Otten (cello) en Harro Kraal (orgel) Ruinen Mariakerk
24/07/19 20.00 Arjan Breukhoven Millstatt Stiftskirche
24/07/19 15.15 Daan Dekker Hattem Andreaskerk
24/07/19 19.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
24/07/19 10.45 Evert van der Veen Steenwijk Grote Kerk
24/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Kampen Bovenkerk
24/07/19 20.00 Henk Verhoef Groningen Martinikerk
24/07/19 20.00 Jaap Zwart Dordrecht Grote Kerk
24/07/19 13.00 Jeroen Follon m.m.v. Lien Bervoets (sopraan) en Hedwig Lenaerts (alt) Millen (B) St.-Stefanus
24/07/19 12.00 Kees Bruggeman Woerden Petruskerk
24/07/19 14.00 Lukas Jan Schoonbeek Steenwijk Kleine Kerk
24/07/19 16.00 Rien Donkersloot Urk Bethelkerk
24/07/19 20.00 Sander van den Houten Langweer Dorpskerk
24/07/19 20.00 SOL Orgelwandeltocht Limburg diverse kerken
24/07/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Oosthuizen Grote Kerk
24/07/19 20.15 Tobias Lindner Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
24/07/19 20.15 Tomasz Nowak (Münster) Amsterdam Nicolaasbasiliek
24/07/19 13.00 Una Cintina Hoorn Koepelkerk
23/07/19 20.00 Christopher Hollman m.m.v. Cynthia Holman (sopraan) Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek