Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
23/06/19 14.00 6 organisten Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 17.00 Bergkerk Vocaal Ensemble o.l.v. Cees-Willem van Vliet & Jan Jansen (orgel) Amersfoort Bergkerk
23/06/19 15.00 Bouko Tiggelaar & Koos Akkerman Winschoten Marktpleinkerk, Lutherse Kerk en Vennekerk
23/06/19 12.00 Cees van der Poel & Gerben Gritter Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 15.30 Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
23/06/19 15.30 Hayo Boerema Soest Oude Kerk
23/06/19 15:00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
23/06/19 15.00 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
23/06/19 16.00 Johan Luijmes (orgel) en Harrie Starreveld (shakuhachi) Breda Grote Kerk
23/06/19 15.30 Jos van der Kooy Westwoud RK Martinuskerk
23/06/19 15.30 Kees Kugel Zuidhorn Dorpskerk
23/06/19 20.15 Martin Böcker & Krzysztof Urbaniak Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 19.00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries; Sietze de Vries (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/06/19 14.30 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
22/06/19 15.00 Aad Zoutendijk, Peter Van Kranenburg Vlaardingen Grote Kerk
22/06/19 20.30 Aart Bergwerff & Bert Mooiman Breda Grote Kerk
22/06/19 20:00 Ab Weegenaar Kampen Buitenkerk
22/06/19 19.30 André van Vliet Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/06/19 16.00 Anton Doornhein Rotterdam St.-Dominicuskerk
22/06/19 20.00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
22/06/19 20.15 Bernard Foccroulle & St.-Andrews Choir Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Bert Wisgerhof Delft Evangelisch Lutherse Kerk
22/06/19 20.00 Christiaan Teeuwsen Leens Petruskerk
22/06/19 20.15 Cor Ardesch Rhenen Cunerakerk
22/06/19 15.00 Etienne Walhain (Tournai, B) Den Haag Elandstraatkerk
22/06/19 19.30 Geerten Liefting Rotterdam Hoflaankerk
22/06/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Woerden Petruskerk
22/06/19 20.00 Harm Hoeve Hasselt Ichtuskerk
22/06/19 20.00 Henk G. van Putten Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
22/06/19 20.15 Jaap Stork Haarlem R.-K. Bavo
22/06/19 20.15 Jaap Zwart Lisse Sint-Agathakerk
22/06/19 16.00 Jeroen Koopman Nijmegen Stevenskerk
22/06/19 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
22/06/19 10.00 leerlingen van Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
22/06/19 15.30 Martien de Vos Dordrecht Grote Kerk
22/06/19 19.30 Minne Veldman Rotterdam Grote of Sint-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Rositsa Daskalova en Laura Mendes (studenten Antwerps Conservatorium) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
22/06/19 16.15 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Jacobikerk
22/06/19 19.45 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Grote Zaal Menkemaborg
21/06/19 20.00 Aad Zoutendijk (orgel), André Betsema (tenor), Koos van der Hout (trompet) Vlaardingen Grote Kerk
21/06/19 20.30 Aart Bergwerff en vocaal ensemble Breda Grote Kerk
21/06/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
21/06/19 13.15 Jorge Silva Haarlem Grote of St.-Bavokerk
21/06/19 12.45 Marien van de Weg Groningen Martinikerk
21/06/19 12.00 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
20/06/19 12.45 Benjamin Allard Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.30 Geerten Liefting Breda Grote Kerk
20/06/19 21.30 Gijs van Schoonhoven Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.00 Joris Verdin (harmonium) Vlaardingen Grote Kerk
19/06/19 20.00 Bart Wuilmus, Ulf Wellner, Vespercantorij Grote Kerk Vlaardingen, Schola Cantorum Vlaardingen Grote Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
23/06/19 14.00 6 organisten Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 17.00 Bergkerk Vocaal Ensemble o.l.v. Cees-Willem van Vliet & Jan Jansen (orgel) Amersfoort Bergkerk
23/06/19 15.00 Bouko Tiggelaar & Koos Akkerman Winschoten Marktpleinkerk, Lutherse Kerk en Vennekerk
23/06/19 12.00 Cees van der Poel & Gerben Gritter Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 15.30 Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
23/06/19 15.30 Hayo Boerema Soest Oude Kerk
23/06/19 15:00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
23/06/19 15.00 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
23/06/19 16.00 Johan Luijmes (orgel) en Harrie Starreveld (shakuhachi) Breda Grote Kerk
23/06/19 15.30 Jos van der Kooy Westwoud RK Martinuskerk
23/06/19 15.30 Kees Kugel Zuidhorn Dorpskerk
23/06/19 20.15 Martin Böcker & Krzysztof Urbaniak Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 19.00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries; Sietze de Vries (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/06/19 14.30 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
22/06/19 15.00 Aad Zoutendijk, Peter Van Kranenburg Vlaardingen Grote Kerk
22/06/19 20.30 Aart Bergwerff & Bert Mooiman Breda Grote Kerk
22/06/19 20:00 Ab Weegenaar Kampen Buitenkerk
22/06/19 19.30 André van Vliet Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/06/19 16.00 Anton Doornhein Rotterdam St.-Dominicuskerk
22/06/19 20.00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
22/06/19 20.15 Bernard Foccroulle & St.-Andrews Choir Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Bert Wisgerhof Delft Evangelisch Lutherse Kerk
22/06/19 20.00 Christiaan Teeuwsen Leens Petruskerk
22/06/19 20.15 Cor Ardesch Rhenen Cunerakerk
22/06/19 15.00 Etienne Walhain (Tournai, B) Den Haag Elandstraatkerk
22/06/19 19.30 Geerten Liefting Rotterdam Hoflaankerk
22/06/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Woerden Petruskerk
22/06/19 20.00 Harm Hoeve Hasselt Ichtuskerk
22/06/19 20.00 Henk G. van Putten Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
22/06/19 20.15 Jaap Stork Haarlem R.-K. Bavo
22/06/19 20.15 Jaap Zwart Lisse Sint-Agathakerk
22/06/19 16.00 Jeroen Koopman Nijmegen Stevenskerk
22/06/19 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
22/06/19 10.00 leerlingen van Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
22/06/19 15.30 Martien de Vos Dordrecht Grote Kerk
22/06/19 19.30 Minne Veldman Rotterdam Grote of Sint-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Rositsa Daskalova en Laura Mendes (studenten Antwerps Conservatorium) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
22/06/19 16.15 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Jacobikerk
22/06/19 19.45 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Grote Zaal Menkemaborg
21/06/19 20.00 Aad Zoutendijk (orgel), André Betsema (tenor), Koos van der Hout (trompet) Vlaardingen Grote Kerk
21/06/19 20.30 Aart Bergwerff en vocaal ensemble Breda Grote Kerk
21/06/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
21/06/19 13.15 Jorge Silva Haarlem Grote of St.-Bavokerk
21/06/19 12.45 Marien van de Weg Groningen Martinikerk
21/06/19 12.00 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
20/06/19 12.45 Benjamin Allard Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.30 Geerten Liefting Breda Grote Kerk
20/06/19 21.30 Gijs van Schoonhoven Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.00 Joris Verdin (harmonium) Vlaardingen Grote Kerk
19/06/19 20.00 Bart Wuilmus, Ulf Wellner, Vespercantorij Grote Kerk Vlaardingen, Schola Cantorum Vlaardingen Grote Kerk