Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
05/07/19 13.00 Frank van Wijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
05/07/19 12.00 Frank van Wijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
05/07/19 12.45 Liana Dolgopolova Groningen Martinikerk
05/07/19 12.45 Marieke Stoel Den Haag Grote Kerk
05/07/19 20.15 Matthias Havinga Haarlem St.-Josephkerk
05/07/19 20.00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
05/07/19 13.15 orgelstudenten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
05/07/19 20.00 Reitze Smits Zutphen Walburgiskerk
05/07/19 20.00 Sietze de Vries Beverwijk Grote Kerk
05/07/19 20.00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
04/07/19 16.00  Jos van der Kooy Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/07/19 20.00 Jan Bezuijen orgel & Marjet en Bart van ‘t Geloof (blokfluit en cello) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
04/07/19 20.00 Jan Hage Tiel St.-Maartenskerk
04/07/19 10.00 Orgelkids inspiratiedag Amersfoort Gebouw Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed
04/07/19 20.00 Peter v d Zwaag Delft Oude Kerk
04/07/19 20.00 Rémy Syrier m.m.v. Ralf Henssen (baroktrompet) Houthem H. Gerlachus
03/07/19 20.15 ? Amsterdam Nicolaasbasiliek
03/07/19 15.15 Bert Gelderman Hattem Andreaskerk
03/07/19 20:00 Evert van de Veen Ede Oude kerk
03/07/19 12.00 Gerben Mourik Woerden Petruskerk
03/07/19 12.45 Gonny van der Maten Den Haag Kloosterkerk
03/07/19 20.00 Hans-Georg Reinertz m.m.v. Schola Cantorum Mechelen o.l.v. Ingrid Oomen-de Bruin Geulle H. Martinus
03/07/19 12.45 Jos Maters Breda Grote Kerk
03/07/19 20.00 Mannes Hofsink Meppel Grote-of Mariakerk
03/07/19 20.00 Olivier Penin Kampen Bovenkerk
03/07/19 20.00 Peter van der Zwaag Groningen Martinikerk
03/07/19 20.00 Reitze Smits Edam Grote Kerk
03/07/19 20.00 Tina Christiansen m.m.v. gemengd koor Cantate Horst Venlo H. Martinus
02/07/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
02/07/19 20.15 Christiaan de Vries Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/07/19 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Stevenskerk
02/07/19 12.00 Hans Leenders Vaals De Kopermolen
02/07/19 20.15 Hugo Bakker (orgel), Maarten v.d. Hoven (tenor) Sprang Hervormde Kerk
02/07/19 20.00 Jo Louppen m.m.v. Patrick Heckmanns (viool) en Capella sine Nomine Klimmen H. Remigius
02/07/19 20.00 Matthias Havinga Bolsward Martinikerk
02/07/19 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
02/07/19 12.45 Ruud Bergamin (saxofoon) en Jan Hendrix (orgel) Rotterdam Laurenskerk
02/07/19 20.00 Suzanna Veerman 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
01/07/19 20.00 André van Vliet  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing
01/07/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
01/07/19 20.00 Leonore Lub Groningen Der Aa-kerk
01/07/19 20.15 Minne Veldman Brielle Sint-Catharijnekerk
30/06/19 16.00 Aart Bergwerff (orgel) Cuijk St.-Martinuskerk
30/06/19 15.30 Hans Beek Zuidhorn Dorpskerk
30/06/19 16:30 Kirstin Gramlich (orgel), The Gents Deventer Lebuïnuskerk
30/06/19 19.00 Michelle Mallinger (sopraan), Joost van Velzen (tenor), Jonate Droogers (fluit), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/06/19 15.00 Pascale van Coppenolle (CH) Delft Maria van Jessekerk
30/06/19 15.00 Russische en Nederlandse talenten (kinderen 14-18 jaar) Den Haag Lutherse Kerk
30/06/19 16.00 Theo Hes m.m.v. Nienke Nasserian Nillesen (zang) en Bas van Gestel (trompet) Steyl Missiehuis
30/06/19 16.00 Tjalling Roosjen m.m.v. Carminis Consort Soest De Open Hof

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
05/07/19 13.00 Frank van Wijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
05/07/19 12.00 Frank van Wijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
05/07/19 12.45 Liana Dolgopolova Groningen Martinikerk
05/07/19 12.45 Marieke Stoel Den Haag Grote Kerk
05/07/19 20.15 Matthias Havinga Haarlem St.-Josephkerk
05/07/19 20.00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
05/07/19 13.15 orgelstudenten Haarlem Grote of St.-Bavokerk
05/07/19 20.00 Reitze Smits Zutphen Walburgiskerk
05/07/19 20.00 Sietze de Vries Beverwijk Grote Kerk
05/07/19 20.00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
04/07/19 16.00  Jos van der Kooy Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/07/19 20.00 Jan Bezuijen orgel & Marjet en Bart van ‘t Geloof (blokfluit en cello) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
04/07/19 20.00 Jan Hage Tiel St.-Maartenskerk
04/07/19 10.00 Orgelkids inspiratiedag Amersfoort Gebouw Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed
04/07/19 20.00 Peter v d Zwaag Delft Oude Kerk
04/07/19 20.00 Rémy Syrier m.m.v. Ralf Henssen (baroktrompet) Houthem H. Gerlachus
03/07/19 20.15 ? Amsterdam Nicolaasbasiliek
03/07/19 15.15 Bert Gelderman Hattem Andreaskerk
03/07/19 20:00 Evert van de Veen Ede Oude kerk
03/07/19 12.00 Gerben Mourik Woerden Petruskerk
03/07/19 12.45 Gonny van der Maten Den Haag Kloosterkerk
03/07/19 20.00 Hans-Georg Reinertz m.m.v. Schola Cantorum Mechelen o.l.v. Ingrid Oomen-de Bruin Geulle H. Martinus
03/07/19 12.45 Jos Maters Breda Grote Kerk
03/07/19 20.00 Mannes Hofsink Meppel Grote-of Mariakerk
03/07/19 20.00 Olivier Penin Kampen Bovenkerk
03/07/19 20.00 Peter van der Zwaag Groningen Martinikerk
03/07/19 20.00 Reitze Smits Edam Grote Kerk
03/07/19 20.00 Tina Christiansen m.m.v. gemengd koor Cantate Horst Venlo H. Martinus
02/07/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
02/07/19 20.15 Christiaan de Vries Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/07/19 20.30 Dirk Luijmes Nijmegen Stevenskerk
02/07/19 12.00 Hans Leenders Vaals De Kopermolen
02/07/19 20.15 Hugo Bakker (orgel), Maarten v.d. Hoven (tenor) Sprang Hervormde Kerk
02/07/19 20.00 Jo Louppen m.m.v. Patrick Heckmanns (viool) en Capella sine Nomine Klimmen H. Remigius
02/07/19 20.00 Matthias Havinga Bolsward Martinikerk
02/07/19 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
02/07/19 12.45 Ruud Bergamin (saxofoon) en Jan Hendrix (orgel) Rotterdam Laurenskerk
02/07/19 20.00 Suzanna Veerman 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
01/07/19 20.00 André van Vliet  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing
01/07/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
01/07/19 20.00 Leonore Lub Groningen Der Aa-kerk
01/07/19 20.15 Minne Veldman Brielle Sint-Catharijnekerk
30/06/19 16.00 Aart Bergwerff (orgel) Cuijk St.-Martinuskerk
30/06/19 15.30 Hans Beek Zuidhorn Dorpskerk
30/06/19 16:30 Kirstin Gramlich (orgel), The Gents Deventer Lebuïnuskerk
30/06/19 19.00 Michelle Mallinger (sopraan), Joost van Velzen (tenor), Jonate Droogers (fluit), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/06/19 15.00 Pascale van Coppenolle (CH) Delft Maria van Jessekerk
30/06/19 15.00 Russische en Nederlandse talenten (kinderen 14-18 jaar) Den Haag Lutherse Kerk
30/06/19 16.00 Theo Hes m.m.v. Nienke Nasserian Nillesen (zang) en Bas van Gestel (trompet) Steyl Missiehuis
30/06/19 16.00 Tjalling Roosjen m.m.v. Carminis Consort Soest De Open Hof