Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
15/06/19 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
15/06/19 19.30 Luthers Bach Ensemble o.l.v. Tymen Jan Bronda; Robert Koolstra (orgel) Zeerijp Jacobuskerk
15/06/19 20.00 Martin Mans Oud-Beijerland Dorpskerk
15/06/19 13.00 Minne Veldman Parijs Église Saint-Louis-en-l’Île
15/06/19 20.00 Peter van der Zwaag Farmsum Farmsumer Kerk
15/06/19 14.00 Tjalling Roosjen m.m.v. ensemble ‘Joffer Bartolotti’ Purmerend Nicolaaskerk
15/06/19 15.00 Tjeerd van der Ploeg Haarlem R.-K. Bavo
15/06/19 20.00 Wim Diepenhorst Leens Petruskerk
14/06/19 20.00 Bert van den Brink Hulst H. Willibrordusbasiliek
14/06/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
14/06/19 20.30 Inge Ariesen (hobo), Laurens de Man (orgel) Almere Goede Rede-kerk
14/06/19 12.00 Jeroen Koopman Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
14/06/19 20.00 Jochem Schuurman Wildervank Grote Kerk
14/06/19 13.15 Kasumi Hamano Haarlem Grote of St.-Bavokerk
14/06/19 19.00 Minne Veldman Parijs Église Saint-Eustache
13/06/19 20.00 Matthias Havinga Kampen Bovenkerk
12/06/19 12.00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
12/06/19 13.00 Carel Cames van Batenburg Leiden Academiegebouw
12/06/19 15:00 Hans van de Glind Barneveld Concertzaal Orgelmakerij Noorlander
12/06/19 20:00 Hans van de Glind Barneveld Concertzaal Orgelmakerij Noorlander
12/06/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
12/06/19 12.45 Martijn Borsje Breda Grote Kerk
11/06/19 12.45 Henk G. van Putten Rotterdam Grote of St.-Laurenskerk
11/06/19 20.15 Henk Verhoef  Haarlem Grote of St.-Bavokerk
11/06/19 20.00 Jongerenkoor YRDV en schoolorkest/koor Stedelijk Gymnasium Breda Oosterhout St.-Jansbasiliek
11/06/19 20.00 Olivier Penin (Parijs) Rotterdam Lambertuskerk
11/06/19 20.00 Tannie van Loon Panningen Missiehuis Lazaristen
10/06/19 15.30 Mark Heerink Hoorn Koepelkerk
10/06/19 16.00 Nick Goudkuil Maastricht Sint-Martinuskerk
10/06/19 15.30 Peter Eilander Utrecht Domkerk
10/06/19 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
10/06/19 19.30 Willem Harold Boog m.m.v. Marjolein de Wit (fluit) Zeist Oude Kerk
08/06/19 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk
08/06/19 15.00 Bert den Hertog Haarlem R.-K. Bavo
08/06/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Eindhoven St.Catrien
08/06/19 17.00 Hayo Boerema 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/06/19 16.00 Jaap de Kok Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
08/06/19 20.00 Jan Hage Leens Petruskerk
08/06/19 19.00 Kamerkoor PA´dam en Nicolaasconsort o.l.v. Maria van Nieukerken, Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
08/06/19 16.00 Koos Damman m.m.v. Irene Vonk (sopraan) Heesselt Kerk Heesselt
08/06/19 13.00 Matthew Schembri Groningen Nieuwe Kerk
08/06/19 15.30 Niels Adema Dordrecht Grote Kerk
08/06/19 15.00 Peter van Dijk, Wim Diepenhorst en Ad van Pelt Woerden Petruskerk
08/06/19 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote Kerk
08/06/19 15.00 Willeke Smits Leiden Hartebrugkerk
07/06/19 12.00 Elena Roce Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
07/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Zutphen Walburgiskerk
07/06/19 13.15 Leerlingen orgelklas Leo van Doeselaar Haarlem Grote of St.-Bavokerk
07/06/19 20.15 Susanna Veerman Haarlem St.-Josephkerk
07/06/19 19.00 Wolfgang Seifen Würselen (D) St.-Sebastian

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
15/06/19 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
15/06/19 19.30 Luthers Bach Ensemble o.l.v. Tymen Jan Bronda; Robert Koolstra (orgel) Zeerijp Jacobuskerk
15/06/19 20.00 Martin Mans Oud-Beijerland Dorpskerk
15/06/19 13.00 Minne Veldman Parijs Église Saint-Louis-en-l’Île
15/06/19 20.00 Peter van der Zwaag Farmsum Farmsumer Kerk
15/06/19 14.00 Tjalling Roosjen m.m.v. ensemble ‘Joffer Bartolotti’ Purmerend Nicolaaskerk
15/06/19 15.00 Tjeerd van der Ploeg Haarlem R.-K. Bavo
15/06/19 20.00 Wim Diepenhorst Leens Petruskerk
14/06/19 20.00 Bert van den Brink Hulst H. Willibrordusbasiliek
14/06/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
14/06/19 20.30 Inge Ariesen (hobo), Laurens de Man (orgel) Almere Goede Rede-kerk
14/06/19 12.00 Jeroen Koopman Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
14/06/19 20.00 Jochem Schuurman Wildervank Grote Kerk
14/06/19 13.15 Kasumi Hamano Haarlem Grote of St.-Bavokerk
14/06/19 19.00 Minne Veldman Parijs Église Saint-Eustache
13/06/19 20.00 Matthias Havinga Kampen Bovenkerk
12/06/19 12.00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
12/06/19 13.00 Carel Cames van Batenburg Leiden Academiegebouw
12/06/19 15:00 Hans van de Glind Barneveld Concertzaal Orgelmakerij Noorlander
12/06/19 20:00 Hans van de Glind Barneveld Concertzaal Orgelmakerij Noorlander
12/06/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
12/06/19 12.45 Martijn Borsje Breda Grote Kerk
11/06/19 12.45 Henk G. van Putten Rotterdam Grote of St.-Laurenskerk
11/06/19 20.15 Henk Verhoef  Haarlem Grote of St.-Bavokerk
11/06/19 20.00 Jongerenkoor YRDV en schoolorkest/koor Stedelijk Gymnasium Breda Oosterhout St.-Jansbasiliek
11/06/19 20.00 Olivier Penin (Parijs) Rotterdam Lambertuskerk
11/06/19 20.00 Tannie van Loon Panningen Missiehuis Lazaristen
10/06/19 15.30 Mark Heerink Hoorn Koepelkerk
10/06/19 16.00 Nick Goudkuil Maastricht Sint-Martinuskerk
10/06/19 15.30 Peter Eilander Utrecht Domkerk
10/06/19 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
10/06/19 19.30 Willem Harold Boog m.m.v. Marjolein de Wit (fluit) Zeist Oude Kerk
08/06/19 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk
08/06/19 15.00 Bert den Hertog Haarlem R.-K. Bavo
08/06/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Eindhoven St.Catrien
08/06/19 17.00 Hayo Boerema 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/06/19 16.00 Jaap de Kok Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
08/06/19 20.00 Jan Hage Leens Petruskerk
08/06/19 19.00 Kamerkoor PA´dam en Nicolaasconsort o.l.v. Maria van Nieukerken, Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
08/06/19 16.00 Koos Damman m.m.v. Irene Vonk (sopraan) Heesselt Kerk Heesselt
08/06/19 13.00 Matthew Schembri Groningen Nieuwe Kerk
08/06/19 15.30 Niels Adema Dordrecht Grote Kerk
08/06/19 15.00 Peter van Dijk, Wim Diepenhorst en Ad van Pelt Woerden Petruskerk
08/06/19 20.00 Rien Donkersloot Maassluis Groote Kerk
08/06/19 15.00 Willeke Smits Leiden Hartebrugkerk
07/06/19 12.00 Elena Roce Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
07/06/19 20.00 Erwin Wiersinga Zutphen Walburgiskerk
07/06/19 13.15 Leerlingen orgelklas Leo van Doeselaar Haarlem Grote of St.-Bavokerk
07/06/19 20.15 Susanna Veerman Haarlem St.-Josephkerk
07/06/19 19.00 Wolfgang Seifen Würselen (D) St.-Sebastian