Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
22/06/19 16.00 Jeroen Koopman Nijmegen Stevenskerk
22/06/19 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
22/06/19 10.00 leerlingen van Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
22/06/19 15.30 Martien de Vos Dordrecht Grote Kerk
22/06/19 19.30 Minne Veldman Rotterdam Grote of Sint-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Rositsa Daskalova en Laura Mendes (studenten Antwerps Conservatorium) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
22/06/19 16.15 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Jacobikerk
22/06/19 19.45 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Grote Zaal Menkemaborg
21/06/19 20.00 Aad Zoutendijk (orgel), André Betsema (tenor), Koos van der Hout (trompet) Vlaardingen Grote Kerk
21/06/19 20.30 Aart Bergwerff en vocaal ensemble Breda Grote Kerk
21/06/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
21/06/19 13.15 Jorge Silva Haarlem Grote of St.-Bavokerk
21/06/19 12.45 Marien van de Weg Groningen Martinikerk
21/06/19 12.00 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
20/06/19 12.45 Benjamin Allard Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.30 Geerten Liefting Breda Grote Kerk
20/06/19 21.30 Gijs van Schoonhoven Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.00 Joris Verdin (harmonium) Vlaardingen Grote Kerk
19/06/19 20.00 Bart Wuilmus, Ulf Wellner, Vespercantorij Grote Kerk Vlaardingen, Schola Cantorum Vlaardingen Grote Kerk
19/06/19 12.45 Francesca Ajossa Breda Grote Kerk
19/06/19 12.00 Gerben Budding Woerden Petruskerk
19/06/19 13.00 Henk Gijzen Leiden Academiegebouw
19/06/19 20.00 Henk Verhoef Zaandam Oostzijderkerk
19/06/19 20.00 Ronald Ijmker Coevorden Hervormde Kerk
19/06/19 20.00 Stef Tuinstra Groningen Martinikerk
19/06/19 20.00 Theo Jellema Meppel Grote of Mariakerk
18/06/19 20.15  Kristian Krogsøe Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
18/06/19 12.00 Anne Froidebise Vaals De Kopermolen
18/06/19 20.00 Dirk Luijmes (orgel), Merlijn Kerkhof (lezing) Vlaardingen Grote Kerk
18/06/19 20.00 Everhard Zwart 's-Hertogenbosch Sint-Janskathe draal
18/06/19 20.00 Jos van der Kooy & Kees Nottrot Bolsward Martinikerk
18/06/19 20.00 Tannie van Loon Panningen Missiehuis Lazaristen
18/06/19 20.00 Ton Koopman Middelburg St.-Augustinuskerk
18/06/19 20.30 Toon Hagen Nijmegen Stevenskerk
16/06/19 20.00 Etienne Baillot, Peter van Dijk, Jaap Jan Steensma (verteller) Vlaardingen Grote Kerk
16/06/19 12.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Amsterdam Oosterkerk
16/06/19 19.00 Hoorns Byzantijns Mannenkoor o.l.v. Grigori Sarolea Haarlem Grote of St.-Bavokerk
16/06/19 20.00 Jean-Baptiste Robin (Parijs) Helmond St.-Lambertuskerk
16/06/19 16.00 Laurens de Man Schijndel Sint-Servatiuskerk
16/06/19 15.00 Luthers Bach Ensemble; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
16/06/19 15.00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries; Sietze de Vries (orgel) & Machteld de Koning Assen Adventskerk
16/06/19 16.00 Ton van Eck & Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
15/06/19 13.00 Ana Lucia Buzón Calderón Groningen Nieuwe Kerk
15/06/19 16.00 Arjen Leistra Gouda Sint-Jan
15/06/19 20.00 Bernard Winsemius Kantens Antoniuskerk
15/06/19 16.00 Dirk S. Donker & Theo Jellema Sneek Martinikerk
15/06/19 16.00 Everhard Zwart (orgel), Boudewijn Zwart (piano en beiaard), Wim Ruitenbeek (beiaard), koperblazersensemble o.l.v. Bert Groothedde en Groot Samengesteld Nijkerks Koor o.l.v. Robert Bakker Nijkerk De Fontein
15/06/19 13.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel) m.m.v. Ensemble Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan Utrecht Jacobikerk
15/06/19 15.00 Gert van Hoef Castricum St.-Pancratiuskerk
15/06/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
22/06/19 16.00 Jeroen Koopman Nijmegen Stevenskerk
22/06/19 20.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
22/06/19 10.00 leerlingen van Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
22/06/19 15.30 Martien de Vos Dordrecht Grote Kerk
22/06/19 19.30 Minne Veldman Rotterdam Grote of Sint-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Rositsa Daskalova en Laura Mendes (studenten Antwerps Conservatorium) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
22/06/19 16.15 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Jacobikerk
22/06/19 19.45 Sietze de Vries en saxofoonkwartet ‘Vlam’ Uithuizen Grote Zaal Menkemaborg
21/06/19 20.00 Aad Zoutendijk (orgel), André Betsema (tenor), Koos van der Hout (trompet) Vlaardingen Grote Kerk
21/06/19 20.30 Aart Bergwerff en vocaal ensemble Breda Grote Kerk
21/06/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
21/06/19 13.15 Jorge Silva Haarlem Grote of St.-Bavokerk
21/06/19 12.45 Marien van de Weg Groningen Martinikerk
21/06/19 12.00 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
20/06/19 12.45 Benjamin Allard Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.30 Geerten Liefting Breda Grote Kerk
20/06/19 21.30 Gijs van Schoonhoven Vlaardingen Grote Kerk
20/06/19 20.00 Joris Verdin (harmonium) Vlaardingen Grote Kerk
19/06/19 20.00 Bart Wuilmus, Ulf Wellner, Vespercantorij Grote Kerk Vlaardingen, Schola Cantorum Vlaardingen Grote Kerk
19/06/19 12.45 Francesca Ajossa Breda Grote Kerk
19/06/19 12.00 Gerben Budding Woerden Petruskerk
19/06/19 13.00 Henk Gijzen Leiden Academiegebouw
19/06/19 20.00 Henk Verhoef Zaandam Oostzijderkerk
19/06/19 20.00 Ronald Ijmker Coevorden Hervormde Kerk
19/06/19 20.00 Stef Tuinstra Groningen Martinikerk
19/06/19 20.00 Theo Jellema Meppel Grote of Mariakerk
18/06/19 20.15  Kristian Krogsøe Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
18/06/19 12.00 Anne Froidebise Vaals De Kopermolen
18/06/19 20.00 Dirk Luijmes (orgel), Merlijn Kerkhof (lezing) Vlaardingen Grote Kerk
18/06/19 20.00 Everhard Zwart 's-Hertogenbosch Sint-Janskathe draal
18/06/19 20.00 Jos van der Kooy & Kees Nottrot Bolsward Martinikerk
18/06/19 20.00 Tannie van Loon Panningen Missiehuis Lazaristen
18/06/19 20.00 Ton Koopman Middelburg St.-Augustinuskerk
18/06/19 20.30 Toon Hagen Nijmegen Stevenskerk
16/06/19 20.00 Etienne Baillot, Peter van Dijk, Jaap Jan Steensma (verteller) Vlaardingen Grote Kerk
16/06/19 12.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Amsterdam Oosterkerk
16/06/19 19.00 Hoorns Byzantijns Mannenkoor o.l.v. Grigori Sarolea Haarlem Grote of St.-Bavokerk
16/06/19 20.00 Jean-Baptiste Robin (Parijs) Helmond St.-Lambertuskerk
16/06/19 16.00 Laurens de Man Schijndel Sint-Servatiuskerk
16/06/19 15.00 Luthers Bach Ensemble; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
16/06/19 15.00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries; Sietze de Vries (orgel) & Machteld de Koning Assen Adventskerk
16/06/19 16.00 Ton van Eck & Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
15/06/19 13.00 Ana Lucia Buzón Calderón Groningen Nieuwe Kerk
15/06/19 16.00 Arjen Leistra Gouda Sint-Jan
15/06/19 20.00 Bernard Winsemius Kantens Antoniuskerk
15/06/19 16.00 Dirk S. Donker & Theo Jellema Sneek Martinikerk
15/06/19 16.00 Everhard Zwart (orgel), Boudewijn Zwart (piano en beiaard), Wim Ruitenbeek (beiaard), koperblazersensemble o.l.v. Bert Groothedde en Groot Samengesteld Nijkerks Koor o.l.v. Robert Bakker Nijkerk De Fontein
15/06/19 13.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel) m.m.v. Ensemble Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan Utrecht Jacobikerk
15/06/19 15.00 Gert van Hoef Castricum St.-Pancratiuskerk
15/06/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk