Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
07/08/22 19:30 Henk Veldman Middelstum Hippolytuskerk
07/08/22 16.00 Jeroen Koopman Amsterdam De Duif
07/08/22 15.00 Peter van der Zwaag Enkhuizen Westerkerk
07/08/22 16.00 Wim Ruitenbeek Boxtel Sint-Petrusbasiliek
06/08/22 20.00 Aart Bergwerff Zaltbommel Sint-Maartenskerk
06/08/22 16.00 Ab Gramsbergen Uithuizen Jacobikerk
06/08/22 20.00 Adriaan Hoek Franeker Martinikerk
06/08/22 15.30 André de Jager Delft Nieuwe Kerk
06/08/22 16.00 Arjan Veen (orgel) en Francien Post (fluit) Woudenberg Dorpskerk
06/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
06/08/22 15.30 Bas Koster St. Oedenrode St. Martinuskerk
06/08/22 20:00 Finalisten IMOCG Groningen Martinikerk
06/08/22 10.30 Gerrie Meijers Twisk Doopsgezinde kerk
06/08/22 12.00 Gerrie Meijers Opperdoes Dorpskerk
06/08/22 14.30 Gerrie Meijers Medemblik Bonifaciuskerk
06/08/22 15.30 Iddo van der Giessen Dordrecht Grote Kerk
06/08/22 17.00 Idelette van den Assem en Marijn Valk Zutphen Walburgiskerk
06/08/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
06/08/22 20.00 Jochem Schuurman Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
06/08/22 15.00 Johan Gerkes Assen Jozefkerk
06/08/22 15.00 Jos Moeke Kloetinge Geerteskerk
06/08/22 19.30 Jos van der Kooy Wemeldinge Maartenskerk
06/08/22 13:00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
06/08/22 20.00 Laurens de Man Leens Petruskerk
06/08/22 13.15 Margreeth de Jong Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
06/08/22 9:30 Nathan Laube Groningen Der Aa Kerk
06/08/22 14:00 Reitze Smits Groningen Martinikerk
06/08/22 15:30 Stephan van de Wijgert Rotterdam Laurenskerk
06/08/22 19.30 Vincent de Vries Voorthuizen Gereformeerde kerk
06/08/22 15.30 Willem Harold Boog Den Haag Evangelisch Lutherse Kerk
05/08/22 12:00 Arno van Wijk Vlissingen Sint Jacobskerk
05/08/22 20:00 Bart Rodyns Goes Grote of Maria Magdalenakerk
05/08/22 20:00 Bert den Hertog en Anna Karpenko Delft Oude Kerk
05/08/22 20:00 Éric Lebrun (FR) en Reitze Smits (NL) Groningen Der Aa Kerk
05/08/22 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
05/08/22 20.00 IMOCG concert Éric Lebrun en Reitze Smits Groningen Der Aa-kerk
05/08/22 9:30 J.C. Zehnder Groningen Martinikerk
05/08/22 19.30 Jaap Zwart Hilversum Sint Vituskerk
05/08/22 12.45 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
05/08/22 15.00 u Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
05/08/22 20.00 Manuel Tomadin Beverwijk Grote Kerk
05/08/22 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
05/08/22 14:00 P. Damiano Peretti Groningen Martinikerk
05/08/22 12:45 Sander van den Houten Den Haag Grote Kerk
05/08/22 11:00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
04/08/22 20:15 Arjen Leistra Noordwijk R.K. Sint Jeroenskerk
04/08/22 12.30 Bram de Wolf Middelburg Oostkerk
04/08/22 12.00 Christiaan Ingelse Gouda St. Janskerk
04/08/22 20:00 Diverse competitiedeelnemers Groningen Lutherse Kerk
04/08/22 20.00 Elmar Lehnen Doesburg Martinikerk
← Previous | Page 41 of 111 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
07/08/22 19:30 Henk Veldman Middelstum Hippolytuskerk
07/08/22 16.00 Jeroen Koopman Amsterdam De Duif
07/08/22 15.00 Peter van der Zwaag Enkhuizen Westerkerk
07/08/22 16.00 Wim Ruitenbeek Boxtel Sint-Petrusbasiliek
06/08/22 20.00 Aart Bergwerff Zaltbommel Sint-Maartenskerk
06/08/22 16.00 Ab Gramsbergen Uithuizen Jacobikerk
06/08/22 20.00 Adriaan Hoek Franeker Martinikerk
06/08/22 15.30 André de Jager Delft Nieuwe Kerk
06/08/22 16.00 Arjan Veen (orgel) en Francien Post (fluit) Woudenberg Dorpskerk
06/08/22 13:30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
06/08/22 15.30 Bas Koster St. Oedenrode St. Martinuskerk
06/08/22 20:00 Finalisten IMOCG Groningen Martinikerk
06/08/22 10.30 Gerrie Meijers Twisk Doopsgezinde kerk
06/08/22 12.00 Gerrie Meijers Opperdoes Dorpskerk
06/08/22 14.30 Gerrie Meijers Medemblik Bonifaciuskerk
06/08/22 15.30 Iddo van der Giessen Dordrecht Grote Kerk
06/08/22 17.00 Idelette van den Assem en Marijn Valk Zutphen Walburgiskerk
06/08/22 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
06/08/22 20.00 Jochem Schuurman Putten Hersteld Hervormde Kerk, Henslare 2
06/08/22 15.00 Johan Gerkes Assen Jozefkerk
06/08/22 15.00 Jos Moeke Kloetinge Geerteskerk
06/08/22 19.30 Jos van der Kooy Wemeldinge Maartenskerk
06/08/22 13:00 Ko Zwanenburg Utrecht Nicolaïkerk
06/08/22 20.00 Laurens de Man Leens Petruskerk
06/08/22 13.15 Margreeth de Jong Bergen op Zoom St.-Gertrudiskerk
06/08/22 9:30 Nathan Laube Groningen Der Aa Kerk
06/08/22 14:00 Reitze Smits Groningen Martinikerk
06/08/22 15:30 Stephan van de Wijgert Rotterdam Laurenskerk
06/08/22 19.30 Vincent de Vries Voorthuizen Gereformeerde kerk
06/08/22 15.30 Willem Harold Boog Den Haag Evangelisch Lutherse Kerk
05/08/22 12:00 Arno van Wijk Vlissingen Sint Jacobskerk
05/08/22 20:00 Bart Rodyns Goes Grote of Maria Magdalenakerk
05/08/22 20:00 Bert den Hertog en Anna Karpenko Delft Oude Kerk
05/08/22 20:00 Éric Lebrun (FR) en Reitze Smits (NL) Groningen Der Aa Kerk
05/08/22 20.00 Gert van Hoef Nijverdal De Regenboog
05/08/22 20.00 IMOCG concert Éric Lebrun en Reitze Smits Groningen Der Aa-kerk
05/08/22 9:30 J.C. Zehnder Groningen Martinikerk
05/08/22 19.30 Jaap Zwart Hilversum Sint Vituskerk
05/08/22 12.45 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
05/08/22 15.00 u Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
05/08/22 20.00 Manuel Tomadin Beverwijk Grote Kerk
05/08/22 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
05/08/22 14:00 P. Damiano Peretti Groningen Martinikerk
05/08/22 12:45 Sander van den Houten Den Haag Grote Kerk
05/08/22 11:00 Sietze de Vries Groningen Martinikerk
04/08/22 20:15 Arjen Leistra Noordwijk R.K. Sint Jeroenskerk
04/08/22 12.30 Bram de Wolf Middelburg Oostkerk
04/08/22 12.00 Christiaan Ingelse Gouda St. Janskerk
04/08/22 20:00 Diverse competitiedeelnemers Groningen Lutherse Kerk
04/08/22 20.00 Elmar Lehnen Doesburg Martinikerk
← Previous | Page 41 of 111 | → Next