Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
28/07/19 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
28/07/19 19.00 The Choir of St Peter’s Church, St Albans o.l.v. Nick Robinson, Alex Flood) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
28/07/19 15.30 Willeke Smits Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
27/07/19 10.30 2e Orgeltocht Noord-Holland Eenigenburg, Krabbendam en Schoorl Kerken
27/07/19 16.00 Aarnoud de Groen Medemblik Bonifaciuskerk
27/07/19 20.00 Aart Bergwerff Leens Petruskerk
27/07/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
27/07/19 15.30 Alexel Schmitov (Rusland) Scheveningen Oude Kerk
27/07/19 13.30 Alina Rozeboom (sopraan) en Peter van der Zwaag (orgel) Bears, Weidum, Jorwert Mariakerk
27/07/19 13.30 André Poortvliet Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/07/19 20.00 Arjan Breukhoven St.-Jakob in Rosenthal Katholische Kirche
27/07/19 16.00 Arjen Leistra Oostvoorne Dorpskerk
27/07/19 16.00 Christiaan Ingelse Gouda Sint-Jan
27/07/19 12.30 Christine Moraal m.m.v. Amy Schillings (sopraan) Vaals Hervormde Kerk
27/07/19 11.00 ds. G.J. Baan Ouddorp Hervormde Dorpskerk
27/07/19 15.30 Geerten van de Wetering Utrecht Domkerk
27/07/19 16.00 Gerben Budding Rotterdam Laurenskerk
27/07/19 19.30 Gerwin van der Plaats Voorthuizen Gereformeerde Kerk
27/07/19 20.00 Hans Leenders Zaltbommel St.-Maartenskerk
27/07/19 14.30 Hans Okkerse m.m.v. Manja Kruidhof-Okkerse (viool) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/07/19 15.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Emmen Grote kerk
27/07/19 20.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Heemse Kandelaarkerk
27/07/19 15.00 Heleen (viool) en Laurens Knoop (cello), Alies van der Hoeven (viool) en Jan Mannee (klavecimbel) Amersfoort St.-Joriskerk
27/07/19 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
27/07/19 13.30 Jaap de Kok Groningen Sint-Jozefkathedraal
27/07/19 15:00 Jaap Zwart Hengelo (O) Lambertusbasiliek
27/07/19 20.00 Jochem Schuurman Anloo Magnuskerk
27/07/19 15.30 Kees Bax & Marcus van Driel Dordrecht Grote Kerk
27/07/19 20.15 Laurens de Man Rhenen Cunerakerk
27/07/19 15.00 Martijn Borsje Oudewater Grote Kerk
27/07/19 27/07/19 Orgelfietstocht Organum Frisicum Friesland Provincie
27/07/19 20.00 Ronald de Jong Putten Hersteld Hervormde Kerk
27/07/19 22.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/07/19 15.00 Ton van Eck Haarlem R.-K. Bavo
27/07/19 14.30 Tymen Jan Bronda m.m.v. Hugo Rodríguez Arteaga (barok-fagot) Groningen Lutherse Kerk
27/07/19 20.00 Wilbert Margré Steenwijk Grote Kerk
26/07/19 12.00 Charlotte Marck Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
26/07/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
26/07/19 12.45 Erik van Bruggen Breukelen Pieterskerk
26/07/19 20.00 Everhard Zwart Goes Grote of Maria Magdalenakerk
26/07/19 12.45 Francesca Ajossa Den Haag Grote Kerk
26/07/19 13.15 Jan Spijker Haarlem Grote of St.-Bavokerk
26/07/19 12.45 Jan Willem Jonkman Groningen Martinikerk
26/07/19 12.30 Jochem Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/07/19 15.00 Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
26/07/19 20.00 Marcel Mangnus m.m.v. saxofonist Gino Mehauden Hulst H. Willibr ordusbasiliek
26/07/19 15.00 Mirjam & Wilbert Berendsen Zelhem Lambertikerk
26/07/19 20.15 Peter van Dijk en Wim Diepenhorst Culemborg Grote of Barbarakerk
26/07/19 19.30 Stef Tuinstra Hilversum Vituskerk
26/07/19 20.00 Toon Hagen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
28/07/19 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
28/07/19 19.00 The Choir of St Peter’s Church, St Albans o.l.v. Nick Robinson, Alex Flood) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
28/07/19 15.30 Willeke Smits Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
27/07/19 10.30 2e Orgeltocht Noord-Holland Eenigenburg, Krabbendam en Schoorl Kerken
27/07/19 16.00 Aarnoud de Groen Medemblik Bonifaciuskerk
27/07/19 20.00 Aart Bergwerff Leens Petruskerk
27/07/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
27/07/19 15.30 Alexel Schmitov (Rusland) Scheveningen Oude Kerk
27/07/19 13.30 Alina Rozeboom (sopraan) en Peter van der Zwaag (orgel) Bears, Weidum, Jorwert Mariakerk
27/07/19 13.30 André Poortvliet Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/07/19 20.00 Arjan Breukhoven St.-Jakob in Rosenthal Katholische Kirche
27/07/19 16.00 Arjen Leistra Oostvoorne Dorpskerk
27/07/19 16.00 Christiaan Ingelse Gouda Sint-Jan
27/07/19 12.30 Christine Moraal m.m.v. Amy Schillings (sopraan) Vaals Hervormde Kerk
27/07/19 11.00 ds. G.J. Baan Ouddorp Hervormde Dorpskerk
27/07/19 15.30 Geerten van de Wetering Utrecht Domkerk
27/07/19 16.00 Gerben Budding Rotterdam Laurenskerk
27/07/19 19.30 Gerwin van der Plaats Voorthuizen Gereformeerde Kerk
27/07/19 20.00 Hans Leenders Zaltbommel St.-Maartenskerk
27/07/19 14.30 Hans Okkerse m.m.v. Manja Kruidhof-Okkerse (viool) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/07/19 15.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Emmen Grote kerk
27/07/19 20.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Heemse Kandelaarkerk
27/07/19 15.00 Heleen (viool) en Laurens Knoop (cello), Alies van der Hoeven (viool) en Jan Mannee (klavecimbel) Amersfoort St.-Joriskerk
27/07/19 16.00 Henk Gijzen Leiden Marekerk
27/07/19 13.30 Jaap de Kok Groningen Sint-Jozefkathedraal
27/07/19 15:00 Jaap Zwart Hengelo (O) Lambertusbasiliek
27/07/19 20.00 Jochem Schuurman Anloo Magnuskerk
27/07/19 15.30 Kees Bax & Marcus van Driel Dordrecht Grote Kerk
27/07/19 20.15 Laurens de Man Rhenen Cunerakerk
27/07/19 15.00 Martijn Borsje Oudewater Grote Kerk
27/07/19 27/07/19 Orgelfietstocht Organum Frisicum Friesland Provincie
27/07/19 20.00 Ronald de Jong Putten Hersteld Hervormde Kerk
27/07/19 22.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/07/19 15.00 Ton van Eck Haarlem R.-K. Bavo
27/07/19 14.30 Tymen Jan Bronda m.m.v. Hugo Rodríguez Arteaga (barok-fagot) Groningen Lutherse Kerk
27/07/19 20.00 Wilbert Margré Steenwijk Grote Kerk
26/07/19 12.00 Charlotte Marck Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
26/07/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Harlingen Grote Kerk
26/07/19 12.45 Erik van Bruggen Breukelen Pieterskerk
26/07/19 20.00 Everhard Zwart Goes Grote of Maria Magdalenakerk
26/07/19 12.45 Francesca Ajossa Den Haag Grote Kerk
26/07/19 13.15 Jan Spijker Haarlem Grote of St.-Bavokerk
26/07/19 12.45 Jan Willem Jonkman Groningen Martinikerk
26/07/19 12.30 Jochem Schuurman Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/07/19 15.00 Jos Martens Enkhuizen Zuiderkerk
26/07/19 20.00 Marcel Mangnus m.m.v. saxofonist Gino Mehauden Hulst H. Willibr ordusbasiliek
26/07/19 15.00 Mirjam & Wilbert Berendsen Zelhem Lambertikerk
26/07/19 20.15 Peter van Dijk en Wim Diepenhorst Culemborg Grote of Barbarakerk
26/07/19 19.30 Stef Tuinstra Hilversum Vituskerk
26/07/19 20.00 Toon Hagen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk