Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
28/06/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Harlingen Grote Kerk
27/06/19 12.00 Bas de Vroome Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
27/06/19 20.00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
27/06/19 20.15 Minne Veldman Naarden Grote of Sint-Vituskerk
26/06/19 20.00 Bine Bryndorf (Denemarken) Groningen Martinikerk
26/06/19 13.00 Casper de Jonge (orgel), Helbertine Hylkema (viool) & Jan Douwes (bariton) Leiden Academiegebouw
26/06/19 12.00 deelnemers Academie Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
26/06/19 12.00 Gerard de Wit Woerden Petruskerk
26/06/19 20.15 Hannes Minnaar & Wolfgang Zerer Alkmaar Theater De Vest resp. Grote Kerk
26/06/19 20.00 Willeke Smits Meppel Grote-of Mariakerk
25/06/19 20.00 Arjan Breukhoven Nijkerk Grote Kerk
25/06/19 20.15 David Briggs Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/06/19 20.00 Eric Koevoets Dordrecht St.-Antoniuskerk
25/06/19 20.00 Jan Hage Bolsward Martinikerk
25/06/19 20.30 Jetty Podt Nijmegen Stevenskerk
25/06/19 Stef Tuinstra Genemuiden St.-Nicolaaskerk
24/06/19 20.15 Jolanda Zwoferink Brielle Sint-Catharijnekerk
24/06/19 20.00 Patrick Hopper Sneek St.-Martinus-aan-den-Singel
24/06/19 20.15 Pieter van Dijk & Frank van Wijk Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 14.00 6 organisten Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 17.00 Bergkerk Vocaal Ensemble o.l.v. Cees-Willem van Vliet & Jan Jansen (orgel) Amersfoort Bergkerk
23/06/19 15.00 Bouko Tiggelaar & Koos Akkerman Winschoten Marktpleinkerk, Lutherse Kerk en Vennekerk
23/06/19 12.00 Cees van der Poel & Gerben Gritter Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 15.30 Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
23/06/19 15.30 Hayo Boerema Soest Oude Kerk
23/06/19 15:00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
23/06/19 15.00 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
23/06/19 16.00 Johan Luijmes (orgel) en Harrie Starreveld (shakuhachi) Breda Grote Kerk
23/06/19 15.30 Jos van der Kooy Westwoud RK Martinuskerk
23/06/19 15.30 Kees Kugel Zuidhorn Dorpskerk
23/06/19 20.15 Martin Böcker & Krzysztof Urbaniak Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 19.00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries; Sietze de Vries (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/06/19 14.30 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
22/06/19 15.00 Aad Zoutendijk, Peter Van Kranenburg Vlaardingen Grote Kerk
22/06/19 20.30 Aart Bergwerff & Bert Mooiman Breda Grote Kerk
22/06/19 20:00 Ab Weegenaar Kampen Buitenkerk
22/06/19 19.30 André van Vliet Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/06/19 16.00 Anton Doornhein Rotterdam St.-Dominicuskerk
22/06/19 20.00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
22/06/19 20.15 Bernard Foccroulle & St.-Andrews Choir Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Bert Wisgerhof Delft Evangelisch Lutherse Kerk
22/06/19 20.00 Christiaan Teeuwsen Leens Petruskerk
22/06/19 20.15 Cor Ardesch Rhenen Cunerakerk
22/06/19 15.00 Etienne Walhain (Tournai, B) Den Haag Elandstraatkerk
22/06/19 19.30 Geerten Liefting Rotterdam Hoflaankerk
22/06/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Woerden Petruskerk
22/06/19 20.00 Harm Hoeve Hasselt Ichtuskerk
22/06/19 20.00 Henk G. van Putten Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
22/06/19 20.15 Jaap Stork Haarlem R.-K. Bavo
22/06/19 20.15 Jaap Zwart Lisse Sint-Agathakerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
28/06/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Harlingen Grote Kerk
27/06/19 12.00 Bas de Vroome Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
27/06/19 20.00 Gerben Budding Kampen Bovenkerk
27/06/19 20.15 Minne Veldman Naarden Grote of Sint-Vituskerk
26/06/19 20.00 Bine Bryndorf (Denemarken) Groningen Martinikerk
26/06/19 13.00 Casper de Jonge (orgel), Helbertine Hylkema (viool) & Jan Douwes (bariton) Leiden Academiegebouw
26/06/19 12.00 deelnemers Academie Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
26/06/19 12.00 Gerard de Wit Woerden Petruskerk
26/06/19 20.15 Hannes Minnaar & Wolfgang Zerer Alkmaar Theater De Vest resp. Grote Kerk
26/06/19 20.00 Willeke Smits Meppel Grote-of Mariakerk
25/06/19 20.00 Arjan Breukhoven Nijkerk Grote Kerk
25/06/19 20.15 David Briggs Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/06/19 20.00 Eric Koevoets Dordrecht St.-Antoniuskerk
25/06/19 20.00 Jan Hage Bolsward Martinikerk
25/06/19 20.30 Jetty Podt Nijmegen Stevenskerk
25/06/19 Stef Tuinstra Genemuiden St.-Nicolaaskerk
24/06/19 20.15 Jolanda Zwoferink Brielle Sint-Catharijnekerk
24/06/19 20.00 Patrick Hopper Sneek St.-Martinus-aan-den-Singel
24/06/19 20.15 Pieter van Dijk & Frank van Wijk Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 14.00 6 organisten Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 17.00 Bergkerk Vocaal Ensemble o.l.v. Cees-Willem van Vliet & Jan Jansen (orgel) Amersfoort Bergkerk
23/06/19 15.00 Bouko Tiggelaar & Koos Akkerman Winschoten Marktpleinkerk, Lutherse Kerk en Vennekerk
23/06/19 12.00 Cees van der Poel & Gerben Gritter Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 15.30 Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
23/06/19 15.30 Hayo Boerema Soest Oude Kerk
23/06/19 15:00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
23/06/19 15.00 Jelte Hulzebos Groningen Nieuwe Kerk
23/06/19 16.00 Johan Luijmes (orgel) en Harrie Starreveld (shakuhachi) Breda Grote Kerk
23/06/19 15.30 Jos van der Kooy Westwoud RK Martinuskerk
23/06/19 15.30 Kees Kugel Zuidhorn Dorpskerk
23/06/19 20.15 Martin Böcker & Krzysztof Urbaniak Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
23/06/19 19.00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries; Sietze de Vries (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/06/19 14.30 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
22/06/19 15.00 Aad Zoutendijk, Peter Van Kranenburg Vlaardingen Grote Kerk
22/06/19 20.30 Aart Bergwerff & Bert Mooiman Breda Grote Kerk
22/06/19 20:00 Ab Weegenaar Kampen Buitenkerk
22/06/19 19.30 André van Vliet Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
22/06/19 16.00 Anton Doornhein Rotterdam St.-Dominicuskerk
22/06/19 20.00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
22/06/19 20.15 Bernard Foccroulle & St.-Andrews Choir Alkmaar Grote of St.-Laurenskerk
22/06/19 16:00 Bert Wisgerhof Delft Evangelisch Lutherse Kerk
22/06/19 20.00 Christiaan Teeuwsen Leens Petruskerk
22/06/19 20.15 Cor Ardesch Rhenen Cunerakerk
22/06/19 15.00 Etienne Walhain (Tournai, B) Den Haag Elandstraatkerk
22/06/19 19.30 Geerten Liefting Rotterdam Hoflaankerk
22/06/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Woerden Petruskerk
22/06/19 20.00 Harm Hoeve Hasselt Ichtuskerk
22/06/19 20.00 Henk G. van Putten Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
22/06/19 20.15 Jaap Stork Haarlem R.-K. Bavo
22/06/19 20.15 Jaap Zwart Lisse Sint-Agathakerk