Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
25/11/23 16.00 Geert Bierling Leiden Marekerk
25/11/23 16:00 Harm Hoeve Groningen Der Aakerk
25/11/23 16.0 Henk Linker (orgel), Valerie Boermistrova (sopraan) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
25/11/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
25/11/23 15:00 Maarten Wilmink Eindhoven Catharinakerk
25/11/23 20:00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
25/11/23 20:00 Sietze de Vries Groningen Der Aakerk
25/11/23 20:00 Susanna Veerman & Wim Does – orgel & piano Hengelo Kristalkerk
19/11/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Garmerwolde Dorpskerk
18/11/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
18/11/23 15.30 Olivier Penin Den Haag - Loosduinen Abdijkerk
18/11/23 15:00 Sietze de Vries Puttershoek Gereformeerde Gemeente "De Levensbron"
18/11/23 15.00 Theo Jellema Leeuwarden Waalse Kerk
17/11/23 20.00 Franz Danksagmüller Leiden Waalse Kerk
12/11/23 15.30 Gonny van der Maten (orgel), m.m.v. Vocaal Ensemble Octagon Wageningen Grote Kerk
12/11/23 15:00 Peter Koffler Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
12/11/23 15:00 Peter Kofler Rotterdam Laurenskerk
12/11/23 15:00 Ton van Eck (orgel), Anne van Eck (viool) Mijdrecht-Wilnis Sint Johannes de Doperkerk
11/11/23 20:00 Adriaan Hoek Leiderdorp Dorpskerk
11/11/23 15.30 Alma Bettencourt Den Haag - Loosduinen Abdijkerk
11/11/23 20:00 Iddo van der Giessen (orgel), Joran van Ketel (trombone) Gouda Nieuwe Gouwe O.Z.2b
11/11/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/11/23 15:30 Joost van Beek Delft Lutherse Kerk
11/11/23 19.30 Jos Moeke Wateringen Hervormde kerk
11/11/23 16.00 Willem van Twillert Elburg Orgelmuseum
11/11/23 15.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
10/11/23 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
05/11/23 16:00 Erik Visser en Stephan van de Wijgert Amsterdam Amstelkerk
05/11/23 12:00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
05/11/23 16:00 Leonore Lub Heeswijk Dinther Abdij van Berne
04/11/23 16:00 Edwin Vooijs, Johan den Hoedt en Arjan Versluis Rotterdam Bergsingelkerk
04/11/23 15.30 Eric Lebrun Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/11/23 20:15 German Passion door Margaretha Consort olv Marit Broekroelofs Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
04/11/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Reinout van Brakel en Aletta van der Heiden (fluit), Elice de Gier (piano) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/11/23 14.30 en 16.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
04/11/23 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
04/11/23 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
03/11/23 20.15 Geerten van de Wetering, Henk Verhoef (orgel), SoundWave Collective o.l.v. Libia Hernandez Den Haag Nieuwe Kerk
03/11/23 20.00 Rien Donkersloot Zoeterwoude Dorpskerk
02/11/23 20:00 Kees Albas Tiel Grote of St. Maartenskerk
29/10/23 20.00 Bert den Hertog (orgel), Capella Sine Nomine olv. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
29/10/23 16:00 Choral Evensong Liverpool Metr. Cath. Choir olv Christopher McElroy Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
29/10/23 15.30 Mark Heerink orgel, Wouter Hakhoff trompet, Glenn Liebaut slagwerk, Magrita Rondeel cello en canticum Gregorianum Hoorn Koepelkerk en Oosterkerk
29/10/23 15.00 Requiem van Duruflé met Convocati olv Gerard Beemster (dirigent) en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
29/10/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
28/10/23 16.00 Geerten Liefting Leiden Marekerk
28/10/23 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
28/10/23 15:00 Wouter Blacquiere (orgel), Il Fiati (dubbel blaaskwintet), Touché (strijkorkest) Capelle aan den IJssel St. Paulus’ Bekering
28/10/23 15:00 Wouter Blacquière orgel, strijkorkest Touché en dubbelblaaskwintet I Fiati Capelle aan de IJssel Sint Paulus Bekering
28/10/23 15:00 Wouter van der Wilt Eindhoven Catharinakerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
25/11/23 16.00 Geert Bierling Leiden Marekerk
25/11/23 16:00 Harm Hoeve Groningen Der Aakerk
25/11/23 16.0 Henk Linker (orgel), Valerie Boermistrova (sopraan) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
25/11/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Zwijndrecht Oude kerk
25/11/23 15:00 Maarten Wilmink Eindhoven Catharinakerk
25/11/23 20:00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
25/11/23 20:00 Sietze de Vries Groningen Der Aakerk
25/11/23 20:00 Susanna Veerman & Wim Does – orgel & piano Hengelo Kristalkerk
19/11/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Garmerwolde Dorpskerk
18/11/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit), Jaap Eilander (vleugel) Voorthuizen Hervormde Dorpskerk
18/11/23 15.30 Olivier Penin Den Haag - Loosduinen Abdijkerk
18/11/23 15:00 Sietze de Vries Puttershoek Gereformeerde Gemeente "De Levensbron"
18/11/23 15.00 Theo Jellema Leeuwarden Waalse Kerk
17/11/23 20.00 Franz Danksagmüller Leiden Waalse Kerk
12/11/23 15.30 Gonny van der Maten (orgel), m.m.v. Vocaal Ensemble Octagon Wageningen Grote Kerk
12/11/23 15:00 Peter Koffler Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
12/11/23 15:00 Peter Kofler Rotterdam Laurenskerk
12/11/23 15:00 Ton van Eck (orgel), Anne van Eck (viool) Mijdrecht-Wilnis Sint Johannes de Doperkerk
11/11/23 20:00 Adriaan Hoek Leiderdorp Dorpskerk
11/11/23 15.30 Alma Bettencourt Den Haag - Loosduinen Abdijkerk
11/11/23 20:00 Iddo van der Giessen (orgel), Joran van Ketel (trombone) Gouda Nieuwe Gouwe O.Z.2b
11/11/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/11/23 15:30 Joost van Beek Delft Lutherse Kerk
11/11/23 19.30 Jos Moeke Wateringen Hervormde kerk
11/11/23 16.00 Willem van Twillert Elburg Orgelmuseum
11/11/23 15.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
10/11/23 20.00 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
05/11/23 16:00 Erik Visser en Stephan van de Wijgert Amsterdam Amstelkerk
05/11/23 12:00 IJsbrand ter Haar Elst Grote Kerk
05/11/23 16:00 Leonore Lub Heeswijk Dinther Abdij van Berne
04/11/23 16:00 Edwin Vooijs, Johan den Hoedt en Arjan Versluis Rotterdam Bergsingelkerk
04/11/23 15.30 Eric Lebrun Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/11/23 20:15 German Passion door Margaretha Consort olv Marit Broekroelofs Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
04/11/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Reinout van Brakel en Aletta van der Heiden (fluit), Elice de Gier (piano) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/11/23 14.30 en 16.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Goede Herderkerk
04/11/23 20:00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
04/11/23 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
03/11/23 20.15 Geerten van de Wetering, Henk Verhoef (orgel), SoundWave Collective o.l.v. Libia Hernandez Den Haag Nieuwe Kerk
03/11/23 20.00 Rien Donkersloot Zoeterwoude Dorpskerk
02/11/23 20:00 Kees Albas Tiel Grote of St. Maartenskerk
29/10/23 20.00 Bert den Hertog (orgel), Capella Sine Nomine olv. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
29/10/23 16:00 Choral Evensong Liverpool Metr. Cath. Choir olv Christopher McElroy Wijk bij Duurstede Grote Kerk, Wijk bij Duurstede
29/10/23 15.30 Mark Heerink orgel, Wouter Hakhoff trompet, Glenn Liebaut slagwerk, Magrita Rondeel cello en canticum Gregorianum Hoorn Koepelkerk en Oosterkerk
29/10/23 15.00 Requiem van Duruflé met Convocati olv Gerard Beemster (dirigent) en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
29/10/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
28/10/23 16.00 Geerten Liefting Leiden Marekerk
28/10/23 19.30 Jos Moeke Elburg Grote kerk
28/10/23 15:00 Wouter Blacquiere (orgel), Il Fiati (dubbel blaaskwintet), Touché (strijkorkest) Capelle aan den IJssel St. Paulus’ Bekering
28/10/23 15:00 Wouter Blacquière orgel, strijkorkest Touché en dubbelblaaskwintet I Fiati Capelle aan de IJssel Sint Paulus Bekering
28/10/23 15:00 Wouter van der Wilt Eindhoven Catharinakerk