Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
27/08/21 20.00 Petra Veenswijk Terschuur Sionskerk
26/08/21 20.00 Jos Moeke (orgel) Liselotte Rokyta (panfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
26/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman en Voces Atticae Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431
26/08/21 20:00-21:00 Toon Hagen Delft Nieuwe Kerk
25/08/21 20.00 Iskander Zaldialdinov Langweer Dorpskerk
25/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman (orgel), Elise van der Wel (viool), Veronica Tollenaar (fluit) Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431
24/08/21 20.00 Gonny van der Maten Oegstgeest: Groene of Willibrordkerk
24/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman en Dick Klomp Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431
24/08/21 20.30 Theo Jellema Nijmegen Sint Stevenskerk
23/08/21 19.00 André Kukolja Brielle Sint-Catharijnetoren
23/08/21 20.00 Bob van der Linde Sneek PKN Martinikerk
23/08/21 20.15 Maurits Bunt Brielle Sint-Catharijnekerk
22/08/21 16.00 Eric Koevoets Amsterdam De Duif
22/08/21 15:30 Jeroen de Haan Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
22/08/21 16.00 Tommy van Doorn, beiaard Boxtel Sint Petrusbasiliek
22/08/21 16.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
21/08/21 19.30 André de Jager Zeist Oosterkerk
21/08/21 20.00 Arjan Breukhoven Maasland Oude Kerk
21/08/21 19.30 Evert van de Veen (verzoekprogramma) Voorthuizen Gereformeerde kerk
21/08/21 17.00 Giles Brightwell Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
21/08/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
21/08/21 15.00 Johan Luijmes Deventer Broederenkerk
21/08/21 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Nunspeet Hervormde Dorpskerk
21/08/21 15.00 Theo Jellema Wirdum (Fr) Sint-Martinuskerk
21/08/21 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
21/08/21 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel Sint-Maartenskerk
20/08/21 19.30 Bram Brandemann Hilversum Sint Vituskerk
20/08/21 20.00 Gerwin Hoekstra Beverwijk Grote Kerk
20/08/21 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal Regenboogkerk
20/08/21 20.00 Marcel Verheggen Nederweert Sint-Lambertuskerk
20/08/21 15.00 Pieter Rynja Enkhuizen Zuiderkerk
20/08/21 12.45 Willem Poot Breukelen Pieterskerk
19/08/21 20.00 Bram de Wolf Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
19/08/21 20:00-21:00 Jan Hage Delft Oude Kerk
19/08/21 20.00 Peter van de Velde Hoorn Koepelkerk
17/08/21 20.30 Erik Jan Eradus Nijmegen Sint Stevenskerk
17/08/21 20.00 Marcel Verheggen Maastricht St. Servaasbasiliek
17/08/21 09.00 Wouter Bergenhuizen (piano), Jean-Luc Thellin (orgel) Oud-Rekem, Spa, Leffe (B) Lokale kerken
16/08/21 20.00 Bernard Winsemius Veenhuizen Koepelkerk
16/08/21 19.00 Bob van der Linde Brielle Sint-Catharijnetoren
16/08/21 12.00 Francois Ménissier Roermond Caroluskapel
16/08/21 20.00 Jean-Pierre Steijvers Roermond St. Christoffelkathedraal
16/08/21 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
16/08/21 16.00 Poppeia Berden (orgel), Marijk Greweldinger (verteller) Roermond OLV Munsterkerk
15/08/21 15:30 Alexander de Bie Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
15/08/21 16.00 Dariusz Bakovski-Kois en Jakub Kapala Amsterdam De Duif
15/08/21 19.30 Klaus van den Kerkhoff Aken St. Annakirche
15/08/21 17.00 Studium Chorale Maastricht olv Georg Hage, Arno Kerkhof continuo Aken Kirche St. Michael/ Hagios Dimitrios
14/08/21 17.00 Dariusz Bąkowski-Kois Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
14/08/21 15.30 Gerwin Hoekstra Utrecht Domkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
27/08/21 20.00 Petra Veenswijk Terschuur Sionskerk
26/08/21 20.00 Jos Moeke (orgel) Liselotte Rokyta (panfluit) Uddel Hervormde Dorpskerk
26/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman en Voces Atticae Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431
26/08/21 20:00-21:00 Toon Hagen Delft Nieuwe Kerk
25/08/21 20.00 Iskander Zaldialdinov Langweer Dorpskerk
25/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman (orgel), Elise van der Wel (viool), Veronica Tollenaar (fluit) Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431
24/08/21 20.00 Gonny van der Maten Oegstgeest: Groene of Willibrordkerk
24/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman en Dick Klomp Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431
24/08/21 20.30 Theo Jellema Nijmegen Sint Stevenskerk
23/08/21 19.00 André Kukolja Brielle Sint-Catharijnetoren
23/08/21 20.00 Bob van der Linde Sneek PKN Martinikerk
23/08/21 20.15 Maurits Bunt Brielle Sint-Catharijnekerk
22/08/21 16.00 Eric Koevoets Amsterdam De Duif
22/08/21 15:30 Jeroen de Haan Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
22/08/21 16.00 Tommy van Doorn, beiaard Boxtel Sint Petrusbasiliek
22/08/21 16.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
21/08/21 19.30 André de Jager Zeist Oosterkerk
21/08/21 20.00 Arjan Breukhoven Maasland Oude Kerk
21/08/21 19.30 Evert van de Veen (verzoekprogramma) Voorthuizen Gereformeerde kerk
21/08/21 17.00 Giles Brightwell Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
21/08/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
21/08/21 15.00 Johan Luijmes Deventer Broederenkerk
21/08/21 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren (dwarsfluit) Nunspeet Hervormde Dorpskerk
21/08/21 15.00 Theo Jellema Wirdum (Fr) Sint-Martinuskerk
21/08/21 16.00 Vincent de Ridder Brielle Sint-Catharijnekerk
21/08/21 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel Sint-Maartenskerk
20/08/21 19.30 Bram Brandemann Hilversum Sint Vituskerk
20/08/21 20.00 Gerwin Hoekstra Beverwijk Grote Kerk
20/08/21 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal Regenboogkerk
20/08/21 20.00 Marcel Verheggen Nederweert Sint-Lambertuskerk
20/08/21 15.00 Pieter Rynja Enkhuizen Zuiderkerk
20/08/21 12.45 Willem Poot Breukelen Pieterskerk
19/08/21 20.00 Bram de Wolf Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
19/08/21 20:00-21:00 Jan Hage Delft Oude Kerk
19/08/21 20.00 Peter van de Velde Hoorn Koepelkerk
17/08/21 20.30 Erik Jan Eradus Nijmegen Sint Stevenskerk
17/08/21 20.00 Marcel Verheggen Maastricht St. Servaasbasiliek
17/08/21 09.00 Wouter Bergenhuizen (piano), Jean-Luc Thellin (orgel) Oud-Rekem, Spa, Leffe (B) Lokale kerken
16/08/21 20.00 Bernard Winsemius Veenhuizen Koepelkerk
16/08/21 19.00 Bob van der Linde Brielle Sint-Catharijnetoren
16/08/21 12.00 Francois Ménissier Roermond Caroluskapel
16/08/21 20.00 Jean-Pierre Steijvers Roermond St. Christoffelkathedraal
16/08/21 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
16/08/21 16.00 Poppeia Berden (orgel), Marijk Greweldinger (verteller) Roermond OLV Munsterkerk
15/08/21 15:30 Alexander de Bie Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
15/08/21 16.00 Dariusz Bakovski-Kois en Jakub Kapala Amsterdam De Duif
15/08/21 19.30 Klaus van den Kerkhoff Aken St. Annakirche
15/08/21 17.00 Studium Chorale Maastricht olv Georg Hage, Arno Kerkhof continuo Aken Kirche St. Michael/ Hagios Dimitrios
14/08/21 17.00 Dariusz Bąkowski-Kois Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
14/08/21 15.30 Gerwin Hoekstra Utrecht Domkerk