Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
03/08/19 15.30 Adriaan Hoek Utrecht Domkerk
03/08/19 15.00 Alexander de Bie Amersfoort St.-Joriskerk
03/08/19 09.30 Aniko Koroknai Gronsveld H. Martinus
03/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
03/08/19 20.00 Deelnemers Schnitger Meets Anloo Magnuskerk
03/08/19 11.00 ds. E. Agterhuis en echtgenote (viool) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
03/08/19 15:00 Evan Bogerd (orgel), Matthijs van der Moolen (trombone) Hengelo (O) Lambertusbasiliek
03/08/19 15.30 Gerard Verweij Dordrecht Grote Kerk
03/08/19 16.15 Gerben Budding Gorinchem Lutherse Schuilkerk
03/08/19 15.00 Gerben Gritter Emmen Grote kerk
03/08/19 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde Kerk
03/08/19 12.30 Gertjan Ronner & Rik Melissant Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/08/19 19.30 Ignace Michiels Zeist Oosterkerk
03/08/19 20.00 Jaap Zwart Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/08/19 16.00 Jisung Kim (Korea) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
03/08/19 15.00 Jochem Schuurman Haarlem R.-K. Bavo
03/08/19 14.30 Joost de Nooijer Oosterhout St.-Jansbasiliek
03/08/19 20.00 Jorrit Woudt (orgel) en Maurice van Dijk (trompet) Heemse Kandelaarkerk
03/08/19 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nikolaikerk
03/08/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
03/08/19 20.00 Marcel van de Ketterij Elspeet Hervormde Kerk
03/08/19 20.00 Marjon Strijk (sopraan), Elly van Munster (luit) en Jan Spijker (orgel) Enkhuizen Zuiderkerk
03/08/19 15.00 Pablo Marquez-Caraballo & Atsuko Takano (Valencia, S) Den Haag Elandstraatkerk
03/08/19 20.00 Peter Eilander Steenwijk Grote Kerk
03/08/19 16.00 Peter Ouwerkerk Rotterdam Laurenskerk
03/08/19 20.00 Rie Hiroe Leens Petruskerk
03/08/19 20.00 Sander van Marion m.m.v. Pascal van de Velde (trompet) Zaltbommel St.-Maartenskerk
03/08/19 SOL Orgelbustocht 2 Gronsveld diverse kerken
03/08/19 20.00 Theo Jellema Maassluis Groote Kerk
03/08/19 16.00 Ton van Eck (orgel) en René Mahieu (trompet) Brielle Bedevaartkerk
03/08/19 9.00 Vincent van Laar en Peter Westerbrink Groningen provincie diverse kerken
02/08/19 13.15 Alexander de Bie Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/08/19 20.00 Anja Hendrikx, Rob Waltmans, Frans Jespers en Erika Tieleman Voerendaal H. Laurentius
02/08/19 12.45 Deelnemers Schnitger Meets Groningen Martinikerk
02/08/19 15.00 Elske te Lindert Zelhem Lambertikerk
02/08/19 20.00 Gert van Hoef Nijverdal Regenboogkerk
02/08/19 20.00 Harm Hoeve Vollenhove Grote of Sin t Nicolaaskerk
02/08/19 9.00 Henk de Vries en Jelte Hulzebos Groningen provincie Diverse Kerken
02/08/19 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Vituskerk
02/08/19 12.45 Inge Westra Breukelen Pieterskerk
02/08/19 12.30 Jo Louppen Maastricht H. Servaas Kapel
02/08/19 20.00 Laurens de Man Beverwijk Grote Kerk
02/08/19 20.15 Ronald de Jong Haarlem St.-Josephkerk
02/08/19 12.45 Vincent de Ridder Den Haag Grote Kerk
02/08/19 12.00 Witold Zaborny Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
02/08/19 20.00 Wolfgang Zerer Roden Catharinakerk
01/08/19 20.15 Adriaan Hoek Noordwijk Oude Jeroenskerk
01/08/19 20.00 Axel Wilberg Noorbeek H. Brigida
01/08/19 9.00 Dirk Molenaar en Vincent Hensen Groningen provincie Diverse Kerken
01/08/19 20.00 Gerben Budding Barneveld Oude Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
03/08/19 15.30 Adriaan Hoek Utrecht Domkerk
03/08/19 15.00 Alexander de Bie Amersfoort St.-Joriskerk
03/08/19 09.30 Aniko Koroknai Gronsveld H. Martinus
03/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
03/08/19 20.00 Deelnemers Schnitger Meets Anloo Magnuskerk
03/08/19 11.00 ds. E. Agterhuis en echtgenote (viool) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
03/08/19 15:00 Evan Bogerd (orgel), Matthijs van der Moolen (trombone) Hengelo (O) Lambertusbasiliek
03/08/19 15.30 Gerard Verweij Dordrecht Grote Kerk
03/08/19 16.15 Gerben Budding Gorinchem Lutherse Schuilkerk
03/08/19 15.00 Gerben Gritter Emmen Grote kerk
03/08/19 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde Kerk
03/08/19 12.30 Gertjan Ronner & Rik Melissant Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/08/19 19.30 Ignace Michiels Zeist Oosterkerk
03/08/19 20.00 Jaap Zwart Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/08/19 16.00 Jisung Kim (Korea) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
03/08/19 15.00 Jochem Schuurman Haarlem R.-K. Bavo
03/08/19 14.30 Joost de Nooijer Oosterhout St.-Jansbasiliek
03/08/19 20.00 Jorrit Woudt (orgel) en Maurice van Dijk (trompet) Heemse Kandelaarkerk
03/08/19 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nikolaikerk
03/08/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
03/08/19 20.00 Marcel van de Ketterij Elspeet Hervormde Kerk
03/08/19 20.00 Marjon Strijk (sopraan), Elly van Munster (luit) en Jan Spijker (orgel) Enkhuizen Zuiderkerk
03/08/19 15.00 Pablo Marquez-Caraballo & Atsuko Takano (Valencia, S) Den Haag Elandstraatkerk
03/08/19 20.00 Peter Eilander Steenwijk Grote Kerk
03/08/19 16.00 Peter Ouwerkerk Rotterdam Laurenskerk
03/08/19 20.00 Rie Hiroe Leens Petruskerk
03/08/19 20.00 Sander van Marion m.m.v. Pascal van de Velde (trompet) Zaltbommel St.-Maartenskerk
03/08/19 SOL Orgelbustocht 2 Gronsveld diverse kerken
03/08/19 20.00 Theo Jellema Maassluis Groote Kerk
03/08/19 16.00 Ton van Eck (orgel) en René Mahieu (trompet) Brielle Bedevaartkerk
03/08/19 9.00 Vincent van Laar en Peter Westerbrink Groningen provincie diverse kerken
02/08/19 13.15 Alexander de Bie Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/08/19 20.00 Anja Hendrikx, Rob Waltmans, Frans Jespers en Erika Tieleman Voerendaal H. Laurentius
02/08/19 12.45 Deelnemers Schnitger Meets Groningen Martinikerk
02/08/19 15.00 Elske te Lindert Zelhem Lambertikerk
02/08/19 20.00 Gert van Hoef Nijverdal Regenboogkerk
02/08/19 20.00 Harm Hoeve Vollenhove Grote of Sin t Nicolaaskerk
02/08/19 9.00 Henk de Vries en Jelte Hulzebos Groningen provincie Diverse Kerken
02/08/19 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Vituskerk
02/08/19 12.45 Inge Westra Breukelen Pieterskerk
02/08/19 12.30 Jo Louppen Maastricht H. Servaas Kapel
02/08/19 20.00 Laurens de Man Beverwijk Grote Kerk
02/08/19 20.15 Ronald de Jong Haarlem St.-Josephkerk
02/08/19 12.45 Vincent de Ridder Den Haag Grote Kerk
02/08/19 12.00 Witold Zaborny Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
02/08/19 20.00 Wolfgang Zerer Roden Catharinakerk
01/08/19 20.15 Adriaan Hoek Noordwijk Oude Jeroenskerk
01/08/19 20.00 Axel Wilberg Noorbeek H. Brigida
01/08/19 9.00 Dirk Molenaar en Vincent Hensen Groningen provincie Diverse Kerken
01/08/19 20.00 Gerben Budding Barneveld Oude Kerk