Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
20/08/19 20.15 Gert van Hoef Katwijk aan Zee Vredeskerk
20/08/19 20.00 Minne Veldman Nijkerk Grote Kerk
20/08/19 20.00 Stephen Tharp (New York) Bolsward Martinikerk
20/08/19 20. 00 Toon Hagen Den Ham Ov Ned. Herv. Kerk
20/08/19 20.00 Vincent de Vries Amersfoort Stint-Joriskerk
20/08/19 20.00 Willem Harold Boog Brugge Sint-Salvator Kathedraal
19/08/19 20.15 Cor Ardesch Brielle Sint-Catharijnekerk
19/08/19 20.00 Evert van de Veen  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing
19/08/19 19.00 Jan Geert Heuvelman (beiaard) Brielle Catharijnetoren
19/08/19 20.00 Peter Westerbrink Sneek Grote of Martinikerk
19/08/19 20.00 Vincent de Vries Den Haag Lutherse Kerk
18/08/19 20.00 Andrés Cea Galán (Sevilla)Info: www.robustelly-society-helmond.com Helmond St.-Lambertuskerk
18/08/19 16.00 Dariusz Bakowski-kois (PL) Amsterdam De Duif
18/08/19 15.00 Egbert Schoenmaker Georgsdorf Ev.- reformierten Kirche
18/08/19 15.00 Erik van Bruggen Leiden Pieterskerk
18/08/19 14.00 Eveline M.Jansen Rotterdam Paradijskerk
18/08/19 15.30 Petra Veenswijk Soest Oude Kerk
18/08/19 15.30 Susanna Veerman Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
18/08/19 15.00 Tommy van Doorn (beiaard & koororgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
17/08/19 11.45 25ste Antwerpse Orgelwandeling Antwerpen Orgelwandeling
17/08/19 20.00 André Knevel (CA) Zaltbommel St.-Maartenskerk
17/08/19 16.00 André Knevel (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) en vier panfluitleerlingen Nijkerk De Fontein
17/08/19 14.30 Bernhardt Edskes (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
17/08/19 20.00 Bert den Hertog Maassluis Groote Kerk
17/08/19 15.00 Bert van Stam Haarlem R.-K. Bavo
17/08/19 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
17/08/19 11.00 ds. C. van Alphen Ouddorp Hervormde Dorpskerk
17/08/19 20.00 Everhard Zwart Steenwijk Grote Kerk
17/08/19 15.00 Frans Bullens m.m.v. Paul Hoogenboom (klarinet) Oosterhout O.-L.-V. Abdij
17/08/19 16.15 Gerben Mourik Gorinchem Lutherse Schuilkerk
17/08/19 19.30 Gert van Hoef Bellingwolde Magnuskerk
17/08/19 20.00 Gerwin Hoekstra Leens Petruskerk
17/08/19 13.00 Jan Hage Utrecht Nikolaikerk
17/08/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
17/08/19 13.30 Janny Knol-de Vries Groningen Pelstergasthuiskerk
17/08/19 15.00 Jelte Hulzebos Emmen Grote kerk
17/08/19 16.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
17/08/19 20.00 Pieter Dirksen (orgel en klavecimbel) Enkhuizen Zuiderkerk
17/08/19 19.30 Rien Donkersloot Zeist Oosterkerk
17/08/19 16.00 Theo Jellema (lezing en concert) Sneek Grote of Martinikerk
17/08/19 19.30 Vincent de Vries Wateringen Hervormde Kerk
17/08/19 19.30 Willem Harold Boog Voorthuizen Geref. Kerk
17/08/19 20.00 Willem van Twillert Farmsum Farmsumer Kerk
16/08/19 12.45 Cornelis den Ouden Den Haag Grote Kerk
16/08/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Roden Catharinakerk
16/08/19 20.00 Evert van de Veen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
16/08/19 19.30 Geerten vd Wetering Hilversum Vituskerk
16/08/19 12.45 Jaap de Kok Groningen Martinikerk
16/08/19 12.45 Jaap Jan Steensma Breukelen Pieterskerk
16/08/19 20.00 Kristiaan Seynhave Goes Grote of Maria Magdalenakerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
20/08/19 20.15 Gert van Hoef Katwijk aan Zee Vredeskerk
20/08/19 20.00 Minne Veldman Nijkerk Grote Kerk
20/08/19 20.00 Stephen Tharp (New York) Bolsward Martinikerk
20/08/19 20. 00 Toon Hagen Den Ham Ov Ned. Herv. Kerk
20/08/19 20.00 Vincent de Vries Amersfoort Stint-Joriskerk
20/08/19 20.00 Willem Harold Boog Brugge Sint-Salvator Kathedraal
19/08/19 20.15 Cor Ardesch Brielle Sint-Catharijnekerk
19/08/19 20.00 Evert van de Veen  Raalte Basiliek van de heilige kruisverheffing
19/08/19 19.00 Jan Geert Heuvelman (beiaard) Brielle Catharijnetoren
19/08/19 20.00 Peter Westerbrink Sneek Grote of Martinikerk
19/08/19 20.00 Vincent de Vries Den Haag Lutherse Kerk
18/08/19 20.00 Andrés Cea Galán (Sevilla)Info: www.robustelly-society-helmond.com Helmond St.-Lambertuskerk
18/08/19 16.00 Dariusz Bakowski-kois (PL) Amsterdam De Duif
18/08/19 15.00 Egbert Schoenmaker Georgsdorf Ev.- reformierten Kirche
18/08/19 15.00 Erik van Bruggen Leiden Pieterskerk
18/08/19 14.00 Eveline M.Jansen Rotterdam Paradijskerk
18/08/19 15.30 Petra Veenswijk Soest Oude Kerk
18/08/19 15.30 Susanna Veerman Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
18/08/19 15.00 Tommy van Doorn (beiaard & koororgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
17/08/19 11.45 25ste Antwerpse Orgelwandeling Antwerpen Orgelwandeling
17/08/19 20.00 André Knevel (CA) Zaltbommel St.-Maartenskerk
17/08/19 16.00 André Knevel (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) en vier panfluitleerlingen Nijkerk De Fontein
17/08/19 14.30 Bernhardt Edskes (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
17/08/19 20.00 Bert den Hertog Maassluis Groote Kerk
17/08/19 15.00 Bert van Stam Haarlem R.-K. Bavo
17/08/19 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
17/08/19 11.00 ds. C. van Alphen Ouddorp Hervormde Dorpskerk
17/08/19 20.00 Everhard Zwart Steenwijk Grote Kerk
17/08/19 15.00 Frans Bullens m.m.v. Paul Hoogenboom (klarinet) Oosterhout O.-L.-V. Abdij
17/08/19 16.15 Gerben Mourik Gorinchem Lutherse Schuilkerk
17/08/19 19.30 Gert van Hoef Bellingwolde Magnuskerk
17/08/19 20.00 Gerwin Hoekstra Leens Petruskerk
17/08/19 13.00 Jan Hage Utrecht Nikolaikerk
17/08/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
17/08/19 13.30 Janny Knol-de Vries Groningen Pelstergasthuiskerk
17/08/19 15.00 Jelte Hulzebos Emmen Grote kerk
17/08/19 16.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
17/08/19 20.00 Pieter Dirksen (orgel en klavecimbel) Enkhuizen Zuiderkerk
17/08/19 19.30 Rien Donkersloot Zeist Oosterkerk
17/08/19 16.00 Theo Jellema (lezing en concert) Sneek Grote of Martinikerk
17/08/19 19.30 Vincent de Vries Wateringen Hervormde Kerk
17/08/19 19.30 Willem Harold Boog Voorthuizen Geref. Kerk
17/08/19 20.00 Willem van Twillert Farmsum Farmsumer Kerk
16/08/19 12.45 Cornelis den Ouden Den Haag Grote Kerk
16/08/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Roden Catharinakerk
16/08/19 20.00 Evert van de Veen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
16/08/19 19.30 Geerten vd Wetering Hilversum Vituskerk
16/08/19 12.45 Jaap de Kok Groningen Martinikerk
16/08/19 12.45 Jaap Jan Steensma Breukelen Pieterskerk
16/08/19 20.00 Kristiaan Seynhave Goes Grote of Maria Magdalenakerk