Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
24/07/19 20.00 SOL Orgelwandeltocht Limburg diverse kerken
24/07/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Oosthuizen Grote Kerk
24/07/19 20.15 Tobias Lindner Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
24/07/19 20.15 Tomasz Nowak (Münster) Amsterdam Nicolaasbasiliek
24/07/19 13.00 Una Cintina Hoorn Koepelkerk
23/07/19 20.00 Christopher Hollman m.m.v. Cynthia Holman (sopraan) Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
23/07/19 20.15 Dirk Out Katwijk aan Zee Vredeskerk
23/07/19 20.15 Evan Bogerd Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/07/19 12.45 Geerten Liefting Rotterdam Laurenskerk
23/07/19 20.00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
23/07/19 20.15 Guy Bovet Culemborg Grote of Barbarakerk
23/07/19 20.00 Harry van Wijk Middelburg Nieuwe Kerk
23/07/19 20.00 Jochem Schuurman Amersfoort St.-Joriskerk
23/07/19 13.30 Jos Vogel m.m.v. Sara Marinissen en Cato Janse (viool) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
23/07/19 20.30 Leo van Doeselaar Nijmegen Stevenskerk
23/07/19 20.00 Rie Hiroe (Japan) Roermond OLV Munsterkerk
23/07/19 20.00 Rien Donkersloot Nijkerk Grote Kerk
22/07/19 20.00 Arjan Breukhoven Weissbriach Evangelische Kirche
22/07/19 20.00 Christiaan Teeuwsen Groningen Der Aa-kerk
22/07/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
22/07/19 20.00 Everhard Zwart Oudewater St.-Fransiscuskerk
22/07/19 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Hervormde Dorpskerk
22/07/19 Harm Hoeve Genemuiden St.-Nicolaaskerk
22/07/19 20.15 Kees van Eersel Brielle Sint-Catharijnekerk
22/07/19 19.00 Klaas de Haan (beiaard) Brielle Catharijnetoren
21/07/19 16.00 Andreas Meisner Amsterdam De Duif
21/07/19 12.00 Arjen Leistra Breda Grote Kerk
21/07/19 15.30 Deelnemersconcert Noordbroek Orgel Academy Noordbroek Hervomde kerk
21/07/19 14.00 Deelnemersconcert Noordbroek Orgel Academy Nieuw-Scheemda Hervormde kerk
21/07/19 15.30 Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
21/07/19 15.30 Francesca Ajossa (Cagliari, Italië) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
21/07/19 14.00 Gerard van der Zijden Rotterdam Paradijskerk
21/07/19 20.15 Hayo Boerema m.m.v. Bram Trouwborst (bas) en Maurice van Dijk (trompet) Lottum H. Gertrudis
21/07/19 14.30 Jan van der Leek Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
21/07/19 15.00 Leo van Doeselaar Leiden Pieterskerk
21/07/19 16.00 Ronald Moelker (blokfluit en saxofoon), Stef Tuinstra (orgel) Kolham Dorpskerk
21/07/19 19.00 Theo Jellema Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/07/19 10.30 1e Orgeltocht Noord-Holland Noordeinde, Grootschermer en Schermerhorn Kerken
20/07/19 13.30 Ad van de Wege Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/07/19 15.00 Andreas Meisner Haarlem R.-K. Bavo
20/07/19 18.00 Arjan Breukhoven Chemnitz-Altendorf Rehakirche
20/07/19 16.00 Bert den Hertog & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
20/07/19 15.00 Daniël Rouwkema Emmen Grote kerk
20/07/19 12.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
20/07/19 11.00 ds. M.J. Middelkoop Ouddorp Hervormde Dorpskerk
20/07/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
20/07/19 09.30 Geert Bierling Roggel H. Petrus
20/07/19 20.00 Gerben Mourik Maassluis Groote Kerk
20/07/19 16.00 Gerwin Hoekstra Leeu warden Grote of Jacobijnerkerk
20/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Steenwijk Grote Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
24/07/19 20.00 SOL Orgelwandeltocht Limburg diverse kerken
24/07/19 20.00 Tjeerd van der Ploeg Oosthuizen Grote Kerk
24/07/19 20.15 Tobias Lindner Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
24/07/19 20.15 Tomasz Nowak (Münster) Amsterdam Nicolaasbasiliek
24/07/19 13.00 Una Cintina Hoorn Koepelkerk
23/07/19 20.00 Christopher Hollman m.m.v. Cynthia Holman (sopraan) Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
23/07/19 20.15 Dirk Out Katwijk aan Zee Vredeskerk
23/07/19 20.15 Evan Bogerd Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/07/19 12.45 Geerten Liefting Rotterdam Laurenskerk
23/07/19 20.00 Gert van Hoef Bolsward Martinikerk
23/07/19 20.15 Guy Bovet Culemborg Grote of Barbarakerk
23/07/19 20.00 Harry van Wijk Middelburg Nieuwe Kerk
23/07/19 20.00 Jochem Schuurman Amersfoort St.-Joriskerk
23/07/19 13.30 Jos Vogel m.m.v. Sara Marinissen en Cato Janse (viool) Goes Grote of Maria Magdalenakerk
23/07/19 20.30 Leo van Doeselaar Nijmegen Stevenskerk
23/07/19 20.00 Rie Hiroe (Japan) Roermond OLV Munsterkerk
23/07/19 20.00 Rien Donkersloot Nijkerk Grote Kerk
22/07/19 20.00 Arjan Breukhoven Weissbriach Evangelische Kirche
22/07/19 20.00 Christiaan Teeuwsen Groningen Der Aa-kerk
22/07/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
22/07/19 20.00 Everhard Zwart Oudewater St.-Fransiscuskerk
22/07/19 20.00 Evert van de Veen Beekbergen Hervormde Dorpskerk
22/07/19 Harm Hoeve Genemuiden St.-Nicolaaskerk
22/07/19 20.15 Kees van Eersel Brielle Sint-Catharijnekerk
22/07/19 19.00 Klaas de Haan (beiaard) Brielle Catharijnetoren
21/07/19 16.00 Andreas Meisner Amsterdam De Duif
21/07/19 12.00 Arjen Leistra Breda Grote Kerk
21/07/19 15.30 Deelnemersconcert Noordbroek Orgel Academy Noordbroek Hervomde kerk
21/07/19 14.00 Deelnemersconcert Noordbroek Orgel Academy Nieuw-Scheemda Hervormde kerk
21/07/19 15.30 Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
21/07/19 15.30 Francesca Ajossa (Cagliari, Italië) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
21/07/19 14.00 Gerard van der Zijden Rotterdam Paradijskerk
21/07/19 20.15 Hayo Boerema m.m.v. Bram Trouwborst (bas) en Maurice van Dijk (trompet) Lottum H. Gertrudis
21/07/19 14.30 Jan van der Leek Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
21/07/19 15.00 Leo van Doeselaar Leiden Pieterskerk
21/07/19 16.00 Ronald Moelker (blokfluit en saxofoon), Stef Tuinstra (orgel) Kolham Dorpskerk
21/07/19 19.00 Theo Jellema Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/07/19 10.30 1e Orgeltocht Noord-Holland Noordeinde, Grootschermer en Schermerhorn Kerken
20/07/19 13.30 Ad van de Wege Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/07/19 15.00 Andreas Meisner Haarlem R.-K. Bavo
20/07/19 18.00 Arjan Breukhoven Chemnitz-Altendorf Rehakirche
20/07/19 16.00 Bert den Hertog & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
20/07/19 15.00 Daniël Rouwkema Emmen Grote kerk
20/07/19 12.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
20/07/19 11.00 ds. M.J. Middelkoop Ouddorp Hervormde Dorpskerk
20/07/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
20/07/19 09.30 Geert Bierling Roggel H. Petrus
20/07/19 20.00 Gerben Mourik Maassluis Groote Kerk
20/07/19 16.00 Gerwin Hoekstra Leeu warden Grote of Jacobijnerkerk
20/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Steenwijk Grote Kerk