Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
28/08/19 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
28/08/19 12.00 Geerten Liefting Woerden Petruskerk
28/08/19 15.15 Johan Smit Hattem Andreaskerk
28/08/19 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
28/08/19 20.15 Michael Hedley (Basiliek organist) Amsterdam Nicolaasbasiliek
28/08/19 16.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
28/08/19 20.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/08/19 15.00 Vincent Hensen (orgel) en Lubertus Leutscher (trompet) Groningen Nieuwe Kerk
27/08/19 20.15  Jos van der Kooy & Frank van Wijk Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
27/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Johan Bredewout (vleugel), Arjan & Edith Post (trompet), Mark Wester (percussie/pauken), Mannenensemble ‘Cantare’ uit Woudenberg Apeldoorn Grote Kerk
27/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/08/19 20.15 Gerben Budding Katwijk aan Zee Vredeskerk
27/08/19 12.45 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
27/08/19 20.00 Luc Ponet (Leuven) Middelburg Oostkerk
27/08/19 20.30 Matthias Havinga Nijmegen Stevenskerk
27/08/19 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
27/08/19 20.00 Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
27/08/19 20.15 Toon Hagen Den Haag Grote Kerk
27/08/19 20.15 Vincent van Laar Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
27/08/19 12.00 Willemijn Roodbergen (orgel), Marleen Meteling (blokfluit) Purmerend Lutherse Kerk
26/08/19 20.00 Jonathan Dimmock (San Francisco) Sneek Grote of Martinikerk
26/08/19 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
26/08/19 21.30 Peter Bremer (beiaard) Brielle Catharijnetoren
25/08/19 15.00 Alexander de Bie Edam Grote Kerk
25/08/19 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel) m.m.v. vocaal ensemble Voces Pauli Soest De Open Hof
25/08/19 15.00 Giovanni Petrone Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/08/19 14.00 Hans Nomen Krewerd Mariakerk
25/08/19 15.30 Ines Maidre (Estland/Noorwegen) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
25/08/19 16.00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
25/08/19 16.00 Marc Fitze (CH) Amsterdam De Duif
25/08/19 14.30 Marja van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
25/08/19 15.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
24/08/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
24/08/19 20:15 Alfredo Genovesi (elektronica), Oene van Geel (altviool) en Jacob Lekkerkerker (orgel) Amsterdam Orgelpark
24/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Arjan & Edith Post (trompet) Zwijndrecht Bethelkerk
24/08/19 15.30 Arie de Bruijn Dordrecht Grote Kerk
24/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
24/08/19 20.00 Ben Köster (D) Kampen Nieuwe Kerk
24/08/19 16.00 Bert den Hertog Brielle Bedevaartkerk
24/08/19 13.00 Dorien Schouten Utrecht Nikolaikerk
24/08/19 11.00 dr. T.E. van Spanje Ouddorp Hervormde Dorpskerk
24/08/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
24/08/19 14.30 Familie Datema (orgel, fluit & saxofoon) Oosterhout St.-Jansbasiliek
24/08/19 16.15 Geerten Liefting Gorinchem Lutherse Schuilkerk
24/08/19 20.00 Gonny van der Maten Anloo Magnuskerk
24/08/19 15.00 Ines Maidre (Bergen, N) Haarlem R.-K. Bavo
24/08/19 20.00 Jaap Zwart Zaltbommel St.-Maartenskerk
24/08/19 13.30 Janny de Vries Groningen Sint-Jozefkathedraal
24/08/19 20.00 Jos van der Kooy Medemblik  Bonifaciuskerk
24/08/19 15.30 Klaas Stok Utrecht Domkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
28/08/19 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
28/08/19 12.00 Geerten Liefting Woerden Petruskerk
28/08/19 15.15 Johan Smit Hattem Andreaskerk
28/08/19 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
28/08/19 20.15 Michael Hedley (Basiliek organist) Amsterdam Nicolaasbasiliek
28/08/19 16.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
28/08/19 20.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/08/19 15.00 Vincent Hensen (orgel) en Lubertus Leutscher (trompet) Groningen Nieuwe Kerk
27/08/19 20.15  Jos van der Kooy & Frank van Wijk Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
27/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Johan Bredewout (vleugel), Arjan & Edith Post (trompet), Mark Wester (percussie/pauken), Mannenensemble ‘Cantare’ uit Woudenberg Apeldoorn Grote Kerk
27/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/08/19 20.15 Gerben Budding Katwijk aan Zee Vredeskerk
27/08/19 12.45 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
27/08/19 20.00 Luc Ponet (Leuven) Middelburg Oostkerk
27/08/19 20.30 Matthias Havinga Nijmegen Stevenskerk
27/08/19 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
27/08/19 20.00 Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
27/08/19 20.15 Toon Hagen Den Haag Grote Kerk
27/08/19 20.15 Vincent van Laar Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
27/08/19 12.00 Willemijn Roodbergen (orgel), Marleen Meteling (blokfluit) Purmerend Lutherse Kerk
26/08/19 20.00 Jonathan Dimmock (San Francisco) Sneek Grote of Martinikerk
26/08/19 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
26/08/19 21.30 Peter Bremer (beiaard) Brielle Catharijnetoren
25/08/19 15.00 Alexander de Bie Edam Grote Kerk
25/08/19 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel) m.m.v. vocaal ensemble Voces Pauli Soest De Open Hof
25/08/19 15.00 Giovanni Petrone Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/08/19 14.00 Hans Nomen Krewerd Mariakerk
25/08/19 15.30 Ines Maidre (Estland/Noorwegen) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
25/08/19 16.00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
25/08/19 16.00 Marc Fitze (CH) Amsterdam De Duif
25/08/19 14.30 Marja van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
25/08/19 15.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
24/08/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
24/08/19 20:15 Alfredo Genovesi (elektronica), Oene van Geel (altviool) en Jacob Lekkerkerker (orgel) Amsterdam Orgelpark
24/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Arjan & Edith Post (trompet) Zwijndrecht Bethelkerk
24/08/19 15.30 Arie de Bruijn Dordrecht Grote Kerk
24/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
24/08/19 20.00 Ben Köster (D) Kampen Nieuwe Kerk
24/08/19 16.00 Bert den Hertog Brielle Bedevaartkerk
24/08/19 13.00 Dorien Schouten Utrecht Nikolaikerk
24/08/19 11.00 dr. T.E. van Spanje Ouddorp Hervormde Dorpskerk
24/08/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
24/08/19 14.30 Familie Datema (orgel, fluit & saxofoon) Oosterhout St.-Jansbasiliek
24/08/19 16.15 Geerten Liefting Gorinchem Lutherse Schuilkerk
24/08/19 20.00 Gonny van der Maten Anloo Magnuskerk
24/08/19 15.00 Ines Maidre (Bergen, N) Haarlem R.-K. Bavo
24/08/19 20.00 Jaap Zwart Zaltbommel St.-Maartenskerk
24/08/19 13.30 Janny de Vries Groningen Sint-Jozefkathedraal
24/08/19 20.00 Jos van der Kooy Medemblik  Bonifaciuskerk
24/08/19 15.30 Klaas Stok Utrecht Domkerk