Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
30/07/19 20.15  Jos van der Kooy Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/07/19 20.00 Andrew Lucas (St.-Albans) 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
30/07/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/07/19 20.00 Everhard Zwart Bolsward Martinikerk
30/07/19 12.45 Hartmut Siebmanns Rotterdam Laurenskerk
30/07/19 20.30 Johan Luijmes & Harrie Starreveld Nijmegen Stevenskerk
30/07/19 20.00 Kirstin Gramlich Den Ham Ov Hervormde Kerk
30/07/19 20.00 Leo van Doeselaar Amersfoort St.-Joriskerk
30/07/19 20.00 Sophie Rétaux Maastricht H. Servaas Basiliek
30/07/19 9.00 Stef Tuinstra Groningen Provincie diverse Kerken
30/07/19 20.00 Theo Jellema Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
30/07/19 20.15 Wim & Wilbert Magré Katwijk aan Zee Vredeskerk
29/07/19 20.15 Adriaan Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
29/07/19 19. 00 Bas de Vroome (beiaard) Brielle Catharijnetoren
29/07/19 20.15 Johan Herman Mechelen H. Johannes de Doper
29/07/19 20.00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
29/07/19 20.00 Peter Eilander Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
29/07/19 15.00 Peter Westerbrink Groningen Der Aa-kerk
29/07/19 20.00 Rien Donkersloot Sneek Grote of Martinikerk
29/07/19 16.00 Yves Rechsteiner m.m.v. Henri-Charles Caget (percussie) Echt H. Landricus
28/07/19 12.00 Alexey Schmitov (RU) Breda Grote Kerk
28/07/19 16.00 Bas de Vroome Nuth H. Bavo
28/07/19 17.50 Concerto da Fusignano Culemborg Grote of Barbarakerk
28/07/19 16.00 Gerrie Meijers Soest De Open Hof
28/07/19 22.00 Henk de Vries Zuidbroek Petruskerk
28/07/19 15.00 Jos van der Kooy Edam Grote Kerk
28/07/19 16.00 Lidia Ksiazkiewicz Breughel Sint-Genovevakerk
28/07/19 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
28/07/19 19.00 The Choir of St Peter’s Church, St Albans o.l.v. Nick Robinson, Alex Flood) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
28/07/19 15.30 Willeke Smits Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
27/07/19 10.30 2e Orgeltocht Noord-Holland Eenigenburg, Krabbendam en Schoorl Kerken
27/07/19 16.00 Aarnoud de Groen Medemblik Bonifaciuskerk
27/07/19 20.00 Aart Bergwerff Leens Petruskerk
27/07/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
27/07/19 15.30 Alexel Schmitov (Rusland) Scheveningen Oude Kerk
27/07/19 13.30 Alina Rozeboom (sopraan) en Peter van der Zwaag (orgel) Bears, Weidum, Jorwert Mariakerk
27/07/19 13.30 André Poortvliet Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/07/19 20.00 Arjan Breukhoven St.-Jakob in Rosenthal Katholische Kirche
27/07/19 16.00 Arjen Leistra Oostvoorne Dorpskerk
27/07/19 16.00 Christiaan Ingelse Gouda Sint-Jan
27/07/19 12.30 Christine Moraal m.m.v. Amy Schillings (sopraan) Vaals Hervormde Kerk
27/07/19 11.00 ds. G.J. Baan Ouddorp Hervormde Dorpskerk
27/07/19 15.30 Geerten van de Wetering Utrecht Domkerk
27/07/19 16.00 Gerben Budding Rotterdam Laurenskerk
27/07/19 19.30 Gerwin van der Plaats Voorthuizen Gereformeerde Kerk
27/07/19 20.00 Hans Leenders Zaltbommel St.-Maartenskerk
27/07/19 14.30 Hans Okkerse m.m.v. Manja Kruidhof-Okkerse (viool) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/07/19 15.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Emmen Grote kerk
27/07/19 20.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Heemse Kandelaarkerk
27/07/19 15.00 Heleen (viool) en Laurens Knoop (cello), Alies van der Hoeven (viool) en Jan Mannee (klavecimbel) Amersfoort St.-Joriskerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
30/07/19 20.15  Jos van der Kooy Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/07/19 20.00 Andrew Lucas (St.-Albans) 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
30/07/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/07/19 20.00 Everhard Zwart Bolsward Martinikerk
30/07/19 12.45 Hartmut Siebmanns Rotterdam Laurenskerk
30/07/19 20.30 Johan Luijmes & Harrie Starreveld Nijmegen Stevenskerk
30/07/19 20.00 Kirstin Gramlich Den Ham Ov Hervormde Kerk
30/07/19 20.00 Leo van Doeselaar Amersfoort St.-Joriskerk
30/07/19 20.00 Sophie Rétaux Maastricht H. Servaas Basiliek
30/07/19 9.00 Stef Tuinstra Groningen Provincie diverse Kerken
30/07/19 20.00 Theo Jellema Noordwolde (Grn) Hervormde Kerk
30/07/19 20.15 Wim & Wilbert Magré Katwijk aan Zee Vredeskerk
29/07/19 20.15 Adriaan Hoek Brielle Sint-Catharijnekerk
29/07/19 19. 00 Bas de Vroome (beiaard) Brielle Catharijnetoren
29/07/19 20.15 Johan Herman Mechelen H. Johannes de Doper
29/07/19 20.00 Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
29/07/19 20.00 Peter Eilander Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
29/07/19 15.00 Peter Westerbrink Groningen Der Aa-kerk
29/07/19 20.00 Rien Donkersloot Sneek Grote of Martinikerk
29/07/19 16.00 Yves Rechsteiner m.m.v. Henri-Charles Caget (percussie) Echt H. Landricus
28/07/19 12.00 Alexey Schmitov (RU) Breda Grote Kerk
28/07/19 16.00 Bas de Vroome Nuth H. Bavo
28/07/19 17.50 Concerto da Fusignano Culemborg Grote of Barbarakerk
28/07/19 16.00 Gerrie Meijers Soest De Open Hof
28/07/19 22.00 Henk de Vries Zuidbroek Petruskerk
28/07/19 15.00 Jos van der Kooy Edam Grote Kerk
28/07/19 16.00 Lidia Ksiazkiewicz Breughel Sint-Genovevakerk
28/07/19 16.00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
28/07/19 19.00 The Choir of St Peter’s Church, St Albans o.l.v. Nick Robinson, Alex Flood) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
28/07/19 15.30 Willeke Smits Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
27/07/19 10.30 2e Orgeltocht Noord-Holland Eenigenburg, Krabbendam en Schoorl Kerken
27/07/19 16.00 Aarnoud de Groen Medemblik Bonifaciuskerk
27/07/19 20.00 Aart Bergwerff Leens Petruskerk
27/07/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
27/07/19 15.30 Alexel Schmitov (Rusland) Scheveningen Oude Kerk
27/07/19 13.30 Alina Rozeboom (sopraan) en Peter van der Zwaag (orgel) Bears, Weidum, Jorwert Mariakerk
27/07/19 13.30 André Poortvliet Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/07/19 20.00 Arjan Breukhoven St.-Jakob in Rosenthal Katholische Kirche
27/07/19 16.00 Arjen Leistra Oostvoorne Dorpskerk
27/07/19 16.00 Christiaan Ingelse Gouda Sint-Jan
27/07/19 12.30 Christine Moraal m.m.v. Amy Schillings (sopraan) Vaals Hervormde Kerk
27/07/19 11.00 ds. G.J. Baan Ouddorp Hervormde Dorpskerk
27/07/19 15.30 Geerten van de Wetering Utrecht Domkerk
27/07/19 16.00 Gerben Budding Rotterdam Laurenskerk
27/07/19 19.30 Gerwin van der Plaats Voorthuizen Gereformeerde Kerk
27/07/19 20.00 Hans Leenders Zaltbommel St.-Maartenskerk
27/07/19 14.30 Hans Okkerse m.m.v. Manja Kruidhof-Okkerse (viool) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/07/19 15.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Emmen Grote kerk
27/07/19 20.00 Harm Hoeve (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluit) Heemse Kandelaarkerk
27/07/19 15.00 Heleen (viool) en Laurens Knoop (cello), Alies van der Hoeven (viool) en Jan Mannee (klavecimbel) Amersfoort St.-Joriskerk