Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
03/08/19 20.00 Peter Eilander Steenwijk Grote Kerk
03/08/19 16.00 Peter Ouwerkerk Rotterdam Laurenskerk
03/08/19 20.00 Rie Hiroe Leens Petruskerk
03/08/19 20.00 Sander van Marion m.m.v. Pascal van de Velde (trompet) Zaltbommel St.-Maartenskerk
03/08/19 SOL Orgelbustocht 2 Gronsveld diverse kerken
03/08/19 20.00 Theo Jellema Maassluis Groote Kerk
03/08/19 16.00 Ton van Eck (orgel) en René Mahieu (trompet) Brielle Bedevaartkerk
03/08/19 9.00 Vincent van Laar en Peter Westerbrink Groningen provincie diverse kerken
02/08/19 13.15 Alexander de Bie Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/08/19 20.00 Anja Hendrikx, Rob Waltmans, Frans Jespers en Erika Tieleman Voerendaal H. Laurentius
02/08/19 12.45 Deelnemers Schnitger Meets Groningen Martinikerk
02/08/19 15.00 Elske te Lindert Zelhem Lambertikerk
02/08/19 20.00 Gert van Hoef Nijverdal Regenboogkerk
02/08/19 20.00 Harm Hoeve Vollenhove Grote of Sin t Nicolaaskerk
02/08/19 9.00 Henk de Vries en Jelte Hulzebos Groningen provincie Diverse Kerken
02/08/19 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Vituskerk
02/08/19 12.45 Inge Westra Breukelen Pieterskerk
02/08/19 12.30 Jo Louppen Maastricht H. Servaas Kapel
02/08/19 20.00 Laurens de Man Beverwijk Grote Kerk
02/08/19 20.15 Ronald de Jong Haarlem St.-Josephkerk
02/08/19 12.45 Vincent de Ridder Den Haag Grote Kerk
02/08/19 12.00 Witold Zaborny Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
02/08/19 20.00 Wolfgang Zerer Roden Catharinakerk
01/08/19 20.15 Adriaan Hoek Noordwijk Oude Jeroenskerk
01/08/19 20.00 Axel Wilberg Noorbeek H. Brigida
01/08/19 9.00 Dirk Molenaar en Vincent Hensen Groningen provincie Diverse Kerken
01/08/19 20.00 Gerben Budding Barneveld Oude Kerk
01/08/19 16.00 Gerben Budding Haarlem Grote of St.-Bavokerk
01/08/19 20.00 Gerrie Meijers Delft Oude Kerk
01/08/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
01/08/19 19.30 Jan Bezuijen (orgel) & Sander Bezuijen (cello) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
01/08/19 20:00 Jochem Schuurman Doesburg Grote of Martinikerk
01/08/19 20.00 Pavel Cerny Farmsum Farmsumer Kerk
01/08/19 20:00 Peter Eilander Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
01/08/19 20.15 Rien Donkersloot Wijk bij Duurstede Grote Kerk
31/07/19 12.00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
31/07/19 12.45 Anna Karpenko Den Haag Kloosterkerk
31/07/19 16.00 Arie van der Vlist Urk Bethelkerk
31/07/19 15.15 Bert Gelderman Hattem Andreaskerk
31/07/19 10.45 Fedde Tuinstra Steenwijk Grote Kerk
31/07/19 20.00 Gerrie Meijers Edam Grote Kerk
31/07/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
31/07/19 14.00 Jan-Willem Jonkman Steenwijk Kleine Kerk
31/07/19 20.00 Jisung Kim (Zuid-Korea) en Rie Hiroe (Japan) Groningen Martinikerk
31/07/19 20.15 Kees van Eersel Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
31/07/19 20.00 Rien Donkersloot Coevorden Hervormde Kerk
31/07/19 13.00 Rieuwert Blok Hoorn Lutherse Kerk
31/07/19 9.00 Sietze de Vries Groningen provincie diverse Kerken
31/07/19 20.15 Thorsten Göbel (Düsseldorf) Amsterdam Nicolaasbasiliek
31/07/19 20.00 Wolfgang Seifen (DE) Kampen Bovenkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
03/08/19 20.00 Peter Eilander Steenwijk Grote Kerk
03/08/19 16.00 Peter Ouwerkerk Rotterdam Laurenskerk
03/08/19 20.00 Rie Hiroe Leens Petruskerk
03/08/19 20.00 Sander van Marion m.m.v. Pascal van de Velde (trompet) Zaltbommel St.-Maartenskerk
03/08/19 SOL Orgelbustocht 2 Gronsveld diverse kerken
03/08/19 20.00 Theo Jellema Maassluis Groote Kerk
03/08/19 16.00 Ton van Eck (orgel) en René Mahieu (trompet) Brielle Bedevaartkerk
03/08/19 9.00 Vincent van Laar en Peter Westerbrink Groningen provincie diverse kerken
02/08/19 13.15 Alexander de Bie Haarlem Grote of St.-Bavokerk
02/08/19 20.00 Anja Hendrikx, Rob Waltmans, Frans Jespers en Erika Tieleman Voerendaal H. Laurentius
02/08/19 12.45 Deelnemers Schnitger Meets Groningen Martinikerk
02/08/19 15.00 Elske te Lindert Zelhem Lambertikerk
02/08/19 20.00 Gert van Hoef Nijverdal Regenboogkerk
02/08/19 20.00 Harm Hoeve Vollenhove Grote of Sin t Nicolaaskerk
02/08/19 9.00 Henk de Vries en Jelte Hulzebos Groningen provincie Diverse Kerken
02/08/19 19.30 Henk van Zonneveld Hilversum Vituskerk
02/08/19 12.45 Inge Westra Breukelen Pieterskerk
02/08/19 12.30 Jo Louppen Maastricht H. Servaas Kapel
02/08/19 20.00 Laurens de Man Beverwijk Grote Kerk
02/08/19 20.15 Ronald de Jong Haarlem St.-Josephkerk
02/08/19 12.45 Vincent de Ridder Den Haag Grote Kerk
02/08/19 12.00 Witold Zaborny Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
02/08/19 20.00 Wolfgang Zerer Roden Catharinakerk
01/08/19 20.15 Adriaan Hoek Noordwijk Oude Jeroenskerk
01/08/19 20.00 Axel Wilberg Noorbeek H. Brigida
01/08/19 9.00 Dirk Molenaar en Vincent Hensen Groningen provincie Diverse Kerken
01/08/19 20.00 Gerben Budding Barneveld Oude Kerk
01/08/19 16.00 Gerben Budding Haarlem Grote of St.-Bavokerk
01/08/19 20.00 Gerrie Meijers Delft Oude Kerk
01/08/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
01/08/19 19.30 Jan Bezuijen (orgel) & Sander Bezuijen (cello) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
01/08/19 20:00 Jochem Schuurman Doesburg Grote of Martinikerk
01/08/19 20.00 Pavel Cerny Farmsum Farmsumer Kerk
01/08/19 20:00 Peter Eilander Apeldoorn Eben-Haëzerkerk
01/08/19 20.15 Rien Donkersloot Wijk bij Duurstede Grote Kerk
31/07/19 12.00 Ad van Pelt Woerden Petruskerk
31/07/19 12.45 Anna Karpenko Den Haag Kloosterkerk
31/07/19 16.00 Arie van der Vlist Urk Bethelkerk
31/07/19 15.15 Bert Gelderman Hattem Andreaskerk
31/07/19 10.45 Fedde Tuinstra Steenwijk Grote Kerk
31/07/19 20.00 Gerrie Meijers Edam Grote Kerk
31/07/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
31/07/19 14.00 Jan-Willem Jonkman Steenwijk Kleine Kerk
31/07/19 20.00 Jisung Kim (Zuid-Korea) en Rie Hiroe (Japan) Groningen Martinikerk
31/07/19 20.15 Kees van Eersel Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
31/07/19 20.00 Rien Donkersloot Coevorden Hervormde Kerk
31/07/19 13.00 Rieuwert Blok Hoorn Lutherse Kerk
31/07/19 9.00 Sietze de Vries Groningen provincie diverse Kerken
31/07/19 20.15 Thorsten Göbel (Düsseldorf) Amsterdam Nicolaasbasiliek
31/07/19 20.00 Wolfgang Seifen (DE) Kampen Bovenkerk