Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
17/08/19 16.00 André Knevel (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) en vier panfluitleerlingen Nijkerk De Fontein
17/08/19 14.30 Bernhardt Edskes (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
17/08/19 20.00 Bert den Hertog Maassluis Groote Kerk
17/08/19 15.00 Bert van Stam Haarlem R.-K. Bavo
17/08/19 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
17/08/19 11.00 ds. C. van Alphen Ouddorp Hervormde Dorpskerk
17/08/19 20.00 Everhard Zwart Steenwijk Grote Kerk
17/08/19 15.00 Frans Bullens m.m.v. Paul Hoogenboom (klarinet) Oosterhout O.-L.-V. Abdij
17/08/19 16.15 Gerben Mourik Gorinchem Lutherse Schuilkerk
17/08/19 19.30 Gert van Hoef Bellingwolde Magnuskerk
17/08/19 20.00 Gerwin Hoekstra Leens Petruskerk
17/08/19 13.00 Jan Hage Utrecht Nikolaikerk
17/08/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
17/08/19 13.30 Janny Knol-de Vries Groningen Pelstergasthuiskerk
17/08/19 15.00 Jelte Hulzebos Emmen Grote kerk
17/08/19 16.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
17/08/19 20.00 Pieter Dirksen (orgel en klavecimbel) Enkhuizen Zuiderkerk
17/08/19 19.30 Rien Donkersloot Zeist Oosterkerk
17/08/19 16.00 Theo Jellema (lezing en concert) Sneek Grote of Martinikerk
17/08/19 19.30 Vincent de Vries Wateringen Hervormde Kerk
17/08/19 19.30 Willem Harold Boog Voorthuizen Geref. Kerk
17/08/19 20.00 Willem van Twillert Farmsum Farmsumer Kerk
16/08/19 12.45 Cornelis den Ouden Den Haag Grote Kerk
16/08/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Roden Catharinakerk
16/08/19 20.00 Evert van de Veen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
16/08/19 19.30 Geerten vd Wetering Hilversum Vituskerk
16/08/19 12.45 Jaap de Kok Groningen Martinikerk
16/08/19 12.45 Jaap Jan Steensma Breukelen Pieterskerk
16/08/19 20.00 Kristiaan Seynhave Goes Grote of Maria Magdalenakerk
16/08/19 13.15 Leonard Seeleman Haarlem Grote of St.-Bavokerk
16/08/19 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal Regenboogkerk
16/08/19 19.30 orgeldemonstratie Mensingeweer Michaelkerk
16/08/19 20.00 Pieter van Dijk Beverwijk Grote Kerk
16/08/19 12.00 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
16/08/19 15.00 Wim Ruessink Zelhem Lambertikerk
15/08/19 16.00  Anton Pauw & Bert van den Brink Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
15/08/19 20.00 Bas de Vroome en Vincent de Vries Delft Oude Kerk
15/08/19 20:00 Geerten van de Wetering Doesburg Grote of Martinikerk
15/08/19 19.30 Kees Villerius Ouddorp Hervormde Dorpskerk
15/08/19 20.00 Margreeth de Jong Barneveld Oude Kerk
15/08/19 20.15 Olga Zhukova Noordwijk Oude Jeroenskerk
15/08/19 20.15 Peter van Dijk Wijk bij Duurstede Grote Kerk
15/08/19 20.15 Peter van Dinther (trompet) & Piet van der Steen (orgel) Utrecht Jacobikerk
14/08/19 20.00  André Knevel Maassluis Immanuëlkerk
14/08/19 20.15 Adriaan Hoek Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
14/08/19 20.15 Andrew Dwar (Parijs) Amsterdam Nicolaasbasiliek
14/08/19 14.30 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 16.00 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 20.00 Hiroko Inoue (Rusland) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/08/19 15.15 Jaap Neuteboom Hattem Andreaskerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
17/08/19 16.00 André Knevel (orgel), Liselotte Rokyta (panfluit) en vier panfluitleerlingen Nijkerk De Fontein
17/08/19 14.30 Bernhardt Edskes (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
17/08/19 20.00 Bert den Hertog Maassluis Groote Kerk
17/08/19 15.00 Bert van Stam Haarlem R.-K. Bavo
17/08/19 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
17/08/19 11.00 ds. C. van Alphen Ouddorp Hervormde Dorpskerk
17/08/19 20.00 Everhard Zwart Steenwijk Grote Kerk
17/08/19 15.00 Frans Bullens m.m.v. Paul Hoogenboom (klarinet) Oosterhout O.-L.-V. Abdij
17/08/19 16.15 Gerben Mourik Gorinchem Lutherse Schuilkerk
17/08/19 19.30 Gert van Hoef Bellingwolde Magnuskerk
17/08/19 20.00 Gerwin Hoekstra Leens Petruskerk
17/08/19 13.00 Jan Hage Utrecht Nikolaikerk
17/08/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
17/08/19 13.30 Janny Knol-de Vries Groningen Pelstergasthuiskerk
17/08/19 15.00 Jelte Hulzebos Emmen Grote kerk
17/08/19 16.00 Jolanda Zwoferink Oostvoorne Dorpskerk
17/08/19 20.00 Pieter Dirksen (orgel en klavecimbel) Enkhuizen Zuiderkerk
17/08/19 19.30 Rien Donkersloot Zeist Oosterkerk
17/08/19 16.00 Theo Jellema (lezing en concert) Sneek Grote of Martinikerk
17/08/19 19.30 Vincent de Vries Wateringen Hervormde Kerk
17/08/19 19.30 Willem Harold Boog Voorthuizen Geref. Kerk
17/08/19 20.00 Willem van Twillert Farmsum Farmsumer Kerk
16/08/19 12.45 Cornelis den Ouden Den Haag Grote Kerk
16/08/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong Roden Catharinakerk
16/08/19 20.00 Evert van de Veen Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
16/08/19 19.30 Geerten vd Wetering Hilversum Vituskerk
16/08/19 12.45 Jaap de Kok Groningen Martinikerk
16/08/19 12.45 Jaap Jan Steensma Breukelen Pieterskerk
16/08/19 20.00 Kristiaan Seynhave Goes Grote of Maria Magdalenakerk
16/08/19 13.15 Leonard Seeleman Haarlem Grote of St.-Bavokerk
16/08/19 20.00 Maarten Wilmink Nijverdal Regenboogkerk
16/08/19 19.30 orgeldemonstratie Mensingeweer Michaelkerk
16/08/19 20.00 Pieter van Dijk Beverwijk Grote Kerk
16/08/19 12.00 Pieter van Dijk Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
16/08/19 15.00 Wim Ruessink Zelhem Lambertikerk
15/08/19 16.00  Anton Pauw & Bert van den Brink Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
15/08/19 20.00 Bas de Vroome en Vincent de Vries Delft Oude Kerk
15/08/19 20:00 Geerten van de Wetering Doesburg Grote of Martinikerk
15/08/19 19.30 Kees Villerius Ouddorp Hervormde Dorpskerk
15/08/19 20.00 Margreeth de Jong Barneveld Oude Kerk
15/08/19 20.15 Olga Zhukova Noordwijk Oude Jeroenskerk
15/08/19 20.15 Peter van Dijk Wijk bij Duurstede Grote Kerk
15/08/19 20.15 Peter van Dinther (trompet) & Piet van der Steen (orgel) Utrecht Jacobikerk
14/08/19 20.00  André Knevel Maassluis Immanuëlkerk
14/08/19 20.15 Adriaan Hoek Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
14/08/19 20.15 Andrew Dwar (Parijs) Amsterdam Nicolaasbasiliek
14/08/19 14.30 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 16.00 Harro Kraal (orgel), Annelies Jansen (fluit) en Roel Otten (cello) Ruinen Mariakerk
14/08/19 20.00 Hiroko Inoue (Rusland) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
14/08/19 15.15 Jaap Neuteboom Hattem Andreaskerk