Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
06/08/19 20.00 Thomas Trotter (Birmingham/Londen) Bolsward Martinikerk
06/08/19 20.00 Vincent de Vries Brouwershaven Grote Kerk
06/08/19 12.45 Willem H. Boog Rotterdam Laurenskerk
06/08/19 20.00 Wim Diepenhorst Roermond St.-Christoffelkathedraal
05/08/19 20.15 Aart Bergwerff Brielle Sint-Catharijnekerk
05/08/19 20.00 Hans Leenders m.m.v. Vincent Kusters (zang) Eckelrade H. Bartholomeus
05/08/19 20.00 Peter van der Weide, Frits Haaze e.a. Sneek St.-Martinus-aan-de-Singel
05/08/19 19.00 Wim Ruitenberg (beiaard) Brielle Catharijnetoren
05/08/19 20.00 Wolfgang Zerer Groningen Der Aa-kerk
04/08/19 20.15 Bob Gallagher Heinsberg (D) St.-Gangolf
04/08/19 15.30 Camille Déruelle (Parijs) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/08/19 15.00 Daniel Seeger Leiden Pieterskerk
04/08/19 19.30 Henk Veldman m.m.v. Maria den Hertog (alt) Middelstum Hippolytuskerk
04/08/19 15.00 Jaco van Leeuwen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/08/19 13:30 Jan Kleinbussink Deventer Lebuïnuskerk
04/08/19 15:30 Jan Kleinbussink Deventer Lebuïnuskerk
04/08/19 16.00 Johan Hermans (BE) Amsterdam De Duif
04/08/19 20.00 Leonore Lub & Peter Westerbrink Noordbroek Kerk
04/08/19 10.00 Luthers Bach Ensemble; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
04/08/19 12.00 Marcus Bergink Elst Grote Kerk
04/08/19 16.00 Niels Hellemans Zonhoven (B) St.-Quintinus
04/08/19 20.00 René Rolle en Jan Harmsen Maastricht H. Martinus
04/08/19 15.30 Sietze de Vries Soest Oude Kerk
04/08/19 19.00 Timo Beek Großschönau Evangelische Lutherische Kirche
04/08/19 15.00 Tobias Willi (CH) Groningen Lutherse Kerk
03/08/19 10.30 3e Orgeltocht Noord-Holland Amsterdam Nassaukerk
03/08/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Liselotte Kuling (fluit) Woerden Petruskerk
03/08/19 15.30 Adriaan Hoek Utrecht Domkerk
03/08/19 15.00 Alexander de Bie Amersfoort St.-Joriskerk
03/08/19 09.30 Aniko Koroknai Gronsveld H. Martinus
03/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
03/08/19 20.00 Deelnemers Schnitger Meets Anloo Magnuskerk
03/08/19 11.00 ds. E. Agterhuis en echtgenote (viool) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
03/08/19 15:00 Evan Bogerd (orgel), Matthijs van der Moolen (trombone) Hengelo (O) Lambertusbasiliek
03/08/19 15.30 Gerard Verweij Dordrecht Grote Kerk
03/08/19 16.15 Gerben Budding Gorinchem Lutherse Schuilkerk
03/08/19 15.00 Gerben Gritter Emmen Grote kerk
03/08/19 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde Kerk
03/08/19 12.30 Gertjan Ronner & Rik Melissant Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/08/19 19.30 Ignace Michiels Zeist Oosterkerk
03/08/19 20.00 Jaap Zwart Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/08/19 16.00 Jisung Kim (Korea) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
03/08/19 15.00 Jochem Schuurman Haarlem R.-K. Bavo
03/08/19 14.30 Joost de Nooijer Oosterhout St.-Jansbasiliek
03/08/19 20.00 Jorrit Woudt (orgel) en Maurice van Dijk (trompet) Heemse Kandelaarkerk
03/08/19 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nikolaikerk
03/08/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
03/08/19 20.00 Marcel van de Ketterij Elspeet Hervormde Kerk
03/08/19 20.00 Marjon Strijk (sopraan), Elly van Munster (luit) en Jan Spijker (orgel) Enkhuizen Zuiderkerk
03/08/19 15.00 Pablo Marquez-Caraballo & Atsuko Takano (Valencia, S) Den Haag Elandstraatkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
06/08/19 20.00 Thomas Trotter (Birmingham/Londen) Bolsward Martinikerk
06/08/19 20.00 Vincent de Vries Brouwershaven Grote Kerk
06/08/19 12.45 Willem H. Boog Rotterdam Laurenskerk
06/08/19 20.00 Wim Diepenhorst Roermond St.-Christoffelkathedraal
05/08/19 20.15 Aart Bergwerff Brielle Sint-Catharijnekerk
05/08/19 20.00 Hans Leenders m.m.v. Vincent Kusters (zang) Eckelrade H. Bartholomeus
05/08/19 20.00 Peter van der Weide, Frits Haaze e.a. Sneek St.-Martinus-aan-de-Singel
05/08/19 19.00 Wim Ruitenberg (beiaard) Brielle Catharijnetoren
05/08/19 20.00 Wolfgang Zerer Groningen Der Aa-kerk
04/08/19 20.15 Bob Gallagher Heinsberg (D) St.-Gangolf
04/08/19 15.30 Camille Déruelle (Parijs) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/08/19 15.00 Daniel Seeger Leiden Pieterskerk
04/08/19 19.30 Henk Veldman m.m.v. Maria den Hertog (alt) Middelstum Hippolytuskerk
04/08/19 15.00 Jaco van Leeuwen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/08/19 13:30 Jan Kleinbussink Deventer Lebuïnuskerk
04/08/19 15:30 Jan Kleinbussink Deventer Lebuïnuskerk
04/08/19 16.00 Johan Hermans (BE) Amsterdam De Duif
04/08/19 20.00 Leonore Lub & Peter Westerbrink Noordbroek Kerk
04/08/19 10.00 Luthers Bach Ensemble; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
04/08/19 12.00 Marcus Bergink Elst Grote Kerk
04/08/19 16.00 Niels Hellemans Zonhoven (B) St.-Quintinus
04/08/19 20.00 René Rolle en Jan Harmsen Maastricht H. Martinus
04/08/19 15.30 Sietze de Vries Soest Oude Kerk
04/08/19 19.00 Timo Beek Großschönau Evangelische Lutherische Kirche
04/08/19 15.00 Tobias Willi (CH) Groningen Lutherse Kerk
03/08/19 10.30 3e Orgeltocht Noord-Holland Amsterdam Nassaukerk
03/08/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Liselotte Kuling (fluit) Woerden Petruskerk
03/08/19 15.30 Adriaan Hoek Utrecht Domkerk
03/08/19 15.00 Alexander de Bie Amersfoort St.-Joriskerk
03/08/19 09.30 Aniko Koroknai Gronsveld H. Martinus
03/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
03/08/19 20.00 Deelnemers Schnitger Meets Anloo Magnuskerk
03/08/19 11.00 ds. E. Agterhuis en echtgenote (viool) Ouddorp Hervormde Dorpskerk
03/08/19 15:00 Evan Bogerd (orgel), Matthijs van der Moolen (trombone) Hengelo (O) Lambertusbasiliek
03/08/19 15.30 Gerard Verweij Dordrecht Grote Kerk
03/08/19 16.15 Gerben Budding Gorinchem Lutherse Schuilkerk
03/08/19 15.00 Gerben Gritter Emmen Grote kerk
03/08/19 19.30 Gert van Hoef Voorthuizen Gereformeerde Kerk
03/08/19 12.30 Gertjan Ronner & Rik Melissant Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
03/08/19 19.30 Ignace Michiels Zeist Oosterkerk
03/08/19 20.00 Jaap Zwart Putten Hersteld Hervormde Kerk
03/08/19 16.00 Jisung Kim (Korea) Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
03/08/19 15.00 Jochem Schuurman Haarlem R.-K. Bavo
03/08/19 14.30 Joost de Nooijer Oosterhout St.-Jansbasiliek
03/08/19 20.00 Jorrit Woudt (orgel) en Maurice van Dijk (trompet) Heemse Kandelaarkerk
03/08/19 13.00 Ko Zwanenburg Utrecht Nikolaikerk
03/08/19 14.00 Koos Damman Muiden Grote of St.-Nicolaaskerk
03/08/19 20.00 Marcel van de Ketterij Elspeet Hervormde Kerk
03/08/19 20.00 Marjon Strijk (sopraan), Elly van Munster (luit) en Jan Spijker (orgel) Enkhuizen Zuiderkerk
03/08/19 15.00 Pablo Marquez-Caraballo & Atsuko Takano (Valencia, S) Den Haag Elandstraatkerk