Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
21/07/19 14.00 Gerard van der Zijden Rotterdam Paradijskerk
21/07/19 20.15 Hayo Boerema m.m.v. Bram Trouwborst (bas) en Maurice van Dijk (trompet) Lottum H. Gertrudis
21/07/19 14.30 Jan van der Leek Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
21/07/19 15.00 Leo van Doeselaar Leiden Pieterskerk
21/07/19 16.00 Ronald Moelker (blokfluit en saxofoon), Stef Tuinstra (orgel) Kolham Dorpskerk
21/07/19 19.00 Theo Jellema Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/07/19 10.30 1e Orgeltocht Noord-Holland Noordeinde, Grootschermer en Schermerhorn Kerken
20/07/19 13.30 Ad van de Wege Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/07/19 15.00 Andreas Meisner Haarlem R.-K. Bavo
20/07/19 18.00 Arjan Breukhoven Chemnitz-Altendorf Rehakirche
20/07/19 16.00 Bert den Hertog & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
20/07/19 15.00 Daniël Rouwkema Emmen Grote kerk
20/07/19 12.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
20/07/19 11.00 ds. M.J. Middelkoop Ouddorp Hervormde Dorpskerk
20/07/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
20/07/19 09.30 Geert Bierling Roggel H. Petrus
20/07/19 20.00 Gerben Mourik Maassluis Groote Kerk
20/07/19 16.00 Gerwin Hoekstra Leeu warden Grote of Jacobijnerkerk
20/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Steenwijk Grote Kerk
20/07/19 14.30 Henk de Vries Groningen Martinikerk
20/07/19 20.00 Hugo Bakker Zaltbommel St.-Maartenskerk
20/07/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
20/07/19 15:00 Jan Hage Hengelo (O) Lambertusbasiliek
20/07/19 16.00 Jean-Pierre Steijvers- Rotterdam Laurenskerk
20/07/19 20.00 Jellegeert Postma Leens Petruskerk
20/07/19 15.30 Leo van Doeselaar Utrecht Domkerk
20/07/19 16.00 Liena Stradina (orgel en pianoforte) Brielle Sint-Catharijnekerk
20/07/19 15.30 Maarten Boonstra Dordrecht Grote Kerk
20/07/19 14.30 Mark Christiaanse Oosterhout St.-Jansbasiliek
20/07/19 20.00 Matthias Havinga Putten Hersteld Hervormde Kerk
20/07/19 20.00 Minne Veldman Heemse Kandelaarkerk
20/07/19 16.00 Niels Jan van der Hoek Medemblik  Bonifaciuskerk
20/07/19 10.00 Orgelfietstocht op de Veluwe. Elburg Orgelmuseum
20/07/19 13.30 Pieter Pilon Groningen Pelstergasthuiskerk
20/07/19 12.30 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
20/07/19 20.00 SOL Orgelbustocht 1 Vertrek Roggel diverse kerken
20/07/19 20.00 Stef Tuinstra (orgel) en Ronald Moelker (blokfluit) Enkhuizen Zuiderkerk
20/07/19 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
20/07/19 20.00 Wietse Meinardi Farmsum Farmsumer Kerk
20/07/19 15.00 Wim Dijkstra Monnickendam Lutherse Kerk
19/07/19 20.00 André van Vliet Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
19/07/19 12.00 Arjan Breukhoven Freiberg Jakobikirche
19/07/19 15.00 Arjan Breukhoven Freiberg Petrikirche
19/07/19 17.00 Arjan Breukhoven Freiberg Dom
19/07/19 15.00 Dennis Vallenduuk Zelhem Lambertikerk
19/07/19 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
19/07/19 12.45 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
19/07/19 12.00 Jochem Schuurman Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
19/07/19 12.45 Lukas Jan Schoonbeek en Martien de Vos Groningen Martinikerk
19/07/19 20.00 Mark Heerink Beverwijk Grote Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
21/07/19 14.00 Gerard van der Zijden Rotterdam Paradijskerk
21/07/19 20.15 Hayo Boerema m.m.v. Bram Trouwborst (bas) en Maurice van Dijk (trompet) Lottum H. Gertrudis
21/07/19 14.30 Jan van der Leek Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
21/07/19 15.00 Leo van Doeselaar Leiden Pieterskerk
21/07/19 16.00 Ronald Moelker (blokfluit en saxofoon), Stef Tuinstra (orgel) Kolham Dorpskerk
21/07/19 19.00 Theo Jellema Haarlem Grote of St.-Bavokerk
20/07/19 10.30 1e Orgeltocht Noord-Holland Noordeinde, Grootschermer en Schermerhorn Kerken
20/07/19 13.30 Ad van de Wege Goes Grote of Maria Magdalenakerk
20/07/19 15.00 Andreas Meisner Haarlem R.-K. Bavo
20/07/19 18.00 Arjan Breukhoven Chemnitz-Altendorf Rehakirche
20/07/19 16.00 Bert den Hertog & Geerten van de Wetering (orgel) Den Haag Kloosterkerk
20/07/19 15.00 Daniël Rouwkema Emmen Grote kerk
20/07/19 12.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
20/07/19 11.00 ds. M.J. Middelkoop Ouddorp Hervormde Dorpskerk
20/07/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
20/07/19 09.30 Geert Bierling Roggel H. Petrus
20/07/19 20.00 Gerben Mourik Maassluis Groote Kerk
20/07/19 16.00 Gerwin Hoekstra Leeu warden Grote of Jacobijnerkerk
20/07/19 20.00 Gerwin van der Plaats Steenwijk Grote Kerk
20/07/19 14.30 Henk de Vries Groningen Martinikerk
20/07/19 20.00 Hugo Bakker Zaltbommel St.-Maartenskerk
20/07/19 17.00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
20/07/19 15:00 Jan Hage Hengelo (O) Lambertusbasiliek
20/07/19 16.00 Jean-Pierre Steijvers- Rotterdam Laurenskerk
20/07/19 20.00 Jellegeert Postma Leens Petruskerk
20/07/19 15.30 Leo van Doeselaar Utrecht Domkerk
20/07/19 16.00 Liena Stradina (orgel en pianoforte) Brielle Sint-Catharijnekerk
20/07/19 15.30 Maarten Boonstra Dordrecht Grote Kerk
20/07/19 14.30 Mark Christiaanse Oosterhout St.-Jansbasiliek
20/07/19 20.00 Matthias Havinga Putten Hersteld Hervormde Kerk
20/07/19 20.00 Minne Veldman Heemse Kandelaarkerk
20/07/19 16.00 Niels Jan van der Hoek Medemblik  Bonifaciuskerk
20/07/19 10.00 Orgelfietstocht op de Veluwe. Elburg Orgelmuseum
20/07/19 13.30 Pieter Pilon Groningen Pelstergasthuiskerk
20/07/19 12.30 Sjaak van Duijn Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
20/07/19 20.00 SOL Orgelbustocht 1 Vertrek Roggel diverse kerken
20/07/19 20.00 Stef Tuinstra (orgel) en Ronald Moelker (blokfluit) Enkhuizen Zuiderkerk
20/07/19 14.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint-Petrusbasiliek
20/07/19 20.00 Wietse Meinardi Farmsum Farmsumer Kerk
20/07/19 15.00 Wim Dijkstra Monnickendam Lutherse Kerk
19/07/19 20.00 André van Vliet Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
19/07/19 12.00 Arjan Breukhoven Freiberg Jakobikirche
19/07/19 15.00 Arjan Breukhoven Freiberg Petrikirche
19/07/19 17.00 Arjan Breukhoven Freiberg Dom
19/07/19 15.00 Dennis Vallenduuk Zelhem Lambertikerk
19/07/19 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
19/07/19 12.45 Jeroen de Haan Den Haag Grote Kerk
19/07/19 12.00 Jochem Schuurman Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
19/07/19 12.45 Lukas Jan Schoonbeek en Martien de Vos Groningen Martinikerk
19/07/19 20.00 Mark Heerink Beverwijk Grote Kerk