Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
09/08/19 15.00 Junko Sakakibara Enkhuizen Zuiderkerk
09/08/19 20.00 Linde Mothes ( Tromsö, Noorwegen) Harlingen Grote Kerk
09/08/19 12.30 Marcel Verheggen (koororgel) m.m.v. Regula Boeninger (sopraan) Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
09/08/19 12.00 Mari Fukomoto Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
09/08/19 20.00 Mark Brandwijk Nijverdal Regenboogkerk
09/08/19 20.00 Rien Donkersloot Utrecht Jacobikerk
09/08/19 12.30 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
09/08/19 20.00 Vincent de Vries Alkmaar/St.-Pancr. Orgelzaal Booy
09/08/19 12.45 Willem Poot Breukelen Pieterskerk
09/08/19 15.00 Willem Vonk Zelhem Lambertikerk
08/08/19 20.15 Aart Bergwerff Noordwijk r.-k. Sint-Jeroenskerk
08/08/19 20:00 Adriaan Hoek Doesburg Grote of Martinikerk
08/08/19 20.00 Herman Mussche Delft Nieuwe Kerk
08/08/19 20.00 Margreeth de Jong en Albert Clement Houthem H. Gerlachus
08/08/19 20.15 Sander Booij en Pim Schipper Wijk bij Duurstede Grote Kerk
08/08/19 20.00 Sander van den Houten Ouddorp Hervormde Dorpskerk
08/08/19 20.00 Vincent de Vries Barneveld Oude Kerk
08/08/19 10:00 Wietse Meinardi Grote Kerk Meppel
08/08/19 16.00 Willeke Smits Haarlem Grote of St.-Bavokerk
07/08/19 20.15 Albrecht Koch Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
07/08/19 20.00 Arno Kerkhof m.m.v. Bianca Lenssen (sopraan) Eys H. Agatha
07/08/19 15.15 Bert Gelderman Hattem Andreaskerk
07/08/19 19.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
07/08/19 13.00 Edwin Hinfelaar (orgel) en Cobi de Bruijn (sopraan) Hoorn Foreestenhuis
07/08/19 16.00 Evan Bogerd Urk Bethelkerk
07/08/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
07/08/19 20.00 Jos Maters Ottersum (L) St.-Jan de Doper
07/08/19 20.15 Kees van Eersel (Goes) Amsterdam Nicolaasbasiliek
07/08/19 20.00 Kirstin Gramlich Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
07/08/19 20.00 Laurens de Man Langweer Hervormde Kerk
07/08/19 12.00 Leendert Verduijn Woerden Petruskerk
07/08/19 14.00 Martien de Vos Steenwijk Kleine Kerk
07/08/19 20.00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
07/08/19 20.00 Pavel Cerny (Tsjechië) en Tobias Willi (Zwitserland) Groningen Martinikerk
07/08/19 12.45 Petra Veenswijk Den Haag Kloosterkerk
07/08/19 10.45 Ruth Pos Steenwijk Grote Kerk
07/08/19 20.00 Sietze de Vries Dordrecht Grote Kerk
07/08/19 20.00 Vincent de Vries Putten Oude Kerk
06/08/19 20.15  Adriaan Hoek Haarlem Grote of St.-Bavokerk
06/08/19 20.00 Andreas Liebig Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
06/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
06/08/19 20.00 Deelnemers Schnitger Meets Uithuizen Jacobikerk
06/08/19 20.15 Everhard Zwart Katwijk aan Zee Vredeskerk
06/08/19 20.00 Jochem Schuurman Den Ham Ov Hervormde Kerk
06/08/19 11.30 Jos Moeke Elburg Orgelmuseum
06/08/19 20.30 Léon Berben Nijmegen Stevenskerk
06/08/19 20.00 Matthias Sars Vaals De Kopermolen
06/08/19 20.00 Minne Veldman Ede Johannus Orgelbouw
06/08/19 20.00 Peter Eilander Nijkerk Grote Kerk
06/08/19 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
09/08/19 15.00 Junko Sakakibara Enkhuizen Zuiderkerk
09/08/19 20.00 Linde Mothes ( Tromsö, Noorwegen) Harlingen Grote Kerk
09/08/19 12.30 Marcel Verheggen (koororgel) m.m.v. Regula Boeninger (sopraan) Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
09/08/19 12.00 Mari Fukomoto Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
09/08/19 20.00 Mark Brandwijk Nijverdal Regenboogkerk
09/08/19 20.00 Rien Donkersloot Utrecht Jacobikerk
09/08/19 12.30 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
09/08/19 20.00 Vincent de Vries Alkmaar/St.-Pancr. Orgelzaal Booy
09/08/19 12.45 Willem Poot Breukelen Pieterskerk
09/08/19 15.00 Willem Vonk Zelhem Lambertikerk
08/08/19 20.15 Aart Bergwerff Noordwijk r.-k. Sint-Jeroenskerk
08/08/19 20:00 Adriaan Hoek Doesburg Grote of Martinikerk
08/08/19 20.00 Herman Mussche Delft Nieuwe Kerk
08/08/19 20.00 Margreeth de Jong en Albert Clement Houthem H. Gerlachus
08/08/19 20.15 Sander Booij en Pim Schipper Wijk bij Duurstede Grote Kerk
08/08/19 20.00 Sander van den Houten Ouddorp Hervormde Dorpskerk
08/08/19 20.00 Vincent de Vries Barneveld Oude Kerk
08/08/19 10:00 Wietse Meinardi Grote Kerk Meppel
08/08/19 16.00 Willeke Smits Haarlem Grote of St.-Bavokerk
07/08/19 20.15 Albrecht Koch Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
07/08/19 20.00 Arno Kerkhof m.m.v. Bianca Lenssen (sopraan) Eys H. Agatha
07/08/19 15.15 Bert Gelderman Hattem Andreaskerk
07/08/19 19.30 Dirk Molenaar Eenrum Protestantse Kerk
07/08/19 13.00 Edwin Hinfelaar (orgel) en Cobi de Bruijn (sopraan) Hoorn Foreestenhuis
07/08/19 16.00 Evan Bogerd Urk Bethelkerk
07/08/19 20.15 Jaap Zwart Groenlo H. Calixtusbasiliek
07/08/19 20.00 Jos Maters Ottersum (L) St.-Jan de Doper
07/08/19 20.15 Kees van Eersel (Goes) Amsterdam Nicolaasbasiliek
07/08/19 20.00 Kirstin Gramlich Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
07/08/19 20.00 Laurens de Man Langweer Hervormde Kerk
07/08/19 12.00 Leendert Verduijn Woerden Petruskerk
07/08/19 14.00 Martien de Vos Steenwijk Kleine Kerk
07/08/19 20.00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
07/08/19 20.00 Pavel Cerny (Tsjechië) en Tobias Willi (Zwitserland) Groningen Martinikerk
07/08/19 12.45 Petra Veenswijk Den Haag Kloosterkerk
07/08/19 10.45 Ruth Pos Steenwijk Grote Kerk
07/08/19 20.00 Sietze de Vries Dordrecht Grote Kerk
07/08/19 20.00 Vincent de Vries Putten Oude Kerk
06/08/19 20.15  Adriaan Hoek Haarlem Grote of St.-Bavokerk
06/08/19 20.00 Andreas Liebig Maastricht Onze-Lieve-Vrouwe Basiliek
06/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
06/08/19 20.00 Deelnemers Schnitger Meets Uithuizen Jacobikerk
06/08/19 20.15 Everhard Zwart Katwijk aan Zee Vredeskerk
06/08/19 20.00 Jochem Schuurman Den Ham Ov Hervormde Kerk
06/08/19 11.30 Jos Moeke Elburg Orgelmuseum
06/08/19 20.30 Léon Berben Nijmegen Stevenskerk
06/08/19 20.00 Matthias Sars Vaals De Kopermolen
06/08/19 20.00 Minne Veldman Ede Johannus Orgelbouw
06/08/19 20.00 Peter Eilander Nijkerk Grote Kerk
06/08/19 20.00 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk