Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
31/08/19 16.00 Martien de Vos (orgel), Chr. Kamerkoor ‘Da lui Cantiamo’ o.l.v. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/19 12.00 Minne Veldman Zwolle Broerenkerk
31/08/19 13.00 Minne Veldman Zwolle Bethlehemkerk
31/08/19 15.00 Minne Veldman Zwolle Dominicanenkerk
31/08/19 19.30 Natavan Guliyeva en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
31/08/19 13.00 Orgeltocht met Sietze de Vries Middelburg Diverse kerken
31/08/19 20.00 Peter Westerbrink Leens Petruskerk
31/08/19 14.30 Steven Knieriem Oosterhout St.-Jansbasiliek
31/08/19 15.00 Tjalling Roosjen m.m.v. barokensemble ‘Joffer Bartolotti’ Amersfoort St.-Joriskerk
31/08/19 19.30 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
31/08/19 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel St.-Maartenskerk
30/08/19 19.30 Aart Bergwerff en Emmanuel Van Kerckhoven Antwerpen Sint-Norbertuskerk
30/08/19 12.45 Harm Woltjer Groningen Martinikerk
30/08/19 19.30 Harry van Wijk Hilversum Vituskerk
30/08/19 13.15 Jas Hutchinson-Bazely Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/08/19 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
30/08/19 20.00 Margreeth Chr. de Jong Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/08/19 20.00 Martin Mans Nijverdal Regenboogkerk
30/08/19 20.00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint-Joriskerk
30/08/19 20.00 Peter Eilander IJmuiden Nieuwe Kerk
30/08/19 20.15 Pim Schipper Culemborg Grote of Barbarakerk
30/08/19 20.00 Willem van Twillert Beverwijk Grote Kerk
29/08/19 16.00  Christophe Mantoux Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
29/08/19 20.00 Bas de Vroome (klavecimbel) en Aperto ensemble strijkers Delft Nieuwe Kerk
29/08/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
29/08/19 20.00 Kees van Eersel Doesburg Grote of Martinikerk
29/08/19 20.15 Loreto Aramendi Den Haag Grote Kerk
29/08/19 20.15 Willeke Smits Wijk bij Duurstede Grote Kerk
29/08/19 20.00 Wim Dijkstra (orgel) en Osama Meelegi (Afrikaans slagwerk) Hoorn Koepelkerk
28/08/19 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
28/08/19 12.00 Geerten Liefting Woerden Petruskerk
28/08/19 15.15 Johan Smit Hattem Andreaskerk
28/08/19 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
28/08/19 20.15 Michael Hedley (Basiliek organist) Amsterdam Nicolaasbasiliek
28/08/19 16.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
28/08/19 20.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/08/19 15.00 Vincent Hensen (orgel) en Lubertus Leutscher (trompet) Groningen Nieuwe Kerk
27/08/19 20.15  Jos van der Kooy & Frank van Wijk Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
27/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Johan Bredewout (vleugel), Arjan & Edith Post (trompet), Mark Wester (percussie/pauken), Mannenensemble ‘Cantare’ uit Woudenberg Apeldoorn Grote Kerk
27/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/08/19 20.15 Gerben Budding Katwijk aan Zee Vredeskerk
27/08/19 12.45 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
27/08/19 20.00 Luc Ponet (Leuven) Middelburg Oostkerk
27/08/19 20.30 Matthias Havinga Nijmegen Stevenskerk
27/08/19 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
27/08/19 20.00 Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
27/08/19 20.15 Toon Hagen Den Haag Grote Kerk
27/08/19 20.15 Vincent van Laar Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
27/08/19 12.00 Willemijn Roodbergen (orgel), Marleen Meteling (blokfluit) Purmerend Lutherse Kerk
26/08/19 20.00 Jonathan Dimmock (San Francisco) Sneek Grote of Martinikerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
31/08/19 16.00 Martien de Vos (orgel), Chr. Kamerkoor ‘Da lui Cantiamo’ o.l.v. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/19 12.00 Minne Veldman Zwolle Broerenkerk
31/08/19 13.00 Minne Veldman Zwolle Bethlehemkerk
31/08/19 15.00 Minne Veldman Zwolle Dominicanenkerk
31/08/19 19.30 Natavan Guliyeva en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
31/08/19 13.00 Orgeltocht met Sietze de Vries Middelburg Diverse kerken
31/08/19 20.00 Peter Westerbrink Leens Petruskerk
31/08/19 14.30 Steven Knieriem Oosterhout St.-Jansbasiliek
31/08/19 15.00 Tjalling Roosjen m.m.v. barokensemble ‘Joffer Bartolotti’ Amersfoort St.-Joriskerk
31/08/19 19.30 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
31/08/19 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel St.-Maartenskerk
30/08/19 19.30 Aart Bergwerff en Emmanuel Van Kerckhoven Antwerpen Sint-Norbertuskerk
30/08/19 12.45 Harm Woltjer Groningen Martinikerk
30/08/19 19.30 Harry van Wijk Hilversum Vituskerk
30/08/19 13.15 Jas Hutchinson-Bazely Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/08/19 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
30/08/19 20.00 Margreeth Chr. de Jong Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/08/19 20.00 Martin Mans Nijverdal Regenboogkerk
30/08/19 20.00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint-Joriskerk
30/08/19 20.00 Peter Eilander IJmuiden Nieuwe Kerk
30/08/19 20.15 Pim Schipper Culemborg Grote of Barbarakerk
30/08/19 20.00 Willem van Twillert Beverwijk Grote Kerk
29/08/19 16.00  Christophe Mantoux Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
29/08/19 20.00 Bas de Vroome (klavecimbel) en Aperto ensemble strijkers Delft Nieuwe Kerk
29/08/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
29/08/19 20.00 Kees van Eersel Doesburg Grote of Martinikerk
29/08/19 20.15 Loreto Aramendi Den Haag Grote Kerk
29/08/19 20.15 Willeke Smits Wijk bij Duurstede Grote Kerk
29/08/19 20.00 Wim Dijkstra (orgel) en Osama Meelegi (Afrikaans slagwerk) Hoorn Koepelkerk
28/08/19 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
28/08/19 12.00 Geerten Liefting Woerden Petruskerk
28/08/19 15.15 Johan Smit Hattem Andreaskerk
28/08/19 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
28/08/19 20.15 Michael Hedley (Basiliek organist) Amsterdam Nicolaasbasiliek
28/08/19 16.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
28/08/19 20.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/08/19 15.00 Vincent Hensen (orgel) en Lubertus Leutscher (trompet) Groningen Nieuwe Kerk
27/08/19 20.15  Jos van der Kooy & Frank van Wijk Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
27/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Johan Bredewout (vleugel), Arjan & Edith Post (trompet), Mark Wester (percussie/pauken), Mannenensemble ‘Cantare’ uit Woudenberg Apeldoorn Grote Kerk
27/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/08/19 20.15 Gerben Budding Katwijk aan Zee Vredeskerk
27/08/19 12.45 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
27/08/19 20.00 Luc Ponet (Leuven) Middelburg Oostkerk
27/08/19 20.30 Matthias Havinga Nijmegen Stevenskerk
27/08/19 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
27/08/19 20.00 Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
27/08/19 20.15 Toon Hagen Den Haag Grote Kerk
27/08/19 20.15 Vincent van Laar Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
27/08/19 12.00 Willemijn Roodbergen (orgel), Marleen Meteling (blokfluit) Purmerend Lutherse Kerk
26/08/19 20.00 Jonathan Dimmock (San Francisco) Sneek Grote of Martinikerk