Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
11/09/21 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
11/09/21 14.00 Tommy van Doorn, orgel en harmonium Boxtel Sint Petrusbasiliek
11/09/21 17.00 Willeke Smits Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/09/21 19.30 Ton van Eck Hilversum Sint Vituskerk
08/09/21 20.00 Wolfgang Zerer Groningen Martinikerk
07/09/21 20.00 Cor de Jong Oegstgeest: Groene of Willibrordkerk
07/09/21 20.30 Jetty Podt Nijmegen Sint Stevenskerk
07/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
07/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
06/09/21 20.15 Sietze de Vries Brielle Sint-Catharijnekerk
06/09/21 20.00 Theo Jellema Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
05/09/21 12.00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
05/09/21 10/09/21 Huitième Concours international d’orgue de Dudelange Dudelange Saint-Martin
05/09/21 15.00 Lidia Ksiazkiewicz Panningen Kapel van de Lazaristen, Kerkstraat 8
05/09/21 16.00 Peter van Dijk Heeswijk Dinther Berne Abdij
04/09/21 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/09/21 20.15 Ben van Oosten (50 jaar concertorganist) Den Haag Grote Kerk
04/09/21 08:00 Marco den Toom en André van Vliet Kampen Bovenkerk
04/09/21 17.00 Petra Veenswijk Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
04/09/21 15.00 Theo Jellema Baard (Fr) Sint-Gertrudekerk
03/09/21 20.00 Arjan Breukhoven Alkmaar Orgelzaal Booij
03/09/21 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
03/09/21 19.30 Maurits Bunt Hilversum Sint Vituskerk
02/09/21 20:00-21:00 Bas de Vroome en Matthijs van der Wilt Delft Oude Kerk
02/09/21 20.15 Michel Bouvard (Fr) Den Haag Grote Kerk
31/08/21 20.30 Het Orgel Trio Nijmegen Sint Stevenskerk
31/08/21 20.00 Matthias Havinga Oegstgeest: Groene of Willibrordkerk
31/08/21 20.15 Rien Donkersloot Den Haag Grote Kerk
31/08/21 20.00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
30/08/21 20.15 Jaco van Leeuwen Brielle Sint-Catharijnekerk
30/08/21 20.00 Jochem Schuurman Sneek PKN Martinikerk
30/08/21 19.00 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
29/08/21 16.00 Eri Takeguchi Amsterdam De Duif
29/08/21 16.00 Eric Koevoets Boxtel Sint Petrusbasiliek
29/08/21 15:30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
28/08/21 20.00 Capella Maria Barbera, Henk van Zonneveld (orgel) Enkhuizen Zuiderkerk
28/08/21 20.00 Deelnemers Masterclass Francesco Cera (IT) Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
28/08/21 20.00 Gert van Hoef (orgel), Corrianne van Wijnen (dwarsfluit) Rijsenhout Lichtbaken Rijsenhout
28/08/21 20.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Joram van Ketel (trombone) Rotterdam Paradijskerk
28/08/21 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
28/08/21 16.00 Leo Hans Koornneef (orgel), Maurits Bunt (orgel), Lisa Bunt (sopraan), Alexander Bunt (bariton), Harald Bunt (Viola di Gamba) Brielle Sint-Catharijnekerk
28/08/21 20.00 Petra Veenswijk Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
28/08/21 15.30 Pieter van Dijk Utrecht Domkerk
28/08/21 20.00 Rien Donkersloot Kampen Nieuwe Kerk
28/08/21 17.00 Tommy van Doorn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
28/08/21 19.30 Willem Harold Boog & Elbert Drost Zeist Oosterkerk
27/08/21 19.30 Erwin Wiersinga Hilversum Sint Vituskerk
27/08/21 20.00 Francesco Cera (IT) Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
27/08/21 20.00 Martin Mans Nijverdal Regenboogkerk
27/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman & Arthur Koopman Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
11/09/21 19.30 Piet Cnossen Rheden Dorpskerk
11/09/21 14.00 Tommy van Doorn, orgel en harmonium Boxtel Sint Petrusbasiliek
11/09/21 17.00 Willeke Smits Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/09/21 19.30 Ton van Eck Hilversum Sint Vituskerk
08/09/21 20.00 Wolfgang Zerer Groningen Martinikerk
07/09/21 20.00 Cor de Jong Oegstgeest: Groene of Willibrordkerk
07/09/21 20.30 Jetty Podt Nijmegen Sint Stevenskerk
07/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
07/09/21 10.00 -12.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
06/09/21 20.15 Sietze de Vries Brielle Sint-Catharijnekerk
06/09/21 20.00 Theo Jellema Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
05/09/21 12.00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
05/09/21 10/09/21 Huitième Concours international d’orgue de Dudelange Dudelange Saint-Martin
05/09/21 15.00 Lidia Ksiazkiewicz Panningen Kapel van de Lazaristen, Kerkstraat 8
05/09/21 16.00 Peter van Dijk Heeswijk Dinther Berne Abdij
04/09/21 20.00 Arjan Breukhoven en Marten Smeding Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/09/21 20.15 Ben van Oosten (50 jaar concertorganist) Den Haag Grote Kerk
04/09/21 08:00 Marco den Toom en André van Vliet Kampen Bovenkerk
04/09/21 17.00 Petra Veenswijk Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
04/09/21 15.00 Theo Jellema Baard (Fr) Sint-Gertrudekerk
03/09/21 20.00 Arjan Breukhoven Alkmaar Orgelzaal Booij
03/09/21 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
03/09/21 19.30 Maurits Bunt Hilversum Sint Vituskerk
02/09/21 20:00-21:00 Bas de Vroome en Matthijs van der Wilt Delft Oude Kerk
02/09/21 20.15 Michel Bouvard (Fr) Den Haag Grote Kerk
31/08/21 20.30 Het Orgel Trio Nijmegen Sint Stevenskerk
31/08/21 20.00 Matthias Havinga Oegstgeest: Groene of Willibrordkerk
31/08/21 20.15 Rien Donkersloot Den Haag Grote Kerk
31/08/21 20.00 Tjeerd van der Ploeg Schagen St. Christoforuskerk
30/08/21 20.15 Jaco van Leeuwen Brielle Sint-Catharijnekerk
30/08/21 20.00 Jochem Schuurman Sneek PKN Martinikerk
30/08/21 19.00 Peter Bremer Brielle Sint-Catharijnetoren
29/08/21 16.00 Eri Takeguchi Amsterdam De Duif
29/08/21 16.00 Eric Koevoets Boxtel Sint Petrusbasiliek
29/08/21 15:30 Gijsbert Kok Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
28/08/21 20.00 Capella Maria Barbera, Henk van Zonneveld (orgel) Enkhuizen Zuiderkerk
28/08/21 20.00 Deelnemers Masterclass Francesco Cera (IT) Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
28/08/21 20.00 Gert van Hoef (orgel), Corrianne van Wijnen (dwarsfluit) Rijsenhout Lichtbaken Rijsenhout
28/08/21 20.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Joram van Ketel (trombone) Rotterdam Paradijskerk
28/08/21 19.30 Jos Moeke (orgel), Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude kerk
28/08/21 16.00 Leo Hans Koornneef (orgel), Maurits Bunt (orgel), Lisa Bunt (sopraan), Alexander Bunt (bariton), Harald Bunt (Viola di Gamba) Brielle Sint-Catharijnekerk
28/08/21 20.00 Petra Veenswijk Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
28/08/21 15.30 Pieter van Dijk Utrecht Domkerk
28/08/21 20.00 Rien Donkersloot Kampen Nieuwe Kerk
28/08/21 17.00 Tommy van Doorn Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
28/08/21 19.30 Willem Harold Boog & Elbert Drost Zeist Oosterkerk
27/08/21 19.30 Erwin Wiersinga Hilversum Sint Vituskerk
27/08/21 20.00 Francesco Cera (IT) Middelburg Sint Augustinuskerk (voormalig Lutherse Kerk, Zuidsingel 70)
27/08/21 20.00 Martin Mans Nijverdal Regenboogkerk
27/08/21 17.15 ORGEL 4-DAAGSE – Jeroen Koopman & Arthur Koopman Amsterdam Singelkerk, ingang Herengracht 431