Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
11/07/21 16:00 uur Theo Hes (orgel) m.m.v. Jacq Sanders (trompet), Bas van Gestel (trompet) en Nienke Nelissen (zang) Venlo St. Martinusbasiliek
11/07/21 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
10/07/21 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk, Voorstraat 216, Dordrecht
10/07/21 17.00 Bas de Vroome 's-Hertogenbosch Grote Kerk
10/07/21 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
10/07/21 20.00 Ds. G.J. Baan, ds. G. Herwig en ds. C.J. Droger Kampen Bovenkerk
10/07/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
10/07/21 16.00 uur Liene Stradina Brielle Sint-Catharijnekerk
10/07/21 20:15 uur Manuel Tomadin Eckelrade St. Bartholomeus
10/07/21 17.00 Nicolò Sari Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/07/21 17:00 Niels de Klerk, Baderorgel en Bruno Alonso, saxofoon Zutphen Walburgiskerk
09/07/21 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
09/07/21 20:00 uur Pieter Dirksen (orgel) m.m.v. Diederik van Dijk (cello) Roggel St. Petrus
09/07/21 20.00 Victor Baena de la Torre Beverwijk Grote Kerk
09/07/21 20.00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
08/07/21 20:00 Ab Weegenaar Kampen Bovenkerk
08/07/21 20:15 uur Ad van Pelt Mheer St. Lambertus
08/07/21 20:00 uur Bart Rodyns Houthem-St. Gerlach St. Gerlachuskerk
08/07/21 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
08/07/21 20:00-21:00 Matthias Havinga Delft Nieuwe Kerk
08/07/21 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Veenhuizen Koepelkerk
07/07/21 20.00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
07/07/21 11.45 Diederick Clements Utrecht Museum Speelklok
07/07/21 12.45 Hans van Haeften Den Haag Kloosterkerk
07/07/21 20.00 Jochem Schuurman Groningen Martinikerk
07/07/21 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
07/07/21 20:00 uur Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
07/07/21 20.00 Rob Waltmans (orgel) m.m.v. Sopranenkwartet Kidonitsa en Carlijn Segers (altsaxofoon) Geulle a/d Maas St. Martinus
06/07/21 20.30 Dirk Luijmes en Berry van Berkum Nijmegen Sint Stevenskerk
06/07/21 12.45 Willeke Smits Rotterdam Laurenskerk
05/07/21 20.00 Christine Moraal Susteren St. Amelberga-basiliek
05/07/21 20.00 Ingrid de Bruin en Clemens Oomen (orgel) m.m.v. Frans Budé (voordracht poëzie) Klimmen St. Remigius
05/07/21 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Veenhuizen Koepelkerk
05/07/21 20.15 uur Wouter van der Wilt Brielle Sint-Catharijnekerk
04/07/21 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/07/21 12.00 Johan Luijmes Elst Grote Kerk,
03/07/21 20.15 Arno Kerkhof (orgel) en Vincent Kusters (zang) Mheer St. Lambertus
03/07/21 20.00 Hans Leenders (orgel), Ricarda Schumann (traverso) en Elke Janssens (sopraan) Vrangendael/Sittard Christus' Hemelvaart
03/07/21 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
03/07/21 15.30 Laurens de Man Utrecht Domkerk
03/07/21 20.00 Reitze Smits Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
03/07/21 20.00 Take Five (Marien Stouten, Jan Peter Teeuw, Leon Koppelman, Peter Koetsveld en Annette Jumelet) Kampen Bovenkerk
03/07/21 17.00 Ton van Eck m.m.v. van vocaal ensemble EVA Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
02/07/21 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
02/07/21 20.30 Ruud Huijbregts (orgel) m.m.v. koperkwartet o.l.v. Jacq Sanders Nederweert St. Lambertus
01/07/21 16.00 Stefan Madrzak Amsterdam De Duif
01/07/21 20:00 Vincent van Laar (Bach) Kampen Bovenkerk
01/07/21 20:00 Vincent van Laar (Bach) Kampen Bovenkerk
30/06/21 20.00 Els Biesemans Groningen Martinikerk
30/06/21 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
11/07/21 16:00 uur Theo Hes (orgel) m.m.v. Jacq Sanders (trompet), Bas van Gestel (trompet) en Nienke Nelissen (zang) Venlo St. Martinusbasiliek
11/07/21 16.00 Tommy van Doorn Boxtel Sint Petrusbasiliek
10/07/21 14.00 André de Jager Dordrecht Augustijnenkerk, Voorstraat 216, Dordrecht
10/07/21 17.00 Bas de Vroome 's-Hertogenbosch Grote Kerk
10/07/21 15.30 Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
10/07/21 20.00 Ds. G.J. Baan, ds. G. Herwig en ds. C.J. Droger Kampen Bovenkerk
10/07/21 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
10/07/21 16.00 uur Liene Stradina Brielle Sint-Catharijnekerk
10/07/21 20:15 uur Manuel Tomadin Eckelrade St. Bartholomeus
10/07/21 17.00 Nicolò Sari Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
10/07/21 17:00 Niels de Klerk, Baderorgel en Bruno Alonso, saxofoon Zutphen Walburgiskerk
09/07/21 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
09/07/21 20:00 uur Pieter Dirksen (orgel) m.m.v. Diederik van Dijk (cello) Roggel St. Petrus
09/07/21 20.00 Victor Baena de la Torre Beverwijk Grote Kerk
09/07/21 20.00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk
08/07/21 20:00 Ab Weegenaar Kampen Bovenkerk
08/07/21 20:15 uur Ad van Pelt Mheer St. Lambertus
08/07/21 20:00 uur Bart Rodyns Houthem-St. Gerlach St. Gerlachuskerk
08/07/21 20.15 Manuel Tomadin Harderwijk Grote Kerk
08/07/21 20:00-21:00 Matthias Havinga Delft Nieuwe Kerk
08/07/21 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Veenhuizen Koepelkerk
07/07/21 20.00 André van Vliet Kampen Bovenkerk
07/07/21 11.45 Diederick Clements Utrecht Museum Speelklok
07/07/21 12.45 Hans van Haeften Den Haag Kloosterkerk
07/07/21 20.00 Jochem Schuurman Groningen Martinikerk
07/07/21 20.00 Petra Veenswijk Dordrecht Grote Kerk
07/07/21 20:00 uur Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
07/07/21 20.00 Rob Waltmans (orgel) m.m.v. Sopranenkwartet Kidonitsa en Carlijn Segers (altsaxofoon) Geulle a/d Maas St. Martinus
06/07/21 20.30 Dirk Luijmes en Berry van Berkum Nijmegen Sint Stevenskerk
06/07/21 12.45 Willeke Smits Rotterdam Laurenskerk
05/07/21 20.00 Christine Moraal Susteren St. Amelberga-basiliek
05/07/21 20.00 Ingrid de Bruin en Clemens Oomen (orgel) m.m.v. Frans Budé (voordracht poëzie) Klimmen St. Remigius
05/07/21 20.00 Wietse Meinardi (orgel), Piertje Feenstra (trompet) Veenhuizen Koepelkerk
05/07/21 20.15 uur Wouter van der Wilt Brielle Sint-Catharijnekerk
04/07/21 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
04/07/21 12.00 Johan Luijmes Elst Grote Kerk,
03/07/21 20.15 Arno Kerkhof (orgel) en Vincent Kusters (zang) Mheer St. Lambertus
03/07/21 20.00 Hans Leenders (orgel), Ricarda Schumann (traverso) en Elke Janssens (sopraan) Vrangendael/Sittard Christus' Hemelvaart
03/07/21 15.30 Johan den Hoedt Dordrecht Grote Kerk
03/07/21 15.30 Laurens de Man Utrecht Domkerk
03/07/21 20.00 Reitze Smits Maassluis Groote of Nieuwe Kerk
03/07/21 20.00 Take Five (Marien Stouten, Jan Peter Teeuw, Leon Koppelman, Peter Koetsveld en Annette Jumelet) Kampen Bovenkerk
03/07/21 17.00 Ton van Eck m.m.v. van vocaal ensemble EVA Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
02/07/21 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
02/07/21 20.30 Ruud Huijbregts (orgel) m.m.v. koperkwartet o.l.v. Jacq Sanders Nederweert St. Lambertus
01/07/21 16.00 Stefan Madrzak Amsterdam De Duif
01/07/21 20:00 Vincent van Laar (Bach) Kampen Bovenkerk
01/07/21 20:00 Vincent van Laar (Bach) Kampen Bovenkerk
30/06/21 20.00 Els Biesemans Groningen Martinikerk
30/06/21 10.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk aan het Museumpark