Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
08/07/23 20.00 Jaap Zwart Steenwijk Grote Kerk
08/07/23 17:00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/07/23 13:30 Jan Wisse Goes Grote of Maria Magdalenakerk
08/07/23 19.30 Jos Moeke Asperen Hervormde kerk
08/07/23 19.30 Jos Moeke Asperen Grote Kerk
08/07/23 15:00 Louis ten Vregelaar (orgel), Johanneke Haverkate (viool) Hengelo St. Lambertusbasiliek
08/07/23 15.30 Maarten van Kapel IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
08/07/23 16:00 Nicola Dolci Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
08/07/23 15.30 Piet van der Steen Utrecht Domkerk
08/07/23 13.15 Tannie van Loon Bergen op Zoom St.Gertrudiskerk
08/07/23 15:00 Wietse Meinardi Emmen Grote Kerk
07/07/23 15.00 Antonio Pedroso Enkhuizen Zuiderkerk
07/07/23 20:00 Ensemble Fonos (zang), Alisa Birula (orgel), Areli Cortés Gutiérrez (continuo) Delft Oude Kerk
07/07/23 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
07/07/23 12.00 Jorge Silva Amsterdam Mozes en Aäronkerk
07/07/23 12:45 Leendert Verduijn Den Haag Grote Kerk
07/07/23 20.00 Masako Honda Harlingen Grote Kerk
07/07/23 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
07/07/23 12.30 Wibren Jonkers Maastricht St. Servaasbasiliek
07/07/23 12:00 Wout Bosschaert Vlissingen Sint Jacobskerk
07/07/23 20:00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk en Hoflaankerk
06/07/23 20:00 Rien Donkersloot Tiel Grote of St. Maartenskerk
06/07/23 20:00 Wolfgang Zerer Kampen Bovenkerk
05/07/23 12:15 Diederik Blankesteijn Utrecht Museum Speelklok
05/07/23 20.00 Geert Bierling Langweer Dorpskerk
05/07/23 20.00 Hannes Minnaar Dordrecht Grote Kerk
05/07/23 20:15 James Lancelot Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
05/07/23 05/07/23 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
05/07/23 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
05/07/23 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
05/07/23 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
05/07/23 20:00 Wibren Jonkers Oosthuizen Grote Kerk
05/07/23 13.00 Wim Dijkstra Hoorn Oosterkerk
05/07/23 12:45 Wouter van Belle Den Haag Kloosterkerk
04/07/23 12.00 Bart Wuilmus Vaals De Kopermolen
04/07/23 20:30 Dirk Luijmes Nijmegen Stevenskerk
04/07/23 11.30 Ingeborg van Dokkum Elburg Orgelmuseum
04/07/23 13.30 Jos Vogel Goes Grote of Maria Magdalenakerk
04/07/23 20.00 Marcel Verheggen (orgel), Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders Maastricht St. Servaasbasiliek
04/07/23 20.00 Matteo Imbruno 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
04/07/23 20.00 Pieter Dirksen Middelburg Oostkerk
04/07/23 20.00 Rien Donkersloot Bolsward Martinikerk
04/07/23 20:00 Theo Jellema Nijkerk Grote Kerk
03/07/23 20:00 Bert Elbertsen Beekbergen Dorpskerk
03/07/23 20.00 Bob van der Linde Sneek Martinikerk
03/07/23 20.15 Iddo van der Giessen Brielle Sint-Catharijnekerk
03/07/23 20.15 Stephan van de Wijgert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
02/07/23 15.00 Ad Gijzels (orgel), Schola Sittardiensis ‘Sanctus Michael’, kinderkoor “The Voices of Kids” en jong muzikaal orgeltalent Sittard/Overhoven H. Hartkerk
02/07/23 16:00 Dariusz Bąkowski-Kois Heeswijk Dinther Abdij van Berne
02/07/23 12:00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
← Previous | Page 29 of 119 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
08/07/23 20.00 Jaap Zwart Steenwijk Grote Kerk
08/07/23 17:00 Jamie de Goei 's-Hertogenbosch Grote Kerk
08/07/23 13:30 Jan Wisse Goes Grote of Maria Magdalenakerk
08/07/23 19.30 Jos Moeke Asperen Hervormde kerk
08/07/23 19.30 Jos Moeke Asperen Grote Kerk
08/07/23 15:00 Louis ten Vregelaar (orgel), Johanneke Haverkate (viool) Hengelo St. Lambertusbasiliek
08/07/23 15.30 Maarten van Kapel IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
08/07/23 16:00 Nicola Dolci Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
08/07/23 15.30 Piet van der Steen Utrecht Domkerk
08/07/23 13.15 Tannie van Loon Bergen op Zoom St.Gertrudiskerk
08/07/23 15:00 Wietse Meinardi Emmen Grote Kerk
07/07/23 15.00 Antonio Pedroso Enkhuizen Zuiderkerk
07/07/23 20:00 Ensemble Fonos (zang), Alisa Birula (orgel), Areli Cortés Gutiérrez (continuo) Delft Oude Kerk
07/07/23 12.45 Frank Schneider Breukelen Pieterskerk
07/07/23 12.00 Jorge Silva Amsterdam Mozes en Aäronkerk
07/07/23 12:45 Leendert Verduijn Den Haag Grote Kerk
07/07/23 20.00 Masako Honda Harlingen Grote Kerk
07/07/23 20:00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint Nicolaaskerk
07/07/23 12.30 Wibren Jonkers Maastricht St. Servaasbasiliek
07/07/23 12:00 Wout Bosschaert Vlissingen Sint Jacobskerk
07/07/23 20:00 Wouter van der Wilt & Eric Koevoets Rotterdam Lambertuskerk en Hoflaankerk
06/07/23 20:00 Rien Donkersloot Tiel Grote of St. Maartenskerk
06/07/23 20:00 Wolfgang Zerer Kampen Bovenkerk
05/07/23 12:15 Diederik Blankesteijn Utrecht Museum Speelklok
05/07/23 20.00 Geert Bierling Langweer Dorpskerk
05/07/23 20.00 Hannes Minnaar Dordrecht Grote Kerk
05/07/23 20:15 James Lancelot Amsterdam H. Nicolaasbasiliek
05/07/23 05/07/23 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
05/07/23 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
05/07/23 20:00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
05/07/23 20:00 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
05/07/23 20:00 Wibren Jonkers Oosthuizen Grote Kerk
05/07/23 13.00 Wim Dijkstra Hoorn Oosterkerk
05/07/23 12:45 Wouter van Belle Den Haag Kloosterkerk
04/07/23 12.00 Bart Wuilmus Vaals De Kopermolen
04/07/23 20:30 Dirk Luijmes Nijmegen Stevenskerk
04/07/23 11.30 Ingeborg van Dokkum Elburg Orgelmuseum
04/07/23 13.30 Jos Vogel Goes Grote of Maria Magdalenakerk
04/07/23 20.00 Marcel Verheggen (orgel), Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders Maastricht St. Servaasbasiliek
04/07/23 20.00 Matteo Imbruno 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
04/07/23 20.00 Pieter Dirksen Middelburg Oostkerk
04/07/23 20.00 Rien Donkersloot Bolsward Martinikerk
04/07/23 20:00 Theo Jellema Nijkerk Grote Kerk
03/07/23 20:00 Bert Elbertsen Beekbergen Dorpskerk
03/07/23 20.00 Bob van der Linde Sneek Martinikerk
03/07/23 20.15 Iddo van der Giessen Brielle Sint-Catharijnekerk
03/07/23 20.15 Stephan van de Wijgert Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
02/07/23 15.00 Ad Gijzels (orgel), Schola Sittardiensis ‘Sanctus Michael’, kinderkoor “The Voices of Kids” en jong muzikaal orgeltalent Sittard/Overhoven H. Hartkerk
02/07/23 16:00 Dariusz Bąkowski-Kois Heeswijk Dinther Abdij van Berne
02/07/23 12:00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
← Previous | Page 29 of 119 | → Next