Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
28/09/19 16.00 Diederick Clements Nijmegen Stevenskerk
28/09/19 20.00 Gert van Hoef Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
28/09/19 20.00 Leo van Doeselaar & Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
28/09/19 19.30 Marc Schippers, Toon IJzerman en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
28/09/19 15.00 Mark van Platen Eindhoven Catharinakerk
28/09/19 20.00 Minne Veldman Zaltbommel Grote of Sint-Maartenskerk
28/09/19 09.30 Najaarsexcursie Organum Frisicum Dokkum Christelijke gereformeerde kerk De Oase
28/09/19 Peter Westerbrink Krewerd Mariakerk
28/09/19 10.30 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 20.13 The Zed Consort o.l.v. Elisabeth Blom, Rien Balkenende (orgel), Stefan Gerritsen (gitaar) Amsterdam Orgelpark
28/09/19 10.30 Theo Jellema, Jochem Schuurman, Broer de Witte en Peter van der Zwaag Dokkum De Oase en Grote of Sint-Martinuskerk
28/09/19 15.00 Ton van Eck (orgel), Michelle Mallinger (sopraan) Haarlem R.-K. Bavo
28/09/19 19.30 Vincent de Vries Dordrecht Grote Kerk
28/09/19 20.00 Wim Opgelder (orgel) m.m.v. Joris ten Have (draaiorgel) Zuidlaren Ontmoetingskerk
27/09/19 20.00 Dirk Out IJmuiden Nieuwe Kerk
27/09/19 20.00 Everhard Zwart Ferwert Sint-Martinuskerk
27/09/19 20.00 Geert Bierling Kapelle Hervormde Kerk
27/09/19 20.15 Jamie de Goei Culemborg Grote of Barbarakerk
27/09/19 13.13 Jos van der Kooy (orgel), Matthijs Koene (panluit) Amsterdam Orgelpark
27/09/19 20.00 Marc Fitze (Bern) 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
27/09/19 20.00 Matthijs Breukhoven (orgel), Nelline van Liere (blokfluiten) Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
27/09/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
27/09/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
27/09/19 16.00 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
26/09/19 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
26/09/19 10.00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
26/09/19 20.00 Wout van Andel Apeldoorn Grote Kerk
25/09/19 29/09/19 22e Festival International d’Orgue de Fribourg Fribourg (Zwitserland) Diversen
25/09/19 13.13 Kerstin Petersen (orgel), Eva Zöllner (accordeon) Amsterdam Orgelpark
25/09/19 10.00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
24/09/19 20.15 Florian Pagitsch Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
23/09/19 20.15 Hayo Boerema Brielle Sint-Catharijnekerk
23/09/19 20.00 Janny de Vries Harlingen Grote Kerk
22/09/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel) Assen Adventskerk
22/09/19 15.00 Bernard Winsemius Groningen Lutherse Kerk
22/09/19 14.15 Geert Bierling, Bert Mooiman, Bert den Hertog Rotterdam De Doelen
22/09/19 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
22/09/19 16.00 Harry van Wijk Boxtel Sint-Petrusbasiliek
22/09/19 15.00 Joost Langeveld (orgel), Jacques de Vroomen en Jos Blom (vertellers) Nijmegen Stevenskerk
22/09/19 15.30 Kees van Houten (organist) en Marjon Strijk (sopraan) Appingedam Nicolaïkerk
22/09/19 19.00 Koor van de Kathedraal St.-Bavo o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen, Ton van Eck (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
22/09/19 16.00 Léon Berben Cuijk St.-Martinuskerk
22/09/19 15.00 Psallite Edam Edam Grote Kerk
22/09/19 14.15 Richard Rijnvos Amsterdam Orgelpark
22/09/19 16.00 Theo Hes Venray St.-Petrus' Banden
21/09/19 16.00 Anna Karpenko (orgel) en Katja Pitelina (fluit) Rotterdam Dominicuskerk (Het Steiger)
21/09/19 14.15 Carlo de Wijs e.a. Amsterdam Orgelpark
21/09/19 10.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
21/09/19 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) e.a. Den Haag Kloosterkerk
21/09/19 20.00 Gerben Budding Farmsum Farmsumer Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
28/09/19 16.00 Diederick Clements Nijmegen Stevenskerk
28/09/19 20.00 Gert van Hoef Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
28/09/19 20.00 Leo van Doeselaar & Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
28/09/19 19.30 Marc Schippers, Toon IJzerman en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
28/09/19 15.00 Mark van Platen Eindhoven Catharinakerk
28/09/19 20.00 Minne Veldman Zaltbommel Grote of Sint-Maartenskerk
28/09/19 09.30 Najaarsexcursie Organum Frisicum Dokkum Christelijke gereformeerde kerk De Oase
28/09/19 Peter Westerbrink Krewerd Mariakerk
28/09/19 10.30 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
28/09/19 20.13 The Zed Consort o.l.v. Elisabeth Blom, Rien Balkenende (orgel), Stefan Gerritsen (gitaar) Amsterdam Orgelpark
28/09/19 10.30 Theo Jellema, Jochem Schuurman, Broer de Witte en Peter van der Zwaag Dokkum De Oase en Grote of Sint-Martinuskerk
28/09/19 15.00 Ton van Eck (orgel), Michelle Mallinger (sopraan) Haarlem R.-K. Bavo
28/09/19 19.30 Vincent de Vries Dordrecht Grote Kerk
28/09/19 20.00 Wim Opgelder (orgel) m.m.v. Joris ten Have (draaiorgel) Zuidlaren Ontmoetingskerk
27/09/19 20.00 Dirk Out IJmuiden Nieuwe Kerk
27/09/19 20.00 Everhard Zwart Ferwert Sint-Martinuskerk
27/09/19 20.00 Geert Bierling Kapelle Hervormde Kerk
27/09/19 20.15 Jamie de Goei Culemborg Grote of Barbarakerk
27/09/19 13.13 Jos van der Kooy (orgel), Matthijs Koene (panluit) Amsterdam Orgelpark
27/09/19 20.00 Marc Fitze (Bern) 's-Hertogenbosch Sint-Janskathedraal
27/09/19 20.00 Matthijs Breukhoven (orgel), Nelline van Liere (blokfluiten) Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
27/09/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
27/09/19 20.15 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
27/09/19 16.00 Stef Tuinstra Loppersum Petrus & Pauluskerk
26/09/19 20.00 Willem Harold Boog Harderwijk Grote Kerk
26/09/19 10.00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
26/09/19 20.00 Wout van Andel Apeldoorn Grote Kerk
25/09/19 29/09/19 22e Festival International d’Orgue de Fribourg Fribourg (Zwitserland) Diversen
25/09/19 13.13 Kerstin Petersen (orgel), Eva Zöllner (accordeon) Amsterdam Orgelpark
25/09/19 10.00 Workshopdocent Amsterdam Orgelpark
24/09/19 20.15 Florian Pagitsch Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
23/09/19 20.15 Hayo Boerema Brielle Sint-Catharijnekerk
23/09/19 20.00 Janny de Vries Harlingen Grote Kerk
22/09/19 15.00 Asser Bach Cantategroep o.l.v. Marion Bluthard, Wietse Meinardi (orgel) Assen Adventskerk
22/09/19 15.00 Bernard Winsemius Groningen Lutherse Kerk
22/09/19 14.15 Geert Bierling, Bert Mooiman, Bert den Hertog Rotterdam De Doelen
22/09/19 15.30 Gonny van der Maten Soest Oude Kerk
22/09/19 16.00 Harry van Wijk Boxtel Sint-Petrusbasiliek
22/09/19 15.00 Joost Langeveld (orgel), Jacques de Vroomen en Jos Blom (vertellers) Nijmegen Stevenskerk
22/09/19 15.30 Kees van Houten (organist) en Marjon Strijk (sopraan) Appingedam Nicolaïkerk
22/09/19 19.00 Koor van de Kathedraal St.-Bavo o.l.v. Sanne Nieuwenhuijsen, Ton van Eck (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
22/09/19 16.00 Léon Berben Cuijk St.-Martinuskerk
22/09/19 15.00 Psallite Edam Edam Grote Kerk
22/09/19 14.15 Richard Rijnvos Amsterdam Orgelpark
22/09/19 16.00 Theo Hes Venray St.-Petrus' Banden
21/09/19 16.00 Anna Karpenko (orgel) en Katja Pitelina (fluit) Rotterdam Dominicuskerk (Het Steiger)
21/09/19 14.15 Carlo de Wijs e.a. Amsterdam Orgelpark
21/09/19 10.00 Erwin Wiersinga Groningen Martinikerk
21/09/19 16.00 Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit) e.a. Den Haag Kloosterkerk
21/09/19 20.00 Gerben Budding Farmsum Farmsumer Kerk