Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
08/10/19 20.15 Adriaan Hoek Haarlem  Philharmonie
06/10/19 14.15 Aart Bergwerff (orgel), Melisma Saxophone Quartet Amsterdam Orgelpark
06/10/19 19.00 Bouko Tiggelaar, Mattijs de Vreugd en Bert van der Woude Winschoten Marktpleinkerk
06/10/19 16.00 Canticum Groninghae o.l.v. Daniël Rouwkema, Christiaan de Vries, orgel Amsterdam Koepelkerk
06/10/19 16.00 Dariusz Bakowski-Kois Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
06/10/19 16.00 Gerard Habraken Heeswijk Abdij
06/10/19 16.00 Gonny van der Maten (orgel); Yannah Bruins (mezzosopraan) Soest Oude Kerk
06/10/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
06/10/19 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst Grote Kerk
06/10/19 11.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 15.00 Leonore Lub Noordbroek Kerk
06/10/19 15.00 Ton Stevens (orgel) en Cees Rijnders (verteller) Oosterhout St.-Jansbasiliek
06/10/19 16.00 Véronique van den Engh Tilburg St.-Dionysius (Heikesekerk)
05/10/19 16.00 Bert den Hertog Pijnacker H. Joannes de Dooper
05/10/19 20.00 Dariusz Bakowski-Kois Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
05/10/19 14.00 Dick Sanderman Almelo Doopsgezinde Kerk
05/10/19 20.00 Dirk Jan Versluis Gouda Gereformeerde Gemeente Gouda
05/10/19 15.00 Edwin Vooijs, Johan den Hoedt Dordrecht De Wijnstok
05/10/19 20.15 Ensemble Klang & Kit Downes Amsterdam Orgelpark
05/10/19 15.00 Eric Koevoets (orgel), Hedwig Gaasterland (blokfluit) Vrouwenkoor La Confiance Rotterdam Pauluskerk
05/10/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
05/10/19 16.00 Jonathan Kooman Delft Evang. Lutherse Kerk
05/10/19 16.00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
05/10/19 20.00 Matthijs Breukhoven Rotterdam Oude Kerk Charlois
05/10/19 20.00 Sander van Marion Midwolda Dorpskerk
04/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.15 Gonny van der Maten Haarlem St.-Josephkerk
04/10/19 13.15 Junko Sakakibara Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom Gertrudiskerk
04/10/19 20.00 Pieter van Dijk Zutphen Walburgiskerk
04/10/19 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
03/10/19 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
03/10/19 20.00 Kees Alblas en Jonathan Kooman Tiel St.-Maartenskerk
02/10/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
01/10/19 20.15  Jos van der Kooy & Anton Pauw  Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
01/10/19 20.00 Leon Berben Vaals De Kopermolen
30/09/19 20.15 Jan Hage Brielle Sint-Catharijnekerk
29/09/19 16.00 Andreas Cavelius Amstenrade R-.K. Parochiekerk O.-L.-V. Onbevlekt Ontvangen
29/09/19 19.00 Ensemble Quadrivium o.l.v. Guido Groenland Haarlem Grote of St.-Bavokerk
29/09/19 11.00 Ere Lievonen en drie blokfluitisten Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ
29/09/19 20.00 Hayo Boerema Helmond St.-Lambertuskerk
29/09/19 9.30 Jan Smid Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 16.00 Luthers Bach Ensemble en barokensemble Copper & Zink, Robert Koolstra (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en zang Joseph Lia (bariton) Delft Maria van Jessekerk
29/09/19 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Dirk van Egmond, Wendy Leonards, Iwan van Amsterdam, Wim Boerstoel, Katalin Somogyi. M.m.v. Coby Castricum (zang) Castricum St.-Pancratiuskerk
29/09/19 14.15 Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders , Dirk Luijmes (harmonium), Raphaela Danksagmüller (duduk), Marcel Verheggen (orgel) Amsterdam Orgelpark
29/09/19 16.00 Tim Veldman m.m.v. Kirsti Consort Soest De Open Hof
28/09/19 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
28/09/19 16.30 Collegium Musicum Loppersum en Jan Luth (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
08/10/19 20.15 Adriaan Hoek Haarlem  Philharmonie
06/10/19 14.15 Aart Bergwerff (orgel), Melisma Saxophone Quartet Amsterdam Orgelpark
06/10/19 19.00 Bouko Tiggelaar, Mattijs de Vreugd en Bert van der Woude Winschoten Marktpleinkerk
06/10/19 16.00 Canticum Groninghae o.l.v. Daniël Rouwkema, Christiaan de Vries, orgel Amsterdam Koepelkerk
06/10/19 16.00 Dariusz Bakowski-Kois Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
06/10/19 16.00 Gerard Habraken Heeswijk Abdij
06/10/19 16.00 Gonny van der Maten (orgel); Yannah Bruins (mezzosopraan) Soest Oude Kerk
06/10/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
06/10/19 12.00 Jan Pieter Lanooy Elst Grote Kerk
06/10/19 11.00 Janno den Engelsman Bergen op Zoom Gertrudiskerk
06/10/19 15.00 Leonore Lub Noordbroek Kerk
06/10/19 15.00 Ton Stevens (orgel) en Cees Rijnders (verteller) Oosterhout St.-Jansbasiliek
06/10/19 16.00 Véronique van den Engh Tilburg St.-Dionysius (Heikesekerk)
05/10/19 16.00 Bert den Hertog Pijnacker H. Joannes de Dooper
05/10/19 20.00 Dariusz Bakowski-Kois Hasselt Grote of St.-Stephanuskerk
05/10/19 14.00 Dick Sanderman Almelo Doopsgezinde Kerk
05/10/19 20.00 Dirk Jan Versluis Gouda Gereformeerde Gemeente Gouda
05/10/19 15.00 Edwin Vooijs, Johan den Hoedt Dordrecht De Wijnstok
05/10/19 20.15 Ensemble Klang & Kit Downes Amsterdam Orgelpark
05/10/19 15.00 Eric Koevoets (orgel), Hedwig Gaasterland (blokfluit) Vrouwenkoor La Confiance Rotterdam Pauluskerk
05/10/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
05/10/19 16.00 Jonathan Kooman Delft Evang. Lutherse Kerk
05/10/19 16.00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Bergen op Zoom Gertrudiskerk
05/10/19 20.00 Matthijs Breukhoven Rotterdam Oude Kerk Charlois
05/10/19 20.00 Sander van Marion Midwolda Dorpskerk
04/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.15 Gonny van der Maten Haarlem St.-Josephkerk
04/10/19 13.15 Junko Sakakibara Haarlem Grote of St.-Bavokerk
04/10/19 20.30 Paul de Maeyer Bergen op Zoom Gertrudiskerk
04/10/19 20.00 Pieter van Dijk Zutphen Walburgiskerk
04/10/19 20.15 Wybe Kooijmans Katwijk aan Zee Vredeskerk
03/10/19 20.00 Gert van Hoef Harderwijk Grote Kerk
03/10/19 20.00 Kees Alblas en Jonathan Kooman Tiel St.-Maartenskerk
02/10/19 15.00 Jochem Schuurman Franeker Martinikerk
01/10/19 20.15  Jos van der Kooy & Anton Pauw  Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
01/10/19 20.00 Leon Berben Vaals De Kopermolen
30/09/19 20.15 Jan Hage Brielle Sint-Catharijnekerk
29/09/19 16.00 Andreas Cavelius Amstenrade R-.K. Parochiekerk O.-L.-V. Onbevlekt Ontvangen
29/09/19 19.00 Ensemble Quadrivium o.l.v. Guido Groenland Haarlem Grote of St.-Bavokerk
29/09/19 11.00 Ere Lievonen en drie blokfluitisten Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ
29/09/19 20.00 Hayo Boerema Helmond St.-Lambertuskerk
29/09/19 9.30 Jan Smid Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 16.00 Luthers Bach Ensemble en barokensemble Copper & Zink, Robert Koolstra (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk
29/09/19 15.00 Petra Veenswijk (orgel) en zang Joseph Lia (bariton) Delft Maria van Jessekerk
29/09/19 15.00 Ronald Schollaart, Joost Doodeman, Dirk van Egmond, Wendy Leonards, Iwan van Amsterdam, Wim Boerstoel, Katalin Somogyi. M.m.v. Coby Castricum (zang) Castricum St.-Pancratiuskerk
29/09/19 14.15 Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders , Dirk Luijmes (harmonium), Raphaela Danksagmüller (duduk), Marcel Verheggen (orgel) Amsterdam Orgelpark
29/09/19 16.00 Tim Veldman m.m.v. Kirsti Consort Soest De Open Hof
28/09/19 15.00 Bert den Hertog Den Haag Elandstraatkerk
28/09/19 16.30 Collegium Musicum Loppersum en Jan Luth (orgel) Loppersum Petrus & Pauluskerk