Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
18/03/23 16:00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries Wijk bij Duurstede Grote Kerk
17/03/23 20:00 Diederik Blankesteijn Delft Nieuwe Kerk
15/03/23 20.00 Gerben Budding – Samenzang Rotterdam-Delfshaven Pelgrimvaderskerk
12/03/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
12/03/23 15:00 Kristian Krogsøe Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
11/03/23 20:15 Capella Dorestad – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
11/03/23 16.30 Eric Koevoets Rotterdam St. Lambertuskerk
11/03/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
11/03/23 15.00 Johan den Hoedt & Joost van Beek Dordrecht De Wijnstok
11/03/23 16.30 Pieter van Dijk Leiden Waalse Kerk
11/03/23 15.30 Reinier Korver & Martin Lobbezoo (orgel), Alisa van Dijk (viool) Uitwijk Protestantse Kerk.
08/03/23 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel), Elif Özgür (fluit) 's-Gravenhage Gotische Zaal, Raad van State
08/03/23 13.00 Víctor Baena Amsterdam Buiksloterkerk
05/03/23 11:00 Ere Lievonen, Fokker-orgel; Melle Weijters, gitaar & zang; mystery guest Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
04/03/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Jantine Woudstra (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/03/23 11.00 Ton Koopman & Tini Mathot Utrecht Tivoli Vredenburg
26/02/23 16.00 Léon Berben Beek Koningskerkje
25/02/23 15.00 Anton Doornhein Eindhoven Catharinakerk
25/02/23 15:00 Arjen Leistra Schiedam Grote of St. Janskerk
25/02/23 20.00 Gert van Hoef Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
25/02/23 13.00 Jos Moeke Zwolle Grote kerk
25/02/23 16.00 Laurens de Man Leiden Marekerk
25/02/23 16.00 Lennert Knops Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
19/02/23 16:00 Henny Heikens (orgel), Jelte Althuis (basklarinet) Amsterdam De Duif
19/02/23 15.00 Jos Maters (orgel), Marlon Valk (saxofoon) – Duo Calyptura Rolde Jacobuskerk
19/02/23 16:00 Kamerkoor Cantiago o.l.v. Herman Mussche Wijk bij Duurstede Grote Kerk
19/02/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Muntendam Protestantse Kerk
18/02/23 20.00 Gerben Budding (orgel), Boudewijn Zwart (orgel, kamerbeiaard), Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo), Judith Groen (cello) Barneveld Oude Kerk
18/02/23 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Elma Dekker (sopraan) Rotterdam Goede Herderkerk
18/02/23 20:00 Minne Veldman Urk Huisconcert
18/02/23 19.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
17/02/23 20.00 Martin Mans, Urker Mans Formatie, Carina Bossenbroek en Mark Brandwijk. Kampen Bovenkerk
17/02/23 20.00 Minne Veldman Bergentheim De Hoeksteen
12/02/23 16:00 Kamerkoor Saudade o.l.v. Vincent Doek Wijk bij Duurstede Grote Kerk
12/02/23 16.00 Theo Jellema Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
11/02/23 16.30 Francesca Ajossa Leiden Waalse Kerk
11/02/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Annelies Schep (sopraan) Dordrecht De Wijnstok
11/02/23 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
11/02/23 15.00 Ruud Huijbregts (orgel), Nico Agusto (cello) Eindhoven Catharinakerk
08/02/23 13.00 Víctor Baena (orgel) – Lisette Carlebur (viool) Amsterdam Buiksloterkerk
05/02/23 11.00 Ere Lievonen (Fokker-orgel), Lenneke van Staalen (Indiase viool) & Heiko Dijker (tabla) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
04/02/23 19.00 Aart Bergwerff (orgel) & Jeroen van Veen (piano) Almere Goede Rede
04/02/23 15.00 Gerard Habraken (orgel), Collegium Vocale Eindhoven (dirigent: Ruud Huijbregts) Eindhoven Catharinakerk
04/02/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), vocaal ensemble “Good Company”o.l.v. D.E. Dijkstra IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/02/23 19.30 Jaap Kramer en Hendrik van Veen mannenzangavond Veen Hervormde gemeente
03/02/23 20.00 Arjan Breukhoven Maassluis Immanuëlkerk
29/01/23 15.00 Aart Bergwerff (orgel), Wishful Singing Eindhoven Catharinakerk
29/01/23 16.00 Dennis van der Heijden (orgel), Selma Bakker-Verheul (altviool) en Frank Bakker (fluit) Oostwoud Kerk, Oosteinde 44
28/01/23 16.00 Adriaan Hoek (orgel), Sweelinck Koperkwintet en slagwerk Leiden Marekerk
28/01/23 20.00 Gerben Budding Gouda Gereformeerde Gemeente
← Previous | Page 27 of 109 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
18/03/23 16:00 Roden Girl Choristers o.l.v. Sonja de Vries Wijk bij Duurstede Grote Kerk
17/03/23 20:00 Diederik Blankesteijn Delft Nieuwe Kerk
15/03/23 20.00 Gerben Budding – Samenzang Rotterdam-Delfshaven Pelgrimvaderskerk
12/03/23 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk
12/03/23 15:00 Kristian Krogsøe Orgel op zondag Rotterdam Laurenskerk
11/03/23 20:15 Capella Dorestad – Rienk Bakker Wijk bij Duurstede Grote Kerk
11/03/23 16.30 Eric Koevoets Rotterdam St. Lambertuskerk
11/03/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
11/03/23 15.00 Johan den Hoedt & Joost van Beek Dordrecht De Wijnstok
11/03/23 16.30 Pieter van Dijk Leiden Waalse Kerk
11/03/23 15.30 Reinier Korver & Martin Lobbezoo (orgel), Alisa van Dijk (viool) Uitwijk Protestantse Kerk.
08/03/23 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel), Elif Özgür (fluit) 's-Gravenhage Gotische Zaal, Raad van State
08/03/23 13.00 Víctor Baena Amsterdam Buiksloterkerk
05/03/23 11:00 Ere Lievonen, Fokker-orgel; Melle Weijters, gitaar & zang; mystery guest Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
04/03/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), Jantine Woudstra (sopraan) IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/03/23 11.00 Ton Koopman & Tini Mathot Utrecht Tivoli Vredenburg
26/02/23 16.00 Léon Berben Beek Koningskerkje
25/02/23 15.00 Anton Doornhein Eindhoven Catharinakerk
25/02/23 15:00 Arjen Leistra Schiedam Grote of St. Janskerk
25/02/23 20.00 Gert van Hoef Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
25/02/23 13.00 Jos Moeke Zwolle Grote kerk
25/02/23 16.00 Laurens de Man Leiden Marekerk
25/02/23 16.00 Lennert Knops Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke
19/02/23 16:00 Henny Heikens (orgel), Jelte Althuis (basklarinet) Amsterdam De Duif
19/02/23 15.00 Jos Maters (orgel), Marlon Valk (saxofoon) – Duo Calyptura Rolde Jacobuskerk
19/02/23 16:00 Kamerkoor Cantiago o.l.v. Herman Mussche Wijk bij Duurstede Grote Kerk
19/02/23 16.00 Simon Bouma (orgel), Judith Oost (cello) Muntendam Protestantse Kerk
18/02/23 20.00 Gerben Budding (orgel), Boudewijn Zwart (orgel, kamerbeiaard), Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo), Judith Groen (cello) Barneveld Oude Kerk
18/02/23 15.00 Iddo van der Giessen (orgel), Elma Dekker (sopraan) Rotterdam Goede Herderkerk
18/02/23 20:00 Minne Veldman Urk Huisconcert
18/02/23 19.30 Rien Donkersloot Amersfoort Sint-Joriskerk
17/02/23 20.00 Martin Mans, Urker Mans Formatie, Carina Bossenbroek en Mark Brandwijk. Kampen Bovenkerk
17/02/23 20.00 Minne Veldman Bergentheim De Hoeksteen
12/02/23 16:00 Kamerkoor Saudade o.l.v. Vincent Doek Wijk bij Duurstede Grote Kerk
12/02/23 16.00 Theo Jellema Amsterdam Koepelkerk of Ronde Lutherse Kerk
11/02/23 16.30 Francesca Ajossa Leiden Waalse Kerk
11/02/23 15.00 Johan den Hoedt (orgel), Annelies Schep (sopraan) Dordrecht De Wijnstok
11/02/23 19.30 Jos Moeke Ermelo Content Orgels
11/02/23 15.00 Ruud Huijbregts (orgel), Nico Agusto (cello) Eindhoven Catharinakerk
08/02/23 13.00 Víctor Baena (orgel) – Lisette Carlebur (viool) Amsterdam Buiksloterkerk
05/02/23 11.00 Ere Lievonen (Fokker-orgel), Lenneke van Staalen (Indiase viool) & Heiko Dijker (tabla) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
04/02/23 19.00 Aart Bergwerff (orgel) & Jeroen van Veen (piano) Almere Goede Rede
04/02/23 15.00 Gerard Habraken (orgel), Collegium Vocale Eindhoven (dirigent: Ruud Huijbregts) Eindhoven Catharinakerk
04/02/23 15.30 Gerrit Christiaan de Gier (orgel), vocaal ensemble “Good Company”o.l.v. D.E. Dijkstra IJsselstein Oude St.Nicolaaskerk
04/02/23 19.30 Jaap Kramer en Hendrik van Veen mannenzangavond Veen Hervormde gemeente
03/02/23 20.00 Arjan Breukhoven Maassluis Immanuëlkerk
29/01/23 15.00 Aart Bergwerff (orgel), Wishful Singing Eindhoven Catharinakerk
29/01/23 16.00 Dennis van der Heijden (orgel), Selma Bakker-Verheul (altviool) en Frank Bakker (fluit) Oostwoud Kerk, Oosteinde 44
28/01/23 16.00 Adriaan Hoek (orgel), Sweelinck Koperkwintet en slagwerk Leiden Marekerk
28/01/23 20.00 Gerben Budding Gouda Gereformeerde Gemeente
← Previous | Page 27 of 109 | → Next