Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
25/08/19 15.00 Giovanni Petrone Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/08/19 14.00 Hans Nomen Krewerd Mariakerk
25/08/19 15.30 Ines Maidre (Estland/Noorwegen) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
25/08/19 16.00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
25/08/19 16.00 Marc Fitze (CH) Amsterdam De Duif
25/08/19 14.30 Marja van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
25/08/19 15.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
24/08/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
24/08/19 20:15 Alfredo Genovesi (elektronica), Oene van Geel (altviool) en Jacob Lekkerkerker (orgel) Amsterdam Orgelpark
24/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Arjan & Edith Post (trompet) Zwijndrecht Bethelkerk
24/08/19 15.30 Arie de Bruijn Dordrecht Grote Kerk
24/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
24/08/19 20.00 Ben Köster (D) Kampen Nieuwe Kerk
24/08/19 16.00 Bert den Hertog Brielle Bedevaartkerk
24/08/19 13.00 Dorien Schouten Utrecht Nikolaikerk
24/08/19 11.00 dr. T.E. van Spanje Ouddorp Hervormde Dorpskerk
24/08/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
24/08/19 14.30 Familie Datema (orgel, fluit & saxofoon) Oosterhout St.-Jansbasiliek
24/08/19 16.15 Geerten Liefting Gorinchem Lutherse Schuilkerk
24/08/19 20.00 Gonny van der Maten Anloo Magnuskerk
24/08/19 15.00 Ines Maidre (Bergen, N) Haarlem R.-K. Bavo
24/08/19 20.00 Jaap Zwart Zaltbommel St.-Maartenskerk
24/08/19 13.30 Janny de Vries Groningen Sint-Jozefkathedraal
24/08/19 20.00 Jos van der Kooy Medemblik  Bonifaciuskerk
24/08/19 15.30 Klaas Stok Utrecht Domkerk
24/08/19 19.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
24/08/19 16.00 Sietze de Vries Gouda Sint-Jan
24/08/19 20.00 Theo Jellema Leens Petruskerk
24/08/19 19.30 Vincent de Vries (Seoul) Zeist Oosterkerk
24/08/19 20.15 Willeke Smits Rhenen Cunerakerk
23/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Alkmaar Orgelzaal Booij
23/08/19 20.00 David Strijbis Nijverdal Regenboogkerk
23/08/19 12.45 Dick van Dijk Breukelen Pieterskerk
23/08/19 13.15 Iddo van der Giessen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/08/19 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
23/08/19 19.30 Laurens de Man Hilversum Vituskerk
23/08/19 12.30 Mannes Hofsink Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
23/08/19 20.00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
23/08/19 23/08/19 Peter Eilander Terschuur Sionskerk
23/08/19 15.00 Piet Cnossen Zelhem Lambertikerk
23/08/19 12.45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
23/08/19 12.00 Sander van den Houten Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
23/08/19 12.45 Wietse Ouwejan Groningen Martinikerk
22/08/19 16.00  Sigurd M. Øgaard Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
22/08/19 20.00 André Knevel en Jos Moeke m.m.v. Liselotte Rokyta (panfluit) Nunspeet Herv.Dorpskerk
22/08/19 20.00 André van Vliet Barneveld Oude Kerk
22/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Delft Nieuwe Kerk
22/08/19 20.00 Floris van Gils Ouddorp Hervormde Dorpskerk
22/08/19 20.15 Jaco van Leeuwen Noordwijk Oude Jeroenskerk
22/08/19 20:00 Loreto Aramendi Doesburg Grote of Martinikerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
25/08/19 15.00 Giovanni Petrone Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/08/19 14.00 Hans Nomen Krewerd Mariakerk
25/08/19 15.30 Ines Maidre (Estland/Noorwegen) Den Haag-Loosduinen Abdijkerk
25/08/19 16.00 Kees van Houten (orgel) en Marjon Strijk (sopraan) Boxtel Sint-Petrusbasiliek
25/08/19 16.00 Marc Fitze (CH) Amsterdam De Duif
25/08/19 14.30 Marja van der Ploeg Wervershoof Sint-Werenfriduskerk
25/08/19 15.00 Wietse Meinardi Assen Adventskerk
24/08/19 15.00 Ad van Pelt (orgel) m.m.v. Anna Hiemstra (viool) Woerden Petruskerk
24/08/19 20:15 Alfredo Genovesi (elektronica), Oene van Geel (altviool) en Jacob Lekkerkerker (orgel) Amsterdam Orgelpark
24/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Arjan & Edith Post (trompet) Zwijndrecht Bethelkerk
24/08/19 15.30 Arie de Bruijn Dordrecht Grote Kerk
24/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
24/08/19 20.00 Ben Köster (D) Kampen Nieuwe Kerk
24/08/19 16.00 Bert den Hertog Brielle Bedevaartkerk
24/08/19 13.00 Dorien Schouten Utrecht Nikolaikerk
24/08/19 11.00 dr. T.E. van Spanje Ouddorp Hervormde Dorpskerk
24/08/19 19.30 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
24/08/19 14.30 Familie Datema (orgel, fluit & saxofoon) Oosterhout St.-Jansbasiliek
24/08/19 16.15 Geerten Liefting Gorinchem Lutherse Schuilkerk
24/08/19 20.00 Gonny van der Maten Anloo Magnuskerk
24/08/19 15.00 Ines Maidre (Bergen, N) Haarlem R.-K. Bavo
24/08/19 20.00 Jaap Zwart Zaltbommel St.-Maartenskerk
24/08/19 13.30 Janny de Vries Groningen Sint-Jozefkathedraal
24/08/19 20.00 Jos van der Kooy Medemblik  Bonifaciuskerk
24/08/19 15.30 Klaas Stok Utrecht Domkerk
24/08/19 19.30 Marco den Toom Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
24/08/19 16.00 Sietze de Vries Gouda Sint-Jan
24/08/19 20.00 Theo Jellema Leens Petruskerk
24/08/19 19.30 Vincent de Vries (Seoul) Zeist Oosterkerk
24/08/19 20.15 Willeke Smits Rhenen Cunerakerk
23/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Alkmaar Orgelzaal Booij
23/08/19 20.00 David Strijbis Nijverdal Regenboogkerk
23/08/19 12.45 Dick van Dijk Breukelen Pieterskerk
23/08/19 13.15 Iddo van der Giessen Haarlem Grote of St.-Bavokerk
23/08/19 15.00 Jan Spijker Enkhuizen Zuiderkerk
23/08/19 19.30 Laurens de Man Hilversum Vituskerk
23/08/19 12.30 Mannes Hofsink Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
23/08/19 20.00 Minne Veldman Vollenhove Grote of Sint-Nicolaaskerk
23/08/19 23/08/19 Peter Eilander Terschuur Sionskerk
23/08/19 15.00 Piet Cnossen Zelhem Lambertikerk
23/08/19 12.45 Rik Melissant Den Haag Grote Kerk
23/08/19 12.00 Sander van den Houten Alkmaar Grote of Sint-Laurenskerk
23/08/19 12.45 Wietse Ouwejan Groningen Martinikerk
22/08/19 16.00  Sigurd M. Øgaard Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
22/08/19 20.00 André Knevel en Jos Moeke m.m.v. Liselotte Rokyta (panfluit) Nunspeet Herv.Dorpskerk
22/08/19 20.00 André van Vliet Barneveld Oude Kerk
22/08/19 20.00 Arjan Breukhoven Delft Nieuwe Kerk
22/08/19 20.00 Floris van Gils Ouddorp Hervormde Dorpskerk
22/08/19 20.15 Jaco van Leeuwen Noordwijk Oude Jeroenskerk
22/08/19 20:00 Loreto Aramendi Doesburg Grote of Martinikerk