Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
19/06/23 20.15 Aernoud de Groen Brielle Sint-Catharijnekerk
19/06/23 20.15 Jos Maters Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
18/06/23 15.30 Geerten van de Wetering Soest De Oude Kerk
18/06/23 15.30 Henny Heikens (orgel), Jelte Althuis (basklarinet) Purmerend Nicolaaskerk
18/06/23 16:30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
18/06/23 16:00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
18/06/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
17/06/23 20.00 Arjen Leistra Maassluis Groote Kerk
17/06/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
17/06/23 20.15 Lidia Książkiewicz Lisse Sint-Agathakerk
17/06/23 15:00 Nathan Laube Hengelo St. Lambertusbasiliek
17/06/23 15:30 Sander van den Houten (orgel), Boudewijn Zwart (beiaard) Den Haag Lutherse Kerk
17/06/23 20:00 Sander van Marion en Arjan Breukhoven Brielle Grote of St. Catharijnekerk
17/06/23 16.00 Sietze de Vries (orgel), saxofoonkwartet VLAM Uithuizen Jacobikerk
17/06/23 15.30 Steven Knieriem Dordrecht Grote Kerk
17/06/23 15.00 Theo Jellema Leeuwarden Lutherse Kerk
17/06/23 15:00 Wim Diepenhorst Deventer Broederenkerk
16/06/23 12.00 António Pedrosa Amsterdam Mozes en Aäronkerk
16/06/23 20.30u Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit), Beate Loonstra (harp) Den Haag Kloosterkerk
16/06/23 20.15 Matthias Havinga Woerden Bonaventura kerk
16/06/23 20:00 Sebastiaan Van Steenberge (orgel+elektronica) Hulst St. Willibrordusbasiliek
16/06/23 20.00 Vincent de Ridder Beverwijk Grote Kerk
14/06/23 12:00 Annerieke van den Broek en Thirsa Brokking Woerden Petruskerk
14/06/23 13.00 Bert Mooiman Leiden Academiegebouw
14/06/23 15.00 Johan Smit Franeker Martinikerk
14/06/23 20:00 Reinier Korver en Leendert Verduijn Zaltbommel Sint Maartenskerk
13/06/23 12:45 Maarten Wilmink Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
13/06/23 20:00 Stephan van de Wijgert Rotterdam Lambertuskerk
13/06/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof St.-Werenfriduskerk
12/06/23 20.00 Hayo Boerema Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
12/06/23 20.15 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
11/06/23 15,00 Peter Van de Velde Delft Maria van Jessekerk
11/06/23 15.30 Tymen Jan Bronda (orgel), David van Laar (counter tenor) Hoorn Lutherse Kerk
10/06/23 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag Lutherse Kerk
10/06/23 20:00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
10/06/23 15.30 Dorien Schouten Dordrecht Grote Kerk
10/06/23 19.30 Harm Hoeve Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
10/06/23 20.00 Jan Hage Steenwijk Grote Kerk
10/06/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde kerk
10/06/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Alisa van Dijk (viool) Ermelo Content Orgels
10/06/23 16.00 Luuk Schuurman Elburg Orgelmuseum
10/06/23 16.00 Margret Spelt (orgel), Johanneke Vogel (sopraan) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
10/06/23 20:00 Matthijs Breukhoven en Marten van den Bijlaard Rotterdam-Charlois Oude kerk
10/06/23 15.00 Tobias Horn Den Haag Jacobus de Meerderekerk (Parkstraat)
10/06/23 16.00 Wouter van der Wilt Bergen op Zoom St.Gertrudiskerk
09/06/23 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
09/06/23 20.15 Evan Bogerd Katwijk aan Zee Vredeskerk
09/06/23 11/06/23 Nederlands Gregoriaans Festival 's-Hertogenbosch Diverse
09/06/23 12.00 Víctor M. Baena De la Torre Amsterdam Mozes en Aäronkerk
07/06/23 13.00 Carel Cames van Batenburg Leiden Academiegebouw
← Previous | Page 24 of 112 | → Next

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
19/06/23 20.15 Aernoud de Groen Brielle Sint-Catharijnekerk
19/06/23 20.15 Jos Maters Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
18/06/23 15.30 Geerten van de Wetering Soest De Oude Kerk
18/06/23 15.30 Henny Heikens (orgel), Jelte Althuis (basklarinet) Purmerend Nicolaaskerk
18/06/23 16:30 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
18/06/23 16:00 Stephan van de Wijgert Amsterdam De Duif
18/06/23 15.00 Theo Jellema Enkhuizen Westerkerk
17/06/23 20.00 Arjen Leistra Maassluis Groote Kerk
17/06/23 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
17/06/23 20.15 Lidia Książkiewicz Lisse Sint-Agathakerk
17/06/23 15:00 Nathan Laube Hengelo St. Lambertusbasiliek
17/06/23 15:30 Sander van den Houten (orgel), Boudewijn Zwart (beiaard) Den Haag Lutherse Kerk
17/06/23 20:00 Sander van Marion en Arjan Breukhoven Brielle Grote of St. Catharijnekerk
17/06/23 16.00 Sietze de Vries (orgel), saxofoonkwartet VLAM Uithuizen Jacobikerk
17/06/23 15.30 Steven Knieriem Dordrecht Grote Kerk
17/06/23 15.00 Theo Jellema Leeuwarden Lutherse Kerk
17/06/23 15:00 Wim Diepenhorst Deventer Broederenkerk
16/06/23 12.00 António Pedrosa Amsterdam Mozes en Aäronkerk
16/06/23 20.30u Geerten van de Wetering (orgel), Matthijs Koene (panfluit), Beate Loonstra (harp) Den Haag Kloosterkerk
16/06/23 20.15 Matthias Havinga Woerden Bonaventura kerk
16/06/23 20:00 Sebastiaan Van Steenberge (orgel+elektronica) Hulst St. Willibrordusbasiliek
16/06/23 20.00 Vincent de Ridder Beverwijk Grote Kerk
14/06/23 12:00 Annerieke van den Broek en Thirsa Brokking Woerden Petruskerk
14/06/23 13.00 Bert Mooiman Leiden Academiegebouw
14/06/23 15.00 Johan Smit Franeker Martinikerk
14/06/23 20:00 Reinier Korver en Leendert Verduijn Zaltbommel Sint Maartenskerk
13/06/23 12:45 Maarten Wilmink Orgelpauzeconcert Rotterdam Laurenskerk
13/06/23 20:00 Stephan van de Wijgert Rotterdam Lambertuskerk
13/06/23 20:00 Tjeerd van der Ploeg Wervershoof St.-Werenfriduskerk
12/06/23 20.00 Hayo Boerema Sneek RK St. Martinuskerk-aan-de-Singel
12/06/23 20.15 Tjeerd van der Ploeg Haarlem Kathedrale Basiliek Sint-Bavo
11/06/23 15,00 Peter Van de Velde Delft Maria van Jessekerk
11/06/23 15.30 Tymen Jan Bronda (orgel), David van Laar (counter tenor) Hoorn Lutherse Kerk
10/06/23 15:30 Aarnoud de Groen Den Haag Lutherse Kerk
10/06/23 20:00 Arjan Breukhoven Zwijndrecht Bethelkerk
10/06/23 15.30 Dorien Schouten Dordrecht Grote Kerk
10/06/23 19.30 Harm Hoeve Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
10/06/23 20.00 Jan Hage Steenwijk Grote Kerk
10/06/23 19:30 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde kerk
10/06/23 19.30 Jos Moeke (orgel), Alisa van Dijk (viool) Ermelo Content Orgels
10/06/23 16.00 Luuk Schuurman Elburg Orgelmuseum
10/06/23 16.00 Margret Spelt (orgel), Johanneke Vogel (sopraan) Bennekom Oude of St Alexanderkerk
10/06/23 20:00 Matthijs Breukhoven en Marten van den Bijlaard Rotterdam-Charlois Oude kerk
10/06/23 15.00 Tobias Horn Den Haag Jacobus de Meerderekerk (Parkstraat)
10/06/23 16.00 Wouter van der Wilt Bergen op Zoom St.Gertrudiskerk
09/06/23 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
09/06/23 20.15 Evan Bogerd Katwijk aan Zee Vredeskerk
09/06/23 11/06/23 Nederlands Gregoriaans Festival 's-Hertogenbosch Diverse
09/06/23 12.00 Víctor M. Baena De la Torre Amsterdam Mozes en Aäronkerk
07/06/23 13.00 Carel Cames van Batenburg Leiden Academiegebouw
← Previous | Page 24 of 112 | → Next