Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
26/12/19 15.00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk
26/12/19 14.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
25/12/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
23/12/19 20.00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
22/12/19 15.00 Jaap den Besten (orgel), Linda Vink (sopraan) en Marilou Krouwel (fluit) Schoonhoven De Hoeksteen
22/12/19 15.00 Sons Kamerkoor o.l.v. Marie-Astrid Vermaas, Tannie van Loon (orgel) Breugel Sint-Genovevakerk
21/12/19 16.00 Anton Doornhein en Natavan Guliyeva Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
21/12/19 14.00 Jos van der Kooy (lezing) Elburg Orgelmuseum
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Driebergen o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebergen Grote Kerk
15/12/19 14.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17.00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14.15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 16.00 Projectkoor en cantorij van de Oude Kerk o.l.v. Gonny van der Maten, Jan Jansen (orgel) Soest Oude Kerk
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/12/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
14/12/19 20.15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark
14/12/19 19.30 Robert Koolstra Appingedam Nicolaikerk
13/12/19 20.00 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
11/12/19 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel) Den Haag Gotische Zaal
08/12/19 14.15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
07/12/19 20.15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
07/12/19 14.00 Maarten Seijbel (lezing) Elburg Orgelmuseum
06/12/19 13.13 Arno Kerkhof Amsterdam Orgelpark
01/12/19 20.15 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-icolaas Basiliek
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
01/12/19 15.00 uur Rémy Syrier (orgel) en Elin Eriksson (barokviool) Houthem St.-Gerlachuskerk
01/12/19 11.00 Vokalprojekt 31 en Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
30/11/19 15.00 Adriaan Hoek Dordrecht De Wijnstok
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 15.00 Evan Bogerd, Iddo van der Giessen, Dirk Jan Versluis, sopraan Elma Dekker Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20.15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.30 Olivier Penin Den Haag Abdijkerk
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
26/12/19 15.00 Wilbert Berendsen Doesburg Grote of Martinikerk
26/12/19 14.00 Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
25/12/19 10.00 Luthers Bach Ensemble Groningen; Tymen Jan Bronda (orgel) Groningen Lutherse Kerk
23/12/19 20.00 Minne Veldman Barneveld Oude Kerk
22/12/19 15.00 Choral Voices o.l.v. Daniel Rouwkema, Wietse Meinardi (orgel), Kees Richters Assen Adventskerk
22/12/19 19.00 Dirk Swama Wildervank Grote Kerk
22/12/19 15.00 Jaap den Besten (orgel), Linda Vink (sopraan) en Marilou Krouwel (fluit) Schoonhoven De Hoeksteen
22/12/19 15.00 Sons Kamerkoor o.l.v. Marie-Astrid Vermaas, Tannie van Loon (orgel) Breugel Sint-Genovevakerk
21/12/19 16.00 Anton Doornhein en Natavan Guliyeva Rotterdam St.-Dominicuskerk (Het Steiger)
21/12/19 14.00 Jos van der Kooy (lezing) Elburg Orgelmuseum
15/12/19 15.00 Bert den Hertog & Capella Sine Nomine o.l.v. André Vis Den Haag Elandstraatkerk
15/12/19 19.30 Hervormd kerkkoor Driebergen o.l.v. Wouter Harbers en solisten Driebergen Grote Kerk
15/12/19 14.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Paradijskerk
15/12/19 16.00 Kamerkoor Saudade o.l.v.Vincent Doek, Stephan van de Wijgert (orgel) Heeswijk Abdij
15/12/19 17.00 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 14.15 Nieuw Vocaal Amsterdam en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss, Harmen Trimp (orgel en piano), Miriam Overlach (harp) Amsterdam Orgelpark
15/12/19 16.00 Projectkoor en cantorij van de Oude Kerk o.l.v. Gonny van der Maten, Jan Jansen (orgel) Soest Oude Kerk
15/12/19 15.00 Robert Koolstra Groningen Der Aa-kerk
15/12/19 15.00 YRDV en Capella Catharina o.l.v. Jan Willems; Frans Bullens en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
14/12/19 16.00 Casper de Jonge Den Haag Waalse kerk
14/12/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
14/12/19 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pieterskerk
14/12/19 20.15 Johan Luijmes Amsterdam Orgelpark
14/12/19 19.30 Robert Koolstra Appingedam Nicolaikerk
13/12/19 20.00 Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. Aldert Fuldner, Aarnoud de Groen (orgel) Maassluis Groote Kerk
13/12/19 20.00 Euwe en Sybolt de Jong (orgel en harmonium), Elsbeth de Jong (altviool), twee koren Nieuw-Loosdrecht Sijpekerk
13/12/19 20.15 Rob van Efferink Katwijk aan Zee Vredeskerk
13/12/19 19.30 Sander van Houten (orgel) en het Roder Jongenskoor Ede Edesche Concertzaal
12/12/19 20.00 Tiels Vocaal Ensemble o.l.v. Ben Middeldorp en Jonathan Kooman (orgel) Tiel St.-Maartenskerk
11/12/19 12.45 Jos van der Kooy (piano en orgel) Den Haag Gotische Zaal
08/12/19 14.15 Cappella Amsterdam & Gerrie Meijers (orgel) Amsterdam Orgelpark
08/12/19 17.00 Luthers Bach Ensemble, Peter Westerbrink (barok-orgel) Groningen Lutherse Kerk
08/12/19 15.00 Schola Cantorum en Petra Veenswijk (orgel) Delft Maria van Jessekerk
07/12/19 20.15 Ben van Oosten Amsterdam Orgelpark
07/12/19 14.00 Maarten Seijbel (lezing) Elburg Orgelmuseum
06/12/19 13.13 Arno Kerkhof Amsterdam Orgelpark
01/12/19 20.15 Ensemble SCALA Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
01/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-icolaas Basiliek
01/12/19 15.30 Ludolf Heikens Zandeweer Protestantse Kerk
01/12/19 15.00 uur Rémy Syrier (orgel) en Elin Eriksson (barokviool) Houthem St.-Gerlachuskerk
01/12/19 11.00 Vokalprojekt 31 en Ere Lievonen Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
30/11/19 15.00 Adriaan Hoek Dordrecht De Wijnstok
30/11/19 20.00 Eeuwe Zijlstra Farmsum Farmsumer Kerk
30/11/19 15.00 Evan Bogerd, Iddo van der Giessen, Dirk Jan Versluis, sopraan Elma Dekker Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
30/11/19 20.00 Leo van Doeselaar Groningen Martinikerk
30/11/19 20.00 Minne Veldman Den Haag Evangelisch-Lutherse Kerk
30/11/19 20.15 Naomi Sato (sho), Fanny Vicens (accordeon), Roman Bestion (synthesizers/elektronica), Louis-Noël Bestion de Camboulas (concept en orgel) Amsterdam Orgelpark
30/11/19 15.30 Olivier Penin Den Haag Abdijkerk
30/11/19 Robert Koolstra, Kamerkoor Tiraña i.s.m. barok-orkest Luthers Bachensemble Groningen Lutherse Kerk
30/11/19 20.00 ROV ‘Canto di Lode’ uit Rotterdam o.l.v. Rinus Verhage en organist Arjen Leistra Kapelle Hervormde Kerk