Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
31/08/19 19.30 Natavan Guliyeva en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
31/08/19 13.00 Orgeltocht met Sietze de Vries Middelburg Diverse kerken
31/08/19 20.00 Peter Westerbrink Leens Petruskerk
31/08/19 14.30 Steven Knieriem Oosterhout St.-Jansbasiliek
31/08/19 15.00 Tjalling Roosjen m.m.v. barokensemble ‘Joffer Bartolotti’ Amersfoort St.-Joriskerk
31/08/19 19.30 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
31/08/19 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel St.-Maartenskerk
30/08/19 19.30 Aart Bergwerff en Emmanuel Van Kerckhoven Antwerpen Sint-Norbertuskerk
30/08/19 12.45 Harm Woltjer Groningen Martinikerk
30/08/19 19.30 Harry van Wijk Hilversum Vituskerk
30/08/19 13.15 Jas Hutchinson-Bazely Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/08/19 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
30/08/19 20.00 Margreeth Chr. de Jong Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/08/19 20.00 Martin Mans Nijverdal Regenboogkerk
30/08/19 20.00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint-Joriskerk
30/08/19 20.00 Peter Eilander IJmuiden Nieuwe Kerk
30/08/19 20.15 Pim Schipper Culemborg Grote of Barbarakerk
30/08/19 20.00 Willem van Twillert Beverwijk Grote Kerk
29/08/19 16.00  Christophe Mantoux Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
29/08/19 20.00 Bas de Vroome (klavecimbel) en Aperto ensemble strijkers Delft Nieuwe Kerk
29/08/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
29/08/19 20.00 Kees van Eersel Doesburg Grote of Martinikerk
29/08/19 20.15 Loreto Aramendi Den Haag Grote Kerk
29/08/19 20.15 Willeke Smits Wijk bij Duurstede Grote Kerk
29/08/19 20.00 Wim Dijkstra (orgel) en Osama Meelegi (Afrikaans slagwerk) Hoorn Koepelkerk
28/08/19 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
28/08/19 12.00 Geerten Liefting Woerden Petruskerk
28/08/19 15.15 Johan Smit Hattem Andreaskerk
28/08/19 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
28/08/19 20.15 Michael Hedley (Basiliek organist) Amsterdam Nicolaasbasiliek
28/08/19 16.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
28/08/19 20.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/08/19 15.00 Vincent Hensen (orgel) en Lubertus Leutscher (trompet) Groningen Nieuwe Kerk
27/08/19 20.15  Jos van der Kooy & Frank van Wijk Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
27/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Johan Bredewout (vleugel), Arjan & Edith Post (trompet), Mark Wester (percussie/pauken), Mannenensemble ‘Cantare’ uit Woudenberg Apeldoorn Grote Kerk
27/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/08/19 20.15 Gerben Budding Katwijk aan Zee Vredeskerk
27/08/19 12.45 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
27/08/19 20.00 Luc Ponet (Leuven) Middelburg Oostkerk
27/08/19 20.30 Matthias Havinga Nijmegen Stevenskerk
27/08/19 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
27/08/19 20.00 Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
27/08/19 20.15 Toon Hagen Den Haag Grote Kerk
27/08/19 20.15 Vincent van Laar Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
27/08/19 12.00 Willemijn Roodbergen (orgel), Marleen Meteling (blokfluit) Purmerend Lutherse Kerk
26/08/19 20.00 Jonathan Dimmock (San Francisco) Sneek Grote of Martinikerk
26/08/19 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
26/08/19 21.30 Peter Bremer (beiaard) Brielle Catharijnetoren
25/08/19 15.00 Alexander de Bie Edam Grote Kerk
25/08/19 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel) m.m.v. vocaal ensemble Voces Pauli Soest De Open Hof

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
31/08/19 19.30 Natavan Guliyeva en Wouter van der Wilt Rotterdam Hoflaankerk
31/08/19 13.00 Orgeltocht met Sietze de Vries Middelburg Diverse kerken
31/08/19 20.00 Peter Westerbrink Leens Petruskerk
31/08/19 14.30 Steven Knieriem Oosterhout St.-Jansbasiliek
31/08/19 15.00 Tjalling Roosjen m.m.v. barokensemble ‘Joffer Bartolotti’ Amersfoort St.-Joriskerk
31/08/19 19.30 Willem Harold Boog Zeist Oosterkerk
31/08/19 20.00 Wout van der Linden Zaltbommel St.-Maartenskerk
30/08/19 19.30 Aart Bergwerff en Emmanuel Van Kerckhoven Antwerpen Sint-Norbertuskerk
30/08/19 12.45 Harm Woltjer Groningen Martinikerk
30/08/19 19.30 Harry van Wijk Hilversum Vituskerk
30/08/19 13.15 Jas Hutchinson-Bazely Haarlem Grote of St.-Bavokerk
30/08/19 12.45 Johan Erné Breukelen Pieterskerk
30/08/19 20.00 Margreeth Chr. de Jong Goes Grote of Maria Magdalenakerk
30/08/19 20.00 Martin Mans Nijverdal Regenboogkerk
30/08/19 20.00 Minne Veldman Westzaan Grote of Sint-Joriskerk
30/08/19 20.00 Peter Eilander IJmuiden Nieuwe Kerk
30/08/19 20.15 Pim Schipper Culemborg Grote of Barbarakerk
30/08/19 20.00 Willem van Twillert Beverwijk Grote Kerk
29/08/19 16.00  Christophe Mantoux Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
29/08/19 20.00 Bas de Vroome (klavecimbel) en Aperto ensemble strijkers Delft Nieuwe Kerk
29/08/19 20.00 Gerrit Christiaan de Gier Utrecht Jacobikerk
29/08/19 20.00 Kees van Eersel Doesburg Grote of Martinikerk
29/08/19 20.15 Loreto Aramendi Den Haag Grote Kerk
29/08/19 20.15 Willeke Smits Wijk bij Duurstede Grote Kerk
29/08/19 20.00 Wim Dijkstra (orgel) en Osama Meelegi (Afrikaans slagwerk) Hoorn Koepelkerk
28/08/19 20.15 Frank van Wijk Alkmaar Kapelkerk
28/08/19 12.00 Geerten Liefting Woerden Petruskerk
28/08/19 15.15 Johan Smit Hattem Andreaskerk
28/08/19 20.00 Marco den Toom Kampen Bovenkerk
28/08/19 20.15 Michael Hedley (Basiliek organist) Amsterdam Nicolaasbasiliek
28/08/19 16.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
28/08/19 20.00 Theo Jellema Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
28/08/19 15.00 Vincent Hensen (orgel) en Lubertus Leutscher (trompet) Groningen Nieuwe Kerk
27/08/19 20.15  Jos van der Kooy & Frank van Wijk Haarlem  Grote of St.-Bavokerk
27/08/19 20.00 André van Vliet (orgel), Johan Bredewout (vleugel), Arjan & Edith Post (trompet), Mark Wester (percussie/pauken), Mannenensemble ‘Cantare’ uit Woudenberg Apeldoorn Grote Kerk
27/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/08/19 20.15 Gerben Budding Katwijk aan Zee Vredeskerk
27/08/19 12.45 Hayo Boerema Rotterdam Laurenskerk
27/08/19 20.00 Luc Ponet (Leuven) Middelburg Oostkerk
27/08/19 20.30 Matthias Havinga Nijmegen Stevenskerk
27/08/19 20.00 Minne Veldman Bolsward Martinikerk
27/08/19 20.00 Sietze de Vries Amersfoort St.-Joriskerk
27/08/19 20.15 Toon Hagen Den Haag Grote Kerk
27/08/19 20.15 Vincent van Laar Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
27/08/19 12.00 Willemijn Roodbergen (orgel), Marleen Meteling (blokfluit) Purmerend Lutherse Kerk
26/08/19 20.00 Jonathan Dimmock (San Francisco) Sneek Grote of Martinikerk
26/08/19 20.15 Matthias Havinga Brielle Sint-Catharijnekerk
26/08/19 21.30 Peter Bremer (beiaard) Brielle Catharijnetoren
25/08/19 15.00 Alexander de Bie Edam Grote Kerk
25/08/19 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel) m.m.v. vocaal ensemble Voces Pauli Soest De Open Hof