Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
31/01/20 20.00 Eleonore Pameijer (fluit) en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) Ede Edesche Concertzaal
31/01/20 19.30 Handel Cecilio Amsterdam Obrechtkerk
31/01/20 20.00 Ronald de Jong Zoeterwoude-Dorp Dorpskerk
29/01/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
26/01/20 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel en piano) en Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo) Oostwoud Kerk
25/01/20 16.00 Anton Doornhein Leiden Marekerk
25/01/20 15.00 Christine Moraal Eindhoven Catharinakerk
25/01/20 20.00 Gert van Hoef Vriezenveen Grote kerk
25/01/20 15.30 Sietze de Vries (orgel), Alisa van Dijk (viool) Dordrecht Trinitatiskapel
25/01/20 20.15 Ton Koopman Amsterdam Orgelpark
19/01/20 15.30 Ensemble Le Nuove Musiche o.l.v. Krijn Koetsveld Amersfoort St. Franciscus Xaveriuskerk
19/01/20 15.30 Henk van Zonneveld (orgel), Jan van Elsacker (tenor) Purmerend Sint-Nicolaaskerk
19/01/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
19/01/20 11.00 Laurens de Man (orgel), Irene Kok (cello) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
19/01/20 16.00 Petra Veenswijk Amsterdam De Duif
19/01/20 16.00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
19/01/20 14.00 Wouter Blacquière Rotterdam Paradijskerk
18/01/20 20.00 Jan Hage Kampen Nieuwe Kerk
18/01/20 20.15 Thomas Lacôte Amsterdam Orgelpark
11/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/01/20 16.00 Kwintet Take Five met Marien Stouten (orgel), Jan Peter Teeuw (vleugel), Leon Koppelman (panfluit), Peter Koetsveld (klarinet) en Annete Jumelet (viool) Nijkerk De Fontein
11/01/20 14.00 Pieter van Dijk (lezing & concert) Elburg Orgelmuseum
11/01/20 15.00 Ruud Huijbregts en Gerard Habraken Eindhoven Catharinakerk
08/01/20 12/01/20 Organ course Olivier Latry in Hamburg Hamburg-Altona Johanniskirche
04/01/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
04/01/20 20.00 Minne Veldman Urk Ichthuskerk
04/01/20 19.30 Peter Eilander Rotterdam Laurenskerk
04/01/20 20.00 Vincent de Vries Nijkerk Grote kerk
03/01/20 20.15 Simon Stelling (orgel) en harmonie Arti et Religioni Alphen aan den Rijn Adventskerk
02/01/20 20.00 Vincent de Vries Delft Nieuwe kerk
02/01/20 21.15 Vincent de Vries Delft Oude kerk
01/01/20 15.30 Arjen Leistra Schiedam Grote of St.Janskerk
01/01/20 16.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/01/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
01/01/20 15.30 Peter Westerbrink Noordbroek Kerk
01/01/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
31/12/19 13.00 Robert Koolstra & Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
29/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-Nicolaas Basiliek
28/12/19 16.00 Brederode Consort o.l.v. Henk Gijzen Leiden Marekerk
28/12/19 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
27/12/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/12/19 20.15 Una Cintina en Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
26/12/19 12.00 Ensemble Artaria, Francine vd Heijden (sopraan), Dirk Luijmes (orgel) Elst Grote Kerk
26/12/19 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
26/12/19 14.30 Jaap Zwart Farmsum Farmsumer Kerk
26/12/19 15.00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/19 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/12/19 15.30 Rien Donkersloot (orgel) en Boudewijn Zwart (beiaard) Amersfoort St.-Joriskerk
26/12/19 15.30 Vocaal Ensemble Zutphen o.l.v. Iassen Raykov, Klaas Stok (orgel) Zutphen Walburgis Kerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
31/01/20 20.00 Eleonore Pameijer (fluit) en Gerrit Christiaan de Gier (orgel) Ede Edesche Concertzaal
31/01/20 19.30 Handel Cecilio Amsterdam Obrechtkerk
31/01/20 20.00 Ronald de Jong Zoeterwoude-Dorp Dorpskerk
29/01/20 13.30 Geert Bierling Rotterdam Concertgebouw De Doelen-Grote Zaal
26/01/20 16.00 Cees-Willem van Vliet (orgel en piano) en Theo-Hans Kuijvenhoven (hobo) Oostwoud Kerk
25/01/20 16.00 Anton Doornhein Leiden Marekerk
25/01/20 15.00 Christine Moraal Eindhoven Catharinakerk
25/01/20 20.00 Gert van Hoef Vriezenveen Grote kerk
25/01/20 15.30 Sietze de Vries (orgel), Alisa van Dijk (viool) Dordrecht Trinitatiskapel
25/01/20 20.15 Ton Koopman Amsterdam Orgelpark
19/01/20 15.30 Ensemble Le Nuove Musiche o.l.v. Krijn Koetsveld Amersfoort St. Franciscus Xaveriuskerk
19/01/20 15.30 Henk van Zonneveld (orgel), Jan van Elsacker (tenor) Purmerend Sint-Nicolaaskerk
19/01/20 15.00 Jos van der Kooy Rotterdam Arminiuskerk, Museumpark
19/01/20 11.00 Laurens de Man (orgel), Irene Kok (cello) Amsterdam Muziekgebouw aan 't IJ, Kleine Zaal
19/01/20 16.00 Petra Veenswijk Amsterdam De Duif
19/01/20 16.00 Simon Stelling Alphen aan den Rijn Adventskerk
19/01/20 14.00 Wouter Blacquière Rotterdam Paradijskerk
18/01/20 20.00 Jan Hage Kampen Nieuwe Kerk
18/01/20 20.15 Thomas Lacôte Amsterdam Orgelpark
11/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
11/01/20 16.00 Kwintet Take Five met Marien Stouten (orgel), Jan Peter Teeuw (vleugel), Leon Koppelman (panfluit), Peter Koetsveld (klarinet) en Annete Jumelet (viool) Nijkerk De Fontein
11/01/20 14.00 Pieter van Dijk (lezing & concert) Elburg Orgelmuseum
11/01/20 15.00 Ruud Huijbregts en Gerard Habraken Eindhoven Catharinakerk
08/01/20 12/01/20 Organ course Olivier Latry in Hamburg Hamburg-Altona Johanniskirche
04/01/20 20.00 Arjan Breukhoven Berkel en Rodenrijs Dorpskerk
04/01/20 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
04/01/20 20.00 Minne Veldman Urk Ichthuskerk
04/01/20 19.30 Peter Eilander Rotterdam Laurenskerk
04/01/20 20.00 Vincent de Vries Nijkerk Grote kerk
03/01/20 20.15 Simon Stelling (orgel) en harmonie Arti et Religioni Alphen aan den Rijn Adventskerk
02/01/20 20.00 Vincent de Vries Delft Nieuwe kerk
02/01/20 21.15 Vincent de Vries Delft Oude kerk
01/01/20 15.30 Arjen Leistra Schiedam Grote of St.Janskerk
01/01/20 16.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
01/01/20 15.00 Jan Pieter Karman Breukelen Pauluskerk
01/01/20 15.30 Peter Westerbrink Noordbroek Kerk
01/01/20 15.30 Rien Donkersloot Amersfoort St.-Joriskerk
31/12/19 13.00 Robert Koolstra & Tymen Jan Bronda Groningen Lutherse Kerk
29/12/19 16.00 Jos van der Kooy IJsselstein St.-Nicolaas Basiliek
28/12/19 16.00 Brederode Consort o.l.v. Henk Gijzen Leiden Marekerk
28/12/19 15.00 Ruud Huijbregts Eindhoven Catharinakerk
27/12/19 20.00 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
27/12/19 20.15 Una Cintina en Erik Jan Eradus Haarlem St.-Josephkerk
26/12/19 12.00 Ensemble Artaria, Francine vd Heijden (sopraan), Dirk Luijmes (orgel) Elst Grote Kerk
26/12/19 20.00 Evert van de Veen Voorthuizen Gereformeerde Kerk
26/12/19 14.30 Jaap Zwart Farmsum Farmsumer Kerk
26/12/19 15.00 Jan van Westenbrugge Wateringen Hervormde Kerk
26/12/19 19.30 Minne Veldman Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/12/19 15.30 Rien Donkersloot (orgel) en Boudewijn Zwart (beiaard) Amersfoort St.-Joriskerk
26/12/19 15.30 Vocaal Ensemble Zutphen o.l.v. Iassen Raykov, Klaas Stok (orgel) Zutphen Walburgis Kerk