Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
06/09/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
06/09/19 20.00 Arjen Leistra Nijmegen Stevenskerk
06/09/19 19.30 Dorien Schouten Hilversum Vituskerk
06/09/19 20.15 Eric Koevoets Haarlem St.-Josephkerk
06/09/19 20.00 Jan Hage Kapelle Hervormde Kerk
05/09/19 20.00 Gijs van Schoonhoven Doesburg Grote of Martinikerk
05/09/19 20.00 Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp, Wim Wijnen Tiel St.-Maartenskerk
05/09/19 20.15 Wout van Andel Wijk bij Duurstede Grote Kerk
04/09/19 20.00 Cor Ardesch (Kam-orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Dordrecht Grote Kerk
03/09/19 Ab Weegenaar Genemuiden St.-Nicolaaskerk
03/09/19 20.15 Ben de Rooij (orgel), Wim Stokwielder (gitaar-zang) Waalwijk Witte Kerkje Besoyen
03/09/19 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Rotterdam Lambertuskerk
03/09/19 20.15 Erik Jan Eradus, Gerrie Meijers, Yu Nagayama, Albert-Jan Roelofs Haarlem Grote of St.-Bavokerk
03/09/19 20.30 Het Orgel Trio Nijmegen Stevenskerk
03/09/19 20.00 Jos van der Kooy Bolsward Martinikerk
03/09/19 20.00 Laurens de Man Nijkerk Grote Kerk
03/09/19 20.00 Matthias Havinga Amersfoort St.-Joriskerk
03/09/19 20.15 Willeke Smits Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
02/09/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
02/09/19 20.15 Gerben Budding Brielle Sint-Catharijnekerk
01/09/19 19.00 Anneke van Haaften (viool), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
01/09/19 12.00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
01/09/19 16.00 Erwin Wiersinga Heeswijk Abdij
01/09/19 15.00 Jan Hage Delft Maria van Jessekerk
01/09/19 20.00 Laurens de Man Helmond St.-Lambertuskerk
01/09/19 16.00 Stef Tuinstra Zeerijp Jacobuskerk
31/08/19 20.00 Ab Weegenaar Franeker Martinikerk
31/08/19 15.30 André de Jager Dordrecht Grote Kerk
31/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
31/08/19 20.15 Ben van Oosten Den Haag Grote Kerk
31/08/19 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nikolaïkerk
31/08/19 11.00 ds. C.J. Droger Ouddorp Hervormde Dorpskerk
31/08/19 17.00 Evert van de Veen 's Hertogenbosch Grote Kerk
31/08/19 20.00 Frank van Wijk (orgel) en Marianne Hoek (blokfluit) Enkhuizen Zuiderkerk
31/08/19 16.00 Gijs Boelen Leiden Marekerk
31/08/19 18.00 Hans-Ola Ericsson Groningen Martinikerk
31/08/19 20.00 Harald Vogel Groningen Der Aa-kerk
31/08/19 20.00 Hayo Boerema Maassluis Groote Kerk
31/08/19 14.30 Hugo Bakker Groningen Lutherse Kerk
31/08/19 15.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Tirza Leenman (fluit) Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
31/08/19 15.00 Jan Hage Haarlem R.-K. Bavo
31/08/19 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
31/08/19 13.30 Jelte Hulzebos Groningen Pelstergasthuiskerk
31/08/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude Kerk
31/08/19 15.00 Kees Bruggeman (orgel) m.m.v. Arjanne Bruggeman (fluit), Leo van Lierop (accordeon) Woerden Peteruskerk
31/08/19 16.00 Mark Christiaanse Bergen op Zoom Gertrudiskerk
31/08/19 16.00 Martien de Vos (orgel), Chr. Kamerkoor ‘Da lui Cantiamo’ o.l.v. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/19 12.00 Minne Veldman Zwolle Broerenkerk
31/08/19 13.00 Minne Veldman Zwolle Bethlehemkerk
31/08/19 15.00 Minne Veldman Zwolle Dominicanenkerk

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
06/09/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
06/09/19 20.00 Arjen Leistra Nijmegen Stevenskerk
06/09/19 19.30 Dorien Schouten Hilversum Vituskerk
06/09/19 20.15 Eric Koevoets Haarlem St.-Josephkerk
06/09/19 20.00 Jan Hage Kapelle Hervormde Kerk
05/09/19 20.00 Gijs van Schoonhoven Doesburg Grote of Martinikerk
05/09/19 20.00 Kees Alblas, Frits Hendrich, Jonathan Kooman, Ben Middeldorp, Wim Wijnen Tiel St.-Maartenskerk
05/09/19 20.15 Wout van Andel Wijk bij Duurstede Grote Kerk
04/09/19 20.00 Cor Ardesch (Kam-orgel) & Matthijs Koene (panfluit) Dordrecht Grote Kerk
03/09/19 Ab Weegenaar Genemuiden St.-Nicolaaskerk
03/09/19 20.15 Ben de Rooij (orgel), Wim Stokwielder (gitaar-zang) Waalwijk Witte Kerkje Besoyen
03/09/19 20.00 Eric Vloeimans (trompet) en Hayo Boerema (orgel) Rotterdam Lambertuskerk
03/09/19 20.15 Erik Jan Eradus, Gerrie Meijers, Yu Nagayama, Albert-Jan Roelofs Haarlem Grote of St.-Bavokerk
03/09/19 20.30 Het Orgel Trio Nijmegen Stevenskerk
03/09/19 20.00 Jos van der Kooy Bolsward Martinikerk
03/09/19 20.00 Laurens de Man Nijkerk Grote Kerk
03/09/19 20.00 Matthias Havinga Amersfoort St.-Joriskerk
03/09/19 20.15 Willeke Smits Oegstgeest Groene of Willibrordkerk
02/09/19 20.00 Dirk S. Donker Sneek Grote of Martinikerk
02/09/19 20.15 Gerben Budding Brielle Sint-Catharijnekerk
01/09/19 19.00 Anneke van Haaften (viool), Anton Pauw (orgel) Haarlem Grote of St.-Bavokerk
01/09/19 12.00 Dirk Luijmes Elst Grote Kerk
01/09/19 16.00 Erwin Wiersinga Heeswijk Abdij
01/09/19 15.00 Jan Hage Delft Maria van Jessekerk
01/09/19 20.00 Laurens de Man Helmond St.-Lambertuskerk
01/09/19 16.00 Stef Tuinstra Zeerijp Jacobuskerk
31/08/19 20.00 Ab Weegenaar Franeker Martinikerk
31/08/19 15.30 André de Jager Dordrecht Grote Kerk
31/08/19 13.30 Arno van Wijk Goes Grote of Maria Magdalenakerk
31/08/19 20.15 Ben van Oosten Den Haag Grote Kerk
31/08/19 13.00 Berry van Berkum Utrecht Nikolaïkerk
31/08/19 11.00 ds. C.J. Droger Ouddorp Hervormde Dorpskerk
31/08/19 17.00 Evert van de Veen 's Hertogenbosch Grote Kerk
31/08/19 20.00 Frank van Wijk (orgel) en Marianne Hoek (blokfluit) Enkhuizen Zuiderkerk
31/08/19 16.00 Gijs Boelen Leiden Marekerk
31/08/19 18.00 Hans-Ola Ericsson Groningen Martinikerk
31/08/19 20.00 Harald Vogel Groningen Der Aa-kerk
31/08/19 20.00 Hayo Boerema Maassluis Groote Kerk
31/08/19 14.30 Hugo Bakker Groningen Lutherse Kerk
31/08/19 15.00 Iddo van der Giessen (orgel) en Tirza Leenman (fluit) Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
31/08/19 15.00 Jan Hage Haarlem R.-K. Bavo
31/08/19 15.30 Jan Jansen Utrecht Domkerk
31/08/19 13.30 Jelte Hulzebos Groningen Pelstergasthuiskerk
31/08/19 19.30 Jos Moeke m.m.v. Rianne van Klaveren en Johanna van den Berg (dwarsfluit) Barneveld Oude Kerk
31/08/19 15.00 Kees Bruggeman (orgel) m.m.v. Arjanne Bruggeman (fluit), Leo van Lierop (accordeon) Woerden Peteruskerk
31/08/19 16.00 Mark Christiaanse Bergen op Zoom Gertrudiskerk
31/08/19 16.00 Martien de Vos (orgel), Chr. Kamerkoor ‘Da lui Cantiamo’ o.l.v. Willem Chr. Meyboom Brielle Sint-Catharijnekerk
31/08/19 12.00 Minne Veldman Zwolle Broerenkerk
31/08/19 13.00 Minne Veldman Zwolle Bethlehemkerk
31/08/19 15.00 Minne Veldman Zwolle Dominicanenkerk