Calendar-archive

Date Time Musician(s) City Location
02/11/19 20.30 Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering) Hattem Grote of Andreaskerk
02/11/19 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
02/11/19 14.00 Minne Veldman Barneveld Orgelmakerij Noorlander
02/11/19 20.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
02/11/19 16.00 Sietze de Vries (kabinetorgel) en Eran Wajsenblum (blokfluiten) Bennekom Oude of Sint-Alexanderkerk
02/11/19 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
01/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Ermelo Concertzaal Content Orgels
01/11/19 13.13 Gerrie Meijers (orgel), Charlotte Riedijk (sopraan) Amsterdam Orgelpark
01/11/19 20.00 Sebastian Schipper en Jan Hibma Menaam (v/h Menaldum) Grote Kerk
01/11/19 20.00 Willeke Smits (orgel) en Emma Brown (mezzosopraan) Ede Edesche Concertzaal
31/10/19 16.30 Jo van Beusekom en anderen Amsterdam Willem de Zwijgerkerk
30/10/19 20.00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
29/10/19 20.00 Gert van Hoef Genemuiden St.-Nicolaaskerk
27/10/19 16.00 Dirk Donker (orgel) en vocale solisten onder leiding van Gerben van der Veen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/10/19 14.15 Musa o.l.v. Peter Dijkstra, Erwin Wiersinga (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/10/19 16.00 Pieter Dirksen (orgel & clavecimbel) Cuijk St.-Martinuskerk
27/10/19 15.00 Projectkoor o.l.v. Frans Bullens, Jan Willems en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/10/19 15.00 Vespercantorij o.l.v. Dick Dijk, Wietse Meinardi (orgel), Jaap de Raadt (liturg) Assen Adventskerk
26/10/19 15.00 Andreas Liebig Eindhoven Catharinakerk
26/10/19 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
26/10/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hengelo Kristalkerk
26/10/19 16.00 Hommage aan Piet Post Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/10/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
26/10/19 19.30 Jan Hage Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/10/19 16.00 Leendert Verduijn Nijmegen Stevenskerk
26/10/19 20.00 Minne Veldman Zevenhuizen Dorpskerk
26/10/19 22.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Appingedam Nicolaïkerk
25/10/19 20.00 Evert van de Veen Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
25/10/19 20.15 Jan Hage Culemborg Grote of Barbarakerk
25/10/19 19.30 Martin Zonnenberg Berghuizen Geref. Kerk
25/10/19 20.15 Minne Veltman Alphen aan den Rijn Adventskerk
25/10/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/10/19 15.00 Symposium Arie Eikelboom Den Haag Maranathakerk
24/10/19 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
20/10/19 14.00 Aad Zoutendijk Rotterdam Paradijskerk
20/10/19 15.00 Vincent van Laar en The Northern Consort Groningen Lutherse kerk
20/10/19 16.30 Wim Diepenhorst (orgel) en Esther Linssen (mezzosopraan) Deventer Lebuinuskerk
19/10/19 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
19/10/19 16.00 Carel Cames van Batenburg Den Haag Waalse kerk
19/10/19 20.00 Hayo Boerema en Arvid Gast Groningen Der Aa-kerk en Martinikerk
19/10/19 16.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Dominicuskerk (Het Steiger)
19/10/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
19/10/19 20.00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
19/10/19 24/09/19 Orgelreis Calcant Köln, Lübeck etc. Diverse kerken
19/10/19 20.00 Willeke Smits Farmsum Farmsumer Kerk
18/10/19 20.00 André Keijzer, Johan den Hoedt, Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
18/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
18/10/19 20.00 Daniël Lohues en Holland Baroque Groningen Der Aa-kerk
18/10/19 20.00 Gerwin van der Plaats Ferwert Sint-Martinuskerk
18/10/19 13.13 Maria João Carmo (sopraan), Wim Roelfsema (orgel) Amsterdam Orgelpark

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Filters

Between
and
Musician(s) 
City 
Location 

Date Time Musician(s) City Location
02/11/19 20.30 Harm Jansen (toonkunst), Hans Lambrechts (woordkunst), Dick L. Baauw (beeldende kunst), Gerrit Grit (visualisering) Hattem Grote of Andreaskerk
02/11/19 15.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Schiebroek Goede Herderkerk
02/11/19 14.00 Minne Veldman Barneveld Orgelmakerij Noorlander
02/11/19 20.00 Minne Veldman Urk Bethelkerk
02/11/19 16.00 Sietze de Vries (kabinetorgel) en Eran Wajsenblum (blokfluiten) Bennekom Oude of Sint-Alexanderkerk
02/11/19 20.00 Willem Harold Boog Nijkerk Grote Kerk
01/11/19 20.00 Arjan Breukhoven Ermelo Concertzaal Content Orgels
01/11/19 13.13 Gerrie Meijers (orgel), Charlotte Riedijk (sopraan) Amsterdam Orgelpark
01/11/19 20.00 Sebastian Schipper en Jan Hibma Menaam (v/h Menaldum) Grote Kerk
01/11/19 20.00 Willeke Smits (orgel) en Emma Brown (mezzosopraan) Ede Edesche Concertzaal
31/10/19 16.30 Jo van Beusekom en anderen Amsterdam Willem de Zwijgerkerk
30/10/19 20.00 Minne Veldman Drachten Grote Kerk
29/10/19 20.00 Gert van Hoef Genemuiden St.-Nicolaaskerk
27/10/19 16.00 Dirk Donker (orgel) en vocale solisten onder leiding van Gerben van der Veen Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
27/10/19 14.15 Musa o.l.v. Peter Dijkstra, Erwin Wiersinga (orgel) Amsterdam Orgelpark
27/10/19 16.00 Pieter Dirksen (orgel & clavecimbel) Cuijk St.-Martinuskerk
27/10/19 15.00 Projectkoor o.l.v. Frans Bullens, Jan Willems en Ton Stevens (orgel) Oosterhout St.-Jansbasiliek
27/10/19 15.00 Vespercantorij o.l.v. Dick Dijk, Wietse Meinardi (orgel), Jaap de Raadt (liturg) Assen Adventskerk
26/10/19 15.00 Andreas Liebig Eindhoven Catharinakerk
26/10/19 16.00 Bas de Vroome Leiden Marekerk
26/10/19 15.00 Gonny van der Maten (orgel), Doris Hochscheid (cello), Frans van Ruth (piano) Hengelo Kristalkerk
26/10/19 16.00 Hommage aan Piet Post Leeuwarden Grote of Jacobijnerkerk
26/10/19 20.00 Jaap den Besten Schoonhoven De Hoeksteen
26/10/19 19.30 Jan Hage Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk
26/10/19 16.00 Leendert Verduijn Nijmegen Stevenskerk
26/10/19 20.00 Minne Veldman Zevenhuizen Dorpskerk
26/10/19 22.00 Vincent Hensen-Oosterdijk Appingedam Nicolaïkerk
25/10/19 20.00 Evert van de Veen Raalte Basiliek van de Heilige Kruisverheffing
25/10/19 20.15 Jan Hage Culemborg Grote of Barbarakerk
25/10/19 19.30 Martin Zonnenberg Berghuizen Geref. Kerk
25/10/19 20.15 Minne Veltman Alphen aan den Rijn Adventskerk
25/10/19 13.15 orgelstudent Haarlem Grote of St.-Bavokerk
25/10/19 15.00 Symposium Arie Eikelboom Den Haag Maranathakerk
24/10/19 20.00 Everhard Zwart Harderwijk Grote Kerk
20/10/19 14.00 Aad Zoutendijk Rotterdam Paradijskerk
20/10/19 15.00 Vincent van Laar en The Northern Consort Groningen Lutherse kerk
20/10/19 16.30 Wim Diepenhorst (orgel) en Esther Linssen (mezzosopraan) Deventer Lebuinuskerk
19/10/19 20.00 Bram Brandemann Kampen Buitenkerk
19/10/19 16.00 Carel Cames van Batenburg Den Haag Waalse kerk
19/10/19 20.00 Hayo Boerema en Arvid Gast Groningen Der Aa-kerk en Martinikerk
19/10/19 16.00 Iddo van der Giessen Rotterdam Dominicuskerk (Het Steiger)
19/10/19 15.30 Jan Hage Utrecht Domkerk
19/10/19 20.00 Minne Veldman Kampen Bovenkerk
19/10/19 24/09/19 Orgelreis Calcant Köln, Lübeck etc. Diverse kerken
19/10/19 20.00 Willeke Smits Farmsum Farmsumer Kerk
18/10/19 20.00 André Keijzer, Johan den Hoedt, Cor Ardesch Dordrecht Grote Kerk
18/10/19 13.15 Anton Pauw Haarlem Grote of St.-Bavokerk
18/10/19 20.00 Daniël Lohues en Holland Baroque Groningen Der Aa-kerk
18/10/19 20.00 Gerwin van der Plaats Ferwert Sint-Martinuskerk
18/10/19 13.13 Maria João Carmo (sopraan), Wim Roelfsema (orgel) Amsterdam Orgelpark